Oznámení

25.ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

25.ledna : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.ledna : Dieta po vánocích? Leden, na váhu zásadně (ne)vlezem!

4.ledna : Účinný a ekologický domácí prostředek na mytí nádobí vyrobíte za zlomek ceny

#1 30. 3. 2010 11:29

Sarmar
♥------

Nečistá kočka - chce to kastraci?

Ahoj,
Prosím o radu. Máme 11 měsíční koťátko, tedy už skoro dospělou kočičí perskou slečnu. Asi před měsícem začala mrouskat. No strašný, kdo to zažil, ví o čem mluvím. Bohužel nestačím ani objednat kastraci, protože přestane tak maximálně na den dva a mrouská znovu. Navíc začala být velmi nečistá. Stalo se mi už několikrát, že nám načůrala grater do postele, jak synovi, tak i nám v ložnici. Nejdříve jsem myslela,že to je jen asi náhoda, že to třeba nestihla, nebo byla v ložnici chviličku zavřená, ale když už to udělala poněkolikáté a navíc počůrala i sedačku, náhoda to rozhodně nebude. Chci se zeptat, jestli v tom má někdo zkušenosti. Zlepší se toto po kastraci? Bude to zpátky zase naše čistotná kočička? Čekáme miminko a tak bych se v budoucnosti nerada dožila toho, že bude načůráno i v dětské postýlce.

Není tady

#2 30. 3. 2010 17:40

Largo
♥♥♥♥♥♥-

Re: Nečistá kočka - chce to kastraci?

Ahoj smile ,
najdi si tady na str. 5 téma "Kocourek se mi vyčůral do postele. Co s tím?" od Leheny. Je tam 55 odpovědí, mohla bys tam najít odpověď, nebo spoň inspiraci.
smile

Upravil(a) Largo (30. 3. 2010 18:14)

Dobré věci v životě jsou věci nejtišší.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí