Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#951 31. 5. 2010 13:49

Maryt
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 26. 5. 2006
Příspěvky: 1314

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Ahoj holky,

jak jste na tom s únavou? Já pravidelně po obědě usínám, což je právě teď smile Akorát, že jsem v práci hmm a jít odpočinout si nemůžu.

A ještě jeden dotaz, nevíte, jestli se můžou baštit brusinky? Na netu jsem našla ano i ne dumbom

Mějte se hezky,

M.


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/UVbiIdT.jpghttp://lb4f.lilypie.com/UVbip2.png

http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/me94swj.jpghttp://lb2f.lilypie.com/me94p2.png

Není tady

 

#952 31. 5. 2010 13:53

Romana.P
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 6. 2007
Příspěvky: 2090

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Ahoj Maryt, to nevim, ale já je baštim wink

Není tady

 

#953 31. 5. 2010 14:05

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Ahoj holky.

Brusinky si myslím, že jsou neškodné, naopak, mají dobrý vliv na močové ústrojí, takže já bych je bez obav baštila.

Romi, s tou nemocenskou je to normální... kdyby jsi něco zapomněla vyplnit nebo vyplnila blbě, určitě by se ti kvůli toho ozvala vaše ekonomka, špatně by to tam neposlala. To jen socka si dává na čas. Už jsem tu psala, že mi jeden měsíc neposlali vůbec nic a poslali mi vlastně dvě výplaty zároveň až ten následující měsíc dumbom...

Jinak mě opět trápí opary, za květen jsem měla hned dva, přitom předtím vůbec nic, ach jo. Taky se mi udělal koutek, přijde mi, že mi nějak hapruje imunita.
Jo a holky, dnes jsem si koupila orchidej, neumím o ně moc pečovat, tak uvítám jakékoli rady tummenupp

Upravil(a) Babucha (31. 5. 2010 14:08)

Není tady

 

#954 31. 5. 2010 14:17

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Opary, tak to urcite vitamin C do tela. Orchideje - jsem jejich zabijak, ale je to neduslednosti. Pravidla jsou jednoducha:
1) dej je na parapet k oknu, potrebuji svetlo
2) zalevej - prolivej je jednou za tyden, nech okapat. Nesmi stat ve vode. Taky jim dela dobre roseni korenu a listu, ale neprehanet.
3) jednou za cas i prihnojit - specialni hnojivo na orchideje

Co s tou nemocenskou. To jsem se taky chtela zeptat. Kdyz jsem tam byla poprve, tak jsem dostala listek na penize na konci mesice. Ted jsem nemocenskou a to bylo pul mesice zamestnavatel a mam ji opet prodlouzenou, ale ted jsem listek nedostala a nevim jak se teda nekdo dovi cislo meho konta nebo mi to poslou na adresu tr. bydliste slozenkou? Ja jsem nikdy nebyla nemocna, takze toto opravdu nevim.


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#955 31. 5. 2010 14:22

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Simi, lístek na peníze ti musí dát vždy na konci měsíce tvůj lékař. Potvrdí ti, že pokračuješ v nemocenské. A ty ten lístek potom musíš doručit k vám do práce.

Není tady

 

#956 31. 5. 2010 14:27

Maryt
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 26. 5. 2006
Příspěvky: 1314

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Babucha napsal(a):

Jo a holky, dnes jsem si koupila orchidej, neumím o ně moc pečovat, tak uvítám jakékoli rady tummenupp

Já miluju orchideje, mám jich doma asi 20 smile

Pokud je to phalaenopsis, dej ji k oknu, ale ne na přímé slunce. Zalévání popsala Simča, já je dávám 1x týden do kyblíku s vodou na cca 20 min, pak nechám okapat. Sem tam rosím. Voda nesmí zůstat stát na listech (kaluže, kapky od rosení jsou ok). Dobré je pěstování v průhledných květnících. Po odkvětu zastřihávám stonek nad 3. očkem odspoda, nebo počkám, jestli stonek uschne a pak ho ufiknu celej.

Pokud je to jiný druh, napiš, ostatní druhy se pěstují trošku jinak - některé nesnáší přelití, jiné mají rády letnění... atd. tummenupp


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/UVbiIdT.jpghttp://lb4f.lilypie.com/UVbip2.png

http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/me94swj.jpghttp://lb2f.lilypie.com/me94p2.png

Není tady

 

#957 31. 5. 2010 14:31

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 7817
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Ahojky,
brusinky nevím, ale jím smile
opary - máš málo B vitamínu, tže si kup v lékárně B komplex forte a udělej vitamín. bombu, prvná dávku překračuji, třeba když je 3x1, jím tak 3x3denně cca ty první dva dny wink a naposledy mi pomohl laser - normálka se opar zastavil a byl klid, zato minule jsem jich měla snad 5  a pořád se to rozlézalo a nic nezabíralo. je to nepříjemné

jsem utahaná, spala bych....závidím vám, co jste sami doma a můžete hodit nožky do postele smile

Není tady

 

#958 31. 5. 2010 14:36

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Maryt napsal(a):

Babucha napsal(a):

Jo a holky, dnes jsem si koupila orchidej, neumím o ně moc pečovat, tak uvítám jakékoli rady tummenupp

Já miluju orchideje, mám jich doma asi 20 smile

Pokud je to phalaenopsis, dej ji k oknu, ale ne na přímé slunce. Zalévání popsala Simča, já je dávám 1x týden do kyblíku s vodou na cca 20 min, pak nechám okapat. Sem tam rosím. Voda nesmí zůstat stát na listech (kaluže, kapky od rosení jsou ok). Dobré je pěstování v průhledných květnících. Po odkvětu zastřihávám stonek nad 3. očkem odspoda, nebo počkám, jestli stonek uschne a pak ho ufiknu celej.

Pokud je to jiný druh, napiš, ostatní druhy se pěstují trošku jinak - některé nesnáší přelití, jiné mají rády letnění... atd. tummenupp

Maryt, je to phalaenopsis. Moc děkuji za rady, budu informovat, jak se květince daří smile. Já už orchideje měla 2, po odkvětu jsem je zastřihla jak píšeš, ale žádná znovu nevykvetla a po čase uhynuly sad

Není tady

 

#959 31. 5. 2010 14:43

Maryt
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 26. 5. 2006
Příspěvky: 1314

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Babucha napsal(a):

Maryt napsal(a):

Babucha napsal(a):

Jo a holky, dnes jsem si koupila orchidej, neumím o ně moc pečovat, tak uvítám jakékoli rady tummenupp

Já miluju orchideje, mám jich doma asi 20 smile

Pokud je to phalaenopsis, dej ji k oknu, ale ne na přímé slunce. Zalévání popsala Simča, já je dávám 1x týden do kyblíku s vodou na cca 20 min, pak nechám okapat. Sem tam rosím. Voda nesmí zůstat stát na listech (kaluže, kapky od rosení jsou ok). Dobré je pěstování v průhledných květnících. Po odkvětu zastřihávám stonek nad 3. očkem odspoda, nebo počkám, jestli stonek uschne a pak ho ufiknu celej.

Pokud je to jiný druh, napiš, ostatní druhy se pěstují trošku jinak - některé nesnáší přelití, jiné mají rády letnění... atd. tummenupp

Maryt, je to phalaenopsis. Moc děkuji za rady, budu informovat, jak se květince daří smile. Já už orchideje měla 2, po odkvětu jsem je zastřihla jak píšeš, ale žádná znovu nevykvetla a po čase uhynuly sad

To se někdy stane sad Může jim vadit časté zalévání, moc sluníčka, nebo velká zima, málo světla, prostě extrémy. Ideální je parapet východního okna, nehodí se jižní. Mně vykvétají některé hned, některé už dva roky nic. Kdyby se ti něco nezdálo, klidně pošli i foto, pokud budu vědět, ráda poradím.


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/UVbiIdT.jpghttp://lb4f.lilypie.com/UVbip2.png

http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/me94swj.jpghttp://lb2f.lilypie.com/me94p2.png

Není tady

 

#960 31. 5. 2010 14:46

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Andri, ja jsem jakoze sama doma....Manzel chtel byt se mnou a pomahat a tak si vybira nahradni volno a starou dovolenou....a ja jak jsem ze zacatku byla hotova, ze jsem sama, ale zvykla jsem si, udelala sii sve ritualy. a ted  me to spis obtezuje, ze tady jsme dva


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#961 31. 5. 2010 14:47

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Moc děkuju smile
A co jinak, jak se cítíš? Kdy jdeš na další ko?

Není tady

 

#962 31. 5. 2010 14:55

Maryt
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 26. 5. 2006
Příspěvky: 1314

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Babucha napsal(a):

Moc děkuju smile
A co jinak, jak se cítíš? Kdy jdeš na další ko?

Nemáš zač smile

Jsem furt unavená jak kotě, ale jinak se cítím dobře. Nevolnosti mě naštěstí minuly wink Občas mám taky blbý nálady a jsem protivná, ale to už trochu ustoupilo. Naštěstí dumbom Mám za sebou prenatální screening a utz a všechno dopadlo dobře, ťuk ťuk. 11.6. jdu na krev a pak na tripple testy. Letí to, letí smile


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/UVbiIdT.jpghttp://lb4f.lilypie.com/UVbip2.png

http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/me94swj.jpghttp://lb2f.lilypie.com/me94p2.png

Není tady

 

#963 31. 5. 2010 17:08

vecera.
♥♥♥♥♥--
Místo: Prostějov
Registrovaný: 19. 5. 2010
Příspěvky: 689
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Ahojky, tak oslavička se vydařila tummenupp Nikomu se nic nestalo big_smile . Dnes mě začala pálet žáha, tak mi v lékárně daly RENNIE, je to v pořádku?? Na příbalové informaci nic o nás těhu nepíšou.


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/XQoC.jpghttp://lb4f.lilypie.com/XQoCp2.png
                                                             4450g a 53cm

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/ckavGr8.jpghttp://lb1f.lilypie.com/ckavp2.png

Není tady

 

#964 31. 5. 2010 17:32

Renda010
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 2. 2010
Příspěvky: 56

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Ahoj,
Rennie je v pohodě, také mi ho v lékarně doporučili. Magistra říkala, že mam jíst nanuky prý je na to nejlepší Míša.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/27916.png

Není tady

 

#965 31. 5. 2010 17:45

vecera.
♥♥♥♥♥--
Místo: Prostějov
Registrovaný: 19. 5. 2010
Příspěvky: 689
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Super, tak toho mám zrovna ráda tummenupp Tak nadělám zásobu smile


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/XQoC.jpghttp://lb4f.lilypie.com/XQoCp2.png
                                                             4450g a 53cm

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/ckavGr8.jpghttp://lb1f.lilypie.com/ckavp2.png

Není tady

 

#966 31. 5. 2010 20:02

MiriDc
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 8. 2008
Příspěvky: 2689

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Ahoj holky, jak se máte?
já mám dnes za sebou kontrolu na echokardiografii s dobrým výsledkem, tak jsem moc ráda, byla jsem nervózní jak před maturitou dumbom
jinak jsem dneska pokoupila pár věciček pro mimčo - 2 čepičky, 1 dupačky a kabátek a další bodyčka už doma mám wink
včera jsme si přivezli domů přebalovací pult( velká komoda s pultem navrchu), mám ho od kolegyně po 2 dětech, ale je jako nový a dělaný na míru takže super a cena 800 Kč tak jsem ráda ;)do té komody se vejde hodně věcí, má to 3 regály schované dvířky a 1 regál otevřený
vypadá to stejně jako tohle: http://www.malvik.cz/Prebalovaci-pulty/ … isa-lamino

Upravil(a) MiriDc (31. 5. 2010 20:07)


http://dhbm.daisypath.com/5qVHp1.png

Není tady

 

#967 31. 5. 2010 20:14

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Miri, k echu blahopřeji! A ten přebalovák vypadá super tummenupp!!!
My jsme se teď vrátili z kina, prďolkovi se asi film líbil, nebo spíše reagoval na tu děsně hlasitou hudbu. Celou dobu se mi v bříšku mlel a převracel a kopal smile

Upravil(a) Babucha (31. 5. 2010 20:15)

Není tady

 

#968 31. 5. 2010 20:16

vecera.
♥♥♥♥♥--
Místo: Prostějov
Registrovaný: 19. 5. 2010
Příspěvky: 689
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

jj super obchod smile Komoda je krásná. Já mám přebalovák jen takový ten otevřený se dvěma policemi, tak sjme tam dávala pleny a ubrousky atd. Takže použiju znovu. Komodu ti ale závidím, zatím vůbec nevím kam uložím miminku veci, Matýsek má skříne plné. Budu to muset nějak přebrat a vše přerovnat a udělat někde místečko tummenupp


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/XQoC.jpghttp://lb4f.lilypie.com/XQoCp2.png
                                                             4450g a 53cm

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/ckavGr8.jpghttp://lb1f.lilypie.com/ckavp2.png

Není tady

 

#969 31. 5. 2010 20:17

vecera.
♥♥♥♥♥--
Místo: Prostějov
Registrovaný: 19. 5. 2010
Příspěvky: 689
Web

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Babucha napsal(a):

Miri, k echu blahopřeji! A ten přebalovák vypadá super tummenupp!!!
My jsme se teď vrátili z kina, prďolkovi se asi film líbil, nebo spíše reagoval na tu děsně hlasitou hudbu. Celou dobu se mi v bříšku mlel a převracel a kopal smile

na čem jste byly?? Já nebyla v kině ani nepamatuju dumbom


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/XQoC.jpghttp://lb4f.lilypie.com/XQoCp2.png
                                                             4450g a 53cm

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/ckavGr8.jpghttp://lb1f.lilypie.com/ckavp2.png

Není tady

 

#970 31. 5. 2010 20:18

kikinecek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 10. 2009
Příspěvky: 6623

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

DObrý večer, tak jsem ráda, že jsem se semky konecne dostala ... jéééé ...

Víkend byl supeeer, užívali jsme si slunicka - prselo jen v noci, tak to bylo bezva:supr:


http://www.ticker.7910.org/as1cHug0g411100MzcyZHB8MDAwMTIzNWR8QmFyY2EgLSA.gif

Není tady

 

#971 31. 5. 2010 20:19

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Ahoj Kiki, no že se tu ukážeš wink Jak jste se měli? Jo, zítra už budeš vědět to pohlaví lol dumbom?
Vecer, byli jsme na Princi z Persie, bylo to super!

Upravil(a) Babucha (31. 5. 2010 20:20)

Není tady

 

#972 31. 5. 2010 20:24

kikinecek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 10. 2009
Příspěvky: 6623

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Babucha napsal(a):

Ahoj Kiki, no že se tu ukážeš wink Jak jste se měli? Jo, zítra už budeš vědět to pohlaví lol dumbom?
Vecer, byli jsme na Princi z Persie, bylo to super!

Ahojky Babu, dneska jsem byla na kardiu ... a zatim vše se zda byt OK ... a tak jsem se drze zeptala doktorky, jestli je Cipisek dobře natočenej, aby bylo videt jestli je to Cipisek a nebo Cipiskova ... tak se mrkla ... a výsledek mi rekla, že je na takových 70% ... tak jsem zvedava jestli mi to zitra potvrdí a nebo vyvrátí dumbomdumbom


http://www.ticker.7910.org/as1cHug0g411100MzcyZHB8MDAwMTIzNWR8QmFyY2EgLSA.gif

Není tady

 

#973 31. 5. 2010 20:25

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

kikinecek napsal(a):

Babucha napsal(a):

Ahoj Kiki, no že se tu ukážeš wink Jak jste se měli? Jo, zítra už budeš vědět to pohlaví lol dumbom?
Vecer, byli jsme na Princi z Persie, bylo to super!

Ahojky Babu, dneska jsem byla na kardiu ... a zatim vše se zda byt OK ... a tak jsem se drze zeptala doktorky, jestli je Cipisek dobře natočenej, aby bylo videt jestli je to Cipisek a nebo Cipiskova ... tak se mrkla ... a výsledek mi rekla, že je na takových 70% ... tak jsem zvedava jestli mi to zitra potvrdí a nebo vyvrátí dumbomdumbom

No? A? Budeš nás napínat??? vissla dudlik

Není tady

 

#974 31. 5. 2010 20:25

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

jeee kino, no ja se tesim na 3.cervna bude premiera Sexu ve meste II a uz jsme s manzelem domluveni.


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#975 31. 5. 2010 20:26

kikinecek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 10. 2009
Příspěvky: 6623

Re: CHAT: Podzimňátka 2010 IV

Babucha napsal(a):

kikinecek napsal(a):

Babucha napsal(a):

Ahoj Kiki, no že se tu ukážeš wink Jak jste se měli? Jo, zítra už budeš vědět to pohlaví lol dumbom?
Vecer, byli jsme na Princi z Persie, bylo to super!

Ahojky Babu, dneska jsem byla na kardiu ... a zatim vše se zda byt OK ... a tak jsem se drze zeptala doktorky, jestli je Cipisek dobře natočenej, aby bylo videt jestli je to Cipisek a nebo Cipiskova ... tak se mrkla ... a výsledek mi rekla, že je na takových 70% ... tak jsem zvedava jestli mi to zitra potvrdí a nebo vyvrátí dumbomdumbom

No? A? Budeš nás napínat??? vissla dudlik

visslavisslavissla jo jo .. budu vás napinat .. ale jen do zitřka .. to se snad prežít dá ... ne ??? visslavisslavisslavissla


http://www.ticker.7910.org/as1cHug0g411100MzcyZHB8MDAwMTIzNWR8QmFyY2EgLSA.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů