Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 3. 2010 0:49

lala09
♥♥-----
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 41

vsechno na sebe vzkecam...

Posledni dobou se mi zda ze prozrazuji moc ze sveho soukromi kolegynim...nevim asi je beru jako kamaradky, ale nejsem si jista jestli bych svoje soukromi nemela prece jen nechat doma.yikes( ale kdyz ja moc pratel nemam a vlastne nemam nikomu jak co rict..tak se pak rozkecam s kolegy ...  dumbom

mate nekdo stejnou zkusenost???
diky lala

Upravil(a) lala09 (29. 3. 2010 0:57)

Není tady

 

#2 29. 3. 2010 11:22

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: vsechno na sebe vzkecam...

Trochu to znám. I když mám pocit, oni jsou otevření taky. Záleží na situaci.
V nové práci nejsem hned tak otevřená.
Jak je to u Vás v práci, komunikace jen jednosměrná, nebo i oni se svěřují? Snažím se o nějakou rovnováhu. Vím, co radí personalisti, nesvěřovat se téměř vůbec, je to neprofesionální atd. bla bla bla...jenže když trávíme v práci celý den... 5 dní v týdnu ono to snad ani jinak nejde.
Chce to opatrnost, závist je špatná vlastnost a případný úspěch by Ti méně úspěšné kolegyně nemusely odpustit tak snadno a pak budou blízko k pomluvám a drbům...

Není tady

 

#3 29. 3. 2010 11:54

lala09
♥♥-----
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 41

Re: vsechno na sebe vzkecam...

eva4444 napsal(a):

Trochu to znám. I když mám pocit, oni jsou otevření taky. Záleží na situaci.
V nové práci nejsem hned tak otevřená.
Jak je to u Vás v práci, komunikace jen jednosměrná, nebo i oni se svěřují? Snažím se o nějakou rovnováhu. Vím, co radí personalisti, nesvěřovat se téměř vůbec, je to neprofesionální atd. bla bla bla...jenže když trávíme v práci celý den... 5 dní v týdnu ono to snad ani jinak nejde.
Chce to opatrnost, závist je špatná vlastnost a případný úspěch by Ti méně úspěšné kolegyně nemusely odpustit tak snadno a pak budou blízko k pomluvám a drbům...

mno jooo asi mas pravdu, ale kdyz s nekym travis cely tyden tak tvoje kazdodenni starosti s nekym sdilet musis...Ja uz z toho zacinam asi blaznit, ja se v podstate nemam komu sverovat to je na tom to nejhorsi, a kdyz se konecene najede nejaky posluchat tak to jede...

Mas pravdu asi bychom si meli dat vetsi pozor co prozrazujeme o nas samotnych ale jak????ze me to vzdycky pada jak kameni yikes

Není tady

 

#4 29. 3. 2010 16:10

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: vsechno na sebe vzkecam...

lalo, ta asi moc náročná na kamarádky nejsi, viď ? teda aspoň pro mě osobně to slovo má nějáký význam.
a do práce si myslím tohle moc nepatří. a tohle svěřování se ani nevyplácí. u nás se taky občas svěřují a ty "kamarádky" je pak pěkně drbou hmm


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#5 31. 3. 2010 18:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: vsechno na sebe vzkecam...

Ja robím v menšom kolektíve, kde sa občas vídame aj vo vožnom čase, poznáme svojich partnerov(väčšinou) a sme proste clekom fajn partia. Tam sem-tam niečo zo súkromia pustím. Vo vežkom, anonymnom kolektíve alebo v tíme, ktorý sa stretáva LEN v pracovnom čase, by som asi bola opatrnejšia a trochu informácie filtrovala.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6 26. 6. 2010 18:43

Eva1982
♥------
Registrovaný: 26. 6. 2010
Příspěvky: 4

Re: vsechno na sebe vzkecam...

Jo, ja se taky nekdy rozkecam s kolegy o soukromi a pak si rikam, ze jsem mela drzet jazyk za zuby. Kdyz mate ale stouravou kolegyni, ktera se neostycha na nic zeptat, tak neni zase tak lehky v danym okamziku informace filtrovat. Tedy, tak aby to nebylo rozeznano, protoze by se dotycna mohla urazit a zhoustla by atmosfera.

Není tady

 

#7 27. 6. 2010 12:07

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: vsechno na sebe vzkecam...

Evi, pokud je kolegyně šouravá a nezná meze, kam strkat nos a kam už ne, bylo by mi úplně jedno, jestli se urazí, nebo ne :-)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#8 30. 6. 2010 21:10

Eva1982
♥------
Registrovaný: 26. 6. 2010
Příspěvky: 4

Re: vsechno na sebe vzkecam...

No Pavlo, zase jako extrem to neni, ale nekdy mi prijde, ze se pta proto, aby si udelala prehled a pripadne si dala jedna plus jedna dohromady s jinou informaci (ale spis v tom spatnym slova smyslu, proste trochu jako policajt pri vyslechu). Ver, ze by ti to jedno nebylo, kdybys to tedy posuzovala ze stejny pozice jako ja (muzu byt rada, ze tu praci mam). Nebo mozna tak jeden den do "vystrizliveni". Travime spolu (resp. musime travit) celou pracovni dobu, pracujeme v jedny kancelari. Clovek si dvakrat rozmysli, jestli bude hrdina, nebo jestli zachova poklidnou atmosferu.
Ted to asi vypada, ze jsem neustale u toho vyslechu:D. To ne, jen jsem proste chtela sdelit, ze kdyz pak prijde tvrdy na tvrdy tak treba neni lehky z diskuze vybruslit podle planu, pokud clovek neni obratnejsi v komunikaci. Mym resenim je pripadne i mala lez, coz teda asi neni zrovna ta spravna vec.

Není tady

 

#9 7. 7. 2010 17:28

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: vsechno na sebe vzkecam...

máme podobnou zvědavinu zvědavou. když mi není příjemný její vyptávání a strkání nosu do věcí, po kterých je jí kulový, tak se ji vždycky zeptám - a proč se ptᚠ? a že není úplně zase blbá, tak ji to dojde a na čas je klid.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#10 23. 1. 2011 14:35

Lucina77
♥------
Registrovaný: 23. 1. 2011
Příspěvky: 4

Re: vsechno na sebe vzkecam...

Ahoj,tak se musím přidat do klubu,protože jsem nesmírně důvěřivá žena a taky o sobě v práci až moc povídám a pak když přijedu domů,tak mně to štve a snažím se pak mluvit méně,ale stejně nakonec mluvím zase moc:Dprostě to nejde ukočírovat a opravdu ne všichni to myslí zrovna tak jako já,už jsem natrefila na hodně podlých lidí a opravdu se nevyplatí o sobě moc mluvit a jak už tady zaznělo,slouží k tomu opravdu pouze člověk nebo lidi,kteří jsou opravdu naši důvěrní přátelé a o kterých už víme,že se na ně můžeme spolehnout,drbny v práci to určitě nejsou:(

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů