Ozn�men�

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#1 26. 3. 2010 17:29

Tomislav
♥♥♥♥---
Místo: Praha 9
Web

Zda se že krize už pominula

Ačkolliv se pořad straší krizi, zda se, že aspoň v souvislosti s cestováním pomalu pomíjí. Lidé začinají čim dál více při cestě do zahraniči, konkrétně do Chorvatska objednávat ubytování se službou all inclusive. Aspoň to registrují já osobně. A to je dobře. Zdá se že era paštikářu konči na smetišti dějin.... cool

Není tady

#2 27. 3. 2010 17:07

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Zda se že krize už pominula

nějak jsem nepochopila smysl úvodního příspěvku... ale v souvislosti s ním se mi vybavilo

Tomislav CK Dalmacijatour napsal(a):

že era paštikářu konči na smetišti dějin.... cool

no a stejně ty paštikáře nutno připomínat, však on "lepší jeden němec než dva češi a rus a jeho babuška utratí víc jak sto čechů"
http://ahaonline.cz/cz/z-domova/45311/c … z-rusove!/

a jak jen byla ta posměšná písnička?

Strach je malá smrt...

Není tady

#3 29. 3. 2010 10:11

Tomislav
♥♥♥♥---
Web

Bety napsal(a):

nějak jsem nepochopila smysl úvodního příspěvku... ale v souvislosti s ním se mi vybavilo

no a stejně ty paštikáře nutno připomínat, však on "lepší jeden němec než dva češi a rus a jeho babuška utratí víc jak sto čechů"

Ja zase ne chapu co to ma spolecne s tematem ktere jsem tady otevrel. To co jsem napsal zde je muj postrech a moje osobni zkusenost a jelikoz je tento obor moje profesni problematika a ze mi pred nejakym casem bylo 18, tak jsem si dovolil napsat svuj nazor.
No jsem rad ze na tomuto tematu zacina zase byt trochu veselo. Cas od casu se ozve nekdo kdo bere bulvarni zpravy jako neco seriozniho a posvatniho a pridava tomu dulezity vyznam jako treba ted Bety.
Kdy by tato informace byla pravdiva tak by ji oznamila CTK a ne bulvar nejvysiho rangu. Ja jsem o tom slysel, bylo to i v Chorvatske TV a pravda je ta ze jedna z nejvetsich ceskych CK specializujicich se na Chorvatsko sdelila svym chorvatskym partnerum ( hotelum a jinym ubytovacim kapacitam ) aby jim dali letos kvuli krizi nekolik desitek procent slevu. Chorvate odpovedeli ze pri vsi ucte k Ceskym partnerum je krize i v Chorvatsku a ze kvuli krizi nezvedali ceny a ze ceny zusaly stejne jako i vloni tak ze nemaji moznost jim dat zminenou slevu. Ta nejmenovana ceska CK se zachovala jako zrhzena milenka a roztrubuje do sveta jak jsou Chorvate zli, spatny a co ja vim co jeste ne, jen kvuli tomu ze jim normalne vysvetlili ze sleva nebude a jestli se jim to nelibi ze existuji v Evrope i turiste z jinych zemi. A skanadlni a nehorazni zprava byla na svete.

Chorvati maji radi sve Ceske turisty, delam v tom pres 15 let a vazi si je. Proto ne chapu proc nekdo kdo se evidentne chce hazet spinu na Chorvaty, nema rad Chorvatsko, byl tam jednou nebo 2 krat a mozna i nikdy, ma potrebu vypoustet takove jedy. A k tomu psat na forumu o Chorvatsku....
Je preci jaro, lide mysli na dovolene a na vylety, a proto si myslim ze by jsme meli byt veseli, cist seriozny cteni a bulvaru nepridavat dulezitost a spise ho brat jako polopravdy ktere za kazdou cenu chteji zvysit sve naklady a oblbovat a ovlivnovat jak je i zde vidno jeste pomerne velky pocet lidi... cool

Upravil(a) Tomislav CK Dalmacijatour (29. 3. 2010 10:13)

Není tady

#4 29. 3. 2010 10:29

Blossom
Host

Bety napsal(a):

Bety - smysl úvodního příspěvku je podle mě nad nebe jasný: reklama.
Proto má pán ve svém nicku celé jméno své cestovky, a tím, že píše, že krize už pominula a že je stále větší zájem o pobyty v Chorvatsku, se pokouší na svou cestovku upozornit a podpořit prodejnost svých zájezdů.
I takto se dá dělat reklama.

#5 29. 3. 2010 10:40

Tomislav
♥♥♥♥---
Web

Gratuluji Blossom na postrehu. Podle datumu registrace nejste tak dlouho na forumu a budu rad kdyz si prectete i me starsi prispevky. Nikdy jsem neuvadel - jezdete ode mne, ja jen pisi postrehy a co si myslim ze se od treba lonskeho roku zmenilo. Myslim si ze nekdo kdo se jako ja narodil v Chorvatsku, leta tam zil  a v cestovnim ruchu pracuje pres 15 let, ma urcite predpoklady vest forum o Chorvatsku. Pokud nemate kuraz se podepsat vlastnim jmenem  a umite jen zavistive kritizovat, tak to je take reklama ale reklama vas jako osoby, maleho zavistiveho clovicka. Ja cokolliv napisi je reklama, tak se to take posuzuje ale za vsim co napisi stojim, svym jmenem. Pokud si myslite ze mate lepsi predpoklady o tom aby jste vedla forum o Chorvatsku, dostatek znalosti o dane zemi a moznost tam vkladat nejcerstvejsi a pro turisty cestujici do Chorvatska ty nejdulezitejsi informace o Chorvatsku, muzete se domluvit s adminem a ja pred vami smekam a budu to respektovat. Ale jak uz jsem dneska jednou psal, prichod jara a blizicich dovolenych by mela potlacit zimni deprese a hezeni spiny a meli by jsme v sobe hledat to pozitivni  a byt spravne naladeni. I kdyz chapu ze atse clovek snazi sebevice, vzdy se najde nekdo neprejici. To co se pise ve forumu by melo byt prinosem pro vsechny ktery si to ctou. Pro nekodo jsou to informace o Chorvatsku, pro nekoho pomluvy, ale aspon je veselo a kazdy si v tom najde neco co je mu simpaticke a zajimave

Není tady

#6 29. 3. 2010 11:12

Blossom
Host

Proč tolik zášti a zloby ve tvém příspěvku Tomislave, když je tedy to jaro a blížící se dovolené? wink smile

Já tady na Babinetu nejsem tak krátce jak píšeš, jsem tu 2 roky. A pod nickem jsem tu záměrně, protože se mi tady chce přispívat do různých fór na psychologické, na politických tématech i třeba na sexuologické, a protože se k těmto věcem chci vyjadřovat bez autocenzury a často k nim píšu mou osobní, prožitou, leckdy intimní  zkušenost, tak jsem záměrně zvolila nick, nikoli celé jméno a firmu, jako ty. Nakonec takto - pod nickem tu vystupuje 99% přispěvatelů, a proč by ne?? Jestli jsou všichni tito lidé pro tebe zbabělci bojící se uvést své pravé jméno, je to Tomislave tvůj problém, nikoli jejich...

Právě použití celého jména a jména firmy je podle mě samo o sobě reklama, a snaha, aby tvé jméno a firma byla vidět.
A proto se také evidentně snažíš, aby tvůj příspěvek byl vždy poslední nahoře, aby tedy tvé jméno a firma bylo vidět při prvním shlédnutí diskusí.

Bety tady psala, že nechápe smysl takového příspěvku. Tak já na to zase odpovídala, že smysl úvodního příspěvku chápu velmi dobře a dodala jsem svůj názor. Že ta snaha o reklamu tímto způsobem tady na babinetu je prostě zřejmá. stolt
To je pouhé konstatování. Co a proč tě na tom tak vytáčí? Já ti to neberu, klidně se tady prezentuj dál. Je tady na tvou CK i zveřejněný proklik, tak předpokládám, že reklamu na svou CK mᚠna Babinetu i zaplacenou. To je přeci v pořádku.

Jestli ty v tom vidíš tedy problém, já ne. Ale chtěla jsem Bety odpovědět. Nakonec - diskuse na babinetu jsou otevřené, může tam přispívat kdo chce a co chce. stolt
Hezký den, hodně podnikatelských úspěchů (bez ironie) a méně zbytečné naježenosti. smile

Upravil(a) Blossom (29. 3. 2010 11:17)

#7 29. 3. 2010 11:34

Tomislav
♥♥♥♥---
Web

Je logicke aby me jmeno bylo videt na foru ktery poverenim administraora vedu. Bylo by naopak smutne kdy bych pravidelne neprispival, toto je urcite tema ( o Chorvatsku ) a ne mis-mas, nebo mix ruznych temat. Ne vim jak bych to mel vice vysvetlit. Ja se nezlobim ale jako i ty, mam pravo na svuj nazor. Je k neuvereni ze zastavas myselnku ze nekdo kdo vede urcity forum, tj. jedno jeho tema, v tomto pripade o Chorvatsku by mel byt anonimni. Ja si to nemyslim, a proto tam mam jak foto tak i jmeno kvuli duveryhodnosti. A forum o Chorvatsku vedu uz 3,5 roku a bylo by smutne kdy bych se schovaval za nejaky nick.
Pokud stojis za svymi tvrzenimi tak se nemusis stydet podepsat. Ale mne to nevadi, za nic se neschovavam.
Rade lidi jsem poradil, a z toho mam nejvetsi radost. Pro nekoho je nejake me tvrzeni v prispevku rada, pro nekoho je to same reklama. Vetsina babinetek je spokojena a maly pocet negativnich ohlasu jako je ten tvuj mi neubira ani na nalade delat dal a informovat tak aby vsechno co je dulezite o Chorvatsku aby se babinetky to dozvedeli co nejrychleji. Nejjednodussi je kritizovat a hazet spinu a jak to mam se svymi prispevky, reklamou, pravdivosti svych prispevku atd, at rozhodne jak spravne i ma rozhodovat provozovatel techto stranek a ne ani ty ani ja. Ja delam podle sveho nejlepsiho vedomi a svedomi, a jsem rad ze i ty take.

Není tady

#8 29. 3. 2010 11:47

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Vážení diskutující, Tomislav CK Dalmacijatour je partner serveru Babinet.cz a jako takový má mimo jiné rovněž výhradní právo na reklamu jako takovou. Zdržte se, prosím, tedy útoků a nesmyslných poznámek vůči němu. Díky za pochopení.

Není tady

#9 29. 3. 2010 11:55

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Něco k tématu: já si končící krize také všímám, vlastně je tu spostu prvních náznaků a také se mi zase chce cestovat big_smile .

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#10 29. 3. 2010 11:56

Tomislav
♥♥♥♥---
Web

Vazena AndreoP., dekuji za prispevek. Jinak by toto tema bylo nekonecni pribeh. Zdravim na Moravu s poznamkou "ja nejsu Prazak" smile

Upravil(a) Tomislav CK Dalmacijatour (29. 3. 2010 11:56)

Není tady

#11 29. 3. 2010 12:20

Blossom
Host

Je logicke aby me jmeno bylo videt na foru ktery poverenim administraora vedu. Bylo by naopak smutne kdy bych pravidelne neprispival, toto je urcite tema ( o Chorvatsku ) a ne mis-mas, nebo mix ruznych temat. Ne vim jak bych to mel vice vysvetlit. Ja se nezlobim ale jako i ty, mam pravo na svuj nazor. Je k neuvereni ze zastavas myselnku ze nekdo kdo vede urcity forum, tj. jedno jeho tema, v tomto pripade o Chorvatsku by mel byt anonimni. Ja si to nemyslim, a proto tam mam jak foto tak i jmeno kvuli duveryhodnosti. A forum o Chorvatsku vedu uz 3,5 roku a bylo by smutne kdy bych se schovaval za nejaky nick.
Pokud stojis za svymi tvrzenimi tak se nemusis stydet podepsat. Ale mne to nevadi, za nic se neschovavam.
Rade lidi jsem poradil, a z toho mam nejvetsi radost. Pro nekoho je nejake me tvrzeni v prispevku rada, pro nekoho je to same reklama. Vetsina babinetek je spokojena a maly pocet negativnich ohlasu jako je ten tvuj mi neubira ani na nalade delat dal a informovat tak aby vsechno co je dulezite o Chorvatsku aby se babinetky to dozvedeli co nejrychleji. Nejjednodussi je kritizovat a hazet spinu a jak to mam se svymi prispevky, reklamou, pravdivosti svych prispevku atd, at rozhodne jak spravne i ma rozhodovat provozovatel techto stranek a ne ani ty ani ja. Ja delam podle sveho nejlepsiho vedomi a svedomi, a jsem rad ze i ty take.

Tomislave, já jsem snad někde psala myšlenku, že kdo vede nějaké fórum, by měl být anonymní? va Kde to prosím tě píšu?
Já psala, že jméno a firma v nicku je forma reklamy, což evidentně JE. stolt

To, žes pojal můj názor -mé konstatování o tom, že záměrem tvých příspěvků je reklama tvé firmy jako negativní ohlas a nebo dokonce házení špíny (?) va  je tvůj názor, já ti ho neberu, jen nad tím  kroutím hlavou...

Když už tedy píšeš, piš raděj tedy o tom Chorvatsku. A neber každý jiný nebo ocd tvého odlišný názor hned jako házení špíny. Je to úplně zbytečné.

#12 29. 3. 2010 12:38

Blossom
Host

AndreaP. napsal(a):

Vážení diskutující, Tomislav CK Dalmacijatour je partner serveru Babinet.cz a jako takový má mimo jiné rovněž výhradní právo na reklamu jako takovou. Zdržte se, prosím, tedy útoků a nesmyslných poznámek vůči němu. Díky za pochopení.

Andreo P., v čem prosím KONKRÉTNĚ spočívá můj útok nebo nesmyslná poznámka vůči Tomislavovi?
Pokud si pozorně přečteš mé příspěvky, najdeš tam jako první můj příspěvek - reakci na větu Bety, že nepochopila smysl úvodního příspěvku. Dál jsou jen mé reakce vyvolané Tomislavovou odpovědí o údajné mé závisti apod.
Já  Bety psala, že já ten jeho úmysl  pochopila - že je to reklama. stolt

Ty nyní toto potvrzuješ - že Tomislav má na reklamu jako partner výhradní právo (což ovšem nikdo nezpochybňoval).
Takže má poznámka o Tomislavovi a reklamě, a realita (tebou potvrzená) souhlasí. Nic víc, nic míň.
Prosím, v čem vidíš tedy ten útok nebo nesmyslné poznámky? 

Jinak - téma mě zaujalo hlavě názvem - "Zdá se, že krize už pominula". To mě zajímá, protože v našem oboru jsou známky pominutí krize zatím velmi sporé. Jestli se ale v cestovním ruchu začíná blýskat na lepší časy, mohlo by to znamenat zlepšení i pro naši firmu.Protože i my jsme na cestovním ruchu okrajově zainteresovaní.

#13 29. 3. 2010 12:54

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Blossom,
chceš z téhle debaty vyjít jako vítěz? Tak si to dokazování pěkně užij styrka .

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#14 29. 3. 2010 13:12

Blossom
Host

Tulipánka napsal(a):

Blossom,
chceš z téhle debaty vyjít jako vítěz? Tak si to dokazování pěkně užij styrka .

Vyjít jako vítěz? Jaké dokazování si mám podle tebe užít? Jak jsi na tohle přišla?

Já pořád říkám - konstatuji - jen totéž co ve svém prvním příspěvku zde  - že je to od Tomislava reklama, což nakonec moderátorka Andrea potvrdila. Nic víc, nic míň.

To, že je z mé strany nějaké házení špíny (Tomislav), nebo útok, nesmyslné poznámky (Andrea) , já nevidím, a proto se na to moderátorky Andrey normálně ptám, proč a kde to v tom ona vidí.
Myslím, že i moderátor by měl být schopný věcné diskuse a být schopen a ochoten na konkrétní otázku odpovědět. stolt

#15 29. 3. 2010 13:24

AndreaP.
Administrátor

Drahá Blossom, můj příspěvek měl úvod "vážení diskutující" - tudíž byl myšlen všeobecně ke všem diskutujícím, kteří zavítali nebo zavítají na dané vlákno, nikoliv konkrétně, že sis ho stáhla na sebe, za to já opravdu nemůžu. Samozřejmě, že i moderátor se může účastnit diskuzí, my se neskrýváme, ovšem musí to být opravdu diskuze a ne jakési dohady o ničem.
Jako moderátorka tohoto serveru jsem uvedla na pravou míru, že Tomislav CK Dalmacijatour je partner serveru, na který přispíváš, a že jako takový prostě má právo i na tu reklamu. A proto je myslím více než jasné, že jakékoliv řeči o tom...že je to reklama, a že musí být vidět...a tak dále a tak dále...jsou prostě mimo, neb ano, jestli to mám napsat přímo, je tomu tak a hlavně může tomu tak být. Má na to právo a může to takto dělat. Více nemám, co bych k tomu dodala.

Není tady

#16 29. 3. 2010 13:31

Blossom
Host

AndreaP. napsal(a):

Drahá Blossom, můj příspěvek měl úvod "vážení diskutující" - tudíž byl myšlen všeobecně ke všem diskutujícím, kteří zavítali nebo zavítají na dané vlákno, nikoliv konkrétně, že sis ho stáhla na sebe, za to já opravdu nemůžu. Samozřejmě, že i moderátor se může účastnit diskuzí, my se neskrýváme, ovšem musí to být opravdu diskuze a ne jakési dohady o ničem.
Jako moderátorka tohoto serveru jsem uvedla na pravou míru, že Tomislav CK Dalmacijatour je partner serveru, na který přispíváš, a že jako takový prostě má právo i na tu reklamu. A proto je myslím více než jasné, že jakékoliv řeči o tom...že je to reklama, a že musí být vidět...a tak dále a tak dále...jsou prostě mimo, neb ano, jestli to mám napsat přímo, je tomu tak a hlavně může tomu tak být. Má na to právo a může to takto dělat. Více nemám, co bych k tomu dodala.

Takže nakonec jsme se víceméně shodli - je to reklama, má na to právo a může to tak dělat. stolt
Andreo, díky za odpověď. smile

#17 29. 3. 2010 13:37

Tomislav
♥♥♥♥---
Web

Blossom, za 2 roky mas uctyhodny pocet prispevku, z ceho vypliva ze mas skoro 4 prispevky denne v prubehu 2 roku. Ja se ti v tom nikdy nevyrovnam jelikoz pri tom musim pracovat. Bud rada ze mas spoustu casu prispivat do vsech foru a rubrik, a vsechny zucastnene poctivat svymi nazory.
A je, je uz zase budu, aspon na chvili, mit i prvni i posledni prispevek v tomuto tematu ( omlouvam se jestli jsem neco nenapsal spatne cesky gramaticky )

Není tady

#18 29. 3. 2010 14:17

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Pro nekodo jsou to informace o Chorvatsku, pro nekoho pomluvy, ale aspon je veselo a kazdy si v tom najde neco co je mu simpaticke a zajimave

Pamatuji si,ze jsem tu byla kritizovana pred rokem za hrubku ve slove sympaticke.Necekala bych,ze tu samou hrubku dokaze tak vzdelany clovek jako je pan Tomislav,me tu malem za tohle slovo ukamenovali,az jsem se studem cervenala i pres obrazovku za tuhle kritiku. big_smile va

Upravil(a) eremuruss (29. 3. 2010 14:18)

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#19 29. 3. 2010 14:25

Tomislav
♥♥♥♥---
Web

No ja jako cizinec mam snad narok na nejakou tu hrubku. Nicmene se snazim psat pokud mozno tak aby mi bylo rozumet a jeste k tomu se snazim psat pomalu pro ty babinetky ktere neumi rychle cist big_smile a

Není tady

#20 29. 3. 2010 14:42

amely
♥♥♥♥♥--

Blossom, za 2 roky mas uctyhodny pocet prispevku, z ceho vypliva ze mas skoro 4 prispevky denne v prubehu 2 roku. Ja se ti v tom nikdy nevyrovnam jelikoz pri tom musim pracovat. Bud rada ze mas spoustu casu prispivat do vsech foru a rubrik, a vsechny zucastnene poctivat svymi nazory.
A je, je uz zase budu, aspon na chvili, mit i prvni i posledni prispevek v tomuto tematu ( omlouvam se jestli jsem neco nenapsal spatne cesky gramaticky )

A ještě jedno prvenství - kdyby se sečetla délka příspěvků, tak Blossom určitě vede. Píše často velmi dlouhé příspěvky.

Není tady

#21 29. 3. 2010 15:01

Blossom
Host

amely napsal(a):

A ještě jedno prvenství - kdyby se sečetla délka příspěvků, tak Blossom určitě vede. Píše často velmi dlouhé příspěvky.

Jo, to mᚠpravdu. Už svého času Rozmarila mi psala, že jsem hotovej Jirásek... wink big_smile
Holt, každý jsme nějaký. Někdo píše rád a dlouze, jiný s množstvím teček, jiný s hrubkami, jiný slovensky, jiný...(doplňte si cokoli dalšího) big_smile
Vždy by byla nuda, být všichni stejní. stolt

PS: Mimochodem,Tomislave, špatně počítáš: 2447 příspěvků děleno 756 je 3,2 , nikoli 4 příspěvky denně wink  A přitom stačím normálně pracovat. Víš, my ženské zvládáme dělat hravě klidně víc věcí najednou. smile

Upravil(a) Blossom (29. 3. 2010 15:12)

#22 29. 3. 2010 15:16

AndreaP.
Administrátor

S ohledem na to, že celé vlákno je absolutně offtopic a jediný jeho výsledek je dohadování se o ničem, vlákno uzavírám.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí