Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 31. 3. 2010 11:19

REŇAS
Host

Léčitel (homeopat) ze SM?

******************

Upravil(a) REŇAS (8. 6. 2012 19:15)

 

#2 31. 3. 2010 13:09

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Léčitel (homeopat) ze SM?

Pašanda - Český Těšín

Osobní zkušenost nemám, ale už jsem hodně slyšela že tummenupp

Není tady

 

#3 31. 3. 2010 17:47

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Léčitel (homeopat) ze SM?

Romča napsal(a):

Pašanda - Český Těšín

Osobní zkušenost nemám, ale už jsem hodně slyšela že tummenupp

Taky chtěla jsem měla na mysli Marcela Paszandu (homeopat), je tummenupp a z léčitelů, Radomír Wojnar. Toho budeš mít blíž. Jestli mᚠzájem pošlu ti na oba kontakt  do SZ.
Na Paszandu jsou docela dlouhé čekací lhůty kapitulationkapitulation.

Není tady

 

#4 31. 3. 2010 18:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Léčitel (homeopat) ze SM?

Môj kamarát si nevie vynachváli pána tuším Kohouta odniekiaž z Ostravy alebo okolia Ostravy.... Vraj ho zbavil vážnych zdrav. problémov a dal mu tipy na zrdavé stravovanie a životosprávu. Dáva niečo na akútnejšiu a rýchlu pomoc, ale zároveň sa jeho pokyny týkajú dlhodobejšieho životného štýlu a vyžadujú trpezlivos. Ale u kamaráta sú výborné výsledky... tož tak.

Upravil(a) Selima (31. 3. 2010 18:58)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5 31. 3. 2010 21:36

REŇAS
Host

Re: Léčitel (homeopat) ze SM?

aprill napsal(a):

Romča napsal(a):

Pašanda - Český Těšín

Osobní zkušenost nemám, ale už jsem hodně slyšela že tummenupp

Taky chtěla jsem měla na mysli Marcela Paszandu (homeopat), je tummenupp a z léčitelů, Radomír Wojnar. Toho budeš mít blíž. Jestli mᚠzájem pošlu ti na oba kontakt  do SZ.
Na Paszandu jsou docela dlouhé čekací lhůty kapitulationkapitulation.

Díky moc aprill. samozřejmě budu moc ráda,pokud mi napíšeš kontakty na oba. par Dnes se právě manžel o tom p. Wojnarovi dozvěděl v práci,avšak kontakt nemáme. A o Paszandovi mi dnes říkala šéfová v práci. Také kontakt nemáme. Takže moc prosím. smile

 

#6 31. 3. 2010 21:37

REŇAS
Host

Re: Léčitel (homeopat) ze SM?

A děkuji moc i Romči a Selimě. par

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů