Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#51 15. 4. 2010 9:35

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Trochu prusvih.

rejka napsal(a):

nakonec i sama Daniela připoští,že něco není úplně v pořádku...nez se takto hystericky stresovat, zahy po osmnactinach jsem se v klidu odstehovala.

No, tys napsala, ze to byla hystericka reakce na stres, ja predpokladam, ze mas pro takovou definici duvody, proto jsem to pouzila v dalsi odpovedi. Samozrejme to adekvatni reakce nebyla, ja to vim, ale delat s tim neco uz asi tezko. Neco jako kdyz ti nekdo rika "neboj se".

rejka napsal(a):

opravdu bude muset čelit nějaké krizovce nedej bože tragédii...

No, pak jsem zahy v rychlem sledu prosla jak nasilnou ztratou one nevinnosti, tak bratrovou sebevrazdou, a ziju a v kolektivu jsem oblibena.

Není tady

 

#52 15. 4. 2010 10:02

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Trochu prusvih.

mě je to teda hodně hodně nepříjemný. a co ej na tom, že někomu může být vyloženě nevolno?já se ani nedivím. já sem srozuměná už od mala s tím, že rodiče to dělají. nevadilo mi, když sem blbě otevřela dveře na dovolené a nachytala tatíka s přítelkyní-a dostala sem vynadaný, že se klepe:-)  ale máma, to je jaksi něco jinýho, tu když slyším přes zed, tak si cpu polštář na hlavu a je až na tu nevolnost. mě totiž absolutně nezajímá, jak zní, když mojí mámě někdo dělá to a ono a jak zní její orgasmus. navíc ty zvuky sou fakt divný, tohle si myslím fakt nepatří do vztahu rodič-dítě. je fakt, že když sem se nesměle ozvala, tak už to je v pohodě, asi taky proto, že jezdim domů jen občas.
zajímavý ale je, že třeba ségra mi až tak nevadila. a třeba kámoška by mi nevadila vůbec. asi by to prekérní situace, ale smála bych se tomu.

Není tady

 

#53 15. 4. 2010 12:18

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Trochu prusvih.

Jestli to nebude tím, že rodiče má člověk proste zafixované jinak než kamarádky, sourozence, příbuzné a podobně stolt
Danielo, nic si z toho nedělej - čteš tady přece, že Tvoje reakce zase nebyly tak "mimo" a že tak, jak jsi to vnímala to tady vnímá víc lidí smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#54 15. 4. 2010 12:26

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Trochu prusvih.

že rodiče má člověk proste zafixované jinak než kamarádky, sourozence, příbuzné a podobně
Někdy nejen rodiče... vzpomínám na prcka z příbuzenstva, který nemohl pochopit a neustále se vyptával, jestli paní učitelka v mateřince "taky chodí čůrat a kakat?" http://fora.babinet.cz/img/smilies/stolt.gif
Někteří lidé jsou holt v našich očích éterické bytosti, které se živí ranní rosou a zpěvem ptactva...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#55 15. 4. 2010 12:38

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Trochu prusvih.

Heleno, to znám.
Když jsem po krachu manželství začala uvažovat o tom, že bych si mohla eventuelně najít přítele, řešila jsem to v první řadě pořízením antikoncepčních pilulí. Protože mi bylo žinantní nechat je v lékárně, kam měly přístup děti, uschovala jsem je na místo, kde jsem si myslela, že antiko nikdo nenajde (ha ha ha).
Nikdy nezapomenu na pohled mého tehdy osmnáctiletého syna, který jako napotvoru pilule vylovil a když držel krabičku v ruce, ve vteřině se mu rozplynul sen o éterické bytosti, živící se ranní rosou a zpěvem ptactva lol lol lol Ale vzhledem k tomu, že už mu bylo zmíněných osmnáct, tak to vzal. Navíc - já svoje sexuální aktivity naplňuji v přítelově bytě 40 km od místa našeho bydliště, takže být přistiženi od dětí nám opravdu nehrozí smile
Zase na druhou stranu si dovedu představit, že existují dětičky, chápající své rodiče jako zbytnělé fosílie pomalu bez nároku na kyslík a jediná soulož, kterou jim jsou schopni tolerovat je ta, která předcházela před devíti měsíci jejich narození big_smile

Upravil(a) Kiara (15. 4. 2010 12:38)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#56 15. 4. 2010 13:06

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Trochu prusvih.

Jak tak čtu, nabývám dojmu, že rodiče jsou k intimnímu životu svých děti MNOHEM tolerantnější než opačně http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png - pokud jim tedy nezaberou vlastní postel...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#57 15. 4. 2010 14:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trochu prusvih.

Ono je to asi trochu spojené s nádejou, že raz AJ kvôli tým smiešnym pohybom detičky vypadnú z domu, budú ma partnerov, urobia z rodičov starých rodičov.... tongue Čo naopak asi neplatí.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů