Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 12. 4. 2010 10:18

letnatka2010
♥------
Registrovaný: 10. 11. 2009
Příspěvky: 22

CHAT: Letňátka 2010 č. 10

http://text.glitter-graphics.net/flower/l.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/e.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/t.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/n.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/a.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/t.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/k.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/a.gif

http://sirmi.ic.cz/cislo/32.gif  http://sirmi.ic.cz/cislo/40.gif http://sirmi.ic.cz/cislo/31.gif http://sirmi.ic.cz/cislo/40.gif

                 
http://text.glitter-graphics.net/flower/m.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/a.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/m.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/e.gifhttp://dl3.glitter-graphics.net/empty.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/p.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/r.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/v.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/n.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/i.gifhttp://dl3.glitter-graphics.net/empty.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/l.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/e.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/t.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/n.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/a.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/t.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/k.gifhttp://text.glitter-graphics.net/flower/o.gifhttp://dl3.glitter-graphics.net/empty.gif

               http://kotanec.wsn.cz/images/Anne%20Geddes%2005.jpg


http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gif Mihule (TP 13.6.2010)

32 let, o první dítko se snaží od prosince 2007, má za sebou 2x spontánní potrat, ale v září 2009 se konečně zadařilo. smile

poslední MS - 6.9.2009, // na testu - 5.10.2009, hjarta 21.10.2009
NT, tripple, UZT - tummenupp
OGTT -
první pohyby 17+0tt
vybraná jména

http://lbdm.lilypie.com/HuLFp1.png



http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gif Eva4444 (TP 15.6.2010)  bude to holčička http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/005.gif

něco málo přes 30 let, doma se raduje z pětiletého dítka. O druhé mimi se snaží 5 měsíců. Žijí momentálně každý v jiné zemi a tak tulení bylo málo, přesto se zadařilo - o dovolené v září. V prosinci se vrací do Čech, bydlí na malé vesnici ve středních Čechách.
S potvrzením srdíčka nalezen i hematom.


poslední MS - , // na testu - , hjarta 7tt
NT, tripple, UZT - tummenupp
OGTT -
první pohyby -
vybraná jména - Anička

http://lbdm.lilypie.com/oilHp1.png



http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gifJanulina (TP 17.6.2010)  bude to chlapeček http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/006.gif

30 let,  bydlí v Praze, doma má dcerku Janičku narozenou v květnu 2008. 

poslední MS - 10.9.2009, // na testu - 10.10.2009, hjarta 23.11.2009
NT, tripple, UZT - tummenupp
OGTT -
první pohyby -
vybraná jména - Jiří, Eva

http://lbdm.lilypie.com/cr6Mp1.png



http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gifoskárka25 (TP 19.6.2010)  bude to ASI holčička http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/005.gif - není to stoprocentní


28 let, vdaná, bydlí na Jižní Moravě - Tišnovsko. Doma jí dělá radost  tříletý syn Jakub (nar. 16.2.2007).

[poslední MS - 12.9.2009, // na testu - 19.10.2009, hjarta 5.11.2009
NT, tripple, UZT - tummenupp
OGTT - 1.3.2010 - potvrzena těhotenská cukrovka, dieta
první pohyby - 19tt
vybraná jména - David, jméno pro holčičku je boj!

http://lbdm.lilypie.com/xCGLp1.png 



http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gifDENNY9 (TP 20.6.2010)  bude to chlapeček  http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/006.gif

40 let, o miminko se snažili 4,5roku, prodělala 3 samovolné potraty (poslední byl 04/2009). Potom podstoupila 1.IVF s ISCI a hned se zadařilo. Doma už má dospělé děti - Romanu 20let a Jakuba 16let.

poslední MS - 20.9.2009, // na testu - 24.10.2009, hjarta 3.11.2009
NT, tripple - špatný, UZT a amnio - tummenupp
OGTT - tummenupp
první pohyby - 16tt
vybraná jména - Vašek, Vojta

http://lbdm.lilypie.com/Di5bp1.png 



http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gifBlava (TP 27.6.2010)  budou to chlapečci  http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/006.gif http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/006.gif

31 let, bydlí ve Středních Čechách. O miminko se začali snažit od 8/2007. Od ledna do června nic nebylo, protože byl manžel (tehdy ještě přítel) služebně mimo republiku. V květnu 2009 1x IUI - bohužel bylo neúspěšné a nakonec se rozhodli nečekat a jít rovnou do IVF a zadařilo se. smile
Srdíčko bylo zjištěno při gyn. kontrole 11.11., na utz nebyla jistota jsou-li miminka 2 nebo 1. 16.11. potvrzeno na utz v nemocnici, že čekají dvojčata. tummenupp

poslední MS - 26.9.2009, // na testu - 22.10.2009, hjarta 11.11.2009, hjartahjarta 16.11.2009
NT, tripple, UZT - tummenupp
OGTT - tummenupp
první pohyby - 18tt
vybraná jména

http://lbdm.lilypie.com/bK3Pp1.png



http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gifAdriana1 (TP 28.6.2010)  bude to holčička http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/005.gif


26 let, o první děťátko se snaží od dubna 2007, problémem byly anovulační cykly. V prosinci 2007 se zadařilo, bohužel ji v únoru čekal zamlklý potrat ve 12tt a revize.
2.10.2009 doktor nadšený z výsledku stimulace, 3 folikuly, sliznice po kontryhelu a estrofemu 10mm, 15.10.2009 pozitivní beta HCG, o dva dny nato // na testu. 26.10.2009 na UTZ dve fazolky, 5.9mm a 7.7mm, 23.11.2009 zjištěno, že se vyvíjí pouze jedna, ale všichni jsme rádi i za ni. smile

poslední MS - 21.9.2009, // na testu - 17.10.2009, hjarta 23.11.2009
NT, tripple, UZT - tummenupp
OGTT - 7.4.2010
první pohyby - 18tt
vybraná jména

http://lbdm.lilypie.com/xCGLp1.png


http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gifRustynka (TP 30.6.2010)  bude to chlapeček http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/006.gif


26 let, bydlí v Olomouci, doma dělá radost 20timěsíční syn Patrik.
V září se s manželem rozhodli pořídit Patričkovi sourozence a jako zázrakem se povedlo otěhotnět okamžitě. Zatím těhotenství bez problémů kromě dvou nachlazení, zatím vypadá, že to mrňousek zvládnul. smile
aktuality:

poslední MS - 23.9.2009, // na testu - 18.10.2009, hjarta 10.11.2009
NT, tripple - tummenupp, UZT - 23.2.2010
OGTT -
první pohyby 18tt
vybraná jména - Lukášek

http://lbdm.lilypie.com/odwnp1.png



http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gifKavicka (TP 13.7.2010)  bude to chlapeček http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/006.gif


31 let, bydlí v Pardubicích. Doma jí dělá radost  3,5letá dcera Adinka. O druhé miminko se snažili 2 měsíce.

poslední MS - 13.10.2009, // na testu - , hjarta
NT, tripple, UZT - tummenupp
OGTT - 6.4.2010
první pohyby - 16tt
vybraná jména - Nina, Vojta

http://lbdm.lilypie.com/AcqIp1.png




http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gifSakura (TP 16.7.2010)  bude to holčička http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/005.gif


26 let, žije v Japonsku. Doma se raduje s tříletým synem Ryu (nar. 17.6.2006).
HA vysazena v srpnu 2009, snažilkování nechali na říjen a okamžitě se zadařilo (dokonce se neví, jestli ne hned dvakrát). smile Aktuality: Miminko je jen jedno, TP po kontrole 7.1. posunut na z 11.7. na 16.7.

poslední MS - 4.10.2009, // na testu - 6.11.2009, hjarta 16.12.2009
NT, tripple - tummenupp UZT 4.3.2010
OGTT -
první pohyby
vybraná jména - Erika

http://lbdm.lilypie.com/u14cp9.png



http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gifSlniečko(TP 16.7.2010)  bude to chlapeček http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/006.gif

poslední MS - 9.10.2009, // na testu - 12.11.2009, hjarta
NT, tripple, UZT - tummenupp
OGTT -
první pohyby - 17tt
vybraná jména - Ondrášek

http://lbdm.lilypie.com/a8WBp1.png



http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gifmisa.joskova(TP 16.7.2010)  bude to chlapeček http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/006.gif


poslední MS - 9.10.2009, // na testu - 12.11.2009, hjarta 8.12.2009
NT - špatný, amnio tummenupp UTZ - tummenupp
OGTT -
první pohyby - 21tt
vybraná jména - Jakub

http://lbdm.lilypie.com/Y8UQp1.png



http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gifCamelia (TP 18.7.2010) bude to chlapeček http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/006.gif

29 let, vdaná, bydlí v Jablonci nad Nisou. Doma jí dělá radost 20timěsíční syn Míša (nar. 28.3.2008), který se povedl až po dvou letech urputného snažení.
Od září byl nasazen utrogestan na podporu růstu vajíček, jeden vaječník špatný, nedorůstají vajíčka, ofiko snažení od října, zadařilo se na poprvé, ze špatného vaječníku a ještě k tomu dvojčata. smile 9.12. zjištěno, že se vyvíjí pouze jedno embryjko, srdíčko mu ale bije jako zvon a je to velký bojovník. smile


poslední MS - 11.10.2009, // na testu - 6.11.2009, hjarta 23.11.2009
NT, tripple, UZT - tummenupp
OGTT - tummenupp
první pohyby - 19tt
vybraná jména - David, Lucie

http://lbdm.lilypie.com/L43Gp1.png



http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gifJohankaS (TP 18.7.2010)  bude to holčička http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/005.gif

29 let, bydlí v Praze, antikoncepci jsem vysadila v srpnu, aby se pročistilo tělo a "opravdu snažit se" plánovali až po novém roce. Takže to bylo veliké překvapení, když si 13.11. udělala test a byl pozitivní. smile


poslední MS - 13.10.2009, // na testu - 13.11.2009, hjarta 2.112.2009
NT, tripple, UZT - tummenupp
OGTT - 2.4.2010
první pohyby - 18tt
vybraná jména - Veronika, Krystýnka, Matěj, Matyáš

http://lbdm.lilypie.com/KjPTp1.png



http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gif Karal (TP 21. 7. 2010)  bude to holčička http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/005.gif

Čeká druhé dítko, doma má tří a půlletého Honzíka.
aktuality: 22.12. mimi má 2,96 cm; 26.12. hematom butter

poslední MS - 14.10.2009, // na testu - 11.11.2009, hjarta 3.12.2009
NT, tripple, UZT - tummenupp
OGTT -
první pohyby
vybraná jména - Barborka


http://lbdm.lilypie.com/tJbJp1.png



http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gif77.Evca (TP 3.8.2010)  bude to holčička http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/005.gif


Evče je  32 let, je z Oseku u Teplic, bude mít druhé dítě, doma má už 13ti letého syna. Při tomto těhotenství je přeřazena do riziové poradny.

poslední MS - 31.10.2009, // na testu - 2.12.2009, hjarta
NT, tripple - :supr UZT - 17.3.2010
OGTT -
první pohyby - 17tt
vybraná jména - Lucinka


http://lbdm.lilypie.com/3QLpp1.png



http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gifcieska (TP 5.8.2010) bude to holčička http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/005.gif

23 let, bydlí v Teplicích, snažení od března 2009, dítko to bude první

poslední MS - 28.10.2009, // na testu - 30.11.2009, hjarta 5.1.2010
NT, tripple - tummenupp UZT - 16.3.2010 ok
OGTT - tummenupp
první pohyby -
vybraná jména - Jaroslava, Stella, Leoš

http://lbdm.lilypie.com/s4RHp1.png



http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gif MEGAN2(TP 22.8.2010 )  bude to holčička http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/005.gif


26 let, domá má syna Kubíčka narozeného 07/2007, o druhé miminko se snaží od 09/2009.

poslední MS - 15.11.2009, // na testu - 11.12.2009, hjarta 28.12.2009
NT, tripple - tummenupp UZT - 6.4.2010
OGTT -
první pohyby - 17tt
vybraná jména -

http://lbdm.lilypie.com/5Smxp1.png



http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gif Papsinka(TP 22.8.2010 )

31 let.

poslední MS - 15.11.2009, // na testuhjarta
NT, tripple, UZT -
OGTT -
první pohyby -
vybraná jména -

http://lbdm.lilypie.com/89u0p1.png



http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gifOliii (TP 23.8.2010)  bude to holčička http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/005.gif

32 let o mimi se snaží přes 6 let 2xIVF,1xIUI, 03/09 přirozeně otěhotněla - spontání potrat v 17tt  O7/09 , nyní opět otěhu přirozeně

poslední MS - 16.11.2009, // na testu - 7.12..2009, hjarta 29.12.2009
NT - tummenupp tripple, UZT -
OGTT -
první pohyby
vybraná jména Magdlénka, Honzík


http://lbdm.lilypie.com/3QLpp1.png



http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gifHofmanka(TP 28.8.2010)  bude to chlapeček http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/006.gif


28 let, první syn je naroz. v červnu 2007 po roce a půl snažení a po IUI. Další těhu bylo v létě 2009, ale bohužel skončilo na počátku 7tt samovolným potratem.

poslední MS - 21.11.2009, // na testu - 18.12.2009, hjarta 27.1.2010
NT - tummenupp tripple - 10.3.2010  UZT - 6.4.2010
OGTT -
první pohyby - 16tt
vybraná jména - Tomášek

http://lbdm.lilypie.com/3QLpp1.png 



http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/098.gifLi.lik(TP )

29 let, první dcera Karolína je narozena po roce. Další těhu bylo v létě 2009, ale bohužel skončilo zamlklým těhotenstvím. Naštěstí se hned zase zadařilo.

poslední MS - 6.12.2009, // na testu - 4.1.2010, hjarta 28.1.2010
NT, tripple, UZT -
OGTT -
první pohyby
vybraná jména - Tomášek, Adélka


http://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/deti/2/087.gif

http://text.glitter-graphics.net/blush_noise/n.gifhttp://text.glitter-graphics.net/blush_noise/a.gifhttp://text.glitter-graphics.net/blush_noise/s.gifhttp://text.glitter-graphics.net/blush_noise/e.gifhttp://dl3.glitter-graphics.net/empty.gifhttp://text.glitter-graphics.net/blush_noise/m.gifhttp://text.glitter-graphics.net/blush_noise/i.gifhttp://text.glitter-graphics.net/blush_noise/m.gifhttp://text.glitter-graphics.net/blush_noise/i.gifhttp://text.glitter-graphics.net/blush_noise/n.gifhttp://text.glitter-graphics.net/blush_noise/k.gifhttp://text.glitter-graphics.net/blush_noise/a.gif

Dannylla

věk 26 let, bydlí blízko Olomouce, doma už má 2 letou dcerku Elišku. Po vysazení HA v červnu 2009 nechala snažení volný průběh. Narodila se jí předčasně  císařem holčička http://smajlici-1.ic.cz/deti/3/005.gif ADÉLKA

datum narození - 25. 4. 2010
měřila - 40 cm
vážila - 1490 g

http://lb1m.lilypie.com/GZTZp2.png



http://kotanec.wsn.cz/images/zade%C4%8Dky.jpg





http://text.glitter-graphics.net/crl/m.gifhttp://text.glitter-graphics.net/crl/o.gifhttp://text.glitter-graphics.net/crl/h.gifhttp://text.glitter-graphics.net/crl/l.gifhttp://text.glitter-graphics.net/crl/o.gifhttp://dl3.glitter-graphics.net/empty.gifhttp://text.glitter-graphics.net/crl/b.gifhttp://text.glitter-graphics.net/crl/y.gifhttp://dl3.glitter-graphics.net/empty.gifhttp://text.glitter-graphics.net/crl/v.gifhttp://text.glitter-graphics.net/crl/a.gifhttp://text.glitter-graphics.net/crl/s.gifhttp://dl3.glitter-graphics.net/empty.gifhttp://text.glitter-graphics.net/crl/z.gifhttp://text.glitter-graphics.net/crl/a.gifhttp://text.glitter-graphics.net/crl/j.gifhttp://text.glitter-graphics.net/crl/i.gifhttp://text.glitter-graphics.net/crl/m.gifhttp://text.glitter-graphics.net/crl/a.gifhttp://text.glitter-graphics.net/crl/t.gifhttp://dl3.glitter-graphics.net/empty.gifhttp://dl3.glitter-graphics.net/empty.gifhttp://dl3.glitter-graphics.net/empty.gifhttp://dl3.glitter-graphics.net/empty.gif
                                                                             http://smajlici-1.ic.cz/deti/1/017.gif


http://www.rozmery-velikosti.cz/velikost-plodu.htm
http://krestni-jmena.cz/clanky/?clname=detskajmena
http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/pe … nstvi.html
http://zena.centrum.cz/rodicovstvi/teho … ak-vypada/
http://www.bonella.cz/prubeh-tehotenstv … nstvi.html
http://zena.centrum.cz/rodicovstvi/deni … ho-briska/
http://www.azrodina.cz/2678-10-kroku-k- … -porodnice
http://www.kacule.cz/co-s-sebou-do-porodnice
http://www.medabeda.cz/clanky/vybavicka … nko-seznam
http://www.mamajainfo.cz/8-mytu-o-latkovych-plenach/
http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/prebalovani
http://www.nosime.sk/sk/vsetko-o-noseni/
http://www.kojeni.net/databaze.php
www.babyonline.cz


AKTUALIZACE: OSKÁRKA
GRAFIKA: CIESKA

Upravil(a) letnatka2010 (12. 5. 2010 11:50)

Není tady

 

#2 12. 4. 2010 11:18

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Ahoj Letňátka
doufám, že se vám všem daří dobře hjarta
Omlouvám se, že sem vpadávám a dokonce ještě jako první v tomhle chlívku, ale já jdu jen rychle popřát na dnešní velký UTZ hodně štěstí Oliii - držím moc palce a těším se na dobré zprávy o Magdalence hjarta

Není tady

 

#3 12. 4. 2010 11:23

Karal
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Příbram
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7636
Web

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Zdravim!!!

Oliii, tesim se na zpravicky!!!

Ja uz mam OGTT za sebou, byla to otrava :-)) Jen po tom hnusne sladkem tlamolepu jsem dostala hroooznou chut na burta :-)) Vysledky OK.


http://lb5m.lilypie.com/Cz6Gp2.png?j0zIZGe1
                                   
http://lb1m.lilypie.com/8qYNp2.png?NqV3hucz

Není tady

 

#4 12. 4. 2010 12:44

oskárka25
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tišnov a okolí
Registrovaný: 21. 6. 2006
Příspěvky: 3039
Web

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

ach jo, já vám závidím že máte cukrovku OK. Zatím jsem tu myslím jediná s cukrovkou. Olii, taky na tebe myslím, brzo se pochlub.


Jakub 16.2.2007
Lucinka 10.6.2010

Není tady

 

#5 12. 4. 2010 13:29

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Ahoj holky,

dnes jsem měla veselý oběd s 2 kolegyněmi v obchoďáku. Nějaká zjevně sjetá "dáma" nás okukovala a pak se přímo zeptala (ve frontě u pokladny), jestli jsme bisexuálky. Divila se, že ne (a asi nevěřila), prý tak vypadáme a představila nám svoji partnerku :-), nevím, jestli to měl být vtip.
Docela by mě zajímalo, jak vypadá bisexuálka. My jsme byly každá oblečená jinak, naším společným znakem by snad mohla být jen výška kolem 160 cm.

Není tady

 

#6 12. 4. 2010 14:26

MiriDc
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 8. 2008
Příspěvky: 2689

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Ahoj holky, prosím vás, dotaz - v posledních dnech pociťuju takový mírný tlak(tah) nebo jak to nazvat, spíš na jedné straně víc, bolest to není..je to normální? měly jste to třeba také tak začátkem 2.trimestru? díky wink


http://dhbm.daisypath.com/5qVHp1.png

Není tady

 

#7 12. 4. 2010 15:11

Karal
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Příbram
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7636
Web

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Miri, ja to mivam obcas doted, obcas je to pri zmene polohy takova prudka ostra bolest vpravo ktera hned povoli nebo tah kdyz si sednu a vystrcim bruch..podle toho co jsem cetla, to je napinani vazu..


http://lb5m.lilypie.com/Cz6Gp2.png?j0zIZGe1
                                   
http://lb1m.lilypie.com/8qYNp2.png?NqV3hucz

Není tady

 

#8 12. 4. 2010 15:21

Janulina
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 341

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Pěkné odpolko,

tak zas po čase nakukuji. Především přeji všem těhulím hodně dobrých zpráviček z ko a sil do nového domečku.
Olii, držím palce na utz.
Karal, gratulace k cukrovce.


http://lb3f.lilypie.com/mrtHp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Q3vRp2.png

Není tady

 

#9 12. 4. 2010 15:25

Blava
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 30. 5. 2008
Příspěvky: 7172
Web

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Karal paráda, že nemáš cukrovku tummenupp
Evi fakt zajímavý zážitek big_smilebig_smilebig_smile
Na Oliii samo taky myslím wink a Miri nejspíš je to jak říká Karal, napínání vazů...já to taky porůznu cítila smile

Jo a musím se vám pochlubit, už mě přišla zásilka kojících a těhu nočních košil a obdivuji tedy rychlost dodání. A jsem ráda, že jsem si objednala větší, teď tam mám ještě rezervu (především v prsou) big_smile

Ahoj Janulinko, jak je ti po těle a duši??? smile

Upravil(a) Blava (12. 4. 2010 15:27)


ve 13.15 se narodil Jirka (2330g a 46cm) hjarta
ve 13.16 se narodil Vojta (2090g a 46cm) hjarta

Není tady

 

#10 12. 4. 2010 15:28

Janulina
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 341

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

U nás celkem nic nového, jen malá se dost rozpovídala a mele ostošest a její nejoblíbenějsí je míča pi.ča. Je to jako míša a to druhé teda fakt nevím, co má jako znamenat a ani kde to vzala.
Taky říká na všechno ba, to je chleba, houba a spousta dalších věcí, co končí ba. A místo není říká jen ííííííí. Proč by to vyslovovala celé, si to může pohodlně zkrátit. Furt dokola mi dělá, jak dělají různá zvířata, zvlášť v krámu je to super, když ostatní čumí jak puci, co se to ozývá z kočáru. big_smile
Zbláznila se do krmení koz u hájenky tady u nás a kdykoliv jdem ven, tak bere směr les a já ji naháním, že jdem třeba opačným směrem. Nechápe to a ječí jak na lesy, pak skončí v kočáru, protože je schopná se mi vyválet v loužích před barákem. No idylka s tím mým pupkem big_smile A furt by trhala trávu, protože mé papají. No je to sranda s ní, ale taky dost náročné. Souhlásím s vámi, jak jste tu psali, že si teprve těch odrostlejších dětí začínáte užívat. U mě je to stejné.


http://lb3f.lilypie.com/mrtHp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Q3vRp2.png

Není tady

 

#11 12. 4. 2010 15:31

Blava
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 30. 5. 2008
Příspěvky: 7172
Web

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Janulina napsal(a):

U nás celkem nic nového, jen malá se dost rozpovídala a mele ostošest a její nejoblíbenějsí je míča pi.ča. Je to jako míša a to druhé teda fakt nevím, co má jako znamenat a ani kde to vzala.
Taky říká na všechno ba, to je chleba, houba a spousta dalších věcí, co končí ba. A místo není říká jen ííííííí. Proč by to vyslovovala celé, si to může pohodlně zkrátit. Furt dokola mi dělá, jak dělají různá zvířata, zvlášť v krámu je to super, když ostatní čumí jak puci, co se to ozývá z kočáru. big_smile
Zbláznila se do krmení koz u hájenky tady u nás a kdykoliv jdem ven, tak bere směr les a já ji naháním, že jdem třeba opačným směrem. Nechápe to a ječí jak na lesy, pak skončí v kočáru, protože je schopná se mi vyválet v loužích před barákem. No idylka s tím mým pupkem big_smile A furt by trhala trávu, protože mé papají. No je to sranda s ní, ale taky dost náročné. Souhlásím s vámi, jak jste tu psali, že si teprve těch odrostlejších dětí začínáte užívat. U mě je to stejné.

koukám, že máš o zábavu max postaráno smile ale je krááásný, že chce krmit kozičky travičkou smile
a že umí předvést jak dělá kravička a pes big_smile
já si zrovna říkala, že smekám před každou co už doma má jedno malé dítko a čeká druhé...musí to být náááročné, já jsem ráda, že tu jsem jen já, manža a činčila big_smile a i tak je toho někdy dost lollollol


ve 13.15 se narodil Jirka (2330g a 46cm) hjarta
ve 13.16 se narodil Vojta (2090g a 46cm) hjarta

Není tady

 

#12 12. 4. 2010 15:33

Janulina
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 341

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Jo a teď jsem si četla zprávy na netu a poslechla jsem si rozhovor dispečerky záchranky s docela arogantní dr. z porodnice na Bulovce, jak tam ve čt. odmítli rodící ženskou a ona pak rodila před nemocnicí v sanitce a z nemocnice k ní nikoho pomalu nechtěli poslat.
Fuj fuj fuj, je mi z těch pražských porodnic na blé, takové arogantní jednání. Holt nejde o jejich život ani život nikoho z jejich blízkých, tak co by se obtěžovali. Naštěstí to byl porod bez komplikací. Toto mě fakt dokáže nas...... grrrrrrrrrrr.


http://lb3f.lilypie.com/mrtHp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Q3vRp2.png

Není tady

 

#13 12. 4. 2010 15:35

Janulina
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 341

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

No a musím ještě pochválit nástěnku, je krásná,

A už letím vypnout sušičku a makat. Tak se tu mějte.


http://lb3f.lilypie.com/mrtHp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Q3vRp2.png

Není tady

 

#14 12. 4. 2010 15:40

Blava
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 30. 5. 2008
Příspěvky: 7172
Web

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Janulina napsal(a):

Jo a teď jsem si četla zprávy na netu a poslechla jsem si rozhovor dispečerky záchranky s docela arogantní dr. z porodnice na Bulovce, jak tam ve čt. odmítli rodící ženskou a ona pak rodila před nemocnicí v sanitce a z nemocnice k ní nikoho pomalu nechtěli poslat.
Fuj fuj fuj, je mi z těch pražských porodnic na blé, takové arogantní jednání. Holt nejde o jejich život ani život nikoho z jejich blízkých, tak co by se obtěžovali. Naštěstí to byl porod bez komplikací. Toto mě fakt dokáže nas...... grrrrrrrrrrr.

taky jsem si to poslechla a vážně šílenost....to jejich "mnoooo, tak my tam někoho pošleme...třeba....sestru..."


ve 13.15 se narodil Jirka (2330g a 46cm) hjarta
ve 13.16 se narodil Vojta (2090g a 46cm) hjarta

Není tady

 

#15 12. 4. 2010 15:59

li.lik
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Sever
Registrovaný: 27. 3. 2008
Příspěvky: 1493

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Ahoj, holky, nástěnka je fakt úžasná!!! tummenupp
No z takových lékařů je mi fakt zle, proč si to povolání vybrali, když se pak takhle chovají?!
Naše mrně - Kája - je pěkně umíněné a včera jsme si užili pořádný záchvat vzteku, tak doufám, že to budeme zvládat čím dál lépe... bylo mi z toho na nic, ale ustáli jsme to.
Jinak triply mám ok a screening mám koncem dubna, tak se těším. Pak jdu na kardio utz.
Jak se jinak cítíte?
Já měla už první pohyby, tak jsem šťastná, že s mrňouskem už můžeme líp komunikovat.


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/oeXGSN4.jpghttp://lb4m.lilypie.com/oeXGp1.png
http://lb2m.lilypie.com/PQ1Np1.png

Není tady

 

#16 12. 4. 2010 17:11

oliii
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlín
Registrovaný: 5. 11. 2007
Příspěvky: 6435
Web

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Ahojky holky tak jsem doma po tom maratonu lítaní po dr a zpravy mám dobré jen na půl  Magdalénka je opravdu holčička je velká jak má byt vše má co má mít ale dr se zdalo malo plodové vody takže mi napsal naznačen oligohydramnion no a ještě mám nějak ztluštěnou stěnu placenty charakteru hematomu tak nevím co si o tom myslet takže za 14 dní znovu na KO ultrazvuk k paní dr tento dr mě při prvním těhu postrašil jak mi vyšli špatně NT triple a v prediku to bylo OK tak snad i tentokrát je to jen plašení ale nervy mám v prd... no prostě já nebudu mít klid dokud neporodím a doufám že se toho dočkám. Jinak mám foto 4D ale mála tam má přes obliček pupečník a ruku takže nic moc fotka ale mám i dvd ale popravdě malá se mlela takže jsme s manželem málo kdy viděli kde co má smile pak dám na youtube a fotku až vyfotí taky ukážu


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/SbOUpK1.jpghttp://lb3f.lilypie.com/SbOUp2.png

Není tady

 

#17 12. 4. 2010 17:33

Karal
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Příbram
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7636
Web

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Oliii, verim, ze doktor je jen prehnane opatrny nebo si nevidi do huby, i ve svem okoli mam dost kamaradek ktere jeden doktor vydesil k smrti a druhy rekl ze vse je naprosto v poradku..takze budu drzet palecky aby te pani mudra uklidnila!!!! Jinak gratuluju k potvrzene holcicce Magdalance..Uz by to chtelo klidek, vid? pussapussa


http://lb5m.lilypie.com/Cz6Gp2.png?j0zIZGe1
                                   
http://lb1m.lilypie.com/8qYNp2.png?NqV3hucz

Není tady

 

#18 12. 4. 2010 17:45

li.lik
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Sever
Registrovaný: 27. 3. 2008
Příspěvky: 1493

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Olii, nenech se rozhodit, jim kolikrát nedochází, že už jen nějké jejich zaváhání nástolik děsí. Jsou všichni přehnaně opatrní a na triply kašli, jejich věrohodnost je kolem 60%, což je pěkná bída. Dr. mi říkala, že všem maminkám říká, ať ty výsledky neberou přehnaně vážně. Mně poslala na utz srdíčka, který mám absolvovat po velkém v nemocnici s tím, že tam nic nevidí (já už se děsila, že srdíčko není ok), že se chce jen ujistit, když to máme hrazené, abychom to věděli jistě. Tak jsem z toho taky taková vyvalená.
Uvidíš, že Magdalenka tě z těch starostí vyvede, jen se k tobě prvně přitulí a koukne na tebe! hjarta


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/oeXGSN4.jpghttp://lb4m.lilypie.com/oeXGp1.png
http://lb2m.lilypie.com/PQ1Np1.png

Není tady

 

#19 12. 4. 2010 17:56

Karal
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Příbram
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7636
Web

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Dobre si pamatuju od nas z maminek, jak jedne rekli nekdy ve 30tt, ze nevidi krizeni velkych cev na srdicku..Holka skoro skoncila na psychine, nakonec ji manzel sehnal kardiologa, ten ji vysetril a vse bylo ok. Nejvetsi "for" bylo ze pak se jeji doktor divil, proc se nechala vysetrit a ona mu ukazovala jeho poznamku v prukazce..A on na to koukal a povida: Aha, ja to ale ani tak nemyslel..


http://lb5m.lilypie.com/Cz6Gp2.png?j0zIZGe1
                                   
http://lb1m.lilypie.com/8qYNp2.png?NqV3hucz

Není tady

 

#20 12. 4. 2010 18:00

oskárka25
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tišnov a okolí
Registrovaný: 21. 6. 2006
Příspěvky: 3039
Web

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Opět se potvrzuje co doktor to originál... Olii věř, že to bude dobré, pokud bys nebyla v něčem jistá, tak raději zajdi ke své Dr ať ti to vysvětlí!


Jakub 16.2.2007
Lucinka 10.6.2010

Není tady

 

#21 12. 4. 2010 18:01

li.lik
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Sever
Registrovaný: 27. 3. 2008
Příspěvky: 1493

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Ty jo, no to je na mrtvici! dumbom


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/oeXGSN4.jpghttp://lb4m.lilypie.com/oeXGp1.png
http://lb2m.lilypie.com/PQ1Np1.png

Není tady

 

#22 12. 4. 2010 20:20

Blava
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 30. 5. 2008
Příspěvky: 7172
Web

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Oliii tak jsem se šla juknout na tvoje zprávičky a chápu, že jsi z toho tak trochu "divá"
Ale myslím, že se skutečně nemusíš ničeho bát... sice to nemáš bez problémů, ale určo bude vše ok a spolu to vy dvě kočky zvládnete tzv. levou zadní wink


ve 13.15 se narodil Jirka (2330g a 46cm) hjarta
ve 13.16 se narodil Vojta (2090g a 46cm) hjarta

Není tady

 

#23 12. 4. 2010 21:14

oliii
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlín
Registrovaný: 5. 11. 2007
Příspěvky: 6435
Web

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

holky děkuju snažím se být v klidu začala jsem brát radši duphaston stejně ho mám brát pořád jen já ho nebrala kvuli střevům


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/SbOUpK1.jpghttp://lb3f.lilypie.com/SbOUp2.png

Není tady

 

#24 12. 4. 2010 21:23

Karal
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Příbram
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7636
Web

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Oliii, je to tezke, ale vysledek bude stat za to :-)) Tak se drz, holka!!!


http://lb5m.lilypie.com/Cz6Gp2.png?j0zIZGe1
                                   
http://lb1m.lilypie.com/8qYNp2.png?NqV3hucz

Není tady

 

#25 12. 4. 2010 21:39

oskárka25
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tišnov a okolí
Registrovaný: 21. 6. 2006
Příspěvky: 3039
Web

Re: CHAT: Letňátka 2010 č. 10

Karal, zítra jdeš na Ko, že? Já taky... Tak držím palce.


Jakub 16.2.2007
Lucinka 10.6.2010

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů