Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 6. 4. 2010 15:22

Dean
♥------
Místo: Opava
Registrovaný: 6. 4. 2010
Příspěvky: 10
Web

Nevím jak udělat, aby mě měla ráda

Zdravím, jmenuji se dejme tomu Honza, za pár dní mi bude 15 let. A mam problém se svojí 15ti-letou kamarádkou ,,říkejme jí třeba Míša,, Míšou. Chci u ní jen dosáhnout toho, aby si mě začala víc všímat,nemluvila hrubě,neurážela mě,a aby si mě konečně začala víc vážit. Problém tam bude, avšak já nevim jaký. Dokázali byste mi poradit ? Já mam nutkání se s ní mazlit a prostě se k ní nějak přitulovat. Být s ní co nejvíc. Však znáte ,,kamarád taky rád,, smile) Ale 98,8%ně se nejedná o dětskou lásku smile Jenom chci být jejím dobrým kamarádem. Dělam pro ní první poslední. Zahraju jí v rádiu, na pařbě promluvim s DJem aby řekl její jméno, že ten song je pro ní, udělam fotky s jejím jménem, napíšu jí do novin, dokonce pro ní skládam skladbu na klavír, a spoustu dalších věcí, které mě stojí docela čas, úsilí a někdy i odvahu. Ale ona jakoby se nic nestalo, jen řekne že jsem hodný,děkuju, toď vše,ona sama pro mě nic takového neudělala, a já prostě cítím, jak mě nemusí (zřejmě jen kvůli vzhledu). Ona Míša je taková náladová, někdy mě pohladí za to že jí zahraju, a druhý den je mrzutá a vůbec si mě nevšímá, nechce se mazlit, vymlouvá se, apod. Jeden den po pařbě, jsem uvažoval celou noc, že k ní zajdu (ještě za jednou kámoškou), ona to nevěděla že tam příjdu, ale jak jsem vešel do místnosti, jen se na mě podívala, řekla ahoj, ani se neusmála, a sklopila oči, nebyla vůbec překvapená, čím to ? Ale ona byla asi tak před měsícem jiná, chtěla se se mnou mazlit, a starala se o mě pěkně, např. říkala že když si nechám opsat úkol, že za to chce obejmout, a to se mi líbilo, ale to jí asi už omrzelo. Jak mam udělat to, a si mě konečně začně všímat, vážit a bude mě mít ráda ? Ta holka je takový typ, co si myslí že můžete milovat i na cca měsíc, ale mi to nevadí. Uvítal bych jakoukoli radu, co bych měl udělat či otázku, protože já jsem fakt už v nesnázích, celej den na ní myslim butter ...

Upravil(a) Dean (6. 4. 2010 19:22)


Mind or love - never both once
>> Buď rozum nebo láska - nikdy ne obojí.
___________
by Alfred Tennyson

Není tady

 

#2 6. 4. 2010 16:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nevím jak udělat, aby mě měla ráda

Možno len reaguje ináč ako ty... alebo aj cíti ináč ako ty a si pre ňu proste nzaozaj len kamarát. To ti tu asi nevyveštíme, to by ti musela poveda ona. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3 6. 4. 2010 16:32

Dean
♥------
Místo: Opava
Registrovaný: 6. 4. 2010
Příspěvky: 10
Web

Re: Nevím jak udělat, aby mě měla ráda

Selima napsal(a):

.............. To ti tu asi nevyveštíme, to by ti musela poveda ona. wink

Jasné, ale uvítal bych rady, jak to děláte vy, zkusil bych udělat cokoliv, abych na ní zapůsobil.


Mind or love - never both once
>> Buď rozum nebo láska - nikdy ne obojí.
___________
by Alfred Tennyson

Není tady

 

#4 6. 4. 2010 16:53

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Nevím jak udělat, aby mě měla ráda

Dean napsal(a):

zkusil bych udělat cokoliv

myslím že jsi toho udělal už až moc,tak teď zkus pro změnu nedělat vůbec nic, to jí zaručeně začne vrtat hlavou...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#5 6. 4. 2010 17:08

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nevím jak udělat, aby mě měla ráda

Honzo ,myslim si,ze ta holka o tebe zajem nema a mozna ses ji protivnej,ze se ji tak vnucujes.Spise bys mel hodit zpatecku a kouknout po jine holce.Tady tu urcite neziskas, ta si te nevazi a sama nevi jak te to rist.Drzim te palce at najdes holcinu co za to bude stat.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6 6. 4. 2010 17:19

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nevím jak udělat, aby mě měla ráda

Navic laska nejde vynutit


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#7 6. 4. 2010 17:23

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Nevím jak udělat, aby mě měla ráda

Bety napsal(a):

Dean napsal(a):

zkusil bych udělat cokoliv

myslím že jsi toho udělal už až moc,tak teď zkus pro změnu nedělat vůbec nic, to jí zaručeně začne vrtat hlavou...

taky mám pocit, že moc tlačí na pilu.


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#8 6. 4. 2010 19:13

majkafa
Host

Re: Nevím jak udělat, aby mě měla ráda

To je zase nějaké vtipné vlákno?
Další pohádka ovčí babičky. lol

 

#9 6. 4. 2010 19:24

majkafa
Host

Re: Nevím jak udělat, aby mě měla ráda

Deane, nepiš mi SZ. big_smile Dám krk na to, že ti není 15.

 

#10 6. 4. 2010 19:28

Dean
♥------
Místo: Opava
Registrovaný: 6. 4. 2010
Příspěvky: 10
Web

Re: Nevím jak udělat, aby mě měla ráda

eremuruss napsal(a):

Honzo ,myslim si,ze .................................. ta si te nevazi a sama nevi jak te to rist.Drzim te palce at najdes holcinu co za to bude stat.

Ale ona si mě asi tak před tím měsícem vážila, chtěla se mazlit a tak, nebyla moc protivná, smáli jsme se spolu. Ted nic z toho neutral Ted se zasměje málokdy, prostě den po jedné akci, kdy byla taková přitulná (ani moc nepila), jsem jí chtěl ráno překvapit, ale ona prostě nic. A od té doby už je taková, vůbec si mě nevšímá, sotva mi řekne ahoj, provokuje, dělá naschvály, ''směšně'' bonzuje, ikdyž mě to moc směšně nepřipadá, atp. Trvá to už naky tyden, a mě to pěkně žere. Jinak jmenuju se Daniel, a nemám rád, když se mi tak říká big_smile

Upravil(a) Dean (6. 4. 2010 19:36)


Mind or love - never both once
>> Buď rozum nebo láska - nikdy ne obojí.
___________
by Alfred Tennyson

Není tady

 

#11 6. 4. 2010 19:35

Dean
♥------
Místo: Opava
Registrovaný: 6. 4. 2010
Příspěvky: 10
Web

Re: Nevím jak udělat, aby mě měla ráda

majkafa napsal(a):

Dám krk na to, že ti není 15.

Počkej 24 dní, a si bez krku.


Mind or love - never both once
>> Buď rozum nebo láska - nikdy ne obojí.
___________
by Alfred Tennyson

Není tady

 

#12 6. 4. 2010 20:52

Johana50
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2009
Příspěvky: 591

Re: Nevím jak udělat, aby mě měla ráda

Brzdi, hochu. Zažila jsem v 16 letech přesně to, co prožívᚠty. Jinak velmi milý, pohledný a přátelský kluk tak tlačil na pilu, až to přestalo být příjemné. Taky mě stále "překvapoval", chtěl se mazlit a být mi stále na blízku.
Až mi to začalo být natolik nepříjemné, že jsem mu musela říct, že nemám zájem se s ním stýkat. V tomhle věku člověk teprve hledá sebe mezi ostatními... má spoustu zájmů a spoustu přátel. Náklonnosti se mění jako aprílové počasí. Na nějakou velkou lásku s velkým L  má patnáctiletý ještě  málo zkušeností. Ty zkušenosti teprve nasbírá s každým novým kontaktem a přátelstvím s opačným pohlavím. Čím dřív na to příjdeš, tím dřív se ti uleví a přestaneš se trápit pro jedno jediné kvítečko..
Tak to mezi lidmi je a vždycky bude. Nelze předbíhat, všechno má svůj čas  a věř nebo ne i svůj půvab v určité fázi života, i to trápení kvůli zamilovanosti.

Upravil(a) Johana50 (6. 4. 2010 20:54)

Není tady

 

#13 7. 4. 2010 6:22

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevím jak udělat, aby mě měla ráda

Chci u ní jen dosáhnout toho, aby si mě začala víc všímat,nemluvila hrubě,neurážela mě,a aby si mě konečně začala víc vážit.
A proč by to dělala?
Vždy ty se přesto můžeš přetrhnout, aby ses jí "zalíbil" a ona nemusí hnout malíčkem. Navíc je to taková báječná hra přece http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png (teda pro takovou holčičku) - zkoušet, co všechno si může dovolit a co ty skousneš.
Taky ti zkusím dát radu, co jsem kdysi někde vyčetla "Dělej co funguje, nedělej co nefunguje. Když to nefunguje, dělej něco jiného.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#14 7. 4. 2010 14:12

Dean
♥------
Místo: Opava
Registrovaný: 6. 4. 2010
Příspěvky: 10
Web

Re: Nevím jak udělat, aby mě měla ráda

Johana50 napsal(a):

.................Na nějakou velkou lásku s velkým L  má patnáctiletý ještě  málo zkušeností.................... i to trápení kvůli zamilovanosti.

Děkuju moc, pomohla si mi smile A mᚠpravdu, asi dokážeš vyčíst holku, když ti jí tady popíšu, a je nejspíš přesně taková, jak říkᚠsmile ... Jen, zamilovaný do ní nejsem, a vím že ''Miluju Tě'' se neříká nadarmo, ani na týden, ani na 3 měsíce, 5 ..


Mind or love - never both once
>> Buď rozum nebo láska - nikdy ne obojí.
___________
by Alfred Tennyson

Není tady

 

#15 7. 4. 2010 14:25

Johana50
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2009
Příspěvky: 591

Re: Nevím jak udělat, aby mě měla ráda

Deane, o tvé kamarádce jsem nepsala ničehož nic. To jak se chová a jak reaguješ ty nic nevypovídá o skutečném charakteru. Může být skvělá holka bude třeba později i skvělá partnerka, zrovna jako ty. 
Jen vy dva jste si vzájemně TEĎ "nesedli" a to je naprosto normální. To se běžně stává a pravděpodobné je , že si to oba ještě zopakujete s mnohými jinými lidmi, jak v osobních vztazích, tak třeba v těch pracovních.

Není tady

 

#16 9. 9. 2013 19:55

renek
♥------
Registrovaný: 9. 9. 2013
Příspěvky: 1

Re: Nevím jak udělat, aby mě měla ráda

Zdravim chtel bich poradit  s přitelkyni čekame dalši miminko ale pořad semi vichiba kdiž ji neco řeknu je namne hnusna a vubec simne nevaži porad te prosim co delat budu rad za každou odpoved

Není tady

 

#17 14. 9. 2013 13:14

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nevím jak udělat, aby mě měla ráda

a má důvod se ti vyhýbat a být hnusná ? smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů