Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 9. 5. 2010 19:34

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: podivna otazka

Ja jsem taky s nikym takovym tak dlouho nebyla. Jenze ted si rikam, ze musim pouzivat rozum, ze to ostatni prijde, ale neprichazi....
Je mi 48, je tezky nekoho najit.
Myslim, ze on to ma stejne, nicmene v posteli nam to funguje.
Prave jsem se vratila z tydenni spolecne dovolene a posledni dny me na nem vadilo skoro vsechno....

Není tady

 

#27 9. 5. 2010 19:38

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: podivna otazka

venuše napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Ja mela chlapa co vubec nebyl hezky,kdyz se snazil si se mnou zacit tak jsem byla spise nastvana,ze me vubec oslovil.Postupem casu jsem se do nej silene zamilovala a najednou me vubec osklivej neprisel.Byla tam ta jiskra ty motylci v brise,kdyz jsem ho uvidela.Proto si z vlastni zkusenosti stojim za tim,ze v krase to neni a to je to co kamaradce nemohu vysvetlit.

Ja taky byla zamilovana od osklivyho chlapa, ale mel charisma. Za to ten hodny a celkem pohledny ho nema vubec....
Nevim, co mam delat.

Mela jsem taky chlapa co byl mladsi da se rict,ze i pohledny,ale jiskra zadna,kdyz jsem byla s nim cekala jsem,az bude konec schuzky a on zase odjede.Ten vztah nevydrzel dlouho ja jsem vztah ukoncila.Uz jsem nevydrzela se porad do neceho nutit.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#28 9. 5. 2010 19:41

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: podivna otazka

venuše napsal(a):

Ja jsem taky s nikym takovym tak dlouho nebyla. Jenze ted si rikam, ze musim pouzivat rozum, ze to ostatni prijde, ale neprichazi....
Je mi 48, je tezky nekoho najit.
Myslim, ze on to ma stejne, nicmene v posteli nam to funguje.
Prave jsem se vratila z tydenni spolecne dovolene a posledni dny me na nem vadilo skoro vsechno....

To je prave to,ze te na nem vsechno vadilo,protoze ho nemilujes,kdyby si ho milovala tak kde co prehlidnes nebo si to omluvis.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#29 9. 5. 2010 19:44

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: podivna otazka

Tak asi spolu dobře vycházíte, když jezdíte společně na dovolenou? Taková ta počáteční vášeň časem pomine, nastane realita všedního dne. Tak tam se osvědčil?

Není tady

 

#30 9. 5. 2010 19:45

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: podivna otazka

eremuruss napsal(a):

venuše napsal(a):

Ja jsem taky s nikym takovym tak dlouho nebyla. Jenze ted si rikam, ze musim pouzivat rozum, ze to ostatni prijde, ale neprichazi....
Je mi 48, je tezky nekoho najit.
Myslim, ze on to ma stejne, nicmene v posteli nam to funguje.
Prave jsem se vratila z tydenni spolecne dovolene a posledni dny me na nem vadilo skoro vsechno....

To je prave to,ze te na nem vsechno vadilo,protoze ho nemilujes,kdyby si ho milovala tak kde co prehlidnes nebo si to omluvis.

Ja vim.....
Jak to teda delaji lidi, ktery maji vztah z rozumu? Jsou tolerantnejsi nebo co? Ja jsem se uz dvakrat rozvedla, protoze jsem ty chlapy prestala milovat a vsechno mi pak na nich vadilo....
Delam neco spatne? Nevychazeji mi vztahy ani s laskou ani bez ni.....

Upravil(a) venuše (9. 5. 2010 19:48)

Není tady

 

#31 9. 5. 2010 19:50

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: podivna otazka

lea64 napsal(a):

Tak asi spolu dobře vycházíte, když jezdíte společně na dovolenou? Taková ta počáteční vášeň časem pomine, nastane realita všedního dne. Tak tam se osvědčil?

Az do ted to slo, jen ta dovolena nic moc. My jinak spolu nezijem, ale delali jsme nejaky cas spolu v praci, to me vubec nevadilo, vidime se jinak tak trikrat tydne, coz me opravdu staci.
Tyden je na me asi moc.

Není tady

 

#32 9. 5. 2010 19:51

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: podivna otazka

venuše napsal(a):

Bety napsal(a):

venuše napsal(a):

Proc myslis, ze jsem to dala do uvozovek? to skutečně netuším - vysvětli proč
Uprimne receno ted jednoho takoveho mam, je takzvane "hodny", ale moc se mi nelibi.... asi by mi bylo celkem jedno, kdyby me nechal. Proste to nejiskri.....přesně tohle mám na mysli, že bych nedopustila - z jakého důvodu s ním jsi? s takovým člověkem bych nemohla sdílet ani každodenní všednosti, natož intimnosti... usch

Prece abych nebyla sama;) - jako spousta holek tady. Neni to hajzl, jestli rozumis..... na hajzly jsem mela smulu celej zivot, tak jsem si nabalila slusnaka, ale nejak to nefunguje, je to skoro rok a je to bez jiskry. Pritom neni osklivej, proste normalni chlap, sportovni typ.
Nemam problem s nim sdilet cokoliv.... je to proste uspokojeni fyzicke potreby....
Tak nevim, co je lepsi: jestli byt uplne sama nebo se prenest pres nejake ty nedostatky.....kapitulation

být s někým, abych nebyla sama mi přijde hrozný.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#33 9. 5. 2010 19:57

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: podivna otazka

Tak někdy nemusí vyjít ani dovolená s jiskřícím partnerem, to bych zase tak neviděla. Plno ženských jede raději s kamarádkou než s manželem, zvláště když má o dovolené jiné představy nebo chlapi spolu. Známý rozpor moře x hory.

Není tady

 

#34 9. 5. 2010 20:01

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: podivna otazka

eremuruss napsal(a):

venuše napsal(a):

Ja jsem taky s nikym takovym tak dlouho nebyla. Jenze ted si rikam, ze musim pouzivat rozum, ze to ostatni prijde, ale neprichazi....
Je mi 48, je tezky nekoho najit.
Myslim, ze on to ma stejne, nicmene v posteli nam to funguje.
Prave jsem se vratila z tydenni spolecne dovolene a posledni dny me na nem vadilo skoro vsechno....

To je prave to,ze te na nem vsechno vadilo,protoze ho nemilujes,kdyby si ho milovala tak kde co prehlidnes nebo si to omluvis.

Všeho do času s tím přehlížením a omlouváním. Jednoho dne ti spadnou růžové brýle a nemusíš se stačit divit...kapitulation

Není tady

 

#35 9. 5. 2010 20:21

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: podivna otazka

Prece abych nebyla sama;) - jako spousta holek tady.
No - ta "spousta" si to přinejmenším nepochvaluje, pokud teda nedopadne úplně na hubu...
Venuše, proč si myslíš, že musíš s někým být i přesto, že ti to vlastně nevyhovuje, dokonce i přesto, že ti na něm "skoro všechno vadí"? Jenom proto, že vám klape sex? To je přece dost málo na zbytek života...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#36 9. 5. 2010 20:37

Blossom
Host

Re: podivna otazka

PPavlaa napsal(a):

venuše napsal(a):

Bety napsal(a):


Prece abych nebyla sama;) - jako spousta holek tady. Neni to hajzl, jestli rozumis..... na hajzly jsem mela smulu celej zivot, tak jsem si nabalila slusnaka, ale nejak to nefunguje, je to skoro rok a je to bez jiskry. Pritom neni osklivej, proste normalni chlap, sportovni typ.
Nemam problem s nim sdilet cokoliv.... je to proste uspokojeni fyzicke potreby....
Tak nevim, co je lepsi: jestli byt uplne sama nebo se prenest pres nejake ty nedostatky.....kapitulation

být s někým, abych nebyla sama mi přijde hrozný.

K tomuto sem hodím svůj názor jdoucí "proti proudu": Jeden čas jsem chodila s mužem, který mě vlastně nepřitahoval, moc se mi sám o sobě nelíbil, ale byl tzv. "hodný". Tedy - on mě měl rád moc, a já tehdy byla zrovna sama, tak jsem si řekla, že to aspoň zkusím, že třeba časem v sobě nějakou tu lásku k němu taky vypěstuju... Z toho zkusení byl nějaký čas... Zjistila jsem, že když "chemie" nefunguje, i když se člověk sebevíc snaží, tak prostě fungovat nebude.

Ale pozor - přesto tento  vztah "abych nebyla sama" jak byste to mnohé z vás asi nazvaly, měl pro mě cenu - nebyl to rozhodně ztracený čas nebo životní chyba. Moc mě totiž bavil jeho koníček - ornitologie, dodnes ráda vzpomínám, jak jsme chodívali kroužkovat, nebo sčítat táhnoucí ptáky, na letní večery s nataženými sítěmi u rákosinatých rybníků.. A i na společné chození mezi lidi, na taneček, no i ten sex je pro mě lepší nějaký než žádný wink big_smile  A z té doby mi dodnes zbylo několik dobrých (původně jeho) kamarádů... Pak vzpomínky na jednu hezkou dovolenou, fůru výletů a mnoho nového poznaného...

Chci tím říct, že jsou i případy, kdy  zde tak opovrhovaná kategorie vztahu "jen aby nebyla sama " si nezaslouží obecné absulutní zavržení.  Mě i takovýto vztah mnohé pozitivní dal, pro mě je nejhorší doby "vztahové absolutní bezvětří". Já doby, kterou jsem strávila v tomto vztahu (místo sama) absolutně nelituju. stolt

 

#37 9. 5. 2010 21:03

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: podivna otazka

To je hezke, Blossom.
Muzu se zeptat, jak jsi ten vztah ukoncila?

Není tady

 

#38 9. 5. 2010 21:13

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: podivna otazka

Pro me ten vztah taky neni uplne bezcenny. Napr. diky nemu jsem uplne skoncila s antidepresivy a citim se bez nich dobre a ziskala jsem zpatky sve ztracene sebevedomi....
Jinak uz bych tu mozna nebyla.

Není tady

 

#39 9. 5. 2010 21:19

Blossom
Host

Re: podivna otazka

venuše napsal(a):

To je hezke, Blossom.
Muzu se zeptat, jak jsi ten vztah ukoncila?

Po čase, kdy negativa (rozdílnost našich povah) začla převažovat nad tím  pozitivním, a taky když mi došlo, že opravovou lásku k němu ze sebe nevydoluju, i kdybych si to sama sebevíc přála, tak jsem se s ním rozešla. Snažila jsem se to udělat co nejšetrněji, ale přesto to pro něj byla bolestivá rána jak z čistého nebe ("Proboha přoč? Vždy jsme se vůbec nehádali???" ).
Bohužel on ten rozchod moc nezvládl, jeden čas mě  i docela sledoval a pronásledoval, psal mi dost zlé maily ("Ty jsi taková, protože se tví rodiče rozvedli usch a tak jsi zvyklá jakékoli problémy hned řešit rozchodem" )

Vím, že ho ten rozchod velmi bolel. Ale na druhou stranu od našich společných známých vím, že on se svou problematickou povahou se vztahově od té doby moc nikde nechytá ( je to už 6 let), nežije moc spokojeně, a tak si říkám, že ta doba strávená se mnou byla, i přes ten bolestivý rozchod, pro něj snad hezkými chvílemi v životě. A že určitě i on má aspoň na co hezkého vzpomínat.

 

#40 9. 5. 2010 22:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: podivna otazka

venuše napsal(a):

Bety napsal(a):

Jak by mě mohl nechat chlap, ketrý by se mi nelíbil - myslím že s takovým bych vůbec nechodila...

Ani kdyby byl "hodny"? wink

S hodným môžem by kamarátka, ale spa s ním nebudem, ak sa mi nepáči. hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#41 9. 5. 2010 23:07

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: podivna otazka

Selima napsal(a):

venuše napsal(a):

Bety napsal(a):

Jak by mě mohl nechat chlap, ketrý by se mi nelíbil - myslím že s takovým bych vůbec nechodila...

Ani kdyby byl "hodny"? wink

S hodným môžem by kamarátka, ale spa s ním nebudem, ak sa mi nepáči. hmm

Moje maminka je s pritelem uz 15 let stastna, i kdyz se ji ze zacatku take nepacil. Dokonce ho dohazovala kamaradce, aby se ho zbavila.
Takze ono to mozne je, milovat nekoho takoveho, ten muz si ziskal lasku moji mati tim, ze byl "hodny" a trpelivy. Vypadal driv jako bezdomovec, dnes je z nej elegantni starsi pan, ktereho ji zenske zavideji.

Upravil(a) venuše (9. 5. 2010 23:10)

Není tady

 

#42 9. 5. 2010 23:15

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: podivna otazka

Tak vidíš, každý to máme jinak. Třeba jsi po mamince.smile

Není tady

 

#43 9. 5. 2010 23:52

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: podivna otazka

lea64 napsal(a):

Tak vidíš, každý to máme jinak. Třeba jsi po mamince.smile

No, prave ze ne. Neumim predelavat chlapy, nechci to, protoze nesnasim, aby nekdo predelaval me.
Vecer tu byl, ale nedokazala jsem to ukoncit..... mam takovy dojem, ze neco tusil, tak se prisel presvedcit, jestli je vsechno v poradku.

Není tady

 

#44 9. 5. 2010 23:56

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: podivna otazka

Tak ho nepředělávej, užívej zatím co mᚠa dál uvidíš.

Není tady

 

#45 10. 5. 2010 6:35

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: podivna otazka

přesto tento  vztah "abych nebyla sama" jak byste to mnohé z vás asi nazvaly, měl pro mě cenu - nebyl to rozhodně ztracený čas nebo životní chyba. Moc mě totiž bavil jeho koníček
Blossom, ale to je dost jiný oproti venuši, která píše "Prave jsem se vratila z tydenni spolecne dovolene a posledni dny me na nem vadilo skoro vsechno.", ale z nějakého jen jí známého důvodu s ním zůstává.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#46 10. 5. 2010 9:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: podivna otazka

venuše napsal(a):

Selima napsal(a):

venuše napsal(a):

Ani kdyby byl "hodny"? wink

S hodným môžem by kamarátka, ale spa s ním nebudem, ak sa mi nepáči. hmm

Moje maminka je s pritelem uz 15 let stastna, i kdyz se ji ze zacatku take nepacil. Dokonce ho dohazovala kamaradce, aby se ho zbavila.
Takze ono to mozne je, milovat nekoho takoveho, ten muz si ziskal lasku moji mati tim, ze byl "hodny" a trpelivy. Vypadal driv jako bezdomovec, dnes je z nej elegantni starsi pan, ktereho ji zenske zavideji.

Možno maminka už na sexe netrvá a pán je teraz užitočný a fajn na ukazovanie... tongue Nie, som zlomysežná, ale proste za seba môžem poveda, že s chlapom, s ktorým nefunguje chémia (a nemusí by Johny Depp, mne sa v podstate páčia skôr škaredí, ale výrazní chlapi) by som nebola ani minútu. No uznávam, že každý to môže ma inak a niekto na tej chémii netrvá(niekto netrvá ani na sexe ako takom roll ) - to je každého osobná vec. Ty si sa tu pýtala babinetiek, ako to majú, tak to proste odpovedám, to je všetko. Nevylučujem, že tvoja maminka to má úplne inak - ale ak je to pre teba smerodajné, tak nechápem, načo sa tu pýtaš. wink A mmch: najdôležitejšia je OSOBNÁ SPOKOJNOS. Či už s pánom Hodným, alebo Ne-Hodným, so sexom alebo bez neho. stolt

Upravil(a) Selima (10. 5. 2010 9:47)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#47 10. 5. 2010 10:03

Blossom
Host

Re: podivna otazka

helena napsal(a):

přesto tento  vztah "abych nebyla sama" jak byste to mnohé z vás asi nazvaly, měl pro mě cenu - nebyl to rozhodně ztracený čas nebo životní chyba. Moc mě totiž bavil jeho koníček
Blossom, ale to je dost jiný oproti venuši, která píše "Prave jsem se vratila z tydenni spolecne dovolene a posledni dny me na nem vadilo skoro vsechno.", ale z nějakého jen jí známého důvodu s ním zůstává.

Ale mě na tom mém tehdejším příteli  taky hodně věcí vadilo. On byl sice "hodný" = věrný, spolehlivý, mě (až moc) oddaný, ale byl výrazně submisivní (už jsem o tomto psala na babinetu kdysi jinde), přiznám se, ten nesoulad našich  povah mě žral víc a víc, až pak k rozchodu.
Přesto jsme si však naše společné výlety, dovolenou, chození tancovat a další věci docela hezky užili. Rozhodně to byl pro mě příjemněji strávený čas, než kdybych na těchto všech akcích byla zcela sama. smile

Například - já velmi ráda tancuji. A jsem až tak samostatná a emancipovaná, že v dobách své samoty jsem na některé taneční zábavy jsem dokonce chodila i sama - tedy v partě známých, což byly asi 4 manželské páry + já sad . Většinou jsem si to užila, ale přeci jen - právě třeba na té taneční zábavě - je to mnohem příjemnější být s partnerem, než sama. Rozhodně za přítomnosti partnera aspoň nemusíte neustále zdvořile odolávat zájmu Vám nesympatických a leckdy podivných tanečníků. wink smile  -Ale ty tanečky jsou jen takovým jedním příkladem za všechno. Snad mi rozumíte, jak jsem to myslela.

 

#48 10. 5. 2010 11:14

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: podivna otazka

Mne asi nejvic vadi to, ze je tak slusny a bere nas vztah az prilis vazne. Udelal by pro me vsechno a presto si stezuju dumbom. Radsi bych asi mela hajzla, ktery by me trapil. To bych pak byla zamilovana az na pudu.
Blossom, moc dobre ti rozumim, ja taky radeji chodim na ruzne akce s nim, nez abych sedela sama doma.
Holt musim na tu dovolenou hodne rychle zapomenout, protoze kdyz jsme spolu 2x nebo 3x tydne, tak mi nevadi. Stejne nemam v planu se sestehovavat.

Není tady

 

#49 10. 5. 2010 11:14

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: podivna otazka

Blossom - mám podobnou zkušenost. Dokonce s ornitologem :-). Pořád ho vídám a on pořád doufá.
Pravou lásku jsem nedokázala vydolovat a přesně jak píšeš, nakonec mě to pomyšlení dost ničilo.

Není tady

 

#50 10. 5. 2010 15:39

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: podivna otazka

venuše napsal(a):

Mne asi nejvic vadi to, ze je tak slusny a bere nas vztah az prilis vazne. Udelal by pro me vsechno a presto si stezuju dumbom. Radsi bych asi mela hajzla, ktery by me trapil. To bych pak byla zamilovana az na pudu.
Blossom, moc dobre ti rozumim, ja taky radeji chodim na ruzne akce s nim, nez abych sedela sama doma.
Holt musim na tu dovolenou hodne rychle zapomenout, protoze kdyz jsme spolu 2x nebo 3x tydne, tak mi nevadi. Stejne nemam v planu se sestehovavat.

nebo to bude tak, že kdyby to byl hajzl, tak bys ho opustila bez výčitek svědomí?
tenhle je slušný, takže jaksi.......není důvod, proč to udělat? a jen bys mu ublížila a byla třeba za mrchu, co ho jen využila?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů