Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#26 25. 3. 2010 19:45

Kotěvbotě
♥♥♥♥♥--

Re: Jak myjete okna?

Já je myji jen clinem, jedním hadrem rozetřu, druhým vyleštím. Taky mě to čeká teď o víkendu styrka

Není tady

#27 29. 3. 2010 7:52

amely
♥♥♥♥♥--

Holky, díky za podporu. Okna jsou umytá. I ty žaluzky jsem vzala vysavačem. Ani to tak dlouho netrvalo, jen se k tomu musím vždycky dlouho psychicky připravovat.

Není tady

#28 29. 3. 2010 9:22

Anda
♥♥♥♥♥♥-

aprill napsal(a):

Anda napsal(a):

Barborko, možná jsem čuně, ale nemyju je. Před mytím je akorát pořádně sjedu vysavačem s nástavcem (kartáčkem) z obou stran 2x. Sklopím je naplocho nejdřív na jednu stranu, sjíždím odshora dolů, pak to samé opačně. A pak repete (kvůli prachu, který se případně zvířil). Jsou pak jak nové.

vavava , mᚠžaluzie před oknem nebo v okně. Nedovedu si představit jak by žaluzie vypadaly kdybych je pravidelně nemyla.  Jak často je "sjíždíš" vysavačem?

Před oknem. A vysávám je tak ob dva měsíce, častěji mě nikdo nepřinutí. Ale i když je nemyju vodou, připadají mi podstatně čistší, než když jsem je dřív šudlila vlhkým hadrem. Máme je čistě bílé a i když jsem je poctivě brala jednu po druhé, zdály se mi šmouhatý. Já už si to teď zase  nedovedu představit jinak.

Není tady

#29 29. 3. 2010 10:28

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

amely napsal(a):

Holky, díky za podporu. Okna jsou umytá. I ty žaluzky jsem vzala vysavačem. Ani to tak dlouho netrvalo, jen se k tomu musím vždycky dlouho psychicky připravovat.

-mám ten samý problém.Zkoušela jsem žaluzie umýt parním čističem,aleto byla katastrofa,voda stékala dolů a ani to nebylo pořádně umyto.S tím vysavačem to tedy zkuším,jaký nástavec? - zkusím ten menší nasedačky,ne?

Jinak jsem většinu žaluzií v bytě nečistila asi 5 let,odradil mě ten parní čistič od ddalších pokusů a jinak sbírám psychické síly k těm dalšímbig_smile

Není tady

#30 29. 3. 2010 12:37

Anda
♥♥♥♥♥♥-

Jasně. Malý nástavec - já mám oválek asi 10x5 cm se štětinkama. A hezky po směru žaluzií. Pak otočit a repete.

Není tady

#31 29. 3. 2010 13:13

brenda9
♥♥♥----

Meju je pořádně tak 2x do okna. Bydlíme na hlavní třídě, tak bych mohla mýt pořád. Když se mi zdají hodně špinavé, vezmu clin a vyčistím..

Upravil(a) brenda9 (29. 3. 2010 13:13)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí