|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahoj vsem, prosim, dostala jsem par svazecku rebarbory... Jde treba zamrazit nakrajena na kousky?
Není tady
sillwan napsal(a):
Ahoj vsem, prosim, dostala jsem par svazecku rebarbory... Jde treba zamrazit nakrajena na kousky?
Loni jsem nadúrodu rebarbory zamrazila.
Není tady

Ahoj, zamrazit jde, ale nejlepší je čerstvá. Naše rodina ji má nejraději udušenou na másle, přidám skořicový cukr a vanilkový dle chuti. A dobrou chuť, jen se po ní zapráší
Není tady
Tak jsem to zkusila a na kolac to uz pak dobre neni... Mozna na tu udusenou rebarboru (zni to dobre) nebo kompot, ale jinak se ta konzistence dost zmeni - ja mam rada, kdyz je ovoce v kolaci "krupave", ne jak blato...
Není tady