Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 1. 3. 2011 20:07

majkafa
Host

Re: Rok 2012 trochu jinak.. "o)

nějak mi to zlobí a nejde mi to ani vymazat :-(

 

#27 1. 3. 2011 22:45

giorgino
♥♥♥♥♥--
Místo: Liberec/Jablonec
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 514

Re: Rok 2012 trochu jinak.. "o)

majkafa napsal(a):

nějak mi to zlobí a nejde mi to ani vymazat :-(

Majko, zkus FORMAT C:  možná to zabere. wink

Není tady

 

#28 1. 3. 2011 22:52

giorgino
♥♥♥♥♥--
Místo: Liberec/Jablonec
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 514

Re: Rok 2012 trochu jinak.. "o)

majkafa napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Jsem přesvědčená, že každý zvenku prostě jen očekává to, co sám má uvnitř.
Já kolem sebe vidím plno laskavých a láskyplných lidí, kteříé nekradou, nepodvádí, upřimně se snaží žít a pracovat pro dobro svoje i těch druhých. Proto se žádného konce světa nebojím.
A na to, že zmizí svět, takový o kterém Marilla píše, na to se těším a o tom nepochybuji.
Jen si myslím, že to nebude žádný faktický konec světa příští rok, ale proces, který už stejně několik let probíhá stolt

Mám to stejně.

Marilla, je tvůj druhý nick mariposa?

To by mě zajímalo, jak jsi na tohle přišla? Motýl a kur domácí nebo hrdličky nebo co to je?

Upravil(a) giorgino (1. 3. 2011 22:52)

Není tady

 

#29 2. 3. 2011 17:32

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Rok 2012 trochu jinak.. "o)

majkafa napsal(a):

Marilla, je tvůj druhý nick mariposa?

Majko, troufam si tvrdit ze v tehle botach motylek nechodi. smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#30 2. 3. 2011 18:16

Johana50
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2009
Příspěvky: 591

Re: Rok 2012 trochu jinak.. "o)

na stránkách "dobakonce"  je rétorika SJ, i když se to na první pohled tváří, že ne smile , autor je víc než  jasný

Upravil(a) Johana50 (2. 3. 2011 18:18)

Není tady

 

#31 2. 3. 2011 18:41

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Rok 2012 trochu jinak.. "o)

Kdeže?
Dobakonce, to už samo o sobě zní dost ujetě a manipulativně...ba přímo strašidelně.
Tedy pro toho, kdo se bojí.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#32 2. 3. 2011 19:19

Marila
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 3. 2011
Příspěvky: 100

Re: Rok 2012 trochu jinak.. "o)

Konec světa 2012 nebo jindy není také radostný pojem,také straší lidstvo už nějaké to století....Spíše bych řekla,že konec světa zní mnohem hůře než doba konce.Záleží jak si to kdo vyloží a co si pod tím představí.


Nenechte nad svým hněvem zapadnout slunce.

Není tady

 

#33 2. 3. 2011 20:07

Johana50
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2009
Příspěvky: 591

Re: Rok 2012 trochu jinak.. "o)

Konec světa? a není náhodou název vlákna spíš spojený právě s jiným vnímáním a poznáním než je  tohle omšelé  slovní spojení?
A co  znamená pojem lidstvo? Obvykle to zahrnuje všechny lidi, ale já znám spoustu těch, které rozhodně nic takového nestrašilo ani nestraší. smile

Upravil(a) Johana50 (2. 3. 2011 20:08)

Není tady

 

#34 2. 3. 2011 21:22

giorgino
♥♥♥♥♥--
Místo: Liberec/Jablonec
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 514

Re: Rok 2012 trochu jinak.. "o)

giorgino napsal(a):

majkafa napsal(a):

nějak mi to zlobí a nejde mi to ani vymazat :-(

Majko, zkus FORMAT C:  možná to zabere. wink

Jedna zdejší bytost mi napsala SZ, prý že FORMAT C: je hodně trapná rada a že jsem nepomyslel, že by mě někdo poslechl a že kolik mi je let?

Na SZ neodpovídám přímo jejímu autorovi, ale píšu to sem, přece jen by mě mohl někdo poslechnout.

Nenapíšu - prostě to nezkoušejte - ale naopak zkuste si všichni do příkazového řádku napsat FORMAT C: A to že se Vám zformátuje disk a poté zůstane svítit černá obrazovka je asi tak pravděpodobné, že po 21.12.2012 bude stejně jednobarevný nᚠsvět... Abych se přiznal, tak autor této SZ mě asi vůbec nepochopil a jeho znalosti kolem počítačů jsou pouze uživatelské. Kdo chodí na BBN, nepracuje pod operačním systémem MS-DOS, kde po zadání mého milováného FORMAT C: stačí zmáčknou A nebo Y a už se dějí věci. Nám babinetkám Windows formátování nepovolí, není tak blbej, aby se nechal jen tak vymazat a hodí to hlášku, že nemáme dostatečné oprávnění. A ten kdo tomu více rozumí, ten už má takové znalosti na to, že si prostě jen tak z ničeho nic disk nezformátuje... Přesto mě SZ potěšila a za reakci dávám smile a tummenupp

Není tady

 

#35 2. 3. 2011 21:33

majkafa
Host

Re: Rok 2012 trochu jinak.. "o)

giorgino, prosím, neplevel tady.
Díky za pochopení. Doufám.

 

#36 2. 3. 2011 21:37

giorgino
♥♥♥♥♥--
Místo: Liberec/Jablonec
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 514

Re: Rok 2012 trochu jinak.. "o)

majkafa napsal(a):

giorgino, prosím, neplevel tady.
Díky za pochopení. Doufám.

Neboj, zas tak často sem nechodím, takže budu plevelit jen tím vhodným plevelem, kterej má něco společného s touto diskuzí. wink

Upravil(a) giorgino (2. 3. 2011 21:38)

Není tady

 

#37 4. 3. 2011 6:23

DaiTerr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Valašsko
Registrovaný: 13. 3. 2009
Příspěvky: 1450

Re: Rok 2012 trochu jinak.. "o)

Tak jsem si nechal "předčítat" Bruce Goldberga a jeho regrese do minulých životů, i jeho progrese do životů budoucích a docela jsem sem tam i optimista, co se týká budoucnosti. Určitě nebude zas růžová, ale konec světa by být vážně neměl.

Kolem roku 2050 zemětřesení dost pocuchají USA, některá města to komplet srovná se zemí.  O pár let pozdějí i New York. Všechna města budou obnovena znovu, pod stejnými názvy, jen New York se prý bude jmenovat New City.

Lidi budou furt blbnout s přípravami na "nukleární válku" a díky tomu vzniknou podzemní megapole pro bohaté. Ti chudí budou na povrchu. Ovšem kromě místních drobných konfliktů se velká válka mezi lety 2100-2500 neuskuteční, dokonce od 2200 bude sto let klid, bez válek.

Někdy po roce 2500 bude opravdu nějaký masívní průser s použitím jaderných bomb. Lidstvo prořídne na necelou miliardu. Ale od té doby by měl být opět na pár století klídek..

Tak jsem teda zvědavý. Mně se tahle vize náhodou jakž takž vcelku líbí. Sice ty zemětřasy a pak ten průser po roce 2500 je fakt nic moc, ale zbytek, dle vizí, je velmi slušný a přesně takový, co bych si také rád prožil - vyloženě startrekovské srandy - přeprava osob jak ve startreku, jídelní automaty vám udělají cokoliv si umanete, pracuje se 6 hodin třikrát týdně, příroda je čistá a... No zkrátka pohádka.. Kurňa.. Tož to já chcu.. yikes)) Samozřejmě vyjma těch fujtajbl událostí...

Upravil(a) DaiTerr (4. 3. 2011 6:25)


Nehledejme dokonalých květů.. nebo všechny květy jsou dokonalé.  Všichni jsme naprosto dokonalí a naše cesta životem - to je postupné uvědomování si této dokonalosti.

Není tady

 

#38 4. 3. 2011 14:26

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Rok 2012 trochu jinak.. "o)

Osobně mám Startrek velmi rád, stejně tak stargate a myslím si, že jsou to seriály dosti vizionářské a velmi lidské. Technika pracuje pro lidi, ne proti lidem (přírodě, ...)

Co se týče budoucnosti, tak si myslím, že nic není dané a předpovědi beru s rezervou. Jedinou snad předpověď beru vážně a to, že se v nejbližších letech musí lidská společnost hodně změnit, aby přežila a to především díky důsledkům současného negativního vývoje. Přesto tuhletu zkušenost potřebujeme, bez ní se nikam jinam posunout nemůžeme.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů