Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 6. 4. 2010 20:07

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Trochu prusvih.

sahleb, kdysi se prodávaly takový cedulky, dneska si ji můžeš upravit a vytisknout sama. Pověsí se na kliku a je na ní napsáno "NERUŠIT! SOULOŽÍME!" Ty dražší byly doplněny i příslušným obrázkem http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Jinak by mě zajímalo, zda tvé výhružně-odvážné "již se těším" patří sexu nebo smlsnutí si na synáčkovi http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#27 6. 4. 2010 20:39

Myšák
♥♥♥----
Místo: Litomyšlsko
Registrovaný: 1. 2. 2009
Příspěvky: 129

Re: Trochu prusvih.

Mně přijde, že prostě jen žárlí. Že je tu někdo, s kým se musí o mámu dělit, na což asi nebyl zvyklý(?). A snaží se zjistit, jestli bude máma odprošovat nebo ne. Je to jen můj pocit, takže s rezervou. Nicméně pokud to tak je, pak neustupovat, vycítil by, že má nad přítelem navrch.

Není tady

 

#28 7. 4. 2010 10:22

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Trochu prusvih.

helena napsal(a):

sahleb, kdysi se prodávaly takový cedulky, dneska si ji můžeš upravit a vytisknout sama. Pověsí se na kliku a je na ní napsáno "NERUŠIT! SOULOŽÍME!" Ty dražší byly doplněny i příslušným obrázkem http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Jinak by mě zajímalo, zda tvé výhružně-odvážné "již se těším" patří sexu nebo smlsnutí si na synáčkovi http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

lol

Ne ! Durazne ne! neni to synacek!!! lol


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#29 7. 4. 2010 12:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trochu prusvih.

Inak, môj brat si cedužku so "súložovým" varovaním u našich nedovolil, ale keď už v izbe býval sám, mával na dverách cedužku (vytlačenú ozdobne na PC): "Zvážte, či vás túžim vidie".... Tiež dos účinné. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#30 14. 4. 2010 11:55

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Trochu prusvih.

Ja nevim, proc by osmnactilety kluk nemohl byt pruderni. Ja byla v osmnacti nevinna a nedokazala jsem se s rodici ani divat na eroticke sceny ve filmech v osm hodin. Kdyz jsem je vecer/rano slychala pres zed, bylo mi z toho opravdu fyzicky nevolno, brecela jsem a nedokazala se ani pohnout, ani vstat, ani prasknout dverma, jen jsem si v duchu opakovala "nechtetohonechtetohonechtetoho". A to to byli oba moji rodice, kteri se cely zivot meli a maji radi, pred nami si davali pusu a tak. A o sexu me maminka poucila v sesti letech a podrobneji pak ve dvanacti. Takze, byt to moje mama s "cizim chlapem" a ten chlap hekat v mem DOMOVE (ne ze "byt je mamy, tak nemam co kecat" - je to jedine misto, ktere ten kluk ma!), tak z toho mam poradne trauma, i kdyz ja se svou povahou bych to asi neresila hlasitou scenou, ale tichym skucenim v koute.

Není tady

 

#31 14. 4. 2010 14:49

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Trochu prusvih.

Danielo ehmm...to, že spolu rodiče mají sex normální je, zato tvoje reakce je poněkud zvláštní.

Není tady

 

#32 14. 4. 2010 15:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trochu prusvih.

No, ako - asi je lepšie robi To celkovo bez svedkov, ale na druhej strane: lepšie, ako keby sa bili a hádali, nie? Aj keď sú žudia(a rodičia sú na prvom mieste) u ktorých by človek radšej takéto informácie nemal a neriešil. big_smile (Ale aby bolo jasné - na scénu to určite nie je, ani na "trucovanie"...)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#33 14. 4. 2010 15:14

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Trochu prusvih.

Daniela S. napsal(a):

Ja nevim, proc by osmnactilety kluk nemohl byt pruderni. Ja byla v osmnacti nevinna a nedokazala jsem se s rodici ani divat na eroticke sceny ve filmech v osm hodin. Kdyz jsem je vecer/rano slychala pres zed, bylo mi z toho opravdu fyzicky nevolno, brecela jsem a nedokazala se ani pohnout, ani vstat, ani prasknout dverma, jen jsem si v duchu opakovala "nechtetohonechtetohonechtetoho". A to to byli oba moji rodice, kteri se cely zivot meli a maji radi, pred nami si davali pusu a tak. A o sexu me maminka poucila v sesti letech a podrobneji pak ve dvanacti. Takze, byt to moje mama s "cizim chlapem" a ten chlap hekat v mem DOMOVE (ne ze "byt je mamy, tak nemam co kecat" - je to jedine misto, ktere ten kluk ma!), tak z toho mam poradne trauma, i kdyz ja se svou povahou bych to asi neresila hlasitou scenou, ale tichym skucenim v koute.

a proč ti to tak vadilo?
pochopila bych, že je to nepřijemný, ale takhle?

Není tady

 

#34 14. 4. 2010 15:26

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Trochu prusvih.

agewa napsal(a):

Daniela S. napsal(a):

Ja nevim, proc by osmnactilety kluk nemohl byt pruderni. Ja byla v osmnacti nevinna a nedokazala jsem se s rodici ani divat na eroticke sceny ve filmech v osm hodin. Kdyz jsem je vecer/rano slychala pres zed, bylo mi z toho opravdu fyzicky nevolno, brecela jsem a nedokazala se ani pohnout, ani vstat, ani prasknout dverma, jen jsem si v duchu opakovala "nechtetohonechtetohonechtetoho". A to to byli oba moji rodice, kteri se cely zivot meli a maji radi, pred nami si davali pusu a tak. A o sexu me maminka poucila v sesti letech a podrobneji pak ve dvanacti. Takze, byt to moje mama s "cizim chlapem" a ten chlap hekat v mem DOMOVE (ne ze "byt je mamy, tak nemam co kecat" - je to jedine misto, ktere ten kluk ma!), tak z toho mam poradne trauma, i kdyz ja se svou povahou bych to asi neresila hlasitou scenou, ale tichym skucenim v koute.

a proč ti to tak vadilo?
pochopila bych, že je to nepřijemný, ale takhle?

Vytučněné považuji za projev hysterie. Bez urážky,mám na mysli dušení poruchu. Protože taková reakce osmnáctileté dívky není adekvátní k situaci. Rodiče souloží a dcera na prahu dospělosti má takový záchvat.....


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#35 14. 4. 2010 17:04

Blossom
Host

Re: Trochu prusvih.

Tiina napsal(a):

Danielo ehmm...to, že spolu rodiče mají sex normální je, zato tvoje reakce je poněkud zvláštní.

Chci se Daniely zastat. Její pocity jsou přeci její pocity, a to, že je tady upřímně popsala já spíš oceňuji jako odvahu vyjít s tím veřejně na monitor. Proboha - proč rovnou hned hysterie nebo dokonce duševní porucha? va
A její reakce navenek na sex rodičů přeci nebyla vůbec žádná -  nepráskala dveřmi, nekomentovala = tedy zachovala se k nim maximálně taktně, trpěla si jen ona sama v sobě.

Já kdysi také nedopatřením jednou zaslechla svou mamku s jejím přítelem. Mě bylo asi 18, nevinná jsem už tehdy nebyla, počítala jsem samozřejmě s tím, že mamka žije normálním, tedy i intimním, životem,ale přiznávám, bylo mi to tehdy  velmi, velmi nepříjemné - je slyšet.
Navenek jsem samozřejmě nic  nedala najevo.

No, a nevím to jistě, ale asi jsem byla jednou s mým přítelem slyšena nedopatřením i já jedním ze svých dětí. Bylo mi to také velmi, velmi nepříjemné.

Já nejsem nějaký puritán, spíš často naopak wink , ale s touto věcí to mám pocitově takto. Takže chápu, že se sahlebin syn cítil hodně blbě, chápu i Danielu. Jen sahlebin syn to nezvládl s tím komentářem a práskáním dveřmi.
Ale jeho pocity naprosto chápu.
Ano, tohle by mělo probíhat v naprostém soukromí, bez spoluúčasti ( i sluchové) jiných osob, hlavně vlastních dětí.
Blbé je to, že to prostě někdy zařídit nejde. sad A tam to pak chce fůru taktu NA OBOU STRANÁCH.

A mimochodem, poslední věta příspěvku sahleb zní:  Neco podobneho jsem zazila kdysi s bratrem, je mi z toho nanic jeste dneska po sto letech. Je zajímavé, že u ní jste se nikdo hysterie a duševních chorob nedovolávali. Já tyhle pocity chápu.

Mě osobně je nepříjemné, takové jaksi nepatřičné, slyšet i lidi skoro cizí (sousedi přes zeď apod.). Ale  představa že by mě (nás) slyšely mé děti, nebo mí rodiče - no jen u té představy se úplně orosím, jak je mi to nepříjemné. Takže se nikdo nedivte, že v 95% já jezdím za přítelem (on je v bytě sám), a ne on ke mě wink  tongue

Upravil(a) Blossom (14. 4. 2010 17:21)

 

#36 14. 4. 2010 18:52

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Trochu prusvih.

Dekuju ti, nacelniku, ze ses me zastal.

Samozrejme jsem se hodne moc snazila nedavat nic najevo a myslim, ze se mi to povedlo. Ovsem ze rozumove jsem vedela, ze na tom nic spatneho neni, ba naopak. Ale pocit byl proste takovy. Kvuli bratrovu soulozeni jsem posleze odesla z domu. Nez tomu byt pritomna (uprimne nechapavy postoj "vsak muzes byt ve druhym pokoji prece"), nez se takto hystericky stresovat, zahy po osmnactinach jsem se v klidu odstehovala. Rodine jsem sdelila sve duvody, rodina nikdy nepochopila, odejit me nechala.

Jen k puvodni historce - prece jen bych to netlacila do roviny "co si na me otviras hubu, pubertaku nevdecnej, tohle je MUJ byt a ty se nemas co roztahovat".

Není tady

 

#37 14. 4. 2010 19:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trochu prusvih.

A čo by si urobila? Vzdala sa nadosmrti sexu? (Alebo aspoň kým mladý pán neodíde v 35 z mamahotelu... ? big_smile ) Alebo ho vysahovala? va


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#38 14. 4. 2010 19:22

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Trochu prusvih.

Bloss,žádná reakce? A co bylo mi z toho opravdu fyzicky nevolno, brecela jsem a nedokazala se ani pohnout, ani vstat, ani prasknout dverma, jen jsem si v duchu opakovala "nechtetohonechtetohonechtetoho". tohle? To ti přijde jako naprosto normální ( omlouvám se za tento výraz,ale přijde mi nejvýstižnější) ? Navíc to byli její vlastní rodiče,ne jako u tebe mamka s přítelem. Tomu bych snad i trochu rozumět mohla. Copak ve svém věku nevěděla,co je to sex a co má lidem přinášet? Neměla vlastní zkušenost,dobře,ale to snad neznamená,že si tehdy myslela,že taka mamce nějak strašně ubližuje.To bych pochopila u malého,třeba 10-ti letého dítěte. Kdyby měla pocit trapnosti,tak dobře,to by mělo asi více skorodospělých dětí,ale mít z toho takový šok? To co popisuješ ve svém příspěvku jsou naprosto logické a adekvátní reakcebylo mi to tehdy  velmi, velmi nepříjemné - je slyšet. asi jsem byla jednou s mým přítelem slyšena nedopatřením i já jedním ze svých dětí. Bylo mi to také velmi, velmi nepříjemné. Mě osobně je nepříjemné, takové jaksi nepatřičné, slyšet i lidi skoro cizí (sousedi přes zeď apod.). Ale  představa že by mě (nás) slyšely mé děti, nebo mí rodiče - no jen u té představy se úplně orosím, jak je mi to nepříjemné. S tímto poslední vytučněným naprosto souhlasím,protože bych měla úplně stejné pocity. Nejde o odsouzení Daniely,ale poukázání,že její chování může znamenat zvýšenou přecitlivělost a možná by to měla trochu sledovat,protože jak se bude vyrovnávat s tím až opravdu bude muset čelit nějaké krizovce nedej bože tragédii.Můj mladší syn je také přecitlivělý,zatím má na to trochu ještě právo,je mu 9,ale i tak už s ním na tom pracuju,protože je úzkostný a má obavy tam,kde je mít vůbec nemusí,respektive by je mít neměl..
P.S. nakonec i sama Daniela připoští,že něco není úplně v pořádku...nez se takto hystericky stresovat, zahy po osmnactinach jsem se v klidu odstehovala.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#39 14. 4. 2010 19:57

Blossom
Host

Re: Trochu prusvih.

Danielo, s tím náčelníkem jsi mě dostala tummenupp lol lol

Jinak - rejko - označení "zvýšená přecitlivělost" mi přijde jako daleko vhodnější, než termíny " projev hysterie, záchvat, duševní porucha".
Ovšem přesně by to mohl definovat jen Danielin psycholog, pokud ona nějakého má nebo třeba někdy mít bude.

Jinak - kdysi jsme se na toto téma bavili ve skupině přátel, už ani nevím, jak na to přišla řeč. Společnost se rozdělila na 2 tábory proti sobě, a nic mezi tím:
Jedni tvrdili - vždy na tom nic není, tak kdyby nás děti nebo rodiče přistihli nebo slyšeli, no tak bychom se tomu společně zasmáli, vždy je to lidské.
A ta druhá skupina - ano, samozřejmě je to lidské, ale strašně pocitově nepříjemné - pro obě strany, jak pro aktéry, tak pro nechtěné diváky (posluchače).

A vzájemně jsme se divili: Co vám na tom jako vadí?? va  A ti druzí zas Jak vám tohle může být skoro jedno? va

Připusme tedy, že jsou lidé tací i onací. Nic víc, nic míň.

A pokud to někomu vadí, přijměte to, a pokud se to už někde stane (jako u sahleb), snažte se to VŠECHNY STRANY taktně přejít a pokusit se nějak to příště zařídit tak, aby se nikdo necítil blbě.

Upravil(a) Blossom (14. 4. 2010 19:58)

 

#40 14. 4. 2010 20:14

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Trochu prusvih.

Bloss,hysterie je nemoc ( někdo říká,že duševní porucha).Může mít různé intenzity i projevy mj. i ty co měla Daniela (sebedramatizace, teatrálnost, přehnaný projev emocí,přidružené rysy mohou zahrnovat snadno zranitelné city,Pro hysterii jsou například typické následné tělesné symptomy:ztráta hybnosti). Samozřejmě,že to jsou jen útržky,těch příznaků je mnohem,mnohem více.....Takže,když jsem napsala,že se jedná o projev hysterie,tak to není to samé,kdybych jí rovnou napsala,že je hysterka. Tohle slovo je hanlivé,používá se mnohdy v souvislostech,které s nemocí nemají nic společného.Nejsem diagnostik,neoznačila bych Danielu za hysterku,ale jak už jsem napsala,chci poukázat na to,že její chování neodpovídá dané situaci.Takže a už to nazvu termínem pravým či "vhodnějším" je jedno.Ve výsledku je to stejné.....


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#41 14. 4. 2010 21:00

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trochu prusvih.

Rejka, ale hystéria je väčšinou smerovaná navonok a potrebuje obecenstvo, živi sa z pozornosti a energie druhých... proste bez divákov to nie je ono. Daniela to nikomu nepovedala, nič neurobila... Precitlivenos áno, s tým súhlasím, ale ako hystéria mi to fakt nepripadá. (Mmch, označila by si ako hytserického aj svojho snya? A neargumentuj vekom, aj malé deti majú už hysterické prejavy, aj kd pravá hystéria to asi nie je... )


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#42 14. 4. 2010 21:03

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Trochu prusvih.

Jsme lidé různí - a mě při čtení Danielina příspěvku napadlo jen to, že byla tenkrát sama ještě nevinná, o sexu z praktické stránky nevěděla vůbec nic a na zvukové efekty při sexu svých rodičů reagovala poněkud přecitlivěle. To vše.
Někdo má vstřícný postoj k sexu, někdo sex jako takový vůbec "nemusí", cíleně ho nevyhledává a nechtěný poslech sexuálních aktivit ho spíš naplňuje negativními emocemi smile Já na Danielině postoji nevidím nic hysterického - prostě to tak má, je to její stanovisko a přestože je se svým názorem v menšině, nad jejími reakcemi se nepozastavuji smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#43 14. 4. 2010 21:24

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Trochu prusvih.

Selima napsal(a):

Rejka, ale hystéria je väčšinou smerovaná navonok a potrebuje obecenstvo, živi sa z pozornosti a energie druhých... proste bez divákov to nie je ono. Daniela to nikomu nepovedala, nič neurobila... Precitlivenos áno, s tým súhlasím, ale ako hystéria mi to fakt nepripadá. (Mmch, označila by si ako hytserického aj svojho snya? A neargumentuj vekom, aj malé deti majú už hysterické prejavy, aj kd pravá hystéria to asi nie je... )

Selimo,můj syn má svojí dg. ADHD. Je to porucha koncentrace s hyperaktivitou.Má známky zvýšené psychické tenze a úzkostnosti. On se hystericky neprojevuje,jenom mᚠobčas pocit,že tě vůbec neposlouchá,také má zbytečné obavy-třeba,že si při zkoušení nevzpomene na správnou odpověď,že se mu v davu ztratím-ne,že on se ztratí,ale já.Má mírnou formu,nijak se neléčí,jenom se musí upravit režim- dítě zaměstnávat,korigovat televizi a pc.Čím je starší,tím se to zlepšuje což je prognóza,kterou jsem na začátku dostala.Tyto děti ještě mívají poruchy učení-dysleksie,dysgrafie,dyskalkulie,ale nic z toho nebylo u syna prokázáno,učí se dobře,nevymyká se v žádném směru. Takže tolik asi k mému synovi. A znovu opakuji,snad naposledy už,že to co Daniela zažila-prožila( mám na mysli její pocity) jsou známky(projevy) hysterie,netvrdím,že hysterii má( navíc měla jen některé známky z té široké škály projevů). Když má někdo zvýšenou hladinu cukru v krvi,taky to ještě neznamená,že má cukrovku,ale,že je tu varující signál,že by to diabetes mohl být a je nutná dispenzarizace.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#44 14. 4. 2010 21:27

Blossom
Host

Re: Trochu prusvih.

Kiara napsal(a):

Jsme lidé různí - a mě při čtení Danielina příspěvku napadlo jen to, že byla tenkrát sama ještě nevinná, o sexu z praktické stránky nevěděla vůbec nic a na zvukové efekty při sexu svých rodičů reagovala poněkud přecitlivěle. To vše.
Někdo má vstřícný postoj k sexu, někdo sex jako takový vůbec "nemusí", cíleně ho nevyhledává a nechtěný poslech sexuálních aktivit ho spíš naplňuje negativními emocemi smile Já na Danielině postoji nevidím nic hysterického - prostě to tak má, je to její stanovisko a přestože je se svým názorem v menšině, nad jejími reakcemi se nepozastavuji smile

Kiaro wink , jen doplním mozaiku možností. Vezmu to od konce: A někoho nechtěný poslech sexuálních aktivit naplňuje velmi negativními emocemi, ačkoli jinak má k sexu vztah více než pozitivní. smile  gloria

(Zajímavost - čím bližší rodinní příslušníci nebo přátelé, tím víc v tomto negativních emocí - u cizích lidí mi to vadí jen mírně, být nechtěným svědkem nebo posluchačem. Proč? To sama nevím, prostě to tak mám.)

 

#45 14. 4. 2010 21:45

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Trochu prusvih.

K Daniele: Mých 18....první zaměstnání, ubytovna - v tom pokoji nás spávalo  5 někdy 6 holek,ony byly starší a ostřílené hvězdy pravda trošku uvolněnějších mravů,  no a každá jsme měly nějakýho kluka, tedy ony jich měly každá několik, zkrátka skoro každou noc se tam něco dělo....občas se něco dělo na všech postelích současně....nebyl to grupáč, jen několikero párů ve stejném čase na stejném místě...no, trauma jsem z toho nikdá neměla, zvykla jsem si brzy.  Ale kdybych tehdy (jakože jsem ještě dojížděla pravidelně domů) slyšela doma z vedlejší místnosti souložit rodiče, přišlo by mi to poněkud žinantní. Rodiče jsou zkrátka rodiče gloria

K Sahleb: Chápu, jak ses musela cítit, taky by mně to bylo blbé. Zbytečně bych to ale nedramatizovala, na synka bych se nemračila, poděkovala bych mu za to, že chápe, že rodiče jsou taky jenom lidi, no a příště bych nedělala takovej hluk cool


Než jsem to doukala, koukám, že Blossom napsala v bleděmodrým totéž big_smile

Upravil(a) haiel (14. 4. 2010 21:48)

Není tady

 

#46 14. 4. 2010 21:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trochu prusvih.

rejka napsal(a):

Selimo,můj syn má svojí dg. ADHD. Je to porucha koncentrace s hyperaktivitou.Má známky zvýšené psychické tenze a úzkostnosti. On se hystericky neprojevuje,jenom mᚠobčas pocit,že tě vůbec neposlouchá,také má zbytečné obavy-třeba,že si při zkoušení nevzpomene na správnou odpověď,že se mu v davu ztratím-ne,že on se ztratí,ale já.Má mírnou formu,nijak se neléčí,jenom se musí upravit režim- dítě zaměstnávat,korigovat televizi a pc.Čím je starší,tím se to zlepšuje což je prognóza,kterou jsem na začátku dostala.Tyto děti ještě mívají poruchy učení-dysleksie,dysgrafie,dyskalkulie,ale nic z toho nebylo u syna prokázáno,učí se dobře,nevymyká se v žádném směru. Takže tolik asi k mému synovi. A znovu opakuji,snad naposledy už,že to co Daniela zažila-prožila( mám na mysli její pocity) jsou známky(projevy) hysterie,netvrdím,že hysterii má( navíc měla jen některé známky z té široké škály projevů). Když má někdo zvýšenou hladinu cukru v krvi,taky to ještě neznamená,že má cukrovku,ale,že je tu varující signál,že by to diabetes mohl být a je nutná dispenzarizace.

Vychovávala som chalana s ADHD wink - chodil aj do vyrovnávacej triedy, ktoré vtedy u nás len začínali, aj k školskej psychologičke - a nakoniec sme skončil až v detskom diagnostickom centre a u detského psychiatra, ale to už nebolo len ADHD... grater A mal aj hóóódne hysterické prejavy, ale uňho to fakt bolo skôr nervové, lebo takto reagoval aj keď bol SÁM. Proste mal neadekvátne prejavy - a to dlhšie, než býva u detí obvyklé. Ale to bolo jeho (ne)výchovou a celkovo neradostným útlym detstvom. No hysterikom by som ho nenazvala. !Skôr som možno občas mala y neho hysterické prejavy ja... big_smile ). Ale to je asi fuck.
Blos, ja to mám proste tak, že sex je vežmi milá vec, ale zároveň vežmi SÚKROMNÁ. No a keď to súkromie nie je, akosi je to zle. A u blízkych je to najhoršie preto, lebo v súvislsoti s nimi akosi o sexe neuvažujeme. (mama je anjelska asexuálna bytos, dtto otec, deti - brata do toho ktovieprečo nezahŕňam gloria )

Upravil(a) Selima (15. 4. 2010 8:12)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#47 14. 4. 2010 22:01

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Trochu prusvih.

Blossom napsal(a):

Kiaro wink , jen doplním mozaiku možností. Vezmu to od konce: A někoho nechtěný poslech sexuálních aktivit naplňuje velmi negativními emocemi, ačkoli jinak má k sexu vztah více než pozitivní. smile  gloria

Ano, na tuto alternativu jsem jaksi zapomněla big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#48 14. 4. 2010 22:19

Blossom
Host

Re: Trochu prusvih.

Selimo, s tím se naprosto ztotožňuji - velmi milá a velmi soukromá činnost. stolt

Ale velmi se liším v tom dalším co píšeš- že u blízkých to člověk vnímá nepříjemně, protože  své rodiče děti či vůbec blízké vnímá jako asexuální bytosti.
U mě to takto není a ani nebylo- už mnohem dřív než v těch 18 jsem chápala, že rodiče žijí i intimně, počítala jsem s tím.
A nyní například moc dobře tuším, že mé děti (20 a 22 let, oba s vážnějším vztahem) zcela jistě a pravděpodobně velmi intenzivně intimně žijí. A přesto by mi bylo strašně nepříjemné mé rodiče  nebo dospělé děti při tom slyšet, natož vidět.  A naopak i  kdyby oni slyšeli nebo viděli nás.
V pocitu asexuálnosti rodinných příslušníků to tedy není, nebo aspoň ne vždycky. V čem to je, ovšem neumím definovat.
Ale snažit se definovat pocity je většinou  nemožné - prostě ty pocity jsou takové jsou.

 

#49 15. 4. 2010 8:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trochu prusvih.

Blos, ja to predsa nemyslím doslova. wink Keďže sme sa narodili ja a brat, tak som tušila, že asi do mamy nezostúpil Duch Svätý big_smile ... A u nevlastných detí - hlavne toho mladého bujaka - to nielen tuším, ale priam vidím... Ale proste mi takéto úvahy pripadajú akési nepatričné a ešte oveža viac ako u cudzích sa mi žiada to SUKROMIE. Keď sa v nedežu k nevlastnej dcére lísal jej zákonitý manžel, bola som z toho akosi v rozpakoch(a ona zjavne tiež... roll ), hoci inak ich mám oboch rada a teší ma, že sú spolu šastní. Len proste... gloria nemusím asi vedie všetko.

Upravil(a) Selima (15. 4. 2010 8:17)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#50 15. 4. 2010 8:32

Blossom
Host

Re: Trochu prusvih.

Selima napsal(a):

Blos, ja to predsa nemyslím doslova. wink Keďže sme sa narodili ja a brat, tak som tušila, že asi do mamy nezostúpil Duch Svätý big_smile ... A u nevlastných detí - hlavne toho mladého bujaka - to nielen tuším, ale priam vidím... Ale proste mi takéto úvahy pripadajú akési nepatričné a ešte oveža viac ako u cudzích sa mi žiada to SUKROMIE. Keď sa v nedežu k nevlastnej dcére lísal jej zákonitý manžel, bola som z toho akosi v rozpakoch(a ona zjavne tiež... roll ), hoci inak ich mám oboch rada a teší ma, že sú spolu šastní. Len proste... gloria nemusím asi vedie všetko.

Tak to jsi vystihla přesně, i za mě, mám to taky tak. stolt
Když jsem před pár lety přistihla jednou odpoledne dceru s jejím klukem u nás na gauči v obýváku, oblečené, leč přesto v choulostivé situaci, bylo nám to trapné všem třem.Dodatečně jsem dceři vysvětlila, že obývák, a zvláště přes den, je jaksi prostor veřejný nás všech.
Ale že přeci každý z nás má svou místntost, kde ostatní před vstupem nejprve zaklepou, takže a příště nejsou líní a přesunou se o těch  pár metrů dál. Protože se mi nechce červenat se ve vlastním bytě a bát se otevřít dveře. stolt

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů