Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 23. 4. 2010 19:24

clea
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 4. 2010
Příspěvky: 192

Re: nechybím mu

Já asi potřebuji slyšet že mu opravdu neubližuji tím že mu říkám že nejsou peníze a že po něm chci aby šel pracovat,že když je večer tak mu říkám jeslti by nešel za mnou ,že je u počítače už dlouho (on jde za mnou ale zase jen když on má tu potřebu) a že to že je jeden den milej a druhej den se zase špatně vyspí a tak pořád dokola  a ještě bez penez že to je opravdu pro vztah málo. že tu bolest mám vydržet a že to přebolí.

Není tady

 

#52 23. 4. 2010 19:24

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: nechybím mu

sandra napsal(a):

Cleo, peníze, které jsi cpala a cpeš do pána, jež ti s ničím nepomáhá, nepracuje, jen buzeruje, s tvým synem si nehraje, pije, nespí s tebou, bys měla začít investovat do sebe a svého syna! TAHLE investice jako jediná se ti totiž může navrátit! Živit dospělého a zdravého chlapa je v dnešní době pro ženskou s jedním dítětem opravdu nadstandard! Jak psala Tercila, přemýšlej nad tím, co ti vztah s tímto pánem dává a proč s ním jsi?

tummenupp stolt plně souhlasím
Začni mít ráda sama sebe.

Není tady

 

#53 23. 4. 2010 19:24

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: nechybím mu

Špatná máma budeš, až začneš brát špatné věci za normální. Ty jsi ta dospělá a zodpovědná, ty mᚠchápat co a proč děláš. Nasekala si malýmu do hlavy docela pěkný miš maš a ted se pro změnu díky svému černému svědomí nechᚠovlivnovat dítětem. Spočti si , co  z něj při takovém vzoru vyroste. Dej mu příklad, že člověk se  může splést, ale také má umět ty chyby napravovat. Ujisti ho, že láska k němu se nemění, jen se změnila k tomu dospělému.  Přestanj fnukat , vymýšlet proč to nejde a začni se zabývat tím, jak to udělat, jak by to mohlo jít. ASi sis ještě pořádně nenatloukla...


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#54 23. 4. 2010 19:26

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: nechybím mu

clea napsal(a):

Pavla H

Vím to je právě to..100% tně vím že malej bude brečet když odejde..asi si vyčítám že jsem mu rozthla rodinu a ted mu vezmu i toho kterho jsem mu privedla..Jsem špatná máma  a  trápí mě to,ani netušíte jak. Já se vždy považovala za dobrou ,i mé okolí a ted se chovám ..nechápu to..

mám ho ráda ale nemiluju..ale chtěla bych nekoho milovat aby on milovala mě..co když mě už nikdo nebude chtít?  Já vím,blbý řeči.

Cleo, sama píšeš, že vztah mezi tvým synem a "přítelem" je téměř nulový..... to kopání do zadku - no comment. A je na tobě, abys tohle zarazila.

Není tady

 

#55 23. 4. 2010 19:27

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: nechybím mu

clea napsal(a):

sandra

Souhlasím,ale už nemám na účtu žádné zásoby,nic hodnotnýho co bych mohla prodat ,ani jednu navigaci ,prostě nic..asi proot jsem se pak upnula k jeho slibům jak už budou jeho peníze,pak že nějaky prostě sežene jen neví kde a podobně. Když má dobrou náladu tak má krásný plány do budoucna a když špatnou tak je vše zase jinak .

Cleo pozor takoví si lžou sami sobě.

Není tady

 

#56 23. 4. 2010 19:28

clea
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 4. 2010
Příspěvky: 192

Re: nechybím mu

Pala H

já to už zkoušela si s malým promluvit,vidím jak chce být odvážnej a neplakat a pak to stejně nevydrží ,no a já jsem pak na měkko.

myslíte že by bylo schůdnější malému říct že on odjel do Prahy pracovat a nevím kdy se vrátí?

Není tady

 

#57 23. 4. 2010 19:29

majkafa
Host

Re: nechybím mu

clea napsal(a):

majkafa

tak tolik blbej není,mám ještě 2 bráchy takže se to bude dělit a ví že ted se to rozhodně prodávat nebude.

Však on z tebe ještě něco vymámí, než zmizí. Sám. Až tě vydojí. sad
Až najde další dojnou krávu.

Upravil(a) majkafa (23. 4. 2010 19:29)

 

#58 23. 4. 2010 19:29

clea
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 4. 2010
Příspěvky: 192

Re: nechybím mu

Romča

A víš že tohle mě už taky napadlo? že to je jen snění co by chtěl ale prostě to nikdy neuskuteční?

Není tady

 

#59 23. 4. 2010 19:29

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: nechybím mu

clea napsal(a):

Já asi potřebuji slyšet že mu opravdu neubližuji tím že mu říkám že nejsou peníze a že po něm chci aby šel pracovat,že když je večer tak mu říkám jeslti by nešel za mnou ,že je u počítače už dlouho (on jde za mnou ale zase jen když on má tu potřebu) a že to že je jeden den milej a druhej den se zase špatně vyspí a tak pořád dokola  a ještě bez penez že to je opravdu pro vztah málo. že tu bolest mám vydržet a že to přebolí.

Že ty opravdu neubližuješ zdravému dospělému chlapovi? To si piš že ne!!!!

Není tady

 

#60 23. 4. 2010 19:31

clea
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 4. 2010
Příspěvky: 192

Re: nechybím mu

majkafa

já vážně nic už nemám..když mám peníze koupím mu cigára nebo mu dám 2 stovky na benzín ale víc ne,kupuji jídlo.

Ale nechci mu křivdit ,nedávno peníze měl (ale pochopila jsem že si je půjčil od mamky) -to mi ale nepřiznal.

Není tady

 

#61 23. 4. 2010 19:32

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: nechybím mu

700 000? grater
Bože, já bych si koupila radši pořádný auto než toho chlapa big_smile big_smile .
Ne, vážně: stejně už máš, cleo, jasno. Tak nečekej a jednej. Stejně ho jednou vyhodíš. (A mᚠk tomu naše babinetí svolení) wink wink
Držím Ti palce.

Není tady

 

#62 23. 4. 2010 19:32

clea
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 4. 2010
Příspěvky: 192

Re: nechybím mu

Romča

Ale od něj vždy jen slyším že jsem hrozná že pořád chci jen něco řešit a kdesi cosi a že na to není zvyklej,že měl vztahy takový že si každej dělali co chtěli a at si najdu někoho jinýho.

Není tady

 

#63 23. 4. 2010 19:34

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: nechybím mu

clea: já vážně nic už nemám..když mám peníze koupím mu cigára nebo mu dám 2 stovky na benzín ale víc ne,kupuji jídlo.
Ale nechci mu křivdit ,nedávno peníze měl (ale pochopila jsem že si je půjčil od mamky) -to mi ale nepřiznal.


Ty, cleo, big_smile big_smile nedělej si z nás pr..... big_smile
Mimochodem, po nákupu cigaret - zbyde i něco pro Tvého syna? hmm
Ten by teda letěl. (přítel)

Není tady

 

#64 23. 4. 2010 19:34

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: nechybím mu

clea napsal(a):

majkafa

já vážně nic už nemám..když mám peníze koupím mu cigára nebo mu dám 2 stovky na benzín ale víc ne,kupuji jídlo.

Ale nechci mu křivdit ,nedávno peníze měl (ale pochopila jsem že si je půjčil od mamky) -to mi ale nepřiznal.

A mᚠi na to, aby jsi synovi koupila  mlsky,  hračky, kvalitní boty, jela s ním na výlet ,........... ?

Není tady

 

#65 23. 4. 2010 19:35

clea
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 4. 2010
Příspěvky: 192

Re: nechybím mu

Tercila

No jo,je fakt že něco jsem stčila sem do bytu ale ne zdaleka všechno..auto mám,chtěla jsem jiný on mi to rozmluvil že mi stačí to co mám a že si koupím jíný až dostane on svoje peníze (stále na nějaký čeká prý ma pozemky stavebni v Tuklatech u Prahy)  . taky je fakt že jsem si opravy na autě musela řešit sama on řekl že co s tím má udělat ýe peníze nemá nebo spal když jsem pořebovala jet na technickou.

Není tady

 

#66 23. 4. 2010 19:35

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: nechybím mu

Cleo,

přestaň už přemýšlet, co ON, ale začni se starat o sebe a svého syna.
Omlouvám se za upřímnost, ale nechápu ženský, který dlouhodobě dotují zdravého, dospělého chlapa na úkor svých dětí. sad

Není tady

 

#67 23. 4. 2010 19:35

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: nechybím mu

Koukám, že máme s Tercilou stejné myšlenky .

Není tady

 

#68 23. 4. 2010 19:36

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: nechybím mu

clea: Ale od něj vždy jen slyším že jsem hrozná že pořád chci jen něco řešit a kdesi cosi a že na to není zvyklej,že měl vztahy takový že si každej dělali co chtěli a at si najdu někoho jinýho.

Cleo, a víš, že to se dá úspěšně otočit? Když se mu nelíbí, co dělá Ty, může jít a najít si někoho jinýho on, ne? Vzhledem k tomu, že TY jsi ve svým, to bude i jednodušší.
Jdu si prohlížet stránky s autama, tohle já nemůžu číst big_smile.


clea: prý ma pozemky stavebni v Tuklatech u Prahy

A dokumenty Ti ukázal?

clea: auto mám,chtěla jsem jiný on mi to rozmluvil že mi stačí to co mám

A já bych mu (obzvl᚝ ohledně MÉHO auta) názorně předvedla, co stačí JEMU big_smile big_smile
Cleo, neblázni a jednej.

Upravil(a) Tercila (23. 4. 2010 19:39)

Není tady

 

#69 23. 4. 2010 19:40

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: nechybím mu

clea napsal(a):

Tercila

No jo,je fakt že něco jsem stčila sem do bytu ale ne zdaleka všechno..auto mám,chtěla jsem jiný on mi to rozmluvil že mi stačí to co mám a že si koupím jíný až dostane on svoje peníze (stále na nějaký čeká prý ma pozemky stavebni v Tuklatech u Prahy)  . taky je fakt že jsem si opravy na autě musela řešit sama on řekl že co s tím má udělat ýe peníze nemá nebo spal když jsem pořebovala jet na technickou.

Chi chi, takovým pánům se říká "Pohádkáři".

Není tady

 

#70 23. 4. 2010 19:40

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: nechybím mu

aprill napsal(a):

Koukám, že máme s Tercilou stejné myšlenky .

Napadlo mě úplně to samé, jen jste byly rychlejší. wink

Není tady

 

#71 23. 4. 2010 19:42

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: nechybím mu

Cleo čeho se bojíš?

Není tady

 

#72 23. 4. 2010 19:51

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: nechybím mu

clea napsal(a):

už ho nemám z čeho financovat,

no tak co se divíš že mu nechybiš... cool


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#73 23. 4. 2010 19:55

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: nechybím mu

clea: už ho nemám z čeho financovat,

Cleo, zkus promyslet, proč vlastně takhle uvažuješ - že "HO nemᚠz čeho financovat". Vztah je spolupráce, ne že jeden to potáhne a druhý se poveze.
Ten termín financování partnera si ihned zakaž.

Není tady

 

#74 23. 4. 2010 19:59

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: nechybím mu

cleo,po tom co jsem si zde o tvém příteli přečetla ti musím napsat,že já bych nechtěla,aby mě takový muž měl rád...
S takovou koulí na krku,která se ne a ne pustit sama....tak to bych si raději utrhla ruku jen abych se ho navždy zbavila.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#75 23. 4. 2010 20:11

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: nechybím mu

clea napsal(a):

Já asi potřebuji slyšet že mu opravdu neubližuji tím že mu říkám že nejsou peníze a že po něm chci aby šel pracovat,že když je večer tak mu říkám jeslti by nešel za mnou ,že je u počítače už dlouho (on jde za mnou ale zase jen když on má tu potřebu) a že to že je jeden den milej a druhej den se zase špatně vyspí a tak pořád dokola  a ještě bez penez že to je opravdu pro vztah málo. že tu bolest mám vydržet a že to přebolí.

Chceš to slyšet? Napíšu ti to! Neubližuješ jemu,on ubližuje tobě a tvému dítěti,za které jsi ale zodpovědná ty a to ti teda vyčítám,že to dovolíš! Nic nepřebolí,dokud ho budeš vydržovat,milostivě s tebou zůstane až najde ještě hloupější než jsi ty,tak tě s klidným srdcem opustí. Koukej se vzpamatovat,vykopat ho a žít si podle svého....


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů