Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#126 11. 5. 2010 20:28

MiriDc
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 8. 2008
Příspěvky: 2689

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

já cítím pohyby miminka zatím jen pár dní, nejčastěji po stranách v podbřišku..dneska jsem cítila pohyb mimča dost nízko, tak snad je to v normě-co myslíte?

Upravil(a) MiriDc (11. 5. 2010 20:30)


http://dhbm.daisypath.com/5qVHp1.png

Není tady

 

#127 11. 5. 2010 20:43

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Já pohyby cítím nejčastěji vpravo v podbřišku, jinak taky vlevo a někdy v oblasti pupíku.

Není tady

 

#128 11. 5. 2010 20:45

Janka29
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 1. 2010
Příspěvky: 215

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Já čekám holčičku, na velkém ultrazvuku bylo vše OK, tak jsem ráda, jen ty pohyby moc necítím. Jen snad jednou, nebo jen mírně a dost mě rozčiluje, když se mě na to máma pořád ptá.....Teď musím na ten test na cukrovku.
Zatím papa mějte se moc krásně a hezky se kulaťte.

Není tady

 

#129 11. 5. 2010 20:46

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 7817
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

MiriDc napsal(a):

já cítím pohyby miminka zatím jen pár dní, nejčastěji po stranách v podbřišku..dneska jsem cítila pohyb mimča dost nízko, tak snad je to v normě-co myslíte?

MIRI, dnesk jsem se na to ptala dr., miminko mě totiž neustále kope hrozně nízko - "nad čárkou", ale vše je v pořádku, čípek se nezkracuje, uzavřený.... má tam pr..., ale ještě času habakuk na otočení wink

Není tady

 

#130 11. 5. 2010 20:47

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 7817
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Simonas napsal(a):

holky pamatujete na cizinku? tak je asi znovu tehotna!psala neco v tom smyslu na zimnatka.

ano je tummenupp  patří k nám do léta 07 stolt a má zpožďo asi 2 týdny, ale zatím vyčkává a bere to sportovně wink

Není tady

 

#131 11. 5. 2010 20:51

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 7817
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

jitka2 napsal(a):

Andri takže jdeš na nějaký velký ultrazvuk už do porodky???? né ke svému.???

ne ne, ale jedu do Ústí na spec. utz. Můj synovec je totiž z dvojčat a má rozštěp patra, tže mám několik vyšetření navíc. Tže mi ho udělají ovnou rv pátek tam...no vlastně bych jinak jela do porodky, ale jen proto, že můj gyndr. tam dělá a koupili prý super novou mašinu wink proto mi ho ani dnes v ordinaci nedělal

Není tady

 

#132 11. 5. 2010 21:01

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 7817
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Tak takhle teď trávíme odpoledne tummenupp


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs524.snc3/29829_1491275644119_1300841642_31372876_6063301_n.jpg

Upravil(a) Andri (11. 5. 2010 21:02)

Není tady

 

#133 11. 5. 2010 21:04

MiriDc
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 8. 2008
Příspěvky: 2689

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

ahoj Andri, nebyla jsi na echo taky v UL? já tam jedu 24.5. tak jsem na to zvědavá, dělají to tam v nemocnici


http://dhbm.daisypath.com/5qVHp1.png

Není tady

 

#134 11. 5. 2010 21:09

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 7817
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Miri, jj, byla a jedu tam znovu ve čt. a v pá. k dr. Plzákovi do Gyncentra

Není tady

 

#135 11. 5. 2010 21:11

Janka29
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 1. 2010
Příspěvky: 215

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Andri - nemáš toho nějak hodně??

Není tady

 

#136 11. 5. 2010 21:12

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 7817
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Janka29 napsal(a):

Andri - nemáš toho nějak hodně??

čeho???

Není tady

 

#137 11. 5. 2010 21:14

Janka29
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 1. 2010
Příspěvky: 215

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Toho lítání - haha

Není tady

 

#138 11. 5. 2010 21:15

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 7817
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

no jo no, mě to už asi ani nepřijde wink prostě mám malý dítě, tak se zastavím až usne...mmch ještě nespí lol

Není tady

 

#139 11. 5. 2010 21:16

Janka29
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 1. 2010
Příspěvky: 215

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Já teď hledám odběrová centra na tu cukrovku - abych to měla blízko do práce.

Není tady

 

#140 11. 5. 2010 21:18

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 7817
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

jo někdo se tu ptal, kdy na cukrovku. Můj dr. dnes říkal 20.-24.tt.

Není tady

 

#141 11. 5. 2010 21:18

Janka29
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 1. 2010
Příspěvky: 215

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Jo jo - říkám si jaká to bude pohoda s jedním, ale možná se teď rouhám a dá mi holčička zabrat.
Tak dobrou, zase v 6 budíček, tak jdu spát - včera mě bolelo břicho, tak to snad nic nebylo. pa

Není tady

 

#142 11. 5. 2010 21:19

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 7817
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Dobrou, taky ho jdu zahnat a padnu. Bohužel není spáč (narozdíl ode mě kdysi dávno lol ) a vstává také po 6h dumbom
Tak si odpočiň., to ti jen holčička dává najevo, že nemáš tolik uklízet, ale natáhnout se po práci wink pááá

Upravil(a) Andri (11. 5. 2010 21:21)

Není tady

 

#143 11. 5. 2010 21:20

li.lik
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Sever
Registrovaný: 27. 3. 2008
Příspěvky: 1493

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Ty jo! Andri, malý je fakt šikula!!!! Úplně mu závidím, co si na ledě užije!
Držím pěsti, ať máš jen dobré zprávy z těch vyšetření.
Z cizinky mám radost, moc jí přeju, aby to tentokrát proběhlo v pohodě až do setkání s mimíkem!
Mně bylo řečeno, že na cukrovku se má do 24.tt, proč, to si nepamatuju...


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/oeXGSN4.jpghttp://lb4m.lilypie.com/oeXGp1.png
http://lb2m.lilypie.com/PQ1Np1.png

Není tady

 

#144 11. 5. 2010 21:21

MiriDc
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 8. 2008
Příspěvky: 2689

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Andri napsal(a):

Miri, jj, byla a jedu tam znovu ve čt. a v pá. k dr. Plzákovi do Gyncentra

můžu se zeptat, na jak dlouho to bylo na tom echu?
já jdu ten den k mému Gyn.na kontrolu ve 13 hod. a potom hned ten den na echo tak abych věděla, jak je to tam časově s čekáním

Upravil(a) MiriDc (11. 5. 2010 21:25)


http://dhbm.daisypath.com/5qVHp1.png

Není tady

 

#145 11. 5. 2010 21:26

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 7817
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

MiriDc napsal(a):

Andri napsal(a):

Miri, jj, byla a jedu tam znovu ve čt. a v pá. k dr. Plzákovi do Gyncentra

můžu se zeptat, na jak dlouho to bylo na tom echu?

nelekej se, že tam bude hodně maminek, stoupni si ke dveřím směrem od wc stolt jde to popořadě, ale tak tě nikdo nepředběhne lol jde to fakt rychle, samotné vyšetření tak 5minut? i se zutím a svlečením smile můžeš si to nechat nahrát (dvd-vhs sebou), vyfotit a říct pohlaví- vše za poplatek wink

Není tady

 

#146 11. 5. 2010 21:26

li.lik
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Sever
Registrovaný: 27. 3. 2008
Příspěvky: 1493

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Jestli myslíš srdíčko, tak já tam strávila cca 15 min. A to byl dr. velmi poctivý a zkoumal pečlivě srdíčko i velké cévy tak, aby vše jasně viděl smile Ale byla jsem u mosteckého dr - Balatka, byl supr.

Upravil(a) li.lik (11. 5. 2010 21:27)


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/oeXGSN4.jpghttp://lb4m.lilypie.com/oeXGp1.png
http://lb2m.lilypie.com/PQ1Np1.png

Není tady

 

#147 11. 5. 2010 21:31

MiriDc
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 8. 2008
Příspěvky: 2689

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

holky, díky za postřehy wink jinak fotky mimča mám od svého Dr. a pohlaví mimča mi snad už taky řekne ten den, doufám že bez poplatku wink


http://dhbm.daisypath.com/5qVHp1.png

Není tady

 

#148 11. 5. 2010 21:36

li.lik
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Sever
Registrovaný: 27. 3. 2008
Příspěvky: 1493

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Holky, mám nabídku - mám slevový kupon na monitor dechu REEr 3v1 - monitor dechu+chůvička+teploměr - já totiž mám po Káje a na tenhle je sleva 500,-. Stojí teda 2990,- před slevou, kdyžtak dejte vědět, pošlu kupon poštou. Raději prosím na SZ, abych to nepřehlédla. big_smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/oeXGSN4.jpghttp://lb4m.lilypie.com/oeXGp1.png
http://lb2m.lilypie.com/PQ1Np1.png

Není tady

 

#149 11. 5. 2010 21:48

Cizinka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Spanelsko
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 5899
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Tak se mi tady pry drzi palce...diky moc!  smile Dam vam vedet jak to pokracuje. Uzivejte brisek!!!

Není tady

 

#150 11. 5. 2010 22:01

li.lik
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Sever
Registrovaný: 27. 3. 2008
Příspěvky: 1493

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Cizinka napsal(a):

Tak se mi tady pry drzi palce...diky moc!  smile Dam vam vedet jak to pokracuje. Uzivejte brisek!!!

Ahoj, kočko, to si piš! Přejeme jen to nejkrásnější! hjartapussa


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/oeXGSN4.jpghttp://lb4m.lilypie.com/oeXGp1.png
http://lb2m.lilypie.com/PQ1Np1.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů