Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 13. 4. 2010 20:01

Lenka_35
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2010
Příspěvky: 309
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

Nemůže tu odpověď, prosím, někdo trochu rozvést? ........jako bez něj to nejde? A proč je 5 eurový? Co s tím zbytkem? A když mi ho Evajsek koupí tak jak s ním dál?

Není tady

 

#27 13. 4. 2010 20:05

Lenka_35
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2010
Příspěvky: 309
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

Jé, Andrejko jsi zlatá pussa
Lenky dotazy jsou teda taky na místě, jestli ještě můžeš.

Není tady

 

#28 13. 4. 2010 20:09

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

Ufff, jde o to, že pomocí dárkového certifikátu je to jediná legitimná cesta, jak se dostat k zahraničnímu kitu, když nemá někdo paypal. Použít se musí najednou, co vím, a každý shop to má nastavené jinak, někde se dá určit přesně, na kolik to chci, někde je nejméně 5 euro (dolarů), záleží v čem je platba...takže je nevýhoda, že pokud chci kit za 5,30 euro, tak asi musím mít kupon na šest, jinak nevím, doplatit to nemᚠKindle jak, když nemᚠpaypal, takže ti nějaká ta korunka jakoby propadne. Snad to říkám dobře kapitulation

Není tady

 

#29 13. 4. 2010 20:11

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

Jinak Sía to popsala tady..... http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=3386

Není tady

 

#30 13. 4. 2010 20:13

kindle
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 26. 11. 2009
Příspěvky: 1386

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

Andrejko děkujeme moc..... máte to tady s náma těžký co??????godlikegodlike


http://lb2f.lilypie.com/wmpWp1.png

http://kindlescrap.blogspot.com/
http://www.rajce.net/u160314                               nové fotky 6.6.

Není tady

 

#31 13. 4. 2010 20:27

svarapaja
♥♥♥♥---
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 27. 2. 2010
Příspěvky: 429
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

Andrejko doma děti, tady my... mᚠty ale trpělivosti kapitulation si zlatá pussapussapussa

Není tady

 

#32 13. 4. 2010 20:28

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

Holky klídek, od toho jsem tu hjartabig_smile

Není tady

 

#33 13. 4. 2010 20:35

Lenka_35
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2010
Příspěvky: 309
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

Také osobně děkuji pussa, je to tam napsané vyčerpávajícím způsobem.
Já účet s možností platby v zahr. mám, kupovala jsem na německém netu kočárek, tak pak kouknu ještě na ten odkaz s Paypalem.

Není tady

 

#34 13. 4. 2010 20:48

svarapaja
♥♥♥♥---
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 27. 2. 2010
Příspěvky: 429
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

Kindle nejdou mi na tvém blogu galerie.

Není tady

 

#35 13. 4. 2010 20:56

Jiruska
♥♥♥♥♥--
Místo: Nejdek
Registrovaný: 17. 2. 2010
Příspěvky: 747
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

ahooj, tak i já zdravím do nového...
jsem tu nebyla, od oběda jsem měla na návštěvě kamarádku a pak jsme byli venku a u švagrovky, přijela jsem v půl devátý, děti hodila do postelí a tak mám chvilku... ufff. manža dneska je v Plzni a vrátí se až později.. ale už mi přiveze CD s fotkama od té fotografky, tak jsem ukrutně zvědavá na ně... tak Ti, Silwi, taky přeju a je v ten pátek opravdu máš... určitě budou super a budeš z nich mít radost.
musím pochválit malinové LO Gabky ještě v předchozím domku.. je parádní tummenupp
Spirulko - slaďoučké ovocné dílko se mi líbí moc
Štěpánko - no krása čokoládová tummenupp
jinak jsem to zkoušela taky ke Ginger, ale napsala mi, že shání zahraniční holky... takže nic. neutral

Není tady

 

#36 13. 4. 2010 20:57

malinkej
Letňátka 2008
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 14133
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

hojte zlatíčka,
teda holky, kdykoliv sem nakouknu tak už vám vůbec nerozumím o čem tu mlváíte. Jste tak strašně daleko přede mnou, nejsem schopna an idodělat ten blog,nejde mi to,neorumím tomu,nemám na to náladu a hlavně čas.
Jste šikulky!!

Dušiiiiiii pomooooooc,potřebuju rozšířit notebooku pamě, jde to nějak??Co k tomu potřebuju,kolik to asi stojí???
Nemůžu moc tvořit jsem plná tady v no´tasu a jde to tak strašně pmalu že na to nemám nervy!!!!!!Děkuji

Není tady

 

#37 13. 4. 2010 21:02

annave
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 4. 2009
Příspěvky: 1429

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

Ahoj děvčata,

nestíhám, dělám do šuplíku a těch kitů je najednou strašně moc. Jen Azur má teď tři najednou ....

Dneska jsme byli v Plzni ve školce, už to máme ofiko, že nás nepřijmou dumbom Ale to jsem věděla dopředu. Mami dneska operovali kyčel. Ještě půl hodiny před operací mi volala všechny PINy, co doma mají. Kdyby něco butterdumbomdumbom Máme si zavolat zítra. Pak jsem se stavěla v práci, jestli tam mám ještě židličku. Mám. wink A děti teda dneska šíleně zlobily. dumbom Ještě že už leží stoltstoltstolt

Kindle, já bych ten nočník nechala být. Každý dítě je jiný. Vojta vzal nočník na milost až ve 2,5. Všechny srpňátka už chodily a my nic. No a pak najednou během dvou dnů začal a od té doby v pohodě. Jen na spaní mu ještě dávám plíny. Ale většinou je sucho. wink

No a a se nám v novém domečku daří tummenupp

Není tady

 

#38 13. 4. 2010 21:08

svarapaja
♥♥♥♥---
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 27. 2. 2010
Příspěvky: 429
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

malinkej napsal(a):

hojte zlatíčka,
teda holky, kdykoliv sem nakouknu tak už vám vůbec nerozumím o čem tu mlváíte. Jste tak strašně daleko přede mnou, nejsem schopna an idodělat ten blog,nejde mi to,neorumím tomu,nemám na to náladu a hlavně čas.
Jste šikulky!!

Dušiiiiiii pomooooooc,potřebuju rozšířit notebooku pamě, jde to nějak??Co k tomu potřebuju,kolik to asi stojí???
Nemůžu moc tvořit jsem plná tady v no´tasu a jde to tak strašně pmalu že na to nemám nervy!!!!!!Děkuji

jestli můžu... já jsem pam읠 zvýšila novým hard diskem s pamětí 500 GB kolem 2000,- je to taková malá krabička připojená přes USB kabel

Není tady

 

#39 13. 4. 2010 21:12

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

Matýsek do nočníčku hezky čůrá, umí si sundat punčochy a plínu a sednout si. Ale bobek zatím neudělal.

Není tady

 

#40 13. 4. 2010 21:15

annave
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 4. 2009
Příspěvky: 1429

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

Mali, nezoufej. To se srovná. Vždy ti to jde. A kdybys chtěla pomoc s blogem, tak dej vědět a já ti pomůžu. To není problém. winkstoltstolt

Jirus, ta fotografka je z Plzně ? va

Upravil(a) annave (13. 4. 2010 21:33)

Není tady

 

#41 13. 4. 2010 21:24

svarapaja
♥♥♥♥---
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 27. 2. 2010
Příspěvky: 429
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

jé holky mě taky poslala Magic of blue. LO jí i poslat nebo jen vložit do galerií?
my na nočník teprve začínáme chodit, ale malý je z něj nadšený, ukáže na něj a říká ´máma ee´ tak mu sundám plenku, hačne si a rudne jak tlačí. Nebo si na něj sedá jen tak, asi se mu tam líbí smile

Není tady

 

#43 13. 4. 2010 21:31

Jiruska
♥♥♥♥♥--
Místo: Nejdek
Registrovaný: 17. 2. 2010
Příspěvky: 747
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

annave napsal(a):

Mali, nezoufej. To se srovná. Vždy ti to jde. A kdybys chtěla pomoc s blogem, tak dej vědět a já ti pomůžu. To není problém. winkstoltstolt

Jirus, ta fotografka je z Plzně ? va

Ani, ne je z Karlových Varů... ale v Plzni mám jinou kamarádku, ale ta si ateliér teprve buduje... fotí skvěle, ale vše si teprve chystá až to rozjede... smile

Není tady

 

#44 13. 4. 2010 21:36

annave
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 4. 2009
Příspěvky: 1429

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

Tak až bude chtít modely, tak se hlásíme lol No já teda ne, tak dobrá fotografka, abych já byla ke koukání, to asi ani ona nebude. gloriavisslalol

Máte někdo tuhle galerii? Doporučovala nám ji Azur. http://www.enchantedstudioscraps.com/xcart/

Není tady

 

#45 13. 4. 2010 21:44

malinkej
Letňátka 2008
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 14133
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

já bych taky chtěla mít fotoateliér...

Svary ... díky za radu a prosím tě, můžeš mi dát odkaz na to jak se to jmenuje....pod čím to mám hledat???

Annave ty jsi tak hodná,děkuju!!!  pussa

Není tady

 

#46 13. 4. 2010 21:46

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

RAK pro Clare a přeji dobrou noc.....kapitulationkapitulationkapitulationkapitulation

http://i.mimibazar.cz/h/bc/6/100413/21/f2820960.jpg

Upravil(a) Štěpánka.Š (13. 4. 2010 21:46)

Není tady

 

#47 13. 4. 2010 21:50

evajs
Letňátka 2008
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 7. 9. 2007
Příspěvky: 9597

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

ahoj babušky hjarta
Měla jsem návštěvu takže nestíhám gloria
Leni,mᚠmailíka storstark Ali, ráčka jsem zkusila poslat podruhý, Topi,jdu na to, PAci, ty se ozvi co a jak lol
Krásný dílka, moc se mi líbí Spirulky ovocný gloria
andrejko,díky za osvětlení, seš zlato hjarta


http://www.tickerclub.com/cache/b954e19c9c.png http://evajs365.blogspot.com/ 

Za minulostí se ohlížej jen tehdy, působí -li ti to potěšení.

Není tady

 

#48 13. 4. 2010 21:56

Lenka_35
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2010
Příspěvky: 309
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

Evajsku, prosím, můžeš mi koupit 10 eurový kuponek? 5 euro je na dva kity málo a nic mezi nemají.
Tak a jsou ztráty minimální.


Ještě jdu pochválit:

Andrejko, pěkná ločka!
Spirul, parádní ovocný tummenupp (už se taky těším až ho budu mít)
Štěpánko, pěkný ráček! Ale přemýšlím proč jsou Ti kluci tak flekatí, to jsou tak zapatlaní? lol

Není tady

 

#49 13. 4. 2010 21:57

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

svarapaja napsal(a):

malinkej napsal(a):

hojte zlatíčka,
teda holky, kdykoliv sem nakouknu tak už vám vůbec nerozumím o čem tu mlváíte. Jste tak strašně daleko přede mnou, nejsem schopna an idodělat ten blog,nejde mi to,neorumím tomu,nemám na to náladu a hlavně čas.
Jste šikulky!!

Dušiiiiiii pomooooooc,potřebuju rozšířit notebooku pamě, jde to nějak??Co k tomu potřebuju,kolik to asi stojí???
Nemůžu moc tvořit jsem plná tady v no´tasu a jde to tak strašně pmalu že na to nemám nervy!!!!!!Děkuji

jestli můžu... já jsem pam읠 zvýšila novým hard diskem s pamětí 500 GB kolem 2000,- je to taková malá krabička připojená přes USB kabel

Svajo - mám takový pocit, že Mali potřebuje zvětšit operační pamět.
Mali - napiš mi, kolik čeho mᚠ- najdi si ikonku - tento počítač /měla by si jí mít na ploše/ a klikni na ni pravým tlačítkem a zkopíruj sem.
Já mám toto:
Je tak mě to nejde zkopírovat
Procesor - Intel Pentium Dual 2.20Ghz
Pamět /RAM/ -4GB
hardisk tam není - ten není na pomalost a rychlost ničím závislej - čím větší, tím se ti tam víc vejde.
Tak napiš
Jo a být tebou , tak bud si najdu nějaký lidi, co tomu rozuměj a dělaj do toho, ty ti řeknou víc, co dokoupit, protože ty Ramky - (na ty tam mᚠ2 nebo čtyři řady) ale jsou různý značky - takže to ti fakt neporadím, sama  bych se bála koupit sama.
Procesor - taky záleží - taky jich je plno,Pentium ,Athlon - k tomu musí sedět grafická karta.
Nebo do nějakýho servisu , aby ti poradili?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#50 13. 4. 2010 21:59

svarapaja
♥♥♥♥---
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 27. 2. 2010
Příspěvky: 429
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.44

dusička napsal(a):

svarapaja napsal(a):

malinkej napsal(a):

hojte zlatíčka,
teda holky, kdykoliv sem nakouknu tak už vám vůbec nerozumím o čem tu mlváíte. Jste tak strašně daleko přede mnou, nejsem schopna an idodělat ten blog,nejde mi to,neorumím tomu,nemám na to náladu a hlavně čas.
Jste šikulky!!

Dušiiiiiii pomooooooc,potřebuju rozšířit notebooku pamě, jde to nějak??Co k tomu potřebuju,kolik to asi stojí???
Nemůžu moc tvořit jsem plná tady v no´tasu a jde to tak strašně pmalu že na to nemám nervy!!!!!!Děkuji

jestli můžu... já jsem pam읠 zvýšila novým hard diskem s pamětí 500 GB kolem 2000,- je to taková malá krabička připojená přes USB kabel

Svajo - mám takový pocit, že Mali potřebuje zvětšit operační pamět.
Mali - napiš mi, kolik čeho mᚠ- najdi si ikonku - tento počítač /měla by si jí mít na ploše/ a klikni na ni pravým tlačítkem a zkopíruj sem.
Já mám toto:
Je tak mě to nejde zkopírovat
Procesor - Intel Pentium Dual 2.20Ghz
Pamět /RAM/ -4GB
hardisk tam není - ten není na pomalost a rychlost ničím závislej - čím větší, tím se ti tam víc vejde.
Tak napiš
Jo a být tebou , tak bud si najdu nějaký lidi, co tomu rozuměj a dělaj do toho, ty ti řeknou víc, co dokoupit, protože ty Ramky - (na ty tam mᚠ2 nebo čtyři řady) ale jsou různý značky - takže to ti fakt neporadím, sama  bych se bála koupit sama.
Procesor - taky záleží - taky jich je plno,Pentium ,Athlon - k tomu musí sedět grafická karta.
Nebo do nějakýho servisu , aby ti poradili?

aha, jsem doma dumbomdumbomlol

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů