Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 4. 2010 17:03

Lilli
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 8. 2009
Příspěvky: 767

Poděkování vám všem

Ahoj Kočky, píšu vám všem vysvětlení, proč o mě nevíte už hodně dlouho. Občas nakouknu, ale neměla jsem doposud odvahu napsat sem, co mě potkalo. Po snažení, běhání po doktorech, ohledech na manžela, aby se cítil jako chlap, ježdění samotné do Natalartu se už nesnažím a může za to moje drahá polovina. Byla domluvena inseminace, odběr doma a já sama pojedu na zákrok. Vše OK a pohoda, ráno se probudím a manžel nikde, byl to pro mě šok, odešel do práce a když jsem mu zavolala, tak mi řekl, že má tušení, že by to nebylo dobré, že by mě nahnal do dalšího maléru, a že mu jde o moje zdraví. A hlavně si musím najít práci. O peníze nejde, uživil by nás, a máme možnosti, které má málokdo, ale začal být najednou sobec. Obrečela jsem to, byla vyřízená, a protože je toho víc, řekla jsem, že život mám jen jeden a odcházím. To nechce, a vysvětluje mi, že by zůstal sám, neuživil by se (není to pravda) a kdo by se o něj staral, kdyby se mu něco stalo. Děti prý určitě ne. Má prý za sebou krutej život už od dětství. Na mě nemyslí, vidí sám sebe. Ve všem jsem mu pomáhala a nakonec jsem se dozvěděla, že jsem ho donutila ke svatbě, další šok. Mám za sebou problém za problémem, vyčetl mi bouračky, které jsem nezavinila, to, že jsem přišla o dítě a teď o práci. A řeším věci za něj. Rozvést se ale nechce, prý se vše dá řešit. Připadá mi jako muž dvou tváří, pak zase, že i to dítě by chtěl, a těšil se prý na něj. Asi jsem udělala chybu, že toužím po dítěti, proč prý má být obě on, a proč jsem to neřešila už dávno ... A pak se dozvím, že mít dítě po 40 letech je prý šílenství. Vím, že to není jednoduché, ale věřím, že za podpory obou se to dá zvládnout. Jsme spolu pomalu 4 roky a já pořád čekala, až dodělá školu, až bude mít lepší práci, až budu zdravá po bouračce, až budeme mít po svatbě, pak zase, že jeho děti by se musely dělit. Vše jsem zvládala, ale už to nejde dál. Pár lidiček tu o mě ví, co za další katastrofy mě potkalo. Prý mám dar to přitahovat. Díky vám všem Babinetkám, za dosavadní podporu a pomoc, a za vaše řádky. Občas určo nakouknu, abych z vás měla radost, jak se vám dobře daří. Ale miminko už bohužel neřeším. Díky, mám vás tu ráda a vážím si vás.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;10722;402/st/20101007/l/28/k/0a0f/ttc.png
snad se taky dočkám svého pokladu ...

Není tady

 

#2 9. 4. 2010 17:45

oliii
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlín
Registrovaný: 5. 11. 2007
Příspěvky: 6435
Web

Re: Poděkování vám všem

Lilli to mě moc mrzí a věřím že se na Tebe brzičko usměje štěstí a ten tvůj se dá dohromady a uvědomí si to co v to bě má anebo je sobec a v tom případě bych odešla i když by to bylo těžké. Budu na Tebe moc myslet a určitě sem tam napiš. pussa


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/SbOUpK1.jpghttp://lb3f.lilypie.com/SbOUp2.png

Není tady

 

#3 9. 4. 2010 17:50

Kaulka 33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 4. 2009
Příspěvky: 4007

Re: Poděkování vám všem

Lillinko grater upřímně já jsem úplně v šoku ani nevím co napsat sad vypadalo to že si šastná spokojená,mᚠbezva manžela a oporu v něm a teď se Ti to zhroutilo jako domeček z karet a poznala si jeho pravou tvář.... sad hrozně mě mrzí,že zrovna Tebe tohle potkalo.....já vůbec nevím,jak bych reagovala......ale tohle mi vyčíst asi bych  mu už nemohla věřit.....takže chápu Tvůj postoj...budu moc ráda,když Tě tu uvidím a přeju Ti strašně moc sil,a překonᚠco možná nejlíp tohle Tvoje těžký životní období.... pussa pussa pussa

Není tady

 

#4 9. 4. 2010 18:20

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: Poděkování vám všem

Lilli ani nevím, co napsat sad Moc mě to mrzí holka, ale po tom co píšeš mám jediný názor-ten chlap nestojí už ani za jediné slovo! Opravdu je mi to líto a přeju Ti do budoucna hodně sil, lepšího chlapa a spoustu štěstí!!!!!! Drž se kočko! hjarta


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#5 9. 4. 2010 18:27

Karal
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Příbram
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7636
Web

Re: Poděkování vám všem

Lilli, hrozne me to mrzi, bohuzel to jen potvrzuje, ze rada "chlapu" se tvari tvar problemum chova jako baba (nebo spis decko), pac zenska vydrzi vic nez kdokoliv jiny..I na me tvoje zpravy pusobily pohodovym manzelstvim,az jsem si rikala, kde se takovy chlapi hledaji..On uz deti ma, nevi, jake to je potacet se po doktorech a touzit po brisku..Mozna ze tahle krize  bude novym zacatkem, pak ti preju hodne sily abys mu tohle uklouznuti dokazala odpustit..Lilli, moc na tebe budu myslet, snad ti osud prichysta to, po cem touzis nejvic..Co bych na tvem miste delala ja ti nedokazu rict, tak ti budu drzel palce, at najdes tu spravnou cestu..Budu moc rada, kdyz se ozves, jak to u vas vypada..


http://lb5m.lilypie.com/Cz6Gp2.png?j0zIZGe1
                                   
http://lb1m.lilypie.com/8qYNp2.png?NqV3hucz

Není tady

 

#6 9. 4. 2010 18:27

Blava
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 30. 5. 2008
Příspěvky: 7172
Web

Re: Poděkování vám všem

Jeje Lilli vavava teda vůbec nechápu, ale co víc, hroooozně mě mrzí, že mᚠtakovéhle starosti a trápení...Jako kdyby takhle už toho nebylo dost a navíc život není žádný med... Tak ti přeji z celého srdce a najdeš tu správnou cestu a řešení všech těhle komplikací...
Ale opravdu mě hlava nebere jak klidně mohl odejít do práce...
Tak se drž hjarta hodně sil hjarta a co nejdřív nějaké to pořádné štěstí hjarta


ve 13.15 se narodil Jirka (2330g a 46cm) hjarta
ve 13.16 se narodil Vojta (2090g a 46cm) hjarta

Není tady

 

#7 9. 4. 2010 21:59

Lilli
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 8. 2009
Příspěvky: 767

Re: Poděkování vám všem

Kočky moje Zlaté, tečou mi tu u těch vašich řádek slzy. Moc vám děkuju za vaše řádky, říkám si, že jsem v minulém životě asi musela být strašně špatná, a teď se mi to vše vrací. Dnes mám šílený bolesti v zádech v kříži a strašný bolesti břicha, nevím co to je, ale je to fakt síla. Jsem tu sama. Dnes jsme měli strávit víkend s manželem a kamarády. Přemohla jsem se, že sním pojedu, ale nakonec u snídaně další hádka, a já grater nechápu, kde se to v něm bere. Nakonec jsem před jeho kamarády na něj křičela, a mi vyndá věci z auta a nikam nejedu. Nikdy jsem tohle nechtěla, hádat se před lidmi. Kámoši jen vyděšeně koukali. A on ani nemuknul. A dnes jsem se ještě dozvěděla, že jsem nepostoupila do dalšího kola na jedno místo. Manžel odjel, pak volal a psal, ale jen kvuli tomu, že jsem mu nedala sebou jednu věc. Telefon jsem mu nevzala a na sms nereaguji. Už kolikrát jsem mu říkala aby mě neubližoval, málo platné, jen jel za mými zády za mými rodiči, aby mi domluvili, že mu jde o moje zdraví. Podle mě je to jen alibismus. Teď mi napsal, co zažil, a jak se má. O mě ani zmínka. Vše jsem snášela, ale toho 30.3. mi strašně ublížil, stačilo mi říct, nikam nejdu, a ne utéct do práce. Vadilo by mi to určitě, ale asi bych to líp vzala. Je po důvěře, co může udělat dalšího? Měla jsem narozeniny, pozvané hosty a on byl v garáži a my na něj čekali, bylo to těď o Velikonocích. Nakonec přišel, a dělal jako by nic, nevím, o co mu jde, když mě nechce nechat odejít. A tvrdí mi, že nikoho nemá a patříme k sobě a nemůžu všechno zahodit. Má spoustu starostí, to ano, já taky nejsem bez chyby, hodně nás potkalo špatných věcí, ale pořád jsem byla na tom, že spolu to musíme zvládnout a máme jeden druhého. Podporovala jsem ho, jak jsem mohla. Nejsem potvora, a tak asi o to pak mám život horší. Ještě, že mám vás, pár přátel a ty moje synovce. Díky, že mi pomáháte. Vůbec nevím, co mám dělat.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;10722;402/st/20101007/l/28/k/0a0f/ttc.png
snad se taky dočkám svého pokladu ...

Není tady

 

#8 9. 4. 2010 22:57

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Poděkování vám všem

Lilli, na tohle nejsou žádná slova... sad
bohužel karal má pravdu, v hodně krizových situacích se leckterý chlap ukáže jako malé děcko dumbom
přála bych ti, aby ten tvůj pochopil.... ale podle toho, že píšeš, že si ještě za tvými zády šel dělat "oko" u tvých rodičů, jak moc mu na tobě záleží, to asi nevypadá sad

moc mě to mrzí a a už se nakonec rozhodneš jakkoli, přeju ti, aby po tvém boku stál chlap s velkým Ch, o kterého se můžeš opřít v jakémkoli srabu... hjarta

každopádně, určitě jsi vítaná, i coby nesnažilka hjarta


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#9 10. 4. 2010 9:59

Karal
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Příbram
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7636
Web

Re: Poděkování vám všem

Lilli, tak nad tim mi rozum stoji, dospely clovek se za tvymi zady paktuje s tvymi rodici..tak v tok vidim pouze ten alibismus..Lilli, ja bych ti radila, abys sis dosla nekam se vypovidat, uz jen proto ze tobe to pomuze utridit myslenky..Myslim na tebe!!!


http://lb5m.lilypie.com/Cz6Gp2.png?j0zIZGe1
                                   
http://lb1m.lilypie.com/8qYNp2.png?NqV3hucz

Není tady

 

#10 10. 4. 2010 10:49

Lilli
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 8. 2009
Příspěvky: 767

Re: Poděkování vám všem

Díky, díky, díky. Kočky, to víte jen střípek těch problémů. Je toho daleko, daleko víc, ale bohužel to není vina ani moje ani jeho, ale lidské sobeckosti a závisti. Naštěstí naši i ségra to berou tak, že je to naše věc a rozhodnutí je hlavně na mě. Taky byli šokováni, a ví, že takhle se žít nedá. Dnes jedu ke kamarádce má narozky, a hodně podobný problém, ta vyhodila přítele po 3 letech taky před Velikonocema, takže mám spřízněnou dušičku. Manža píše sms z výletu, jakoby se nic nestalo, vůbec nereaguji, jen v noci mě bylo šíleně zle, že jsem si říkala, že snad zavolám sanitku, ikdyž neberu žádné léky, včera jsem si je na bolest vzala. A naštěstí zabrali a já usnula. Dnes už to jde. potřebovala bych práci jako sůl, ale nemůžu nic sehnat, neberou tu ani k výrobní lince. Takže o nějaké asistence se mi jen zdá, za 5 měsíců co rozesílám životopisy mě pozvali na jeden pohovor a neprošla jsem do dalšího kola. Nějak se mi lepí smůla na paty. Nabídky by jiné byly, ale vesměs pojišováci nebo obchoďáci, a to se mi vůbec nechce. Díky za vaší podporu, mám vás ráda. hjarta


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;10722;402/st/20101007/l/28/k/0a0f/ttc.png
snad se taky dočkám svého pokladu ...

Není tady

 

#11 10. 4. 2010 14:57

danano
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Borovany
Registrovaný: 27. 8. 2006
Příspěvky: 5287
Web

Re: Poděkování vám všem

lillii je mi to strašně mooooc líto... pořád čtu tvoje příspěvky a nemohu tomu uvěřit.... drž se holka....pussapussa
jinak k oltáři ho nikdo snad za nohu nepřitáhl a je dospělý a svéprávný  ...a 40 let není snad žádný problém pokud chcete oba....ale tady asi bude jiný problém ...a asi to nebude strach o tvoje zdraví ale o své pohodlíčko...a to že šel řešit vše k tvým rodičům to by mne hodně naštvalo a že utek jak malej kluk to také....dumbomdumbom Budu ti moc držet palce aby jsi tuto svízelnou situaci nějak vyřešila....pussapussa

Není tady

 

#12 10. 4. 2010 19:51

Lilli
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 8. 2009
Příspěvky: 767

Re: Poděkování vám všem

danano napsal(a):

lillii je mi to strašně mooooc líto... pořád čtu tvoje příspěvky a nemohu tomu uvěřit.... drž se holka....pussapussa
jinak k oltáři ho nikdo snad za nohu nepřitáhl a je dospělý a svéprávný  ...a 40 let není snad žádný problém pokud chcete oba....ale tady asi bude jiný problém ...a asi to nebude strach o tvoje zdraví ale o své pohodlíčko...a to že šel řešit vše k tvým rodičům to by mne hodně naštvalo a že utek jak malej kluk to také....dumbomdumbom Budu ti moc držet palce aby jsi tuto svízelnou situaci nějak vyřešila....pussapussa

Danuško, byla spousta trápení, ale tohle, že uteče jak malý kluk jsem nečekala. Mᚠpravdu, taky to na mě dělá dojem, že už nechce se starat, a mít závazek. V rozčilení mi to i řekl, že se staral o rodinu od svých dvaceti let. Ale to není přece můj problém, a nemůže mě s nikým srovnávat, každý jsme jiný a i já mám své chyby a klady. S tou svatbou to bylo tak, že on mě lákal, on chtěl abych si ho vzala, protože tu byly problémy s jeho dětmi a on chtěl, abych tu byla svou paní a měla i trvalé bydliště a vše co k tomu patří. Když už jsem trochu vychladla, napadá mě, dát mu podmínky a čas půl roku, aby je splnil. A pokud ne, odejdu. Nevím, zda je to dobré, ale až do téhle chvíle nám to docela klapalo, až na nějaké mráčky, ale to je asi všude. Jsem bezradná, a hlavně mě mrzí, že už v životě nebudu asi mámou a už vůbec ne babičkou. Já, která měla sen učit v mateřské školce, a ani to bohužel nevyšlo. Napadlo mě, třeba zkusit jít dělat do dětského domova, abych alespoň tak pomohla dětem, když nemůžu tu lásku dát svým. Je mi ouvej. Teď hlavně sháním práci a je to bída. Díky za řádky hjarta


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;10722;402/st/20101007/l/28/k/0a0f/ttc.png
snad se taky dočkám svého pokladu ...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů