|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Téma zavřeno
Ahoj holky,
jak jste na tom s únavou? Já pravidelně po obědě usínám, což je právě teď
Akorát, že jsem v práci
a jít odpočinout si nemůžu.
A ještě jeden dotaz, nevíte, jestli se můžou baštit brusinky? Na netu jsem našla ano i ne 
Mějte se hezky,
M.
Není tady
Ahoj Maryt, to nevim, ale já je baštim 
Není tady
Ahoj holky.
Brusinky si myslím, že jsou neškodné, naopak, mají dobrý vliv na močové ústrojí, takže já bych je bez obav baštila.
Romi, s tou nemocenskou je to normální... kdyby jsi něco zapomněla vyplnit nebo vyplnila blbě, určitě by se ti kvůli toho ozvala vaše ekonomka, špatně by to tam neposlala. To jen socka si dává na čas. Už jsem tu psala, že mi jeden měsíc neposlali vůbec nic a poslali mi vlastně dvě výplaty zároveň až ten následující měsíc
...
Jinak mě opět trápí opary, za květen jsem měla hned dva, přitom předtím vůbec nic, ach jo. Taky se mi udělal koutek, přijde mi, že mi nějak hapruje imunita.
Jo a holky, dnes jsem si koupila orchidej, neumím o ně moc pečovat, tak uvítám jakékoli rady 
Upravil(a) Babucha (31. 5. 2010 14:08)
Není tady
Opary, tak to urcite vitamin C do tela. Orchideje - jsem jejich zabijak, ale je to neduslednosti. Pravidla jsou jednoducha:
1) dej je na parapet k oknu, potrebuji svetlo
2) zalevej - prolivej je jednou za tyden, nech okapat. Nesmi stat ve vode. Taky jim dela dobre roseni korenu a listu, ale neprehanet.
3) jednou za cas i prihnojit - specialni hnojivo na orchideje
Co s tou nemocenskou. To jsem se taky chtela zeptat. Kdyz jsem tam byla poprve, tak jsem dostala listek na penize na konci mesice. Ted jsem nemocenskou a to bylo pul mesice zamestnavatel a mam ji opet prodlouzenou, ale ted jsem listek nedostala a nevim jak se teda nekdo dovi cislo meho konta nebo mi to poslou na adresu tr. bydliste slozenkou? Ja jsem nikdy nebyla nemocna, takze toto opravdu nevim.

Není tady
Simi, lístek na peníze ti musí dát vždy na konci měsíce tvůj lékař. Potvrdí ti, že pokračuješ v nemocenské. A ty ten lístek potom musíš doručit k vám do práce.
Není tady
Babucha napsal(a):
Jo a holky, dnes jsem si koupila orchidej, neumím o ně moc pečovat, tak uvítám jakékoli rady
Já miluju orchideje, mám jich doma asi 20 
Pokud je to phalaenopsis, dej ji k oknu, ale ne na přímé slunce. Zalévání popsala Simča, já je dávám 1x týden do kyblíku s vodou na cca 20 min, pak nechám okapat. Sem tam rosím. Voda nesmí zůstat stát na listech (kaluže, kapky od rosení jsou ok). Dobré je pěstování v průhledných květnících. Po odkvětu zastřihávám stonek nad 3. očkem odspoda, nebo počkám, jestli stonek uschne a pak ho ufiknu celej.
Pokud je to jiný druh, napiš, ostatní druhy se pěstují trošku jinak - některé nesnáší přelití, jiné mají rády letnění... atd. 
Není tady
Ahojky,
brusinky nevím, ale jím
opary - máš málo B vitamínu, tže si kup v lékárně B komplex forte a udělej vitamín. bombu, prvná dávku překračuji, třeba když je 3x1, jím tak 3x3denně cca ty první dva dny
a naposledy mi pomohl laser - normálka se opar zastavil a byl klid, zato minule jsem jich měla snad 5 a pořád se to rozlézalo a nic nezabíralo. je to nepříjemné
jsem utahaná, spala bych....závidím vám, co jste sami doma a můžete hodit nožky do postele 
Není tady
Maryt napsal(a):
Babucha napsal(a):
Jo a holky, dnes jsem si koupila orchidej, neumím o ně moc pečovat, tak uvítám jakékoli rady
Já miluju orchideje, mám jich doma asi 20
Pokud je to phalaenopsis, dej ji k oknu, ale ne na přímé slunce. Zalévání popsala Simča, já je dávám 1x týden do kyblíku s vodou na cca 20 min, pak nechám okapat. Sem tam rosím. Voda nesmí zůstat stát na listech (kaluže, kapky od rosení jsou ok). Dobré je pěstování v průhledných květnících. Po odkvětu zastřihávám stonek nad 3. očkem odspoda, nebo počkám, jestli stonek uschne a pak ho ufiknu celej.
Pokud je to jiný druh, napiš, ostatní druhy se pěstují trošku jinak - některé nesnáší přelití, jiné mají rády letnění... atd.
Maryt, je to phalaenopsis. Moc děkuji za rady, budu informovat, jak se květince daří
. Já už orchideje měla 2, po odkvětu jsem je zastřihla jak píšeš, ale žádná znovu nevykvetla a po čase uhynuly 
Není tady
Babucha napsal(a):
Maryt napsal(a):
Babucha napsal(a):
Jo a holky, dnes jsem si koupila orchidej, neumím o ně moc pečovat, tak uvítám jakékoli rady
Já miluju orchideje, mám jich doma asi 20
Pokud je to phalaenopsis, dej ji k oknu, ale ne na přímé slunce. Zalévání popsala Simča, já je dávám 1x týden do kyblíku s vodou na cca 20 min, pak nechám okapat. Sem tam rosím. Voda nesmí zůstat stát na listech (kaluže, kapky od rosení jsou ok). Dobré je pěstování v průhledných květnících. Po odkvětu zastřihávám stonek nad 3. očkem odspoda, nebo počkám, jestli stonek uschne a pak ho ufiknu celej.
Pokud je to jiný druh, napiš, ostatní druhy se pěstují trošku jinak - některé nesnáší přelití, jiné mají rády letnění... atd.Maryt, je to phalaenopsis. Moc děkuji za rady, budu informovat, jak se květince daří
. Já už orchideje měla 2, po odkvětu jsem je zastřihla jak píšeš, ale žádná znovu nevykvetla a po čase uhynuly
To se někdy stane
Může jim vadit časté zalévání, moc sluníčka, nebo velká zima, málo světla, prostě extrémy. Ideální je parapet východního okna, nehodí se jižní. Mně vykvétají některé hned, některé už dva roky nic. Kdyby se ti něco nezdálo, klidně pošli i foto, pokud budu vědět, ráda poradím.
Není tady
Andri, ja jsem jakoze sama doma....Manzel chtel byt se mnou a pomahat a tak si vybira nahradni volno a starou dovolenou....a ja jak jsem ze zacatku byla hotova, ze jsem sama, ale zvykla jsem si, udelala sii sve ritualy. a ted me to spis obtezuje, ze tady jsme dva

Není tady
Moc děkuju 
A co jinak, jak se cítíš? Kdy jdeš na další ko?
Není tady
Babucha napsal(a):
Moc děkuju
A co jinak, jak se cítíš? Kdy jdeš na další ko?
Nemáš zač 
Jsem furt unavená jak kotě, ale jinak se cítím dobře. Nevolnosti mě naštěstí minuly
Občas mám taky blbý nálady a jsem protivná, ale to už trochu ustoupilo. Naštěstí
Mám za sebou prenatální screening a utz a všechno dopadlo dobře, ťuk ťuk. 11.6. jdu na krev a pak na tripple testy. Letí to, letí 
Není tady
Ahojky, tak oslavička se vydařila
Nikomu se nic nestalo
. Dnes mě začala pálet žáha, tak mi v lékárně daly RENNIE, je to v pořádku?? Na příbalové informaci nic o nás těhu nepíšou.
Není tady

Ahoj,
Rennie je v pohodě, také mi ho v lékarně doporučili. Magistra říkala, že mam jíst nanuky prý je na to nejlepší Míša.
Není tady
Ahoj holky, jak se máte?
já mám dnes za sebou kontrolu na echokardiografii s dobrým výsledkem, tak jsem moc ráda, byla jsem nervózní jak před maturitou 
jinak jsem dneska pokoupila pár věciček pro mimčo - 2 čepičky, 1 dupačky a kabátek a další bodyčka už doma mám
včera jsme si přivezli domů přebalovací pult( velká komoda s pultem navrchu), mám ho od kolegyně po 2 dětech, ale je jako nový a dělaný na míru takže super a cena 800 Kč tak jsem ráda ;)do té komody se vejde hodně věcí, má to 3 regály schované dvířky a 1 regál otevřený
vypadá to stejně jako tohle: http://www.malvik.cz/Prebalovaci-pulty/ … isa-lamino
Upravil(a) MiriDc (31. 5. 2010 20:07)
Není tady
Miri, k echu blahopřeji! A ten přebalovák vypadá super
!!!
My jsme se teď vrátili z kina, prďolkovi se asi film líbil, nebo spíše reagoval na tu děsně hlasitou hudbu. Celou dobu se mi v bříšku mlel a převracel a kopal 
Upravil(a) Babucha (31. 5. 2010 20:15)
Není tady
jj super obchod
Komoda je krásná. Já mám přebalovák jen takový ten otevřený se dvěma policemi, tak sjme tam dávala pleny a ubrousky atd. Takže použiju znovu. Komodu ti ale závidím, zatím vůbec nevím kam uložím miminku veci, Matýsek má skříne plné. Budu to muset nějak přebrat a vše přerovnat a udělat někde místečko 
Není tady
Babucha napsal(a):
Miri, k echu blahopřeji! A ten přebalovák vypadá super
!!!
My jsme se teď vrátili z kina, prďolkovi se asi film líbil, nebo spíše reagoval na tu děsně hlasitou hudbu. Celou dobu se mi v bříšku mlel a převracel a kopal
na čem jste byly?? Já nebyla v kině ani nepamatuju 
Není tady
DObrý večer, tak jsem ráda, že jsem se semky konecne dostala ... jéééé ...
Víkend byl supeeer, užívali jsme si slunicka - prselo jen v noci, tak to bylo bezva:supr:
Není tady
Ahoj Kiki, no že se tu ukážeš
Jak jste se měli? Jo, zítra už budeš vědět to pohlaví
?
Vecer, byli jsme na Princi z Persie, bylo to super!
Upravil(a) Babucha (31. 5. 2010 20:20)
Není tady
Babucha napsal(a):
Ahoj Kiki, no že se tu ukážeš
Jak jste se měli? Jo, zítra už budeš vědět to pohlaví
![]()
?
Vecer, byli jsme na Princi z Persie, bylo to super!
Ahojky Babu, dneska jsem byla na kardiu ... a zatim vše se zda byt OK ... a tak jsem se drze zeptala doktorky, jestli je Cipisek dobře natočenej, aby bylo videt jestli je to Cipisek a nebo Cipiskova ... tak se mrkla ... a výsledek mi rekla, že je na takových 70% ... tak jsem zvedava jestli mi to zitra potvrdí a nebo vyvrátí 

Není tady
kikinecek napsal(a):
Babucha napsal(a):
Ahoj Kiki, no že se tu ukážeš
Jak jste se měli? Jo, zítra už budeš vědět to pohlaví
![]()
?
Vecer, byli jsme na Princi z Persie, bylo to super!Ahojky Babu, dneska jsem byla na kardiu ... a zatim vše se zda byt OK ... a tak jsem se drze zeptala doktorky, jestli je Cipisek dobře natočenej, aby bylo videt jestli je to Cipisek a nebo Cipiskova ... tak se mrkla ... a výsledek mi rekla, že je na takových 70% ... tak jsem zvedava jestli mi to zitra potvrdí a nebo vyvrátí
No? A? Budeš nás napínat???

Není tady
jeee kino, no ja se tesim na 3.cervna bude premiera Sexu ve meste II a uz jsme s manzelem domluveni.

Není tady
Babucha napsal(a):
kikinecek napsal(a):
Babucha napsal(a):
Ahoj Kiki, no že se tu ukážeš
Jak jste se měli? Jo, zítra už budeš vědět to pohlaví
![]()
?
Vecer, byli jsme na Princi z Persie, bylo to super!Ahojky Babu, dneska jsem byla na kardiu ... a zatim vše se zda byt OK ... a tak jsem se drze zeptala doktorky, jestli je Cipisek dobře natočenej, aby bylo videt jestli je to Cipisek a nebo Cipiskova ... tak se mrkla ... a výsledek mi rekla, že je na takových 70% ... tak jsem zvedava jestli mi to zitra potvrdí a nebo vyvrátí
No? A? Budeš nás napínat???
![]()


jo jo .. budu vás napinat .. ale jen do zitřka .. to se snad prežít dá ... ne ??? 



Není tady
Téma zavřeno