Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#301 8. 8. 2010 16:39

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Re: Vztahy s nepodařeným synem

Bloky a není to náhodou tak, že syn začal fetovat, protože matka pila kapitulationkapitulation.

Není tady

#302 8. 8. 2010 16:46

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

aprill, já si nemyslím, že by bloky pila už před tím, ale jasně, vědět to nemůžu. spíš to přičítám tomu, jak se to ze všech stran na ni hrne, u manži opora žádná, tak asi začala utíkat k flašce.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#303 8. 8. 2010 16:47

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB

Víš, aprill , v téhle situaci je skutečně jedno, co kdo a proč. Lépe je zaměřit se na to co je ted. Najít problémy.  Začít je řešit. A nejdřív u sebe. A6 bude bloky zase líp, až se možná srovná situace s jejím synem a dcerou, až se vymaní z akutní závislosti, pak mohou přemýšlet, jaké chování je do té situace dostalo a změnit to. Ted je nejdůležitější, aby si každý z nich našel sám pro sebe pomoc a neutíkal se k berličkám.

Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

#304 8. 8. 2010 17:13

agewa
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

aprill, já si nemyslím, že by bloky pila už před tím, ale jasně, vědět to nemůžu. spíš to přičítám tomu, jak se to ze všech stran na ni hrne, u manži opora žádná, tak asi začala utíkat k flašce.

jak žádná? sama Bloky psala, že když s manželem řešili problémy se synem a na něčem se domluvili, ona stejně šla a udělala všechno po svém a potají, aby manža o tom ani nevěděl.

Není tady

#305 9. 8. 2010 8:14

helena
♥♥♥♥♥♥♥

spíš to přičítám tomu, jak se to ze všech stran na ni hrne, u manži opora žádná, tak asi začala utíkat k flašce
V tom případě by si ovšem měla přiznat, že je TAKY závislá a začít to řešit co nejdřív.
A opora od manžela - to mᚠtěžký, chtít oporu... když bloky napíše:
"nemám u manžela pochopení, jelikož on tvrdí, že sklízím jen to, co jsem zasela, že jsem mu nikdy nedovolila, aby s ním něco řešil. Ale to není pravda, jenže manžel vše s ním řeší křikem, zákazy jako malému dítěti, atd.., s čímž nesouhlasím já...
Na mě to hází asi jen proto, aby si ulevil a vybil zlost, na manžela si to nedovolí, jelikož by s ním zatočil ihned...
Tak  to je asi svatá pravda, že za jeho výchovu můžu z velké části já, jelikož jsem se ho často zastávala, manželovi neříkala spoustu věcí, ale to jen proto, aby na mě neřval, že za vše můžu já."

Táta by synka asi v začátcích srovnat uměl ("si na něj nedovolí"), jenže mamince se jeho způsob nelíbil, chtěla mít klidnou rodinu... můžeš se otci divit, že jednak se stáhnul a v podstatě na výchovu rezignoval, jednak bloky vyčítá, že si za to může sama? OK - řve, což by neměl, ale nemᚠjistotu, že ona na normální hovor slyší.

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#306 9. 8. 2010 17:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

aprill napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

když je teda manžel tak chytrej a ty tak neschopná, že se teda výchovy a dalších věcí neujal on ? to ne, to nechal panáček hezky všechno na tobě, to se jen vezl a když něco neklapne, obviní z toho tebe usch
šmárjá bloky, cos mu na takovou debilitu řekla usch

Pavli, on asi měl manžel snahu syna vychovávat, ale bloky mu  asi jeho snahu překazila kapitulation

To by si syn nedovolil aspoň k nemu a dcéra by asi tiež mala iný vzah. Deti nie sú debili, hlavne nie dospelé, a sú schopné vníma situáciu, rodičov každého zvl᚝ a vytvori si ku každému iný vzah...

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#307 9. 8. 2010 17:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

aprill napsal(a):

Bloky a není to náhodou tak, že syn začal fetovat, protože matka pila kapitulationkapitulation.

No tak ale snáď už nie je malý chlapček, ktorý nevie, čo si poča  s matkou alkoholičkou. roll

Brita

Není tady

#308 9. 8. 2010 17:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Ja si myslím, že k psychológovi by kžudne mohli chodi VŠETCi korporatívne... stolt Dokonca nie mohli, ale MALI...

Brita

Není tady

#309 10. 8. 2010 16:31

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

bloky, strašně nerada ti to říkám, ale když už jsi v takovém stavu, že za jeden večer dokážeš vypít flašku vína ... mᚠpovážlivě nakročeno na skluzavku do pekel. Jsi na prvopočátku závislosti a jakmile okamžitě nezačneš řešit SEBE A SVOJE denní popíjení, skončíš velice špatně stolt
Neřeš syna, neřeš manžela, neřeš dceru, to všechno může fungovat i bez tebe. Zační řešit svoji závislost na alkoholu, nebo se propadneš do takového marastu, že skončíš nakonec v léčebně. A ocitneš se tam v takovém stavu, jako většina pacientek: vyhozená z práce, vyhozená z domova, zadlužená, bez peněz, s prochlastanými játry, zničeným nervovým systémem a rozklepaná tak, že ani neudržíš lžíci s polívkou hmm

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#310 10. 8. 2010 19:49

bloky
♥♥-----

Není pravda, že syn začal fetovat kvůli mého pití, toho, že si "přihnu" , je důsledek toho, že to už asi nezvládám, syn teď klape, dochází 2x týdn do po poradny, je na tom lépe, už umí lépe s námi komunikovat. Problém je asi v tom, že my s ním neumíme komunikovat a vždy dělal jen průsery, za které jsem platila jen já - teď například si tajně zřídil paušál a já jsem byla nucena zaplatit cca 10.000,-- Kč. Jinak by přišli exekutoi, což nechci dopustit...Ten, kdo to nezažil, jen těžko může soudit..

Není tady

#311 10. 8. 2010 19:56

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

syn teď klape
Bloky, to můžeš napsat tak minimálně za dva roky a ne za necelé dva měsíce kapitulation

Není tady

#312 11. 8. 2010 10:05

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Bloky moc neklape,kdyz udelal dluh za pausal 10 tisic.To bud rada,ze to jeste mate s ceho zaplatit.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#313 11. 8. 2010 14:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

bloky napsal(a):

Není pravda, že syn začal fetovat kvůli mého pití, toho, že si "přihnu" , je důsledek toho, že to už asi nezvládám, syn teď klape, dochází 2x týdn do po poradny, je na tom lépe, už umí lépe s námi komunikovat. Problém je asi v tom, že my s ním neumíme komunikovat a vždy dělal jen průsery, za které jsem platila jen já - teď například si tajně zřídil paušál a já jsem byla nucena zaplatit cca 10.000,-- Kč. Jinak by přišli exekutoi, což nechci dopustit...Ten, kdo to nezažil, jen těžko může soudit..

Toto je podž amňa jadro pudla. Robil prúsery, ktoré si ty stále zahládzala, namiesto aby si si vážne dupla a donútila JEHO rieši ich. Tak skúšal, kam až zájs - a skončil na drogách. Buď rada, že ešte nejde sedie alebo že nemá trvale poškodené zdravie - aj k tomu už možno mal namierené. Ale ak  sním neviete komunikova: čo takto fakt sa da na nejakú rodinnú terapiu?

Brita

Není tady

#314 12. 8. 2010 10:42

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

bloky napsal(a):

Bloky, je úplně jedno, kdo kvůli komu začal chlastat nebo fetovat. Pr*ser jako prase s návykovými látkami máte oba dva: jak synáček, tak ty, jestli sis to až dosud neuvědomila stolt a zatímco tvůj syn svůj problém - i když pod nátlakem rodiny - má snahu řešit, ty jsi prostě slepá a svůj vlastní problém nevidíš nebo - což je nejhorší - vidět ani nechceš. Ukazuješ prstem na syna, jak tě ničí, co kvůli němu zkusíš - ale abys zvedla telefon a objednala sama sebe k odborníkům, to už se ti nechce. Jediné, čeho jsi schopna je si sem pravidelně chodit stěžovat, co doma zkusíš a po pravidelné dávce nářků si sednout a vymlasknout každý večer flašku vína. Já nechci malovat čerta na zeď, ale už si tvého nadměrného popíjení všiml i manžel a dal ti to důrazně najevo. Ty totiž nemᚠuž teď jenom problém se synem, ty ho mᚠi s manželem a není daleko doba, kdy tvého manžela celá situace ve vaší rodině přestane bavit: buďto ti položí nůž na krk, abys šla na léčení, nebo udělá radikální řez a rozvede se s tebou.
Žádnej chlap totiž nepotřebuje uklizenej a vyšůrovanej barák, to toiž zdaleka není všechno, chlap a živitel rodiny potřebuje mít doma především klid a bezproblémovej rodinnej život. A k čemu je mu asi tak manželka, která - když se s ní na něčem dohodne - mu za zády udělá pravý opak, lže, kryje syna, syn krade a fetuje, až doteď to byla doma celá řada pravidelných průšvihů nepravidelně po sobě jdoucích a která se ještě ke všemu dala na pití?!? Jak si asi myslíš, že vypadᚠa reaguješ, když v sobě mᚠkaždý večer litr vína, myslíš si, že je na tebe příjemnej pohled?!? Jak asi vypadᚠa chovᚠse druhý den ráno, když mᚠkocovinu jako prase, bolí tě hlava, je ti špatně od žaludku, jsi podrážděná, protivná, malátná, každá maličkost tě vytočí a kvůi každé blbosti začneš po každém ječet?!? Vzpamatuj se, proboha a začni svoji situaci radikálně řešit - a hlavně nefňukej, že piješ kvůli tomu, jak jsou na tebe všichni zlí, jak tě nechápou a dělají ti co nejhoršího můžou, což je jedna z nejčastějších výmluv každé alkoholičky. Nerchceš přece, aby u vás situace došla tak daleko, že se ti jednoho krásného dne rozpadne manželství, že ne?!?

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#315 20. 8. 2010 19:07

andreaaa
♥------

nesnasim jakoukoli zavislost na cemkoli nedobrem :dumbom:myslim to vazne a takovi lide,pokud s tim nemaji aspon snahu neco delat,se sami vylouci na okraj spolecnosti a mnohokrat do toho zatahnou i sve deti,kterych je mi uprimne líto:grater:

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí