Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 10. 5. 2010 7:08

Kavasaki
♥♥♥♥---
Místo: Zlínsko

sekačka na trávu

Dobré květnové ráno všem,
je možné,že se to tu už řešilo,ale potřebuji poradit.
Máme prastarou sekačku na trávu,na koleně dělanou.Seče dobře,ale přibylo nám celkem dost plochy na sečení,takže uvažujeme o nové-moderní.
Nevím,která značka je kvalitní a na co se při nákupu zaměřit.V obchodě toho nakecají,jen aby prodali.Mě zaujímají praktické zkušenosti.
Nepotřebujeme bůhví,co super,ale také ne opak.
Nevím,jaká je průměrná cena sekačky.
Děkuji.

Není tady

#2 10. 5. 2010 10:27

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

Re: sekačka na trávu

Otázka je jak máte velkou plochu k sekání,protože je otázka dnes jestli traktorek nebo tu sekačku.Traktor lze využít i na víc věcí - v zimě na sníh,atd.Od 1000m2 zatravněné plochy mi přijde sekačka celkem mimo mísu,tam bych asi viděla spíš ten traktor,které jsou dnes za přijatelmé ceny.
Jinak sekačku bych určitě dnes kupovala s pojezdem,se sbqrným košem a motorovou.Máme také starší sekačku,se sběrným košem na trávu,ale bez pojezdu,manžel říkal že další už jedině s pojezdem,je to takhle mnohem míň dřiny.Určitě ne elektrickou-ta šňůra je hodně nebezpečná,by ta motorová pak musí mít nějakou tu údržbu.

Není tady

#3 10. 5. 2010 11:54

Kavasaki
♥♥♥♥---
Místo: Zlínsko

Kuty napsal(a):

Otázka je jak máte velkou plochu k sekání,protože je otázka dnes jestli traktorek nebo tu sekačku.Traktor lze využít i na víc věcí - v zimě na sníh,atd.Od 1000m2 zatravněné plochy mi přijde sekačka celkem mimo mísu,tam bych asi viděla spíš ten traktor,které jsou dnes za přijatelmé ceny.
Jinak sekačku bych určitě dnes kupovala s pojezdem,se sbqrným košem a motorovou.Máme také starší sekačku,se sběrným košem na trávu,ale bez pojezdu,manžel říkal že další už jedině s pojezdem,je to takhle mnohem míň dřiny.Určitě ne elektrickou-ta šňůra je hodně nebezpečná,by ta motorová pak musí mít nějakou tu údržbu.

Díky Kuty,máme určitě pod 1000m2.
Mám strach,aby jsme nekoupili nějaký drek.

Není tady

#4 10. 5. 2010 11:56

misha88
♥♥♥♥♥♥♥

.

Upravil(a) misha88 (30. 3. 2011 10:57)

http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

#5 10. 5. 2010 13:17

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-

já mám sekačku elektrickou, se sběrným košem a bez pojezdu z Mountfieldu. Zahrada 850m2. Elektrická mi nevadí, už jsem si zvykla tahat kabel a přehazovat ho, ale pojezd bych brala. Zahradu seču já, baví mě to, ale když to trochu přeroste, tak je to dřina

Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

#6 10. 5. 2010 13:29

kety
♥♥♥♥---

My jsme si koupili el. sekačku z Lidlu, sběrný koš 32 l, 1200W, na naši travnatou plochu 350m2 nám max. vyhovuje

Není tady

#7 9. 9. 2011 16:36

Kačenka_Ř
♥♥-----
Web

Na sekačku je manžel :-)
Nabízí se spíš jiná otázka. Když je zahrada velká, tak benzín, nebo elektrika? Osobně mám z benzínové sekačky strach, představuju si, jak mi bouchne do obličeje. U elektrické za sebou zase člověk tahá prodlužovačku a musí dávat pozor, aby na ni nenajel...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí