|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Téma zavřeno
No jo, vydržíme
Ale beztak to bude holka a ti naši chlapi nebudou mít z čeho vybírat 
Upravil(a) Babucha (31. 5. 2010 20:34)
Není tady
Babucha napsal(a):
No jo, vydržíme
Ale beztak to bude holka
prc si to myslis ??? 
Není tady
Já jen tak
. No zítra uvidíme, v kolik jdeš?
Není tady
Babucha napsal(a):
Já jen tak
. No zítra uvidíme, v kolik jdeš?
Jsem objednaná na 10 a jsem zvedava, jestli fakt v těch deset pudju do ordinace 
Sestřička mi říkala, že tu bude asi na půl hodiny ... to jako fakt ??? 




Není tady
Silvi.100 napsal(a):
Ahoj holky,
Kikí jdu jen popřát hodně štěstí na zítřejší uz
Jééééééé Silvííííí ... ja na tebe myslim kudy chodim .. jak to s tebou vypada ??? mám takový tušení, že by jsi uz měla mít mrazačka/y u sebe ... je to tak ??? 

A jinak diiiiky na zitra 

Není tady
Jj Kiki "už" jsem pět dní po KET
včera a dnes dopoledne lehké špinění, ale už to přešlo...zaklepávám.....ještě se načekám 
Není tady
Silvi.100 napsal(a):
Jj Kiki "už" jsem pět dní po KET
včera a dnes dopoledne lehké špinění, ale už to přešlo...zaklepávám.....ještě se načekám
Jůůůůůůů ..... tak to držím paluchy co se dá 

aby to dopalo jen a jen dobře 


Není tady
Silvi, ty me neznas. Ja jsem si precetla tvuj denik a drzim ti moc, moc, moc palce. Vydrzela jsi uz hodne a ted to musi vyjit.

Není tady
Simonas napsal(a):
Silvi, ty me neznas. Ja jsem si precetla tvuj denik a drzim ti moc, moc, moc palce. Vydrzela jsi uz hodne a ted to musi vyjit.
díky, si hodná
holky i vám tady jen to nej! 
Není tady
Ahoj Kiki, koukám, že dneska jsme měly obě dvě "echo den"
na zítřek moc držím pěsti na genet. UTZ, věřím, že to bude ok a tipuji ti kluka, tak jsem zvědavá 
já jsem se dneska pro jistotu zeptala na tom echu znovu na pohlaví a holčička je potvrzena..Dr říkal - je to ženská 
Není tady
Ahoj Silvi, zdravím a přidávám se k ostatním v držení pěstí 

Upravil(a) MiriDc (31. 5. 2010 21:02)
Není tady
MiriDc napsal(a):
Ahoj Kiki, koukám, že dneska jsme měly obě dvě "echo den"
na zítřek moc držím pěsti na genet. UTZ, věřím, že to bude ok a tipuji ti kluka, tak jsem zvědavá
já jsem se dneska pro jistotu zeptala na tom echu znovu na pohlaví a holčička je potvrzena..Dr říkal - je to ženská
tak to ja se dneska taky ptala .. jako premiera .... a jsem zvedava na zitra 


Není tady
Silvi, děkujiiiiiiiii 
Kiki ty nás teda napínáš
tak aspoň naznač co bylo dneska vidět na UTZ 
Není tady
No mě přijde 70% na pindíka dost málo
. Ale uvidíme zítra 
Upravil(a) Babucha (31. 5. 2010 21:09)
Není tady
MiriDc napsal(a):
Silvi, děkujiiiiiiiii
Kiki ty nás teda napínáš![]()
tak aspoň naznač co bylo dneska vidět na UTZ


srdicko ... 



to si ho jeste Cipisek schovaval pod rukou, páč ju pořád mel na hrudníku 

Není tady
Babucha napsal(a):
No mě přijde 70% na pindíka dost málo
.


spekulace ..... to se mi libi 


Není tady
Miri, ta asi nic neřekne 
Není tady
Tak zítra se těšíme na rozlousknutí
. A co pohyby, hýbe se prcek? Vím, jak jsi pořád čekala, až "to" bude 
Není tady
Babucha napsal(a):
Miri, ta asi nic neřekne



ee, fakticky nereknu .... vydrzim az do zitra 
a nejpozdeji v poledne me tu mate ... 

Není tady
Babucha napsal(a):
Tak zítra se těšíme na rozlousknutí
. A co pohyby, hýbe se prcek? Vím, jak jsi pořád čekala, až "to" bude
jj, už "to" přišlo ... napred jsem si mysela že to jsou větry, ale nejak se mi to nezdalo, páč to bylo moc vysoko nad střevama 

už je to asi týden, co se mi drobek hlasi 



takže jupiiiiiii .. už jsem se konecne dočkala 
Není tady
Tak to je super, je to fakt nádhera, co
.
Není tady
Babucha napsal(a):
Tak to je super, je to fakt nádhera, co
.
je to fakt super pocit ... sice to nejsou vyloženě kopance, ale užívám si, když se mi zahlasi ... 

Třebas dneska jsem jela k dr. tolejakem .. a ta cesta se tomu capartovi libila .. šťouchal do me v rytmu jak se kymácel trolejak 




Není tady
Téma zavřeno