Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 2. 2006 7:31

Jánaaa
Host

Mirena-vyndání pozdě

Moje známá byla v takové životní situaci, že nemohla po pěti letech na vyndání Mireny, už ji má asi sedm let a bojí se jít k lékaři na vyndání. Předpokládám, že bude mít nějaké zdravotní komplikace, má s tím někdo zkušenost? Může jít i o ohrožení jejího života? Moc se o ni bojím. sad

 

#2 17. 2. 2006 9:37

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: Mirena-vyndání pozdě

Co je Mirena? Je to tělísko nebo co?

Není tady

 

#3 17. 2. 2006 9:57

Jánaaa
Host

Re: Mirena-vyndání pozdě

jsem.sva napsal(a):

Co je Mirena? Je to tělísko nebo co?

Ano, je to hormonální tělísko, které má žena pět let v sobě a poté už přestane fungovat a má se vyměnit

 

#4 17. 2. 2006 10:37

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: Mirena-vyndání pozdě

Já mám nehormonální, měla jsem ho 8 let (fungovalo skvěle), vyndali mi ho a další měsíc jsem dostala nové, nehormonální. Ovšem nevím, jak je to s trvanlivostí hormonálního tělíska... Určitě dokopej známou k lékaři. Tělísko určitě neprodukuje hormony (takže je nefunkční) a pokud není pod dozorem lékaře (mě řekli, že tělísko musí ven po 6 letech, chodila jsem k lékaři, bylo všechno v pořádku, tak mi ho nechala 8 let), mohlo by se něco stát.... chce si ho nechat do smrti???

Není tady

 

#5 17. 2. 2006 10:46

Jánaaa
Host

Re: Mirena-vyndání pozdě

jsem.sva napsal(a):

Já mám nehormonální, měla jsem ho 8 let (fungovalo skvěle), vyndali mi ho a další měsíc jsem dostala nové, nehormonální. Ovšem nevím, jak je to s trvanlivostí hormonálního tělíska... Určitě dokopej známou k lékaři. Tělísko určitě neprodukuje hormony (takže je nefunkční) a pokud není pod dozorem lékaře (mě řekli, že tělísko musí ven po 6 letech, chodila jsem k lékaři, bylo všechno v pořádku, tak mi ho nechala 8 let), mohlo by se něco stát.... chce si ho nechat do smrti???

Už je bez hormonu, to je jisté, jen se bojím, aby jí něco nebylo. Já jí tam pořád nutím, každou chvíli, ale je dospělá, takže  se mi to nedaří, vůbec nevím, co dělat.

 

#6 17. 2. 2006 10:49

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: Mirena-vyndání pozdě

Zeptej se jí, jestli chce umřít... Nikdo neví, co může to tělísko v jejím těle udělat. Přinejmenším může dostat nějaký zánět. Já vím, že je určitě hodně těžké jí donutit k návštěvě lékaře, ale ještě to zkus. Jak je stará?

Není tady

 

#7 17. 2. 2006 10:50

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: Mirena-vyndání pozdě

Tělísko je vyndané během pár sekund a nebolelo to...

Není tady

 

#8 17. 2. 2006 11:57

Jánaa
Host

Re: Mirena-vyndání pozdě

jsem.sva napsal(a):

Zeptej se jí, jestli chce umřít... Nikdo neví, co může to tělísko v jejím těle udělat. Přinejmenším může dostat nějaký zánět. Já vím, že je určitě hodně těžké jí donutit k návštěvě lékaře, ale ještě to zkus. Jak je stará?

sad já se tak bojím.
Je jí 34 let. Budu to dál zkoušet..

 

#9 17. 2. 2006 12:15

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: Mirena-vyndání pozdě

A to se nebojí otěhotnění? Já to nechápu, vždy jde o její zdraví....

Není tady

 

#10 17. 2. 2006 12:20

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: Mirena-vyndání pozdě

Čeho se vlastně bojí???

Není tady

 

#11 17. 2. 2006 12:28

Jánaaa
Host

Re: Mirena-vyndání pozdě

jsem.sva napsal(a):

Čeho se vlastně bojí???

Ona má teď dlouho před rozvodem, takže sexuálně nežije.
Já jí to říkám tolikrát a ona se mnou souhlasí, že tam musí jít, ale jsou to jen kecy a nic se neděje.

 

#12 17. 2. 2006 12:31

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: Mirena-vyndání pozdě

No tak to ji tam dožeň honem rychle. Jestliže je v rozvodu, deprese, stres, tělo reaguje po svém (zažila jsem to).  Měla jsem hodně velké zdravotní problémy. Tělísko při psychické pohodě nemusí udělat nic, ale když je ve stresu, může to způsobit cokoliv.

Není tady

 

#13 17. 2. 2006 12:37

Jánaaa
Host

Re: Mirena-vyndání pozdě

jsem.sva napsal(a):

No tak to ji tam dožeň honem rychle. Jestliže je v rozvodu, deprese, stres, tělo reaguje po svém (zažila jsem to).  Měla jsem hodně velké zdravotní problémy. Tělísko při psychické pohodě nemusí udělat nic, ale když je ve stresu, může to způsobit cokoliv.

Ale jak?? Navíc  teď zažila úmrtí v rodině, takže je ten stres ještě horší, já se asi zblázním.

 

#14 17. 2. 2006 12:39

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: Mirena-vyndání pozdě

No tak to navleč na to, že může dostat zánět a taky umřít. Je to drsný, ale možná to pomůže... jestli má děti, tak ještě poznamenej něco o sirotkách...  Ono jí to tělísko nemusí udělat vůbec nic, ale nevím, na co si ho tam "pěstuje", když není funkční...  Samo asi nevyskočí...smile

Není tady

 

#15 17. 2. 2006 13:37

Jánaaa
Host

Re: Mirena-vyndání pozdě

jsem.sva napsal(a):

No tak to navleč na to, že může dostat zánět a taky umřít. Je to drsný, ale možná to pomůže... jestli má děti, tak ještě poznamenej něco o sirotkách...  Ono jí to tělísko nemusí udělat vůbec nic, ale nevím, na co si ho tam "pěstuje", když není funkční...  Samo asi nevyskočí...smile

smile díky, snad ji tam dotáhnu

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů