Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#551 31. 7. 2010 4:09

ElinaH.
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 4. 2010
Příspěvky: 456

Re: A co dál?

werena30 napsal(a):

Holky,hodím to do tohodle vlákna,protože sem jsem psala naposled.
Píšu po měsíci,co jsem z domu.
Řekla bych,že se mi daří dobře.Žiju teď hodně aktivně,scházím se s přáteli,už jsem sehnala i nějakou brigádu k MD,kam bych měla nastoupit v září.Manžel mi zatím platí nadstandartní alimenty.
V říjnu bych se měla vrátit zpátky do školy. Toliko věci pozitivní.
Druhá stránka věci je,že má rodina mi nijak nepomáhá (což beru- není to jejich povinnost) naopak dělají vše pro to,abych se k manželovi vrátila. Manžel mě přemlouvá,abych bydlela zpátky u něj a mě je jasné,že za půl roku mi dojde mateřská a s financemi jsem . . . no, však víte kde. Nehledě na to,že stačí,aby se manžel zasekl na tom,že nebude platit a jsem též v háji. Takže asi budu muset nechat školy a to ponesu těžce a moji rodiče to nejspíš nepřežijí roll .
Taky musím udat naše zvířata,protože tam,kde bydlím si je vzít nemůžu.Tohle chování jsem vždycky odsuzovala.Nějak se s tím špatně srovnávám grater .
Prostě mám pocit,že ze všech stan je na mě vyvíjený nějaký nátlak a já už celou situaci přestávám vidět s odstupem.

moc Ti držím palce,musí to moc bolet dát pryč zvířata...Sbírám odvahu k odchodu s vědomím,že přítel řekl,že když se rozejdeme,dítě mi v péči nenechá (10 měsíční dceru)

Není tady

 

#552 31. 7. 2010 15:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: A co dál?

werena30 napsal(a):

Holky,hodím to do tohodle vlákna,protože sem jsem psala naposled.
Píšu po měsíci,co jsem z domu.
Řekla bych,že se mi daří dobře.Žiju teď hodně aktivně,scházím se s přáteli,už jsem sehnala i nějakou brigádu k MD,kam bych měla nastoupit v září.Manžel mi zatím platí nadstandartní alimenty.
V říjnu bych se měla vrátit zpátky do školy. Toliko věci pozitivní.
Druhá stránka věci je,že má rodina mi nijak nepomáhá (což beru- není to jejich povinnost) naopak dělají vše pro to,abych se k manželovi vrátila. Manžel mě přemlouvá,abych bydlela zpátky u něj a mě je jasné,že za půl roku mi dojde mateřská a s financemi jsem . . . no, však víte kde. Nehledě na to,že stačí,aby se manžel zasekl na tom,že nebude platit a jsem též v háji. Takže asi budu muset nechat školy a to ponesu těžce a moji rodiče to nejspíš nepřežijí roll .
Taky musím udat naše zvířata,protože tam,kde bydlím si je vzít nemůžu.Tohle chování jsem vždycky odsuzovala.Nějak se s tím špatně srovnávám grater .
Prostě mám pocit,že ze všech stan je na mě vyvíjený nějaký nátlak a já už celou situaci přestávám vidět s odstupem.

hmm To so zvieratami mi je žúto... ostatné s apdoža mňa čaosm vyrieši. Každý problém má nejaké riešenie, ide len o to nájs ho... wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#553 31. 7. 2010 18:14

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: A co dál?

zuzi777a napsal(a):

Jasně, že s vlastními pocity se každý musí prokousat sám....stolt Ale  věta Werenina partnera  je trošku posunutá obsahem k  nezájmu o ni. Myslím, že to je problém.

Ano, je to problém..stále stejný a stále Werenin stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#554 31. 7. 2010 18:15

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: A co dál?

werena30 napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Já vím..tyhle porogramy se hodně těžko "vypínají" a "přeprogramovávají"...
Ale podívej se na to: mᚠza sebeou první dobrý skutek - manža je sebejistější. Přitom bez tebe, bez tvého rozhodnutí a bez tvého konání by prostě nebyl. Nerozseknul by to.

Mám strach,že ty programy hrozně přenáším na svou dceru.V tomhle ohledu musím nejvíc napravovat.

. . .Ale za poslední dva týdny jsem zvládla najít bydlení,přestěhovat se,zřídit si vlastní účet, vlastní telefon (dřív jsem měla smlouvu na manžela),podat si přihlášku do autoškoly,sepsat životopis a dnes první pohovor a mám z toho vážně dobrý pocit.
Tak mi držte palce,a mi ta práce vyjde!

Jsi moc šikovná holka tummenupp


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#555 31. 7. 2010 18:18

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: A co dál?

werena30 napsal(a):

Holky,hodím to do tohodle vlákna,protože sem jsem psala naposled.
Píšu po měsíci,co jsem z domu.
Řekla bych,že se mi daří dobře.Žiju teď hodně aktivně,scházím se s přáteli,už jsem sehnala i nějakou brigádu k MD,kam bych měla nastoupit v září.Manžel mi zatím platí nadstandartní alimenty.
V říjnu bych se měla vrátit zpátky do školy. Toliko věci pozitivní.
Druhá stránka věci je,že má rodina mi nijak nepomáhá (což beru- není to jejich povinnost) naopak dělají vše pro to,abych se k manželovi vrátila. Manžel mě přemlouvá,abych bydlela zpátky u něj a mě je jasné,že za půl roku mi dojde mateřská a s financemi jsem . . . no, však víte kde. Nehledě na to,že stačí,aby se manžel zasekl na tom,že nebude platit a jsem též v háji. Takže asi budu muset nechat školy a to ponesu těžce a moji rodiče to nejspíš nepřežijí roll .
Taky musím udat naše zvířata,protože tam,kde bydlím si je vzít nemůžu.Tohle chování jsem vždycky odsuzovala.Nějak se s tím špatně srovnávám grater .
Prostě mám pocit,že ze všech stan je na mě vyvíjený nějaký nátlak a já už celou situaci přestávám vidět s odstupem.

Tento tvůj text je plný negtivních myšlenek...Musí ti být hrozně...to, co si myslíš, to žiješ stolt
Myslíš, že by šlo změnit úhel pohledu?
A nebo ještě lépe: zbavit se těch nepříjemných myšlenek, které ti vytvářejí samé negativní programy, podle kterých pak funguješ?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#556 1. 8. 2010 9:51

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: A co dál?

ElinaH. napsal(a):

moc Ti držím palce,musí to moc bolet dát pryč zvířata...Sbírám odvahu k odchodu s vědomím,že přítel řekl,že když se rozejdeme,dítě mi v péči nenechá (10 měsíční dceru)

Ty zvířata mě trápí ze všeho nejvíc grater . Říct to sice může,ale mimino mu do péče nikdo nesvěří reta .

Není tady

 

#557 1. 8. 2010 10:28

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: A co dál?

Pandorraa napsal(a):

Tento tvůj text je plný negtivních myšlenek...Musí ti být hrozně...to, co si myslíš, to žiješ stolt
Myslíš, že by šlo změnit úhel pohledu?
A nebo ještě lépe: zbavit se těch nepříjemných myšlenek, které ti vytvářejí samé negativní programy, podle kterých pak funguješ?

Subjektivně je mi skvěle,pokud mě někdo z příbuzenstva nepodrobí důkladné duševní masáži. To je na tom snad to úplně nejt잚í.
Spíš jsem tu vypsala ty věci,ve kterých se plácám,i když řešení je nejspíš někde poblíž.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů