Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 18. 7. 2010 18:13

micronix
♥♥-----
Registrovaný: 18. 7. 2010
Příspěvky: 30

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

Selima napsal(a):

micronix napsal(a):

Ahoj všem, možná se to tu už někde opakuje, ale vztahy jsou složité a hodně bolestivé.

Petr

"Bych" neplatí - dôležité je, čo si pre ŇU naozaj urobil. Myslím, že na vine nebude len priatežkin blok z minulosti, ale aj to, že proste si sa v jej očiach vrátil k exke... a teda sa ti nedá veri. Vežmi sa jej nečudujem. Dovož teda otázku: čo pre ňu robíš (alebo si už urobil)? Nie pre seba - akože odsahova sa od manželky, s ktoru to už neklapalo, apod... ale vyslovene PRE ŇU. Ad iný ako tí predošlí chlapi: no, nemlátiš ju, ale či si ju podviedol (s exkou), to vieš len ty, ona si môže myslie svoje... Takto zvonku fakt nevidím nejaký diametrálny rozdiel a podža mňa proste v tebe necíti oporu - a z môjho pohžadu právom. Podža mňa by ste si mali sadnú, porozpráva sa, poveda si svoje očakávania - možno máte každý inú predstavu o vzahu, neviem...

...pro ni ? starám se o ní kdykoli, když je nemocná...potřebuje s čímkoli pomoct...cokoli zařídit....jakoukoli pomoc jí neodmítnu....auto jí dávám dohromady, veškeré "chlapské" práce...pomáhám jí se vším, s čím je to možné....i s její prací ....o tom to je taky....

.....máme společné zájmy, koníčky......dovolené jsem zařizoval....

...a že jsem jí nepodvedl, s tím si jsem jistý  více než stopro....

Není tady

 

#52 18. 7. 2010 18:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

starám se o ní kdykoli, když je nemocná...potřebuje s čímkoli pomoct...cokoli zařídit....jakoukoli pomoc jí neodmítnu....auto jí dávám dohromady, veškeré "chlapské" práce...pomáhám jí se vším, s čím je to možné....i s její prací ....o tom to je taky....
.....máme společné zájmy, koníčky......dovolené jsem zařizoval....

Noo - nezlob se, ale já v tom vidím pořád "jenom" ty praktické záležitosti. Tím nechci říct, že je v tom něco špatného (nakonec ryzí romantik je pro život poněkud nepoužitelnej http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png) - ale zkus se zamyslet, proč má pocit "jsem sama a nebaví mne to"?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#53 18. 7. 2010 18:26

micronix
♥♥-----
Registrovaný: 18. 7. 2010
Příspěvky: 30

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

helena napsal(a):

starám se o ní kdykoli, když je nemocná...potřebuje s čímkoli pomoct...cokoli zařídit....jakoukoli pomoc jí neodmítnu....auto jí dávám dohromady, veškeré "chlapské" práce...pomáhám jí se vším, s čím je to možné....i s její prací ....o tom to je taky....
.....máme společné zájmy, koníčky......dovolené jsem zařizoval....

Noo - nezlob se, ale já v tom vidím pořád "jenom" ty praktické záležitosti. Tím nechci říct, že je v tom něco špatného (nakonec ryzí romantik je pro život poněkud nepoužitelnej http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png) - ale zkus se zamyslet, proč má pocit "jsem sama a nebaví mne to"?

to mi řekni....asi jsem možná slepý či hloupý, ale nevím......

Není tady

 

#54 18. 7. 2010 18:26

majkafa
Host

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

micronix napsal(a):

...a že jsem jí nepodvedl, s tím si jsem jistý  více než stopro....

Zajímavý způsob konstatování onoho faktu.
Možná by bylo přesvědčivější - nepodvedl jsem ji.big_smile

Nedělᚠty jí spíš chůvu než partnera? Chudinka jedna nesvéprávná. I s JEJÍ prací jí pomáhᚠ...

 

#55 18. 7. 2010 18:28

micronix
♥♥-----
Registrovaný: 18. 7. 2010
Příspěvky: 30

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

majkafa napsal(a):

micronix napsal(a):

...a že jsem jí nepodvedl, s tím si jsem jistý  více než stopro....

Zajímavý způsob konstatování onoho faktu.
Možná by bylo přesvědčivější - nepodvedl jsem ji.big_smile

Nedělᚠty jí spíš chůvu než partnera? Chudinka jedna nesvéprávná. I s JEJÍ prací jí pomáhᚠ...

díky za tyto rady....o pomoc si sama řekne, když chce a cítí potřebu...nevnucuju se jí do toho....

NEPODVEDL JSEM JI !!!

Není tady

 

#56 18. 7. 2010 18:31

majkafa
Host

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

A .... říká si často?

A ... ona je nějaká churavá, když se o ni tolik staráš, když je nemocná?

Upravil(a) majkafa (18. 7. 2010 18:31)

 

#57 18. 7. 2010 18:35

micronix
♥♥-----
Registrovaný: 18. 7. 2010
Příspěvky: 30

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

majkafa napsal(a):

A .... říká si často?

A ... ona je nějaká churavá, když se o ni tolik staráš, když je nemocná?

budeš se divit, ale ráda a často moji pomoc přijímá....


...a nemocná byla naposledy před odjezdem na naši dovolenou a o péči si taky řekla....a si jí vykurýruju...i sama pro uzdravení dělala vše...

Není tady

 

#58 18. 7. 2010 18:38

majkafa
Host

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

Své bývalé manželce jsi taky tolik pomáhal?

 

#59 18. 7. 2010 18:40

micronix
♥♥-----
Registrovaný: 18. 7. 2010
Příspěvky: 30

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

micronix napsal(a):

majkafa napsal(a):

A .... říká si často?

A ... ona je nějaká churavá, když se o ni tolik staráš, když je nemocná?

budeš se divit, ale ráda a často moji pomoc přijímá....


...a nemocná byla naposledy před odjezdem na naši dovolenou a o péči si taky řekla....a si jí vykurýruju...i sama pro uzdravení dělala vše...

a možná vám všem to bude připadat divné, když velmi často prohlašuje :

TO MÁŠ CHYTROU A ŠIKOVNOU ŽENU, VIĎ

a myslí to upřímně......ne že mne zneužívá, ale v jiných souvislostech

proto nechápu spoustu z těch jejích nálad hloupých....

Není tady

 

#60 18. 7. 2010 18:41

micronix
♥♥-----
Registrovaný: 18. 7. 2010
Příspěvky: 30

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

majkafa napsal(a):

Své bývalé manželce jsi taky tolik pomáhal?

doku do to stála .....


...nezájem přestane bavit každého

Není tady

 

#61 18. 7. 2010 18:41

majkafa
Host

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

Neprohlašuje to proto, že má potřebu sama sebe o něčem pořád ujišovat?

Jak ti radí i jiné. Já bych šla od toho. Nešla bych do toho. Abys za chvilku nezjistil, že mᚠna noze uvázanou kouli.

 

#62 18. 7. 2010 18:43

micronix
♥♥-----
Registrovaný: 18. 7. 2010
Příspěvky: 30

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

majkafa napsal(a):

Neprohlašuje to proto, že má potřebu sama sebe o něčem pořád ujišovat?

Jak ti radí i jiné. Já bych šla od toho. Nešla bych do toho. Abys za chvilku nezjistil, že mᚠna noze uvázanou kouli.

toužím po ní i přes to všechno....jsem trouba, co ? :-)

Není tady

 

#63 18. 7. 2010 18:46

majkafa
Host

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

Já bych řekla, že jsi trouba proto, žes opustil svou ženu a děti. Jinak k tomu nemám co dodat. Kdo chce kam... Je vidět, žes moc štěstí a klidu v duši nenašel.

 

#64 18. 7. 2010 18:46

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

helena napsal(a):

starám se o ní kdykoli, když je nemocná...potřebuje s čímkoli pomoct...cokoli zařídit....jakoukoli pomoc jí neodmítnu....auto jí dávám dohromady, veškeré "chlapské" práce...pomáhám jí se vším, s čím je to možné....i s její prací ....o tom to je taky....
.....máme společné zájmy, koníčky......dovolené jsem zařizoval....

Noo - nezlob se, ale já v tom vidím pořád "jenom" ty praktické záležitosti. Tím nechci říct, že je v tom něco špatného (nakonec ryzí romantik je pro život poněkud nepoužitelnej http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png) - ale zkus se zamyslet, proč má pocit "jsem sama a nebaví mne to"?

no tohle můžu dělat i pro príma kamošku nebo dokonce jen pro známou.

Není tady

 

#65 18. 7. 2010 18:47

micronix
♥♥-----
Registrovaný: 18. 7. 2010
Příspěvky: 30

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

majkafa napsal(a):

Já bych řekla, že jsi trouba proto, žes opustil svou ženu a děti. Jinak k tomu nemám co dodat. Kdo chce kam... Je vidět, žes moc štěstí a klidu v duši nenašel.

soudíš, aniž bys znala situaci.....

....kvůli dětem nemá smysl vztah udržovat, když není zájem a vše se ztratilo....

Není tady

 

#66 18. 7. 2010 18:49

majkafa
Host

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

JJ, když není zájem... Tvůj. Něco udělat. Jen že manželka nic neudělala,i když jsi ji upozornil. A co ty? Tys udělal?
Kdyby to bylo léta tak špatné,jistě bys nečekal, než si najdeš milenku, ale dávno bys odešel.
Budeš vstupovat do stejné řeky, dokud něco neudělᚠjinak.

Upravil(a) majkafa (18. 7. 2010 18:50)

 

#67 18. 7. 2010 18:52

micronix
♥♥-----
Registrovaný: 18. 7. 2010
Příspěvky: 30

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

majkafa napsal(a):

JJ, když není zájem... Tvůj. Něco udělat. Jen že manželka nic neudělala,i když jsi ji upozornil. A co ty? Tys udělal?
Kdyby to bylo léta tak špatné,jistě bys nečekal, než si najdeš milenku, ale dávno bys odešel.
Budeš vstupovat do stejné řeky, dokud něco neudělᚠjinak.

odešel jsem dřív než jsem ji znal....

Není tady

 

#68 18. 7. 2010 18:56

majkafa
Host

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

micronix napsal(a):

Ahoj všem, možná se to tu už někde opakuje, ale vztahy jsou složité a hodně bolestivé.

Mám problém takovýto :

v rodině mi to dlouhá léta už neklapalo a manželka neměla zájem s tím nic dělat ani přes upozornění. Našel jsem si přítelkyni, báječnou ženu. Bylo to vše krásné, nádherné, nedokázal jsem se rozhodnout, hlavně a jedině kvůli dětem, jestli za ní odejdu. Chvíli to trvalo, ale odešel jsem. podal jsem i žádost o rozvod. manželka klasicky udělala scénu mě i mé přítelkyni, když se o ní dozvěděla, ale to ustalo. Rozvod se táhl skoro rok a půl. Mezitím jsem ztratil práci a nemohl bydlet v garsonce, kde jsem si našel své nové bydlení. S přítelkyní bydlet možné nebylo, protože má taky dost problémy s bydlením a vztahy s bývalým manželem kvůli dítěti ve střídavé péči.

Udělal jsem asi největší chybu svého života - požádal jsem skoro bývalou manželku o pomoc s bydlením na nějakou chvíli - zůstal jsem úplně bez prostředků na nájem, holt úřady vám nepomohou. Svolila, i když mezi námi už nebylo vůbec nic.

Přítelkyně mne nechtěla do konce života už nikdy vidět...psal se prosinec. Mohl jsem dělat, co jsem uměl, ale nebylo to nic platné. Chápu.

Sehnal jsem si bydlení, napsal přítelkyni na Valentýna. Dojalo jí to. Za dva tři týdny jsme šli na kávu, povídali si a od té doby spolu byli téměř každý den. Samozřejmě že to nezůstalo bez následků. jsou dny, kdy má náladu výbornou, prožili jsme spolu dvě dovolené úplně báječné jako dva velmi zamilovaní lidé. Na druhou stranu má chvíle, kdy má depku a nevím, jak jí pomoct. V tu chvíli se nechce vidět a napíše mi sms třeba : "Chci být sama, mám ty své blbé nálady a dny. Můžete za to vy chlapi.Já chtěla rodinu, společnost a věřit se vám nedá a já jsem sama a nebaví mne to...."

Dal jsem jí jasně najevo, co k ní cítím, co jsem pro ni schopen všechno udělat, pečuji o ní v době nemoci, starám se.... Udělal bych pro ni první poslední, ale ten její blok, co v sobě má z jejího manželství a od předchozího přítele, kdy jí oba podváděli, jeden dokonce mlátil, se mi odbourat nedaří. Vím, že je to složité získat si její důvěru, protože ona mi za to stojí, ale jak jí dokázat či ji přesvědčit, že jsem opravdu jiný než oni ????

Prosím, poraďte někdo, budu moc rád za vaše názory a rady, jsem opravdu zoufalý.

Nejsme malé děti, je nám 41 a 45 let, ale i tak to moc moc bolí..

Nechce se mi jít od toho, to mi prosím neraďte.

Petr

Nějak si odporuješ, žes odešel dřív, než jsi ji znal, heh.

 

#69 18. 7. 2010 18:56

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

majkafa napsal(a):

Neprohlašuje to proto, že má potřebu sama sebe o něčem pořád ujišovat?

Jak ti radí i jiné. Já bych šla od toho. Nešla bych do toho. Abys za chvilku nezjistil, že mᚠna noze uvázanou kouli.

nechápu, proč z ní hned dělᚠkouli u nohy. tebe by nepotěšilo, kdyby ti chlap pomáhal ? nebo ti udělal čaj, když jsi nemocná, nakoupil ti ? tady přece nejde o závislost, jasně že když bude chtít, udělá to i sama bez něj, ale proč ?
přijde mi vcelku normální, že si partneři navzájem pomůžou a už jsou to drobnosti. kdyby za ni přišel si jen vrznout - omlouvám se za ten výraz, tak by to bylo podle tebe v pořádku ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#70 18. 7. 2010 18:57

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

v rodině mi to dlouhá léta už neklapalo a manželka neměla zájem s tím nic dělat ani přes upozornění. Našel jsem si přítelkyni, báječnou ženu. Bylo to vše krásné, nádherné, nedokázal jsem se rozhodnout, hlavně a jedině kvůli dětem, jestli za ní odejdu. Chvíli to trvalo, ale odešel jsem. podal jsem i žádost o rozvod. manželka klasicky udělala scénu mě i mé přítelkyni

TADY to píšeš jinak

Není tady

 

#71 18. 7. 2010 18:57

micronix
♥♥-----
Registrovaný: 18. 7. 2010
Příspěvky: 30

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

PPavlaa napsal(a):

majkafa napsal(a):

Neprohlašuje to proto, že má potřebu sama sebe o něčem pořád ujišovat?

Jak ti radí i jiné. Já bych šla od toho. Nešla bych do toho. Abys za chvilku nezjistil, že mᚠna noze uvázanou kouli.

nechápu, proč z ní hned dělᚠkouli u nohy. tebe by nepotěšilo, kdyby ti chlap pomáhal ? nebo ti udělal čaj, když jsi nemocná, nakoupil ti ? tady přece nejde o závislost, jasně že když bude chtít, udělá to i sama bez něj, ale proč ?
přijde mi vcelku normální, že si partneři navzájem pomůžou a už jsou to drobnosti. kdyby za ni přišel si jen vrznout - omlouvám se za ten výraz, tak by to bylo podle tebe v pořádku ?

konečně někdo rozumný ... DÍKY :-)

Není tady

 

#72 18. 7. 2010 19:00

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

micronix napsal(a):

Nechce se mi jít od toho, to mi prosím neraďte. Petr

Ty vlastně víš, co bys měl udělat. Být tebou propátrám, proč se ti do toho nechce. Je to tvoje a v tobě Petře.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#73 18. 7. 2010 19:00

micronix
♥♥-----
Registrovaný: 18. 7. 2010
Příspěvky: 30

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

agewa napsal(a):

v rodině mi to dlouhá léta už neklapalo a manželka neměla zájem s tím nic dělat ani přes upozornění. Našel jsem si přítelkyni, báječnou ženu. Bylo to vše krásné, nádherné, nedokázal jsem se rozhodnout, hlavně a jedině kvůli dětem, jestli za ní odejdu. Chvíli to trvalo, ale odešel jsem. podal jsem i žádost o rozvod. manželka klasicky udělala scénu mě i mé přítelkyni

TADY to píšeš jinak

tak mne ukamenujte...já chtěl porqadit, ale koukám , že jen pár lidí má opravdu snahu pomoct....ne jen rýt....

Není tady

 

#74 18. 7. 2010 19:02

micronix
♥♥-----
Registrovaný: 18. 7. 2010
Příspěvky: 30

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

PavlaH napsal(a):

micronix napsal(a):

Nechce se mi jít od toho, to mi prosím neraďte. Petr

Ty vlastně víš, co bys měl udělat. Být tebou propátrám, proč se ti do toho nechce. Je to tvoje a v tobě Petře.

ano, je to to moje srdíčko, které celé patří jí....já nechci právě všechno zahodit a jít o dům dál......jen pro nějaké nálady....proto jsem se tu svěřil, aby mi někdo třeba ze zkušenosti poradil....je to docela nápor na psychiku pro tak citlivého člověka, jako jsem já....

Není tady

 

#75 18. 7. 2010 19:06

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Slepovat vztah po rozchodu?

co tvoje srdce? Nikdo ti neříká abys ji nemiloval, otázka je, jestli s ní můžeš žít? Přece můžeme někoho milovat a vědět že žít s ním je rizikové, že to jednoduše nejde...


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů