Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 15. 5. 2010 17:39

Tutule
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 16849
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

Hezký den, no teda Sillwi!!!!!!!!!!! Já jen zírám!!!!!!!!!!!!! Ovečka je naprosto dokonalá, parádní, úžasná!!! Ani se nedivím, že měla u Tomáška takový úspěch!!!
Lenko ráček je parádní! tummenupp
My se teď taky vrátily z oslavy Kristinky kamarádky sousedky, protože bylo škaredě, oslava se konala v klubovně na úřadě a bylo to fajn, děti soutěžili, teda Kika fandila Do toho!!! lol, taky měla úraz, řádila a bouchla se do rtu o schod..., ochutnala co mohla...no radši jsme šli dom lol tak jsem zvědavá, jak to za 14 dní zvládneme u nás...hlavně, aby bylo hezké počasí, jinak snad taky poprosím starostku o půjčení klubovny...
Neprší, tak jdeme sázet rajčata, hezký víkend všem!!!!!!!!


http://www.tickerclub.com/cache/59dac1956b.png
http://www.tickerclub.com/cache/a003200884.png

Není tady

 

#52 15. 5. 2010 17:54

floran
♥------
Registrovaný: 15. 5. 2010
Příspěvky: 23

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

holky zdravím ze slovenska, musela jsem se znovu zaregistrovat,abych se sem dostala, ale  nepochybuji, že jste mě poznaly. \silWi fakt nádhera obrovská a Lenky pohotový ráček je fantastický.je dobře, Silwi, že ses ovečkou zavděčila. já bych ji jako ožila,aby ho  hlídala, dívala se jak se chová, jak má rád bratříčka.Prostě udělala bych si z ní svou pomocnici.Někdy to funguje
Přijeli jsem na suchých pneumatikách a zatím neprší, hurá.Jsem krásně prohřátá, zítra mám koupel a super masហu našeho bezva kamaráda.Můžete mi záiděět, bude mě hladit krásný mladý kluk. A mám udělané obočí a řasy
Ale ubytování na léto zatím nemáme.Snad se nám to podaří zítra.
Doufám, že se nebudu muset znovu registrovat, to by mě kleplo

Není tady

 

#53 15. 5. 2010 18:05

Jiruska
♥♥♥♥♥--
Místo: Nejdek
Registrovaný: 17. 2. 2010
Příspěvky: 747
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

EviR - krásná fotka srdíček tummenupp
Silwi - vidíš, že jsme Ti to říkaly... nebyla to zbytečná práce, stálo to za to... mám úplně radost s Tebou
Leni35 - teda tvůj ráček pro Silwi, no to je pecka! Jak jsi rychlá a nápaditá... fakt super... taky mám jednu shaun v nějakém kitu.. u nás v rodině na tom ujíždí ségra, brácha i můj táta.... big_smile
Floranko - no jasně, že Tě poznáváme... a moc Ti přeju, že si takhle užíváš... zasloužíš si to hjarta a krásnej mladej kluk, jo?? smile aspoň nám ho vyfo... vissla
a hurá, jede DST! smile

Není tady

 

#54 15. 5. 2010 18:35

kindle
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 26. 11. 2009
Příspěvky: 1386

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

ahojky babuny.

My byli cedlé dopoledne v Praze, prolezli jsme obchody, byli jsme v Metropoli a v Globusu nakoupit a pak taky v Datartu vyreklamovat ten telefon a pak v KFC na obědě.  Jsem, celá uondaná, přišli jsme a mě tak bolela hlava, že jsem si šla lehnout. Ještě, že je Matýsek až do zítra u babičky jinak by to nebylo možné.


Sillwi, jsem ráda za Tebe. Chápu jaké to je, když má tvoje dítko jiskřičky v očích z radosti. Ovečka se Ti opravdu povedla, je krásná a Lenka Ti udělala moc pěkný ráček.

Leni35 ráček pro Sillwan je moc pěknej, i jsi sehnala elementy, to je super tummenupp

Floranko, ahooooj na Slovensko. Nějak mě uniklo co tam děláš??????

Holky dneska měl vyjít kit od GT? Ještě nikde není!!!! Co s tím!!!!lollol

A ještě mám dotaz. Když si chci doplnit na slide ráčky od Vás, tak to tam musím dávat všechny fota znovu nebo to jde jen doplnit o ty nové?

A souzěžní mám hotové, ale nějak z toho nejsem odvázaná, nemůžu najít nějaký free kit, který by se mi tam hodil, no uvidím možná ještě něco seženu:lol:lol

Dagi, ta kytička se jmenuje Srdcovka nádherná - Dicentra spectabilis

Upravil(a) kindle (15. 5. 2010 18:42)


http://lb2f.lilypie.com/wmpWp1.png

http://kindlescrap.blogspot.com/
http://www.rajce.net/u160314                               nové fotky 6.6.

Není tady

 

#55 15. 5. 2010 18:47

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

Leni, tak to je tedy pecka peckovita!!!! Too musim ukazat Tomaskovi, bude se mu to libit!!! dekuji, dekuji!!! Nadhera! Prosim, posly posly smile

Není tady

 

#56 15. 5. 2010 18:54

dagi
Host

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

sillwi, no to se vůbec nedivím, že byl tomášek nadšený, však se ti to taky báječně povedlo smile. tohle já bych rozhodně nesvedla, mᚠmůj obdiv!
a lenka si hned střihla parádního ráčka.. ten je fakt úžasný!

floranko, to zní báječně! závidím, ale moooc ti to přeju hjarta

leni, moc díky za info, už si to značím. a do slidu, pokud jsi registrovaná, stačí dohrát jen ty nové tummenupp

 

#57 15. 5. 2010 19:22

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

ahoj všem pussa
Sillwy - moc moc se ti ovečka povedla - obdivuju tě  pussapussa
Leni - ráček pro Tomáška - boží tummenupp
Dagi - template parádní tummenupp
Já jednokitovku mám, ale takovou nějakou ulítlou, či přeplácanou. Nevím, ale už předělávat nebudu.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#58 15. 5. 2010 19:41

Lenka_35
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2010
Příspěvky: 309
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

Holky, ovečky nejsou z kitu, to jsou fotky. A jsem ráda, že se líbí, ale teď pádíme na kouzelnický galavečer. Máme volňásky a já už 3 roky po sobě nebyla, tak to musím napravit. Dělám pro ně diplomy, vstupenky a plakáty.
Pak vás dočtu, zatím pá.

Není tady

 

#59 15. 5. 2010 20:17

Jiruska
♥♥♥♥♥--
Místo: Nejdek
Registrovaný: 17. 2. 2010
Příspěvky: 747
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

zdravím vás při večeru... máme děti v postýlkách, sice ještě nespí, ale už to tady utichá...
Kindle - tak tys takhle vejletila... to je fajn, že jsi sama, sis mohla odpočinout.. já to znám, já kdykoliv takhle někam jedu, tak mám pak tak bolavou hlavu... fakt skoro vždycky... je to nápor... jinak s GT už jsem se ptala taky, protože taky vim, že to mělo dneska být...
se soutěží jsem na tom taky tak.. mám to hotové, ale oproti minule, kdy jsem byla hodně spokojená, tak tentokrát tak furt nevim, hodně jsem to měnila... a už nevim jak to vylepšit, nechám to... ale nadšení z toho necítím, což mě mrzí, baví mě to dost.. ale sehnat nějaký výrazný kit, to je problém... já mám samé takové jemné a to vůbec nevynikne. takže trochu odvaz, no ukrutně se těšim na vaše... smile
dneska jsem si naordinovala, že jdu spát brzo, nějak to na mě leze, mám teplotu a celkově nic moc... takže se loučím a přeji dobrou noc. smile

Není tady

 

#60 15. 5. 2010 20:28

kindle
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 26. 11. 2009
Příspěvky: 1386

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

jeden ráček pro Spirulku

http://i.mimibazar.cz/h/bc/6/100515/20/f2891781.jpg


http://lb2f.lilypie.com/wmpWp1.png

http://kindlescrap.blogspot.com/
http://www.rajce.net/u160314                               nové fotky 6.6.

Není tady

 

#61 15. 5. 2010 20:51

lentilkayes
♥♥♥♥♥--
Místo: Třebíč
Registrovaný: 15. 2. 2010
Příspěvky: 740

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

Holky,zas nestíhám, jdu vám jen popřát dobrou noc a pochválit dílka- ڎASNÝ !!! tummenupptummenupp
My byli u tchyně a ted jsem se pustila do větroplášků na zítra a ještě musím naložit pětilitrovou sklenici utopenců dumbomdumbom

Není tady

 

#62 15. 5. 2010 21:16

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

Holky, odkládám si sem první pokus o kalendář, nějak se mi zachtělo template - mě začalo bavit. Tak nevím nevím, ještě nějaký číselník´a udělat to na a4
kredit u mě na blogu
http://2.bp.blogspot.com/_16OFyelsEBM/S-7xVaxYmqI/AAAAAAAADMA/RY7QqGEvLag/s1600/zima.jpg


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#63 15. 5. 2010 21:29

Gabka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5513

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

Silvi, tak to je úžasný, že dort měl úspěch tummenupp

Leni, ten ráček pro Tomáška je úžasnej, moc se ti povedl tummenupp storstark

kindle, krása tummenupp

duši, jde ti to template, zajímavý nápad na kalendář storstark tummenupp

já mám udělanou jednokitovku, šuplíčkový wink


http://lbyf.lilypie.com/Fg4Gp2.png

Není tady

 

#64 15. 5. 2010 22:30

floran
♥------
Registrovaný: 15. 5. 2010
Příspěvky: 23

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

Tu srdcovku mám moc  ráda, v dětství byla na každé zahrádce. hjarta
zajišujem v Trenčankách ubytování na léto. Zatím nic nemáme. Snad se nám to zítra povede. Ale jinak dobrý.
Jak jste chtěl někdo vidět fotku toho maséra, tak mrkněte na floranku, záložka města a místa a fotka z názvem na rybách.Je moc šikovný, mě teda nemasíroval ale manžel a chlapi si ho chválí.big_smile O víkendu je to veselé,chodí se do bazénu společně,chlappi, zabalení v plachetce a ženy v zástěrce.Ta voda ji nadnáší,mám ji co držet,je mi velká, no paráda.Svlékám ji směrem dolů výstřihem.Jak jsem čím dál menší,chodím v bazénu po palcích nohou,příští rok už se budu topit, nebo budu muset chodit po schůdku na okraji
Zítra jestlli to vyjde,tak chci jít na zumbu.Teda ne koukat,ale tančit.Tak jsem zvědavá.Zase napíšu zážitky.Mějte se a tvořte

Upravil(a) floran (15. 5. 2010 22:34)

Není tady

 

#65 15. 5. 2010 22:30

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Není tady

 

#66 15. 5. 2010 22:32

spirula
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 7574

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

A já ještě nakoukla a dobře jsem udělala... a předně musím poděkovat za super ráčka, Leni díííky moc tummenupp hjarta udělalas mi radost hjarta

A Duši,tvoje templatové pokusy jsou super, nejen že tě to baví, ale ještě ti to i náramně jde, fakt lahoda...

no moje soutěžní, mám něco rozdělané, ale nějak mi chybí vhodné kity, takže moc spokojená nejsem...

A zdravím floranku, jsem ráda, že si to užívᚠhjarta

Upravil(a) spirula (15. 5. 2010 22:33)

Není tady

 

#67 15. 5. 2010 22:55

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Není tady

 

#68 15. 5. 2010 23:02

annave
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 4. 2009
Příspěvky: 1429

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

Krásně tvoříte. Hóóóódně se mi líbil ráček od Lenky. tummenuppgodlikegodlikegodlikegodlikegodlikegodlike

Soutěžní mám tři verze, ani jedna není dodělaná. Vůbec mi to nejde. To minulé se mi dělalo úplně samo. Tak nevím nevím, jestli to dodělám. dumbombutter

Sillwan, dort je naprosto úžasnej tummenuppgodlikegodlikegodlike

Není tady

 

#69 15. 5. 2010 23:23

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Nejdek
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 3390
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

dagi napsal(a):

holkýýý, mohl by mi prosím někdo poradit, jak v ps vyříznu do papíru kolco? chci udělat takové qp.. myslela jsem si, že jsem na to přišla, ale akorát mám bílé kolo na papíru a ne kulatou díru v něm dumbom.
prosím prosím, smutně koukám, naveďte mě někdo hjarta

Na bílé kolčo můžeš kliknout kouzelnou gumou a mělo by to být nebo dát pod papír průhlednou stránku udělat kolčo a vygumovat.


Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

 

#70 15. 5. 2010 23:56

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Nejdek
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 3390
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

Ahojky.
Tak si jdu něco dočíst já nestíhám
Jednokitovku mám rozdělanou ale nemám ještě stažený kity tak nevím rodna dočtu vás trošku pospátku a jsem zvědavá na Silwanin dort asi už tu někde je jdu hledat.
Tak čtu že Floranka si užívá na slovensku,tak to je dobře život se má žít tummenupp
A vidím nováčka Verulinko vítej
Štěpánko pro Mélii úžasný LO kam ny ty nápady chodíš ?
Evi srdíčka jsou nádherná ale jak jinak fotíš skvěle tummenupp
Leni velmi aktuální ráček pro Silwan tummenupp
Evajsku bez vím jaké to je bez PC týden jsem tu také trpěla pussa tak at o nic nepřijdeš a nedopadneš jako já
Dagi tvůj postřeh že výchova není jednoduchá věc se mi líbí wink alespoň vidíte jak to vaši rodiče měli těžké lol to vždycky říkám Hance,je přísnější než jsem byla já a to mi vždy říkávala jak jsem hustá a co můžou ti druzí a ona ne smile
Topi dávᚠkrásný LOčka
Paci tummenupp krásný LO a děkuju až to dorazí dám vědět pussa pussa pussa
Annave nestěžuj si LO pro Azur se ti povedlo jsi šikulka
Evi na svíčky zírám s otevřenou pusou godlike godlike godlike
Tamtadá tamtadá právě jsem se dočkala Silwaniny ovečky ta je božííííííííííííííííí godlike godlike godlike godlike kvůli ní dočítám i když pozpátku.Silwanko jsi neskutečně šikovná to bych asi nesvedla a přispěvek kde píšeš jaký měla úspěch jsem už četla a docela mě to dojalo.To muselo být krásný grater a dojemný. Koukám na ní a přemýšlím jak jsi udělala ty krásné bílé kudrlinky godlike (A ještě jednou moc děkuji jsi zlatíčko hjarta pussa )
A srazík ach jo a v Ostarvě ach jo já tu Andrejku snad nikdy neuvidím taaaaaaaaaaaaak daleko sad děvčata užijte si to a závidím vám že se uvidíte.
offtopic Andrejko kujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů pussa pussa pussahjarta
A dneska jsme pekli s Nikčou mufiny tak se pochlubím když neločkuju alespoň foto.
http://img5.rajce.idnes.cz/d0501/1/1418/1418986_f9ff68587734e242bd5fc7d53204a848/images/kvten10428.jpg
A jdu se ještě kouknout do starého domečku.


Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

 

#71 16. 5. 2010 0:26

Lenka_35
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2010
Příspěvky: 309
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

Lentil, Topi, Štěpánko, pěkná ločka.
Paci, krásné ločko to zelené tummenupp
Evi, krásné fotky tummenupp
Leni, krásný ráček pro Spirulku tummenupp
Duši, moc pěkný kalendář tummenupp .......já jak jsem rychle začala, tak jsem rychle s kalendářem skončila smile
Hani, parádní mufiny! Já si konečně koupila košíčky a chystám se na Sillwanin recept.
Jiruško, přeji Ti a se dᚠbrzo do kupy hjarta
Jo a taky aby Tě Natali vzala do CT. Mě teda ještě neodpověděla ohledně kitů, takže je asi zaneprázdněná.

A holky, jsem hrozně zvědavá na vaše soutěžní, to zase budou všechno pecky.
....já jsem se svým hrozně spokojená big_smile

A na kouzelnickým večeru jsem si vzpomněla na Floranku. Byla tam v rámci představení s fakírem jeho partnerka tanečnice..........bylo to moc pěkný.
Tak mažu spinkat...........přitulit se k tomu mýmu malýmu koblížkovi smile

Není tady

 

#72 16. 5. 2010 8:49

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

Dobré ráno všem, já se snažím rozlepit oči u kafe a nějak se mi to nedaří big_smile Jednokitovku jasně, že ještě nemám, nevíte někdo, proč mám momentálně pocit, že vůůbec nic nestíhám kapitulation Potřebuju nějak nakopnout, a se zvednu z toho dna, ale sakriš nevím jak.

Haničko, já na to taky furt myslím, že Tě chci vidět..si snad budu muset udělat moderátorské turné po republice big_smile Jo a ty mufínky, ty jsou teda mňááááááááááááááám tongue

Ločko nenesu, jediné, co jsem v poslední době dělala, to byly ty ločka z koncertu, no a tam jasně nevím kredity, kdo by to taky psal, když je to směs jak blázen, tak nevím, nevím, co s tím teď.

Chjooo, už se zase perou, ty moje dvě děti, to je taky síla kapitulation

Není tady

 

#73 16. 5. 2010 9:39

lentilkayes
♥♥♥♥♥--
Místo: Třebíč
Registrovaný: 15. 2. 2010
Příspěvky: 740

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

Hezké ránko holčiny, tak soutěžní mám, no ale nějak mi to nešlo roll
Topi tummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenupp
Čarodějko mnammmmm tummenupptummenupp

Není tady

 

#74 16. 5. 2010 9:58

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

Ahojky holky smile.

Přeji hezkou neděli, u nás je pořádně větrno, ale naštěstí neprší smile.

Není tady

 

#75 16. 5. 2010 10:00

Jiruska
♥♥♥♥♥--
Místo: Nejdek
Registrovaný: 17. 2. 2010
Příspěvky: 747
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

pěkné ránko holky,
tak mám odzpíváno... sice v krku stále nic moc, ale cítila jsem se líp, tak jsem šla... navíc v sopránu, který zpívám, chybělo dost holek, tak to bylo potřeba... snad si ty hlasivky takhle nezrasim...
Kindle - tak pro Spirulku, to se Ti hodně povedlo! Jsi vážně dobrá smile
Duši - tak tu máme další teplatovou borkyni... super ten leden, to bude luxusní kalendář tummenupp
Floranko - ty si užíváš, to je fajn... maséra Petra jsem u Tebe viděla... je to sympaák, to bych si taky nechala líbit... smile
Topi - krásné Ločko... takové veselé, pozitivní... to se hodí do těhle dní... a druhé taky pěkné tummenupp
Hani - hezky jsi tu vše napsala... a na závěr sladká tečka v podobě mufin... mňam! Vypadají úžasně, jsi dobrá.
Andreo - bude líp... nakopne nás všechny až to počasí bude stát za něco.. mně fakt hodně ovlivňuje... a takhle hnusně je už docela dlouho... takže hlavu vzhůru, nadechnout se zhluboka a bojovat. hjarta

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů