Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 11. 5. 2010 23:13

pencila
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 9. 2008
Příspěvky: 210

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

znám člověka, který se několikrát pokusil o sebevraždu.. vždy tak, že by to normálního člověka zabilo, ale jeho prostě ne.  Ale je pravda, že po posledním pokusu se mu něco negativního stalo s mozkem (otrava prášky), změnila se mu povaha, tak nějak celkově se pomátl :-( Před tím měl ještě šanci, charakterní a chytrý člověk, v několika ohledech hodný obdivu. Teď už žádnou šanci nevidím.

Není tady

 

#27 11. 5. 2010 23:23

arquebus
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 2. 2009
Příspěvky: 162

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Selima napsal(a):

Možno by otočil, keby sa mu jeho prianie išlo splni a on mal rakovinu v poslednom štádiu... dumbom

Vis co je zajimavy, ted jak jsem se do CR vratil tak jsem zjistil ze muj dobry kamarad ze stredni chodi na chemku protoze ma rakovinu v nejakem pokrocilejsim stadiu a nevypada to s nim vubec dobre. Bych predpokladal ze to semnou nejak hne, protoze jsme opravdu dobri pratele a ja tu informaci beru stejne jako by mi nekdo rekl ze nasbiral plny kos hrusek.

Není tady

 

#28 12. 5. 2010 0:57

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Byla jsem kdysi postavena do situace, že mě značně citově vydíral můj blízký příbuzný, dokonce kvákal, že by ten svůj podělaný život nejraději ukončil a podobně mě tlačil ke zdi. Nevím, co po mně chtěl, kam mě chtěl zatlačit, ale moc dlouho se takové tlaky vydržet nedají. Když už toho bylo se všemi jeho životními nezdary a tím jeho blbým žvaněním tak akorát, požádala jsem ho, že v případě, že se rozhodne  pro konečnou sebedestrukci, a to udělá pořádně, protože může smýkat své tělo jako mrzák a kdo se o něho pak bude starat. Matka?
Na to nemám dost fyzických sil.....
Bylo to tvrdé, ale účinné. Čučel jako puk a věděl, že si nedělám srandu.
Nebylo to šastné životní období, to mi věř. Viděno z druhé strany.

Tož a to ten, o kom píšeš dobře zváží, víš , i moje dcera má   takový názor a zkušenost , že kdo to opravdu chce udělat, většinou o tom moc nemluví. Její kamarádka ráno odjela na kole , hezky se s rodinou rozloučila a pak si na kolejích počkala na vlak. Bylo to její rozhodnutí, rodina má velkou bolest, ale život jde dál, bolest se sice časem trochu obrousí, ale smutek a velké PROČ ? zůstává.
V případě citového vyděrače, který to nakonec zdárně udělá,  bych řekla , že dojde nejen k bolesti ze stráty, ale taky k uvolnění šíleného tlaku a vlastně  i k úlevě.
Aby se nakonec k tomu, o kom píšeš, neotočili lidé zády, nikdo nemá rád, když  někdo z nudy zneužívá dobrotu jejich srdcí.

Předpokládám, že když necítíš žádnou účast s nemocným kamarádem, nebude můj názor pro tebe příliš nesravitelný. Co pravíš, orlíku?

Není tady

 

#29 12. 5. 2010 6:01

Ametyst
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 812

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Když to opakovaně nejde, a různé způsoby (nedemonstrativní) sebevraždy selhávají, asi bych to chápala tak, že to má svůj důvod. Že tedy je nutno ještě tady pobýt. Že ještě nemám "splněno".


I hide my feeling behind a smile.

Není tady

 

#30 12. 5. 2010 6:08

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Heluško,
řekla bych, že Orlík tady píše o sobě... už asi od třetího příspěvku usch

Ametyst,... si měpředběhla lol taky si myslím, že tu má ještě být a něco se od života naučit. Ale! Aby to jednou nepřehnal a ten Vesmír mu to nesplnil.

Orlíku,
jak jsem tu někde četla... dokážeš prý dělat nádherné fotky... tudíš tu krásu a jedinečnost naší modré planetky dokážeš vnímat a zachytit a předat nám co takové oko nemáme.... no není už jen toto skvělá věc,... už jen proto tady být abys viděl to nadšení v očích těch druhých?


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#31 12. 5. 2010 7:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

arquebus napsal(a):

Selima napsal(a):

Možno by otočil, keby sa mu jeho prianie išlo splni a on mal rakovinu v poslednom štádiu... dumbom

Vis co je zajimavy, ted jak jsem se do CR vratil tak jsem zjistil ze muj dobry kamarad ze stredni chodi na chemku protoze ma rakovinu v nejakem pokrocilejsim stadiu a nevypada to s nim vubec dobre. Bych predpokladal ze to semnou nejak hne, protoze jsme opravdu dobri pratele a ja tu informaci beru stejne jako by mi nekdo rekl ze nasbiral plny kos hrusek.

No, tvoj súcit a empatia sa momentálne asi všetky vyčerpali na sebažutovanie... tongue Ale práve preto si myslím, že by tebou mohla taká rakovina trochu otrias...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#32 12. 5. 2010 7:48

arquebus
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 2. 2009
Příspěvky: 162

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

dik za vsechny vase prispevky, odjizdim ted do krkonos, takze na netu ted par dni nebudu.

Není tady

 

#33 12. 5. 2010 7:51

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

.-

Upravil(a) misha88 (30. 3. 2011 10:53)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#34 12. 5. 2010 9:24

arquebus
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 2. 2009
Příspěvky: 162

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Heluška napsal(a):

Tož a to ten, o kom píšeš dobře zváží, víš , i moje dcera má   takový názor a zkušenost , že kdo to opravdu chce udělat, většinou o tom moc nemluví.

Předpokládám, že když necítíš žádnou účast s nemocným kamarádem, nebude můj názor pro tebe příliš nesravitelný. Co pravíš, orlíku?

Behem tech trech pokusu jsem nikomu nic nerekl, snazil jsem se vypadat normalne. A proc o tom ted mluvim? Kdyz jsem odjel na ten ostrov a premyslel jsem co jsem delal a co chci delat tak jsem si uvedomil jednu vec a to tu ze pred temi tremi pokusy jsem se smrti bal, ale nemel jsem ze smrti respekt. A po tech trech pokusech jsem se smrti prestal bat ale zacal jsem respekt ze smrti mit. Prislo mi ze nekdo nebo neco mi nechce dovolit ten muj zivot ukoncit. Nechapal jsem jaktoze to zas nevyslo. A to je ted asi duvod proc travim na chalupe tolik casu. Premyslim jestli ten zivot opravdu chci ukooncit, pak zas premyslim proc to porad tak protahuju, proc nad tim vubec premyslim a nezacnu zas radsi nejak jednat. Pak premyslim nad tim jestli si nahodou sam sobe nenalhavam ze se tesim na to co prijde po smrti a ne ze se nezsnazim jen od neceho utect...
Obcas mi prijde ze se mi rozdvojuje osobnost smile
Kdyz jsem nekde s nekym tak vypadam uplne naprosto v pohode, usmevavej, plnej zivota, ... ale jen co jsem sam, tak jsem najednou uplne jiny a prijde mi ze tohle jsem ted skutecne ja. 

no nic, odjizdim na tu chalupu, a nejsem si jistej jestli tam nekde najdu nejakou Wi-Finu, tak zatim cau

Není tady

 

#35 12. 5. 2010 9:25

arquebus
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 2. 2009
Příspěvky: 162

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

misha88 napsal(a):

mas SZ

ty taky wink

Není tady

 

#36 12. 5. 2010 16:31

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Arquebus a co tvůj pééf??
Krásná psice, která je na tobě závislá?!

Seš mladej krásnej kluk, kterej moc přemýšlí, je citlivej a potřeboval by pořádnou práci a třeba někoho vedle sebe , třeba jen pro povzbuzení.

Četla jsem tě na "pejscích" - přímo hltala tvoje zážitky a říkala si, jak seš dobrej, že bych to nezvládla, pos....  bych se strachy..big_smile

Je to takovej splín, kterej míváme ,(měli jsme) snad ..všichni..ne? To přejde. Statečnější a chlapštější je, se tomu všemu postavit čelem a ono tě to pak začne moc bavit, jak to všechno ovládᚠa řídíš...celej svůj svět. smile

Není tady

 

#37 12. 5. 2010 22:26

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Víš proč to dělᚠ a proč v tom jsi? Protože ti to nějakým způsobem přináší pocit, který potřebuješ, hledej ho, a hledej ho i v minulosti svého života, kdy to bylo podobné...


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#38 16. 5. 2010 16:39

KatjaCat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: nad Brniskem
Registrovaný: 21. 3. 2008
Příspěvky: 2653
Web

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Shodou okolností jsem byla včera na pohřbu bývalého kolegy, 24 letého kluka - chytrej, pěknej, hodnej, sympaák, dobrej kamarád.
Spáchal sebevraždu, oběsil se doma na zahradě. Našla ho jeho matka..... Prý lítal v nějakých průserech.... i chytří, pěkní, hodní a sympatický lidi je maj......

Ale za to jakou bolest způsobil rodině.... no nemám slova, nevím jak to napsat. Každý problém má řešení i když ne zrovna snadný.... Vyřešil problémy svoje, ale co ti co tu zůstali?

Sebevražda je sobecká a bezohledná!!!!


hjarta
http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/iyACml8.jpghttp://lb3f.lilypie.com/iyACp2.png

Není tady

 

#39 16. 5. 2010 17:42

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

KatjaCat napsal(a):

Sebevražda je sobecká a bezohledná!!!!

Z pohledu duševně zdravého jedince určitě. Ale nemocný uvažuje jinak.....


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#40 16. 5. 2010 17:45

KatjaCat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: nad Brniskem
Registrovaný: 21. 3. 2008
Příspěvky: 2653
Web

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

...vím........nebo závislý na drogách.......ten je vlastně taky nemocný......

....zakladatele tohoto vlákna neznám..... píšu jen jak to vidím já, podle mě nemoc není pro sebevraždu omluva....

Upravil(a) KatjaCat (16. 5. 2010 17:47)


hjarta
http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/iyACml8.jpghttp://lb3f.lilypie.com/iyACp2.png

Není tady

 

#41 16. 5. 2010 18:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

KatjaCat napsal(a):

Shodou okolností jsem byla včera na pohřbu bývalého kolegy, 24 letého kluka - chytrej, pěknej, hodnej, sympaák, dobrej kamarád.
Spáchal sebevraždu, oběsil se doma na zahradě. Našla ho jeho matka..... Prý lítal v nějakých průserech.... i chytří, pěkní, hodní a sympatický lidi je maj......

Ale za to jakou bolest způsobil rodině.... no nemám slova, nevím jak to napsat. Každý problém má řešení i když ne zrovna snadný.... Vyřešil problémy svoje, ale co ti co tu zůstali?

Sebevražda je sobecká a bezohledná!!!!

No, svojím spôsobom áno, ale na durhej strane - svoj život nikomu nedlžíme a môžeme si s ním naklada tak, ako chceme. A keď je boles privežká, alebo problémy vzyerajú nezvládnutežne, zvyčajne nepomôže ani rodina, lebo nemá tú moc... hmm Málokto spácha samovraždu z rozmaru...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#42 16. 5. 2010 18:04

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Já ti to nějak nevyvracím,v podstatě totiž s tebou souhlasím.Snažím se jen pochopit toho,kdo si na život sáhne.Co člověka zlomí tak,že to udělá? Můj taka 6 let bojoval s rakovinou.Jednou mi řekl,že než být bezmocným,odkázaný jen na péči druhého,tak než by ta chvíle nadešla,tak si raději prožene kulku hlavou.Pár týdnů před svou smrtí zmizel na 3 dny.Telefon vypnutý,nikdo o něm nic nevěděl.Legálně držená pistole zmizela z trezoru.Jela jsem na místo,kde jsem si byla 100% jistá,že tam je.Najednou mi to došlo,kde ho hledat.Byl tam.Živý.Řekla jsem mu své obavy.Odpověděl mi,že by to nikdy neudělal,protože by nedovolil,aby ho někdo z rodiny našel a ten zážitek si nesl celý život. Řekl mi,že bude bojovat do konce svých sil. Víš na jednu stranu by jeho chování někdo pochopil,naději na uzdravení neměl.Ale rozum ho neopustil,možná,kdyby byl labilnější dopadlo by to jinak.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#43 16. 5. 2010 20:29

KatjaCat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: nad Brniskem
Registrovaný: 21. 3. 2008
Příspěvky: 2653
Web

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Selimo:
Vím, že sebevraždy se páchají většinou ze zoufalosti a totálního většinou psychického vyčerpání, ale vždycky je nějaká světlejší chvilka, záchranná brzda.... To, že svůj život nikomu nedlužíme a můžeme si s ním dělat co chceme, tak s tím moc nesouhlasím, ale nechce se mi to rozebírat.

Rejko:
Co jsem pochopila z tohoto vlákna, tak autor snad nemocný není. Pokud je někdo nevyléčitelně nemocný je to podle mě věc jiná - většinou tak chce ulehčit sobě i rodině od "trápení" spojené s bezmocností z nemoci. Protože s nevyléčitelnou nemocí se opravdu z 99% nedá nic dělat, jediné co by pomohlo by mohl být zázrak.

Jen jsem chtěla na tomto vlákně autorovi nějakým způsobem naznačit, že určitě není sám a že by měl přemýšlet i nad tím co by bylo, kdyby se mu jeho zoufalý čin podařil. Určitě by nevěřil kolik lidí by cítilo prázdnotu, i když se v jeho životě jen mihli. 
Ten o kom jsem psala, tak jsem se s ním v podstatě setkávala pouze 2 roky cca 5x do týdne, poté co změnil práci jsem ho neviděla další 2 roky, jen občas zaslechla informace s jakými problémy se potýká (typu jedna paní povídala). Ale informace o jeho smrti mě hodně zasáhla. Většinou si člověk neuvědomuje, že i krátký "pobyt" v životě někoho jiného může zanechat hlubší stopu....

Tím, že je autor tohoto vlákna schopný o svém problému diskutovat na internetu naznačuje, že hledá pomoc a třeba příběh někoho jiného z druhé strany může aspoň trošku pomoci.


hjarta
http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/iyACml8.jpghttp://lb3f.lilypie.com/iyACp2.png

Není tady

 

#44 16. 5. 2010 23:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

No, ja osobne si myslím, že okrem nevyliečitežnej hcoroby alebo strašnej bolesti - duševnej alebo fyzickej - môže by dôvodom aj "neriešitežná" udalos ako smr dieaa, niekoho vežmi blízkeho - a strata "životného cieža"., t.j. dôvodu prečo ži. Hoci tu, priznám sa, takýto jasný dôvod nevidím, ale je možné, že Arquebus ho na chvížu(dúfam) stratil. Ale verím, že ho znovu objaví, alebo sa ten dôvod ži sám prihlási. wink Aj keby to mala by starostlivos o psa, nové štúdium, nová cesta, nová dobrá práca... storstark


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#45 17. 5. 2010 12:30

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

aquerbus - možná mᚠjen a pouze nějakou chemickou nerovnováhu v mozku, zajdi k psychiatrovi na AD. Pokud už náhodou nezobeš. Nebudeš ani první ani poslední komu ze začátku pomohou.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#46 18. 5. 2010 12:39

arquebus
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 2. 2009
Příspěvky: 162

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Wiki napsal(a):

Arquebus a co tvůj pééf??
Krásná psice, která je na tobě závislá?!

Četla jsem tě na "pejscích" - přímo hltala tvoje zážitky a říkala si, jak seš dobrej, že bych to nezvládla, pos....  bych se strachy..big_smile

Jo pes je takova svetla "vec" v mym zivote. Ale ona nema jen me. Ma i byvalku a pokud by se semnou neco stalo tak by se nemela o nic hur kdyby byla s ni.

KatjaCat napsal(a):

Ale za to jakou bolest způsobil rodině.... no nemám slova, nevím jak to napsat. Každý problém má řešení i když ne zrovna snadný.... Vyřešil problémy svoje, ale co ti co tu zůstali?

Sebevražda je sobecká a bezohledná!!!!

Jo souhlasim ze je sebevrazda sobecka. A prave proto jsem ty pokusy porad tak odkladal protoze jsem nebyl srovnanej s tim co to udela druhym.

rejka napsal(a):

Jela jsem na místo,kde jsem si byla 100% jistá,že tam je.Najednou mi to došlo,kde ho hledat.Byl tam.

Ze zacatku jsem take byl presne na tech mistech kde by me lidi co me znaji hledali a prave proto kdyz jsem se poprve dozvedel o tom ze jsem nahlasen jako pohresovana osoba, odjel na ostrov kde jsem nikdy predtim nebyl pro pripad ze by nekdo zacal objizdet mista kde bych mohl byt. http://www.btinternet.com/~alan.price/images/pap_air_s-n.jpg

A jak tady rozebirate to jestli svuj zivot nekomu dluzime, tak myslim ze nedluzime, akorat pokud si clovek na svuj zivot sahne tak by si jeste predtim mel uvedomit co to treba udela s tim kdo mu ten zivot daroval...

Mmch Pandora mi behem toho skotskeho vyletu psala abych daval pozor na znameni. ze jsou vsude okolo me. Jednou jsem si stopnul, jednoho chlapka se zensku, kteri za autem tahli karavan. Stopnul jsem si je hned vedle nejvyssi skotske hory a chvilku po tom co jsem nastoupil tak mi ta zenska rekla ze pred 5ti lety na tehle hore umrel v zime jejich syn. A ze pro vsechny rodice je ztrata ditete velikanskou tragedii, ale ze veri ze mu je ted lip, ze mel predtim pry mnoho problemu. Nevedel jsem co ji na to mam rict, kor kdyz mi tohle rekla par dni po mych pokusech, tak jsem ji rekl ze mi to je lito a sedel jsem mlcky v aute dokud jsme nedojeli az k Loch Nessu kde me vysadili.

Není tady

 

#47 18. 5. 2010 12:52

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

arquebus napsal(a):

takze to taky berete tak, ze se takovy clovek snazi na sebe jen nejakym zpusobem akorat upozornit?

A Ty to vidis (beres ) jak?   smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#48 18. 5. 2010 13:03

arquebus
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 2. 2009
Příspěvky: 162

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

hirondel napsal(a):

arquebus napsal(a):

takze to taky berete tak, ze se takovy clovek snazi na sebe jen nejakym zpusobem akorat upozornit?

A Ty to vidis (beres ) jak?   smile

Ja si nemyslim ze bych na sebe tim chtel nejak upozornovat. Prijde mi to jako hodne blbej zpusob jak na sebe upozornovat.

Není tady

 

#49 18. 5. 2010 13:12

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

arquebus napsal(a):

hirondel napsal(a):

arquebus napsal(a):

takze to taky berete tak, ze se takovy clovek snazi na sebe jen nejakym zpusobem akorat upozornit?

A Ty to vidis (beres ) jak?   smile

Ja si nemyslim ze bych na sebe tim chtel nejak upozornovat. Prijde mi to jako hodne blbej zpusob jak na sebe upozornovat.

Arque,ale pak me tedy rekni jak jsi na tu otazku prisel,zda to taky bereme tak ,ze........

Nekdo Ti to uz takhle podal (rekl)?

A co presne se stalo ze Te vsechno prestalo bavit?  Cim to je,to uz vis?  (me to mozna uniklo tak se ptam,necetla jsem ohledne Tebe vsechno) smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#50 18. 5. 2010 13:24

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Aque, - šel jsi s tím na veřejný web. Co k tomu dodat? Hledᚠpozornost, to každopádně, pak určité odpovědi na otázky, které ovšem nepokládáš. Nic neřešíš, nechávᚠto plynout a divíš se , že nějak nepluješ s proudem. Některé věci prostě nevyhnijí ani se nevyřeší samy.  Z tvého příběhu JÁ vidím, jak moc bys chyběl svým blízkým. SMířili by se s tvým činem, jisto jistě by pro tebe hledali omluvy a vyrovnali by se s tím. Ale chyběl bys jim. Jenže tento můj pohled není důležitý, důležité je, co v tom vidíš TY.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů