Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 26. 4. 2010 19:49

křepelka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2006
Příspěvky: 266

Re: utracení pejska

dobrý večer, je to zhruba hodina co šel Čikoušek do toho svého psího nebe. Dnes jsem pochopila že žádný zázrak nenastane, jen ležel a už byl hodně skleslý. Šla jsem k veterináři který mi sám řekl, že to tak bude lepší. Vzala jsem ještě jeho moč na vyšetření a byla opět špatná. Do poslední chvíle jsem byla s ním, držela ho. Teď cítím prázdno, je to pro mě velká ztráta a celkově se cítím hodně mizerně, ale vyvažuje to pocit, že můj milovaný Čiko už netrpí a spí. Jsem strašně moc ráda, že jsem si ho vzala z útulku a šla do toho i přesto, že jsem věděla, že je nemocný. On mi to mockrát oplatil a dělal mi radost.Bude semnou v mých vzpomínkách!... 
Děkuju všem za podporu, pomohla mi.

Není tady

 

#27 26. 4. 2010 21:51

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: utracení pejska

Křepelko, před třemi lety jsem zažila to, co Ty dnes. Taky byl nalezenec a měla jsem ho skoro 11 let. Byla jsem nešastná a moje vnučka mi řekla, že se mnou měl krásný život. Chyběl mi, neustále jsem ho všude viděla a tak, přestože to byl můj první pes, sehnala jsem si štěně, bez psa už to nešlo. Byl moc hodný, chytrý, poslušný a měli jsme ho moc rádi, nikdy na něj nezapomenu.

Není tady

 

#28 26. 4. 2010 22:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: utracení pejska

Hlavne, že už ho nič nebolí... a možno ti už niekde behá kamarát a čaká, až sa tvoje srdce spamätá z tej straty... wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#29 27. 4. 2010 7:52

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: utracení pejska

Křepelko, Čikouš s tebou prožil krásný podzim života a ty na něj budeš vždycky myslet s láskou. A to je strašně moc. pussa


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#30 30. 7. 2016 0:46

miljir
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 3. 2013
Příspěvky: 129

Re: utracení pejska

Hlavně, že je pejskovi dobře. Pokud se trápil, ty budeš mít vědomí, že jsi měla super psa, který miloval tebe a ty jeho.

Není tady

 

#31 30. 7. 2016 10:07

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: utracení pejska

Nemění na tvé duševní pohodě nic skutečnost, že utěšuješ někoho na 6 let spícím vlákně, viď že ne? usch


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů