Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 4. 2010 19:14

pidimartis
♥♥♥----
Místo: Rumburk
Registrovaný: 21. 6. 2007
Příspěvky: 103

hkomplikace a těhotenství

Dobrý den ženy, potřebuju poradit co můžu udělat proto ,aby to pro mě bylo nejlepší.
Mé dceři budou 7.5  3 roky,bylo mi řečeno,že tim datumem mi končí mateřská jenže nyní čekáme druhého potomka,jsem v 8 tt. a právě až nastoupim do práce,tak nevim jestli to tam mám říct hned nebo až později,protože se bojim,že kdybych to tam hned řekla,tak by mě vyhodili. Navíc se chci zeptat jestli ryzikové těhotenství je placeno stejně jako kdybych marodila. Děkuji za každou radu,prosím napište co víte.
A jestli už by mi měl přijít nějaký papír ,že mi mateřská končí,ještě mi nic nepřišlo nebo jestli si mám dojít na uřad dumbomdumbom. Ještě jednou hrozně moc děkuji tummenupp

Není tady

 

#2 16. 4. 2010 19:47

Hofmanka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Náchod
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 3247

Re: hkomplikace a těhotenství

Mě končí rodičovská 10.6. a jsem také těhotná. Jen už déle než ty. Budu muset cca na měsíc před nástupem na další mateřskou na neschopenku.
Zaměstnavatel tě v těhotenství vyhodit nemůže, být tebou si zajdu za gynekologem a nechám si napsat neschopenku. Pak bych v práci oznámila, že jsem na rizikovém těhotenství a jsem na dlouhodobou neschopenku. To tě taky nemůžou vyhodit. Jinak je to placené jako dlouhodobá neschopenka. Když jsem byla na neschopence v prvním těhu, tak jsem dostávala 75% platu.

Není tady

 

#3 16. 4. 2010 20:12

pidimartis
♥♥♥----
Místo: Rumburk
Registrovaný: 21. 6. 2007
Příspěvky: 103

Re: hkomplikace a těhotenství

Hofmanka napsal(a):

Mě končí rodičovská 10.6. a jsem také těhotná. Jen už déle než ty. Budu muset cca na měsíc před nástupem na další mateřskou na neschopenku.
Zaměstnavatel tě v těhotenství vyhodit nemůže, být tebou si zajdu za gynekologem a nechám si napsat neschopenku. Pak bych v práci oznámila, že jsem na rizikovém těhotenství a jsem na dlouhodobou neschopenku. To tě taky nemůžou vyhodit. Jinak je to placené jako dlouhodobá neschopenka. Když jsem byla na neschopence v prvním těhu, tak jsem dostávala 75% platu.

Tak děkuji,pokusim to probrat s gynekologem a snad mi to napíše. Navíc mám křeče v prstech a kolenou,ty kolena se mi podlamují,je to hrozný,řeknu to všechno dr. a uvydíme. A děkuji moc tummenupp

Není tady

 

#4 17. 4. 2010 14:00

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: hkomplikace a těhotenství

Duplicitní téma, diskutujte prosím ZDE


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů