Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 5. 2010 8:33

aldinka
♥------
Registrovaný: 11. 5. 2010
Příspěvky: 1

Prosím poraďte

Dobre rano, precetla jsem hodne vasich diskuzi a moc dekuji pomohly.

Rada bych se preci jen zeptala a poradila. Mam 5tydeni holcicku. Kdyz se narodila mela 3150g z porodnice nas pouzteli s prikrmem (davam ji to stale strikackou) 2800g.
Ted krasne pribira ma 3900g - vazila jsem ji a ode mne si vypije cca 50ml a pak chce dokrmit - pohybuje se to kolem 80-100ml jednou za 3-4hodiny.
Rada bych jen kojila, ale holka tech 50ml vytahne za 40minut a je dost vycerpana a stale jeste hladova. Proto ji dokrmuji.
Za den ji prikladam 5x a v noci 1-2x (to ji nedokrmuji jen prikladam).
Zkousela jsem i suplementor (teda striakcku s hadickou prilozenou k prsu).

Poradte mi rada bych jen kojila. Moc dekuji za vase rady a preji krasny den

Není tady

 

#2 12. 5. 2010 22:15

mishasha
Host

Re: Prosím poraďte

Aldinko, nech si poradit přímo od laktační poradkyně - buď virtuálně www.kojeni.net ... nebo na kojeni.cz je seznam laktačních poradkyň, vybereš dle svého bydliště a domluvíte se na návštěvě. Osobně jsem jejich služeb využila a hodně mě to pomohlo. Paní prostě poradila vhodné polohy a správnou techniku, kterou přímo na místě upravila a ukázala při akci, stálo mě to 600,- za tu odměnu spokojeného kojení do roka to bylo za hubičku smile Tak hodně štěstí.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů