Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 5. 2010 21:37

Spina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 5. 2006
Příspěvky: 511

Velkobchod second Hand

Chtěla bych se zeptat mamin na MD, co mají svůj sekáček, případně ostatních, kdo má třeba obchůdek.
Snažím se najít nějakého dodavatele VO second handu. Na netu toho je spoustu, většinou nabízí, že se dá dojet a zboží prohlédnout, ale momentálně jsem dost časově vytížená.
Asi bych chtěla dětský z UK, Holandsko..apod.

Už jsem jednoho dodavatele přes netu zkusila, ale byla jsem z obsahu celkem zklamaná. Nemáte někdo vyzkoušený typ???  Asi do SZ, aby to nebyla reklama.

Moc děkuji. Momentálně nevím, kde mi hlava stojí...ale snažím se nějak pomoci své sestře s přivýdělkem...tak budu moc ráda, za jakoukoliv Vaši zkušenost.
Díky

Není tady

 

#2 4. 5. 2010 14:44

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Velkobchod second Hand

http://www.seha.cz/   ale tady asi do toho také nenakoukneš....

Není tady

 

#3 4. 5. 2010 14:53

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Není tady

 

#4 4. 5. 2010 14:58

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Velkobchod second Hand

http://www.skunkfunk.cz/kde-koupis-fact … -4-modrany

nabídek je šíleně,  jen hledat !

Není tady

 

#5 4. 5. 2010 15:20

Spina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 5. 2006
Příspěvky: 511

Re: Velkobchod second Hand

Aneri děkuji,
právě..já už sem něco hledala...je toho dost. Na odkazy od tebe se podívám.
Chtěla jsem zjistit, zda někdo nemá konkrétní zkušenost, s konkrétní firmou.

Nechala jsem si poslat balík od jedné firmy z Plzně, ale byla jsem zklamaná, to co nabízeli jako LUX..  madmad
Fotky jsou vždy spíš ilustrační, ale tohle byl veliký rozdíl.

Kdybych se do toho chtěla nějak aktivně, tak se i někam zajedu osobně podívat. ALe tohle mám spíš jako činnost pro moji sestru, synovec je nemocný..neví jak to bude mít s prací..a celkově už doma trochu depkuje...tak ji chci trochu pomoci se nějak realizovat jinde..a třeba si trochu přivydělat

Není tady

 

#6 4. 5. 2010 20:04

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Velkobchod second Hand

Ono také záleží na tom, zda chce obchůdek, myslím prostory , nebo internetový obchod. U nás tedy i sekáče nějak krachují, jak jsem se dívala, dávají to dost draho.

Není tady

 

#7 4. 5. 2010 22:00

Spina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 5. 2006
Příspěvky: 511

Re: Velkobchod second Hand

Určitě internetový obchod...malý nesmí moc mezi lidi, takže bude hodně zavřená doma. Zase jsem nějaký weby projížděla, ale všude doporučují návštěvu předem..aby pak člověk nebyl zklamaný...což je asi rozumný...

Není tady

 

#8 28. 1. 2013 22:51

Levný_dodavatel
♥------
Registrovaný: 28. 1. 2013
Příspěvky: 1

Re: Velkobchod second Hand

Dobrý den zda-li má někdo stále zájem o odběr levného zboží, tak zde je má nabídka. Netříděný originál 36 Kč - 1 Kg. Dovoz z Německa. Značky S Oliver, Esprit, Mexx, puma, nike, adidas, CA, HM, ... . Odpad přibližně kolem 20%, v přepočtu kus = 15 Kč. V případě zájmu mne kontaktujte na Tel. čísle  tel. smazán


2.5. Osobní údaje. Pro uvádění soukromých mailů a dalších osobních údajů (telefon, adresa) používejte formát dvoustranné komunikace "Soukromé zprávy" nebo soukromý email.

Upravil(a) AndreaP. (29. 1. 2013 21:50)

Není tady

 

#9 28. 3. 2013 15:09

Arbes Jan
♥------
Registrovaný: 28. 3. 2013
Příspěvky: 1

Re: Velkobchod second Hand

Dobrý den všem, mohu Vám doporučit secondhand v Nezvěsticích, kousek od Plzně, kde nakoupíte jak značkové nebo úplně nové dovozové kousky za slušné ceny nebo na váhu od lepších až po ty horší třeba do práce za pár korun. Určitě se vyplatí tam zajet. www.secondhandvelkoobchod.cz
Nebo pro ty co rádi nakupují po internetu mohu doporučit internetový obchod s outlet oblečením www.velkoobchodoutlet.cz .

Není tady

 

#10 29. 3. 2013 7:45

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Velkobchod second Hand

od lepších až po ty horší třeba do práce
Dobrý, Arbes... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Do jaký práce myslíš?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#11 29. 3. 2013 11:26

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Velkobchod second Hand

já se koukla na ty stránky.....hezké věci....ale na sekáč drahé
já si kupuju v sekáči, kde je vše za 29 Kč.......teď jsem se oblékla na léto.....4 kousky za 116 Kč, 1 šaty, 2 sukně a 1 košile

Není tady

 

#12 6. 11. 2013 14:51

lucky_monty
♥------
Registrovaný: 6. 11. 2013
Příspěvky: 1

Re: Velkobchod second Hand

Také doporučuji velkoobchod http://velkoobchod.charley.cz/

Není tady

 

#13 12. 11. 2013 6:44

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Velkobchod second Hand

lucky_monty napsal(a):

Také doporučuji velkoobchod http://velkoobchod.charley.cz/

Předražený hadry, na sekáč až příliš drahý. A fascinují mě ty originální cedulky na nošených hadrech.
Džíny v sekáči za 500,- to není outlet, ale úlet.
Prostě drahý. Mikyna za 400,- sice "značka", ale vytahaná u krku, barva něco jako šedý pyžamo, materiál nějaká směs, vypadalo to spíš jako falzum, jednoduše málo muziky za dost velký peníze.
Milá Lucko, blbá reklama na předraženej sekáč.
Ale jako pokus dobrý lol

Upravil(a) Modroočka (12. 11. 2013 6:46)


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#14 12. 11. 2013 6:52

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Velkobchod second Hand

Jinak teda jsem zažila sekáč,kde měli všechno za 50%, ale i tak to bylo drahý,protože byla nadsazená původní cena. Cedulky psaný rukou, takže prodavačky popřepisovaly ceny, z nuly udělaly devítku, takže ze 200, udělaly 290 a tak podobně. Přestala jsem tam chodit. Taky měly na výloze ceduli, že kalhoty jdou za 60,-,ale taky to nebyla pravda, tvrdily, že jen džíny,protože jsem si tam našla kožený kalhoty a logicky by měly být za šedesát. Prý ne, jsou prý za plnou cenu, což byly 400,- Přitom předchozí prodavačka mi před nějakou dobou normálně kožený gatě prodala za těch 60, protože říkala, že to platí pro všechny kalhoty. Myslím, že si tam ty následný prodavačky trochu přivydělávaly.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#15 12. 11. 2013 8:23

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Velkobchod second Hand

Nakupuji ve slevach v normalnich obchodech .Hodne sekacu je plny zapranych hader  a jeste drahych.

Není tady

 

#16 12. 11. 2013 8:36

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Velkobchod second Hand

Já mám jeden oblíbenej sekáč, tak tam chodívám. Jinak nakupuju tam, kde se mi něco líbí. Nevadí mi ani Vietnamský obchůdky, když se mi tam nějakej hadřík líbí. Když si mám vybrat bundu a mají ji ve "značkovém" obchodě za dva tisíce a u Vietnamců to samý, jenže za osm set, tak si ji koupím u těch Vietnamců, ne předraženou ve kšeftě, kterej se u nás vydává za značkovou módu a ve světě je to největší šunt.

Upravil(a) Modroočka (12. 11. 2013 8:36)


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#17 15. 1. 2015 12:51

ajinak
♥------
Registrovaný: 15. 1. 2015
Příspěvky: 1

Re: Velkobchod second Hand

Tak teda nevím,jestli to bude ještě někoho zajímat, je to už delší dobu bez příspěvku ale například já osobně mám novou zkušenost s nakupováním v tom zde vychváleném secondhandu v Nezvěsticích. Kdo tam byl, mi musí dát zapravdu, že to , co tam nabízejí je minimálně 20 let stará moda, naprosto nenositelné věci, kalhoty hrůza, kabáty ještě větší hrůza, šílené široké pytle, no, nebudu to rozepisovat, to se musí vidět, tak at tady prosím sami provozovatelé obchodu nedělají reklamu na super věci.Opravdu jsem nikdy nic strašnějšího neviděla a to že jsem sekáčový maniak. zdravím všechny.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů