Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#976 31. 5. 2010 20:34

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

No jo, vydržíme wink Ale beztak to bude holka a ti naši chlapi nebudou mít z čeho vybírat wink

Upravil(a) Babucha (31. 5. 2010 20:34)

Není tady

 

#977 31. 5. 2010 20:35

kikinecek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 10. 2009
Příspěvky: 6623

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Babucha napsal(a):

No jo, vydržíme wink Ale beztak to bude holka wink

prc si to myslis ??? wink


http://www.ticker.7910.org/as1cHug0g411100MzcyZHB8MDAwMTIzNWR8QmFyY2EgLSA.gif

Není tady

 

#978 31. 5. 2010 20:36

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Já jen tak wink. No zítra uvidíme, v kolik jdeš?

Není tady

 

#979 31. 5. 2010 20:38

kikinecek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 10. 2009
Příspěvky: 6623

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Babucha napsal(a):

Já jen tak wink. No zítra uvidíme, v kolik jdeš?

Jsem objednaná na 10 a jsem zvedava, jestli fakt v těch deset pudju do ordinace dumbomdumbom
Sestřička mi říkala, že tu bude asi na půl hodiny ... to jako fakt ??? vavavavava


http://www.ticker.7910.org/as1cHug0g411100MzcyZHB8MDAwMTIzNWR8QmFyY2EgLSA.gif

Není tady

 

#980 31. 5. 2010 20:39

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Ahoj holky,

Kikí jdu jen popřát hodně štěstí na zítřejší uz pussa


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#981 31. 5. 2010 20:41

kikinecek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 10. 2009
Příspěvky: 6623

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Silvi.100 napsal(a):

Ahoj holky,

Kikí jdu jen popřát hodně štěstí na zítřejší uz pussa

Jééééééé Silvííííí ... ja na tebe myslim kudy chodim .. jak to s tebou vypada ??? mám takový tušení, že by jsi uz měla mít mrazačka/y u sebe ... je to tak ??? tummenupptummenupp

A jinak diiiiky na zitra pussapussa


http://www.ticker.7910.org/as1cHug0g411100MzcyZHB8MDAwMTIzNWR8QmFyY2EgLSA.gif

Není tady

 

#982 31. 5. 2010 20:43

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Jj Kiki "už" jsem pět dní po KET big_smile včera a dnes dopoledne lehké špinění, ale už to přešlo...zaklepávám.....ještě se načekám smile


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#983 31. 5. 2010 20:45

kikinecek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 10. 2009
Příspěvky: 6623

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Silvi.100 napsal(a):

Jj Kiki "už" jsem pět dní po KET big_smile včera a dnes dopoledne lehké špinění, ale už to přešlo...zaklepávám.....ještě se načekám smile

Jůůůůůůů ..... tak to držím paluchy co se dá pussapussapussa aby to dopalo jen a jen dobře parparhjarta


http://www.ticker.7910.org/as1cHug0g411100MzcyZHB8MDAwMTIzNWR8QmFyY2EgLSA.gif

Není tady

 

#984 31. 5. 2010 20:46

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Silvi, ty me neznas. Ja jsem si precetla tvuj denik a drzim ti moc, moc, moc palce. Vydrzela jsi uz hodne a ted to musi vyjit.


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#985 31. 5. 2010 20:46

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

dík kočko, doufám par


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#986 31. 5. 2010 20:50

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Simonas napsal(a):

Silvi, ty me neznas. Ja jsem si precetla tvuj denik a drzim ti moc, moc, moc palce. Vydrzela jsi uz hodne a ted to musi vyjit.

díky, si hodná par holky i vám tady jen to nej! hjarta


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#987 31. 5. 2010 20:52

MiriDc
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 8. 2008
Příspěvky: 2689

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Ahoj Kiki, koukám, že dneska jsme měly obě dvě "echo den" wink na zítřek moc držím pěsti na genet. UTZ, věřím, že to bude ok a tipuji ti kluka, tak jsem zvědavá vissla
já jsem se dneska pro jistotu zeptala na tom echu znovu na pohlaví a holčička je potvrzena..Dr říkal - je to ženská big_smile


http://dhbm.daisypath.com/5qVHp1.png

Není tady

 

#988 31. 5. 2010 20:55

MiriDc
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 8. 2008
Příspěvky: 2689

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Ahoj Silvi, zdravím a přidávám se k ostatním v držení pěstí stolthttp://www.beruska8.cz/deti/miminka2/70.gif

Upravil(a) MiriDc (31. 5. 2010 21:02)


http://dhbm.daisypath.com/5qVHp1.png

Není tady

 

#989 31. 5. 2010 20:55

kikinecek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 10. 2009
Příspěvky: 6623

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

MiriDc napsal(a):

Ahoj Kiki, koukám, že dneska jsme měly obě dvě "echo den" wink na zítřek moc držím pěsti na genet. UTZ, věřím, že to bude ok a tipuji ti kluka, tak jsem zvědavá vissla
já jsem se dneska pro jistotu zeptala na tom echu znovu na pohlaví a holčička je potvrzena..Dr říkal - je to ženská big_smile

tak to ja se dneska taky ptala .. jako premiera .... a jsem zvedava na zitra visslavisslavissla


http://www.ticker.7910.org/as1cHug0g411100MzcyZHB8MDAwMTIzNWR8QmFyY2EgLSA.gif

Není tady

 

#990 31. 5. 2010 20:57

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Juu Miri tak tobě gratuluji k holčičce!!! tummenupp


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#991 31. 5. 2010 21:03

MiriDc
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 8. 2008
Příspěvky: 2689

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Silvi, děkujiiiiiiiii wink
Kiki ty nás teda napínáš dumbom vissla tak aspoň naznač co bylo dneska vidět na UTZ vissla


http://dhbm.daisypath.com/5qVHp1.png

Není tady

 

#992 31. 5. 2010 21:06

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

No mě přijde 70% na pindíka dost málo big_smile. Ale uvidíme zítra wink

Upravil(a) Babucha (31. 5. 2010 21:09)

Není tady

 

#993 31. 5. 2010 21:08

kikinecek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 10. 2009
Příspěvky: 6623

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

MiriDc napsal(a):

Silvi, děkujiiiiiiiii wink
Kiki ty nás teda napínáš dumbom vissla tak aspoň naznač co bylo dneska vidět na UTZ vissla

visslavisslavissla srdicko ... lollollollollol to si ho jeste Cipisek schovaval pod rukou, páč ju pořád mel na hrudníku lollol


http://www.ticker.7910.org/as1cHug0g411100MzcyZHB8MDAwMTIzNWR8QmFyY2EgLSA.gif

Není tady

 

#994 31. 5. 2010 21:09

kikinecek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 10. 2009
Příspěvky: 6623

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Babucha napsal(a):

No mě přijde 70% na pindíka dost málo big_smile.

tummenupptummenupptummenupp spekulace ..... to se mi libi big_smilebig_smilebig_smile


http://www.ticker.7910.org/as1cHug0g411100MzcyZHB8MDAwMTIzNWR8QmFyY2EgLSA.gif

Není tady

 

#995 31. 5. 2010 21:12

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Miri, ta asi nic neřekne lol

Není tady

 

#996 31. 5. 2010 21:13

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Tak zítra se těšíme na rozlousknutí smile. A co pohyby, hýbe se prcek? Vím, jak jsi pořád čekala, až "to" bude smile

Není tady

 

#997 31. 5. 2010 21:14

kikinecek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 10. 2009
Příspěvky: 6623

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Babucha napsal(a):

Miri, ta asi nic neřekne lol

lollollollol ee, fakticky nereknu .... vydrzim az do zitra visslavissla a nejpozdeji v poledne me tu mate ... godlikegodlike


http://www.ticker.7910.org/as1cHug0g411100MzcyZHB8MDAwMTIzNWR8QmFyY2EgLSA.gif

Není tady

 

#998 31. 5. 2010 21:16

kikinecek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 10. 2009
Příspěvky: 6623

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Babucha napsal(a):

Tak zítra se těšíme na rozlousknutí smile. A co pohyby, hýbe se prcek? Vím, jak jsi pořád čekala, až "to" bude smile

jj, už "to" přišlo ... napred jsem si mysela že to jsou větry, ale nejak se mi to nezdalo, páč to bylo moc vysoko nad střevama lollollol už je to asi týden, co se mi drobek hlasi visslavisslagodlikegodlikegodlike takže jupiiiiiii .. už jsem se konecne dočkala tummenupp


http://www.ticker.7910.org/as1cHug0g411100MzcyZHB8MDAwMTIzNWR8QmFyY2EgLSA.gif

Není tady

 

#999 31. 5. 2010 21:18

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Tak to je super, je to fakt nádhera, co hjarta.

Není tady

 

#1000 31. 5. 2010 21:21

kikinecek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 10. 2009
Příspěvky: 6623

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Babucha napsal(a):

Tak to je super, je to fakt nádhera, co hjarta.

je to fakt super pocit ... sice to nejsou vyloženě kopance, ale užívám si, když se mi zahlasi ... visslavissla
Třebas dneska jsem jela k dr. tolejakem .. a ta cesta se tomu capartovi libila .. šťouchal do me v rytmu jak se kymácel trolejak lollollollollol


http://www.ticker.7910.org/as1cHug0g411100MzcyZHB8MDAwMTIzNWR8QmFyY2EgLSA.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů