Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#851 11. 5. 2010 14:41

Ališa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rokycany
Registrovaný: 3. 4. 2009
Příspěvky: 3464
Web

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

Katty, upbžřímnou soustrast.

Def nemám a k čemu jsou dobrý?

Peti nějaký ošklivý průběh? Ani nevím. Jsem strašná co?


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/28719.png

19.10. v 13:45hod., 3050g, 50cm, po propuštění z porodnice 3100g, 6 neděl - 4100g, 2M - 5410g 55cm, 3M 6400g 62cm, 4M 7020g 65cm, 5,5M 7720g 66cm, 6,5M 8340g 68cm, 7M 8600g, 8M 9010g 70cm, 10M 9600g 72cm, 11M 9760g, 12M 10020g, 74cm, 18M 11850g, 81cm

Není tady

 

#852 11. 5. 2010 14:48

Ališa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rokycany
Registrovaný: 3. 4. 2009
Příspěvky: 3464
Web

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

def už jsem si to na NMD přečetla a je to vyzkoušený?


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/28719.png

19.10. v 13:45hod., 3050g, 50cm, po propuštění z porodnice 3100g, 6 neděl - 4100g, 2M - 5410g 55cm, 3M 6400g 62cm, 4M 7020g 65cm, 5,5M 7720g 66cm, 6,5M 8340g 68cm, 7M 8600g, 8M 9010g 70cm, 10M 9600g 72cm, 11M 9760g, 12M 10020g, 74cm, 18M 11850g, 81cm

Není tady

 

#853 11. 5. 2010 15:36

lulana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 3. 2009
Příspěvky: 2129

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

lol ALišo, je to vyzkoušený asi tak jakože česnek odhání upííííryyyy big_smile

U nás to ale funguje gloria Ne ten česnek, ale korálky wink

Není tady

 

#854 11. 5. 2010 16:01

Ališa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rokycany
Registrovaný: 3. 4. 2009
Příspěvky: 3464
Web

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

Luli tak jsem to myslela lol , tak se po nich poohlídnu.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/28719.png

19.10. v 13:45hod., 3050g, 50cm, po propuštění z porodnice 3100g, 6 neděl - 4100g, 2M - 5410g 55cm, 3M 6400g 62cm, 4M 7020g 65cm, 5,5M 7720g 66cm, 6,5M 8340g 68cm, 7M 8600g, 8M 9010g 70cm, 10M 9600g 72cm, 11M 9760g, 12M 10020g, 74cm, 18M 11850g, 81cm

Není tady

 

#855 11. 5. 2010 16:01

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

Luli - už jsem se lekla, že máte upíry .reta:

Já to dneska konzultovala a po konzultaci se zkušenějšími i zakoupila tongue No co, pěkný jsou, neuškodí, tak co wink


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#856 11. 5. 2010 18:46

Ališa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rokycany
Registrovaný: 3. 4. 2009
Příspěvky: 3464
Web

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

Tak dáda je zase ve svým živlu. Hučí o život. lol Ne fakt, teplota mu odpoledne klesla a zatím se nevrátila. Tak se jen modlím, aby to tak bylo.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/28719.png

19.10. v 13:45hod., 3050g, 50cm, po propuštění z porodnice 3100g, 6 neděl - 4100g, 2M - 5410g 55cm, 3M 6400g 62cm, 4M 7020g 65cm, 5,5M 7720g 66cm, 6,5M 8340g 68cm, 7M 8600g, 8M 9010g 70cm, 10M 9600g 72cm, 11M 9760g, 12M 10020g, 74cm, 18M 11850g, 81cm

Není tady

 

#857 11. 5. 2010 21:27

lischinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rakousko
Registrovaný: 30. 9. 2009
Příspěvky: 1387
Web

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

Caute babizny big_smile
Jsem tu, ja jsem tu, no, jen jsem nemela kdy tu napsat az ted mam chvilku big_smile
Uz si nic nepamatuju, verite mi? dumbom
Zuzi, taky bych urcite zkusila normalni sunar a videlo by se, co a jak.....vratit se muzes vzdycky, ze ano....

Katty to je mi lito dedy pussa hjarta Anicka je strela teda, musi to byt komicke, takhle lezi jako nic a najednou vzuuuum a je v coudu big_smile

Hanu, uz je lip  tak to jsem rada a uz taky akcnite? Tak to je narez, podzimnata jsou nejake extra rychlici, co?

Alis, tak jak Dada huci tak je vse v napropstem poradku, coz? Tak at to tak zustane a tobe nehoukne:supr:
A my taky jeste nemame zubaky ale koralky jo a asi funguji, pac zadny problem nemame ale je mozne, ze zuby bude mit az v 9 mesicich, pac tchyne to predpovedela a to by bylo, aby to nevyslo roll

Jo a 6x tydne maso? Nepripada v uvahu roll Myslim, ze my pojedem, jestli pojedem 1-2x tydne smile

Zuzacko, s jakou kasi si zacla? My zacly s nemlecnou celozrnou a ver, ze pokud ti sni tohle, tak ji zeleninka chutnat bude, samo, ze jestli okusila bananovo cokoladovou kasi s vanilkovou prichuti roll taak tu zeleninu nebude, ale to je jasny a trpelivost, u nas treba trvalo 3 dny, nez se rozkoukala a zjistila, ze je to vlastne mnamka a vic nez 2-3 lzicky nesnedla, pak jsem ji mrkev podala s pastinakem a to snedla skoro celou misku tummenupp no a ted neji ovoce, ale pres zeleninu je to expert va Posledne snedla jablko s hruskou, ale uvarenou a smichanou s trochou ryzovych vlocek tillfreds

Dneska jsme byli cely den ve pryc big_smile vyzvednout fotky Aliyah (za ty prachy nic moc teda a ani CD nemam, abych je sem hodila) ale par jsem jich vybrala a pak jsme byli u zubare s Astrainem a ten ma kreuzbiss - to jest, ze ma dolni zuby pres vrcni a to neni dobre, takze rentgen, prednaska, terminy a asi budou delat otisky na rovnatka......Moje mama to mela taky a ma to ted normalni, ale ted nevim jestli byly uz v te dobe rovnatka? Spis jen nejake draty, ne? big_smile

Alik si ted seda z lehu v lehatku a nici vsechno co je kolem, takze jsem dnes dokoupila ten Baby set na Trip Trap a dala ji na deset minut sednout, pac uz si skoro sama sedne, kdyz je na brichu, presedne si nohu a drzi se jen jednou rukou o zem tummenupp , no a libilo se ji v zidlicce moc a po bramboru s dyni se jen zaprasilo wink
taky mame zitra posledni baby schwimmen grater me klepne, zrovna se nam tam tak libi a je konec kapitulation zjistim dalsi kurz vissla

Veranno, prosim te kde se flakas? Mas asi mrtos prace, ale hod aspon info, jak se vam vsem vede? hjarta Vim, ze tu byly nejake rozpory, ale my te rady uvidime pussa
No a to i Pilulenka, Luci a dalsi........holky, co je, kde jste tongue

Jo a dneska jsem varila a tak jsem si dala A. do satku, chvili cucela a pak to zapichla a tak dlouho pofnukavala a pretacela hlavu z jedne strany na druhou az jsem ji musela sundat a dat do lehacky a tam chrapala jak medved okamzite a spokojene jak nikdy, takze nosit se chtela, ale spat v dekoltu se ji nechtelo wink


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/6/6nsgmfah4.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lfaxqk3cd.png

Není tady

 

#858 11. 5. 2010 23:53

lischinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rakousko
Registrovaný: 30. 9. 2009
Příspěvky: 1387
Web

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

Tak ja tu porad strasim, nejak se mi nezdaji ty metriky, uz je tady menim pekne dlouho lol co ja vim, postradam ty me stare grater


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/6/6nsgmfah4.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lfaxqk3cd.png

Není tady

 

#859 12. 5. 2010 2:32

zuzacka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2009
Příspěvky: 649
Web

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

AHOJ HOLKY,
co to mate s temi koralky? jako ze odhaneji nemocy, nebo co? ja vim ze Lischi ty je mas uz dlouho. ale ja o tom jeste neslysela.
tukam na drevo, my zatim zadne bubaky nemoci nepoznaly, ale radsi bych ty koralky koupila.
no a dneska to vidim na den "asi zuby" - uz rano se vzbudila protivna, plakala a ani si nechce hrat. ach jo. mad

jo a tu kasi davam - prvni kase pro kojence - jestli to je mlecna nebo nemlecna - to netusim, pridavam jen vodu. a je to s ryzi a kukurici. sladke to neni.
vcera jsem uvarila svoji mrkev a snedla asi 2 lzicky - ale jak se tvarila. manzel se smal jak blazen... no jsem myslela ze ho prastim dumbom , protoze se philly zacala smat taky a uz mi pusu neotevrela smilesmile

no budem zkouset dal. jo a kdyz tu zeleninu delate, rozmichate to s troskou vody, nebo opravdu jenom rozmixujete tu zeleninu? me to prislo docela huste.

Upravil(a) zuzacka (12. 5. 2010 2:38)


http://www.tickerclub.com/cache/201afa2f64.png
Phillippa 27.10. 3000gr + 50cm; 6 mesicu 06.05 7500 gr + 69 cm

http://www.tickerclub.com/cache/a82fdfa393.png
William 27.6.12 - 3,65 kg, 7 mesicu 27.1.13 10kg

Není tady

 

#860 12. 5. 2010 8:24

Zuzanka007
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 21361

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

Nazdar big_smile

Lischi aspon jednu fotecku ukaaaaa reta Treba ji prefot nebo oskenuj nebo co ja vim co se s ni da delat wink
S tema rovnatkama me to merzi ,ale neni to zadna hruza wink Ja je mela skoro 3! roky ,poctive rano spodni ,vecer horni a na noc oboje va Mela jsem hruzu ,ze je ve spanku spolknu a budila jsem se tim ,ale to mi jen vypadly a ja na nich spala lol Tenkrat byly ty strasny nandavaci ,dnes uz jsou takove decentnejsi ,ze gloria A stejne mam trochu pocit,ze ty spodni zoubky me jednou donuti k nejakemu dalsimu muceni s rovnatky dumbom Taze Astraina pozdravuj a ze bude mit krasny usmev big_smile pussa a urcite driv nez za rok wink
Alik? big_smile sikulka ten vas Alik big_smile pussa si vzdycky vzpmenu na tu jeji makovicku malickou vlasatou big_smile


Zuzi tady se prodavaji (treba na Nosenideti.cz) koralky z jantaru ,maji pomoct pri prorezavani zoubku od bolesti smile Ja je urcite taky koupim a snad driv ,nez budeme mit pusus plnou zubu dumbom
S tim rozptylovanim u jidla to znam dumbom Taky vzdycky na I. hucim at da pokoj ,ze dostat do Sofinky zeleninu je za trest a o nervy wink

Holky za chvili prijde mama na hlidacku,ja jdu si nechat cosi vyriznout na rameni ,tak snad to bude raz dva a nebude to pak vadit pri noseni dumbom
Tak pa vsem a hezky den pussa


http://lb2m.lilypie.com/sHnSp2.png
http://lb1m.lilypie.com/UHqmp2.png

Není tady

 

#861 12. 5. 2010 8:33

hanuscb
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Týn nad Vltavou
Registrovaný: 14. 4. 2009
Příspěvky: 2370
Web

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

Ahojky. Tak nám už je asi opravdu dobře. Ještě teda dneska poslední antibiotika a ty probiotika máme dávat ještě čtyři dny. Ale to nevím. Průjem už nemá a vůbec jí to nechutná. Tak uvidíme.
Jinak jsme začaly oficiálně příkrmy, zatím jen kupovaný, máme tu pár skleniček, až dojdou uvaříme polívčičku. Teda spíš hustější pyré. Píšou na jednu mrkev a jeden brambor, kousek brokolice a květáku 250 ml vody.
Jinak kaše nám začala docela chutnat rýžovo-kukuřičná na dobrou noc od Nestle a je mléčná. snědla včera 100ml.
No a už okusila i rohlík. Děda jí ho dal celej, byla velká zábava ho placatit a cucat. Fotky dám na rajče. smile
A dneska krásný probuzení. Kadění, taťka šel přebalit a malá při tom řekla MAMA. smile Pak byla v postýlce a střídala Máma, Bába. A opravdu to protahovala. Ale asi z toho nemá rozum a stejně neví co říká. Ale i tak to potěší. smile
Dneska budeme trénovat TATA. 
Lischi, tak a´t rovnátka pomůžou, dneska je to moderní mít rovnátka, tak by to mohl zvládat v pohodě.
Jo a včera mi manžel dovezl ty legínky a capáčky. Jsou úžasný, už se tu v nich plazí, ale ty capáčky musím nechat pořádně vyvětrat. Smrdí jako zatuchlinou, jako kdyby byly v nějakým vlhkým sklepě. Měly jste to taky tak Zuzi, Ališ?


http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/waSJRbm.jpghttp://lb5f.lilypie.com/waSJp1.png
http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/0ucxCD0.jpghttp://lb4f.lilypie.com/0ucxp2.png

Není tady

 

#862 12. 5. 2010 8:58

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

Hanu - probiotika jakso nejsou od toho, aby dítěti chutnala. A dávat ser po určitou doba mají z určitého důvodu. To je jako kdybys doatala anitibiotika na týden a po třech dnech je přestala brát, protože už je ti dobře roll To by ti byly tak trochu k prdu hmm

Ališ - rovnátka jsou v cajklu big_smile Vyřiď mu, že uvažuju, že si je taky pořídím big_smile Mám mezi horníma tesákama díru na sirku :rolleyes big_smile Ale já mám tak strašně malý zuby, že mě na ně snad ani nenacpou ty zámečky lol

Zuzi - tak ať to vyfiknou hned a nebolí to wink


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#863 12. 5. 2010 9:33

hanuscb
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Týn nad Vltavou
Registrovaný: 14. 4. 2009
Příspěvky: 2370
Web

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

Defi já vím, jen je mi líto, že takhle malá už toho musí tolik zkoušet. Ale jsou na tom děti ještě hůř. Holt přecitlivělá matka. smile


http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/waSJRbm.jpghttp://lb5f.lilypie.com/waSJp1.png
http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/0ucxCD0.jpghttp://lb4f.lilypie.com/0ucxp2.png

Není tady

 

#864 12. 5. 2010 10:55

zdenca
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Zlínsko
Registrovaný: 21. 3. 2008
Příspěvky: 1936
Web

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

Ahoj holky, moc nedočítám, jen jsem nahlídla a vidím, že jste řešily maso a žloutek.Mně řekla doktorka, že na střídačku - jeden den maso a jeden den žloutek...tak to taknějak zhruba praktikuju.
A na jogurty (bílé) jsem se ptala zrovna dneska, protože jsem byla s Matýskem (má takovou tu blou zadní rýmu, kdy v nose nic nemá, zato v noci nemůže dýchat - dneska to byl fakt mazec!!, spal tak nejdýl 30 minut v kuse a pak řev a to se opakovalo celou noc). Takže dokorka mi řekla, že pomalu můžem jogurty začít dávat. Ptala jsem se i na piškoty, ale tam mi řekla, že pokud je v rodině jakákoli alergie, tak se lepek doporučuje cca od 8 měsíce. Jsem si říkala, že prďatům udělám mňamku - přesnídávku s piškotama a prd! Budou si ještě muset měsíc počkat.

Hanusch, já dneska taky ráno vrazila kousek rozhlíku do pacek a mělas vidět ty umatlance lol...ale 15 minut byl klid. Sice víc toho byla na židličkách, tričkách, rukách a tvářičkách, ale šlo hlavně o to, na chvilku je zabavit vissla

Tak se tu opatrujte a zase brzo ahoj.


http://lb3m.lilypie.com/iMZHp1.png
Anna a Matěj

Není tady

 

#865 12. 5. 2010 10:56

Zuzanka007
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 21361

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

Nazdar jsem zpet a vidim ze je tu primo prekecano tongue dumbom
Tak ani to moc nebolelo ,ale ted uz jo dumbom a mam 4 stehy ,uplnou vysivku lol No az se to uplne probere ,tak bude noseni slast roll

Hani Probiotika mate jaka,ze nechutnaji?Ty Lactobacilky?Vzdyt to ani nema zadnou chut ,nezkouselas?Co vim,tak se po ATB davaji radsi vzdy ,aby se v brisku udelalo dobre pussa
Jinak gratuluju ke zvatlani big_smile
U nas se MAMA nerika ,protze je tu proste porad ,zato se rika TATA a pripojuje k tomu krasne mavani rucickou a PAPA .No jo TATA je proste porad PAPA lol Mava rukou jako kralovna ,tak jako ze strany na stranu big_smile big_smile
Capacky mi nesmrdely.. A tenhle tyden dorazi dalsi smile

Def na rovnatka kasli ,co vim tak mezera mezi prednima zubama se bere jako znak smyslnosti ,mrkni treba na Madonnu a podobne tongue lol wink


http://lb2m.lilypie.com/sHnSp2.png
http://lb1m.lilypie.com/UHqmp2.png

Není tady

 

#866 12. 5. 2010 10:58

Zuzanka007
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 21361

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

Zdeni ahoj big_smile
Tak s rymou je trapeni to je fakt otrava dumbom Davas postylku trochu nahoru?Treba podeprit necim nozicky ,aby byl co nejvic zvednuty a mohl lip dychat?U nas to pomahalo (kdyz se jeste spavalo v postylce vissla ) Tak at je brzy lip wink
Ukaz se casteji matko reta wink


http://lb2m.lilypie.com/sHnSp2.png
http://lb1m.lilypie.com/UHqmp2.png

Není tady

 

#867 12. 5. 2010 11:01

zdenca
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Zlínsko
Registrovaný: 21. 3. 2008
Příspěvky: 1936
Web

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

lol Zuzi já bych se ukazovala klidně každý den, ale přes den to moc často nejde a večer už jsem tak kantáre, že sem jen sem tam nahlídnu pro novinky, ale psát se mi nechce sova.
Matýskovi jsem dala trošku víc pod hlavičku, ale stejně nakonec skončil u mně v posteli- naštěstí byl manžel v práci, takže jsem ho foukla do jeho postele, abych nemusela furt skákat z postele.


http://lb3m.lilypie.com/iMZHp1.png
Anna a Matěj

Není tady

 

#868 12. 5. 2010 11:03

Ališa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rokycany
Registrovaný: 3. 4. 2009
Příspěvky: 3464
Web

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

zdar Lischi, no už mi asi houklo. 3 dny jsem se nevyspala, ale snad už to máme za sebou. Dáda už je bez teplot, hučí o sto šest. U doktorky dobrý, prý jsme zvládli nejhorší. Říkala, že tyhle problémy bývají u malých dětí nejhorší, takže dobrý.

My s masem ejště nezačali a ráda bych tak max. 2x do týdne.

U nás jídlo no problemo. I když teď jsem 3 dny jenom kojila a zase jsem si zvykla na to, jka jde jídlo bez práce. Od zítřka už ale zase začnu vařit. A kaši dáváme od Halo baby je to bio kaše - krupičná mléčná.

A se sedáním? Dáda sedí sám. Je tedy fakt, že pokud spadne - což se stává málokdy, tak se nezvedne, ale já sedím u něho. Ale fakt normál sedí jak hřib. Sice se neotáčí, neleze, ale sedí.

Lischi zkus dát Alíka na záda (jé to je super jméno, mně doma taky tak říkaj). Určitě se jí to bude líbit. Chce to fakt cvik. Já vyzkuším asi dneska s novým šátkem, jak nám to půjde.

Zuzačko já do zeleniny dávám malinko vody, ale i tak je to hustá kašička konstistence jako přesnídávka.

Zuzi já D. odháním, páč se Dáda jinak nenají, dokonce ho ani nenakojím.

def, já jsem o rovnátkách asi nic neříkala nebo jo? Já jsem je nosila 10 let D. vůbec ne a má zuby jak raťafáky. Tak doufám, že je Dáda bude mít po něm.

No a u nás se říká dokola tatata. bordel.

Hanu ty capáčky nesmrděly, tedy mi to nepřijde. a prakticky je nesundáme, nosí je furt.

Jo a my dáváme každý den Nutrolin, je to probiotika, které mu pomáhá na obnovu střevní mikroflory. Dáváme jkao dopl'nující vitamín.

No a nevím, c josem chtěla.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/28719.png

19.10. v 13:45hod., 3050g, 50cm, po propuštění z porodnice 3100g, 6 neděl - 4100g, 2M - 5410g 55cm, 3M 6400g 62cm, 4M 7020g 65cm, 5,5M 7720g 66cm, 6,5M 8340g 68cm, 7M 8600g, 8M 9010g 70cm, 10M 9600g 72cm, 11M 9760g, 12M 10020g, 74cm, 18M 11850g, 81cm

Není tady

 

#869 12. 5. 2010 11:45

hanuscb
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Týn nad Vltavou
Registrovaný: 14. 4. 2009
Příspěvky: 2370
Web

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

Taky jsme dostali Nutrolin B. Žlutý je všechno i když to dávám stříkačkou. No vydržíme to. smile


http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/waSJRbm.jpghttp://lb5f.lilypie.com/waSJp1.png
http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/0ucxCD0.jpghttp://lb4f.lilypie.com/0ucxp2.png

Není tady

 

#870 12. 5. 2010 11:51

Ališa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rokycany
Registrovaný: 3. 4. 2009
Příspěvky: 3464
Web

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

hanu, my ho dáváme furt. půl lžičky a baští.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/28719.png

19.10. v 13:45hod., 3050g, 50cm, po propuštění z porodnice 3100g, 6 neděl - 4100g, 2M - 5410g 55cm, 3M 6400g 62cm, 4M 7020g 65cm, 5,5M 7720g 66cm, 6,5M 8340g 68cm, 7M 8600g, 8M 9010g 70cm, 10M 9600g 72cm, 11M 9760g, 12M 10020g, 74cm, 18M 11850g, 81cm

Není tady

 

#871 12. 5. 2010 14:32

Zuzanka007
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 21361

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

Holky mala anketka reta reta
Delame se Sofinkou mensi uklid a co jsme nenasly? lol
a/ Celenku do vlasu
b/ mamin ztraceny svatebni podvazek rodna lol
http://img185.imageshack.us/i/p2170475.jpg/
Slusi ne? big_smile Ja ho snad ani nemela na svatbe dumbom


http://lb2m.lilypie.com/sHnSp2.png
http://lb1m.lilypie.com/UHqmp2.png

Není tady

 

#872 12. 5. 2010 17:11

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

Hani tenhle sirup jsme taky dávali. Ale taky to byl boj to do něj vpravit dumbom

A my jsme dnes skončili s mrkví. V poledne jsem k němu přišla se lžičkou a mističkou a Dany spustil tak hroznej pláč, když to viděl, že jsem mu to ani nezkusila dát. Takže příkrmy odloženy na někdy wink

Zuzi tummenupp


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#873 12. 5. 2010 17:47

Zuzanka007
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 21361

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

Holky mame treti zub reta Tak prece to bylo ono ,co ji poslednich par tydnu tak pozlobilo dumbom a ctvrty uz vykukuje malinko taky smile

Peti tak treba za par mesicu bude mrkev prijata s vetsim nadsenim smile


http://lb2m.lilypie.com/sHnSp2.png
http://lb1m.lilypie.com/UHqmp2.png

Není tady

 

#874 12. 5. 2010 18:24

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

Zuzi- tak čelenkopodvazek je epesní lol

Peti - já zas dneska četla chytrou knihu ( big_smile) a tam psáno jest, že příkrmy netřeba pokud dítě prospívá, klidně i do roku vissla Nemyslím, že budu do roku plně kojit, ale fakt mi přijde, že rvát to do nich za každou cenu, jen proto, že se to "má" roll
Mimochodem je tam krásná pasáž o krkání lol Večer vám jí ocituju tongue


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#875 12. 5. 2010 19:51

Ališa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rokycany
Registrovaný: 3. 4. 2009
Příspěvky: 3464
Web

Re: CHAT Podzimňátka 2009 - 5

Tak  já se tedy na ty příkrmy tvářím trochu jinak. Def beru to tak, že pokud budu dítě kojit plně do roka a bude prospívat a bude mu to stačit, což bude, tak si pak bude těžko zvykat na jiné chutě. Nedovedu si představit, jak bych mu po roce vysvětlovala, že už nebude jenom mlíčko, ale něco jiného. Takže já jsem silně proti tomu. Teď to vypadá, že by to bylo hlavně kvůli mně, což je na druhou stranu pravda. Já to i vím z praxe. Mám dobrou kamarádku, která kojila synka do osmi měsíců plně, protože mu to stačilo, prospíval a jí se do příkrmů nechtělo i z pohodlnosti. No a když už by pak ráda začala, tak se synek šprajcnul a prostě nic jist nechtěl. Prostě chtěl kozu a nic jiného. Dneska jsou mu 2 roky, chlapeček strašně špatně jí, kolikrát celý den jen pije mlíčko z koja. Kamarádka už ani nenosí krátké sukně, jak má propadlá kolena, protože to kojení jí prostě už vysiluje. Ale on by byl opravdu schopný celý den nic nejíst, takže ho opravdu převážně kojí. A když o tom kolikrát mluví, tak říkala, že u dalšího dítěte to tak rozhodně neudělá, že prý ho začne přikrmovat co nejdřív. Toť můj názor. Ale ať si každej dělá co chce.

Peti vůbec to nehroť. Já jsem i zastáncem názoru, že pokud zeleninka nechutná, tak se vrátím ke koju a zkusíme to až dýl. Takže no problemo. Dáda taky přestal papat ovoce, takže mu ho nedávám, počkám pár dnů, týdnů a začneme znova. Místo toho kojo. Takže podle mého vše OK. 

Zuzi Sofinka fešanda.

Nutrolin Dádovi nějak nejde, ale já do něho tu lžičku šupnu ani o tom neví.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/28719.png

19.10. v 13:45hod., 3050g, 50cm, po propuštění z porodnice 3100g, 6 neděl - 4100g, 2M - 5410g 55cm, 3M 6400g 62cm, 4M 7020g 65cm, 5,5M 7720g 66cm, 6,5M 8340g 68cm, 7M 8600g, 8M 9010g 70cm, 10M 9600g 72cm, 11M 9760g, 12M 10020g, 74cm, 18M 11850g, 81cm

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů