Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 21. 3. 2010 7:25

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: A co dál?

Zklamaná napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Zklamaná napsal(a):


Já bych se ASI neptala - já bych to rovnou konstatovala  - tento týden ti dám na zabydlení u milenky, ale příští týden odjíždím na celý týden pryč, takže ti děti v tolik a tolik nachystám a jelikož jsem "pro neuzurpování dětí" můžeš se rozhodnout, zda děti budou ve střídavé péči nás obou v termínu týden/týden, nebo 14 dní/14 dní a nebo dokonce měsíc/měsíc. Potřebuji to vědět, abych si podle toho mohla zorganizovat vlastní žití.

Zklamčo tys nám vyměkla. Já bych to viděl na tady mᚠk tomu stěhování ještě děti a nezapomeň krmí se 3x denně a denně převlíkat, jinak na tebe pošlu sociálku a pro ohrožování mravní výchovy pujdeš na Pankrác lol

Vyměkla? Z čeho soudíš? Domněnkuješ se, že když dokážu být potvora na chlapa, že budu stejná na své děti? To bych jim neudělala - ale jemu s radostí ano, když už to dítě se mnou má, necht se hezky spravedlivě stará...a kde vezme pak čas na vše kolem sebe, to  mi je pak celkem šumák. A jelikož můj partner je super otec, tak vím, že bych nemusela mít jakoukoliv obavu tu střídavou péči požadovat.

Ty a potvora na chlapa? Tos mě při nedělním ránu s kávičkou a štrůdlikem do postílky rozesmála. Stejnak ti nevěřím, že jsi na pána tvorstva vůbec něco dovolila. Ale poza to byla dokonalá, Přiznám že jsem na chvilku podlehl, ale už tě plně chápu. No jdu se dochutnat kávičku, tak papá kočičko a pěknou jarné neděli.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#27 21. 3. 2010 8:20

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: A co dál?

Pisateli, teda fuj, jíst v posteli roll

vy dva se pořád kočkujete, že vy se milujete coolbig_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#28 21. 3. 2010 8:35

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: A co dál?

sisina napsal(a):

Ptala jsem se ho, co to jako je jestli ví.A prej tatínek tetu pusinkoval všude. Jo a ještě že jí říkal , že ji miluje

To snad není ani možný... ty jsou totálně blbý oba dva... tatínek i teta... va


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#29 21. 3. 2010 8:49

majkafa
Host

Re: A co dál?

Mikeš napsal(a):

sisina napsal(a):

Ptala jsem se ho, co to jako je jestli ví.A prej tatínek tetu pusinkoval všude. Jo a ještě že jí říkal , že ji miluje

To snad není ani možný... ty jsou totálně blbý oba dva... tatínek i teta... va

Nedělej unáhlené závěry. Nevíme, jak to bylo. Třeba klouček odpoledne u tety "spal" a oni nevěděli, že je vzhůru. Taky je otázka, co pro čtyřletého prcka znamená - pusinkoval všude. Bych to neřešila ani se tím netrápila, být sisinou. Má teď dost jiných starostí, hlavně materiálních. Snad jí to líp pomůže překlenout ty duševní a srdíčkové.

 

#30 21. 3. 2010 8:59

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: A co dál?

majkafa napsal(a):

Mikeš napsal(a):

sisina napsal(a):

Ptala jsem se ho, co to jako je jestli ví.A prej tatínek tetu pusinkoval všude. Jo a ještě že jí říkal , že ji miluje

To snad není ani možný... ty jsou totálně blbý oba dva... tatínek i teta... va

Nedělej unáhlené závěry. Nevíme, jak to bylo. Třeba klouček odpoledne u tety "spal" a oni nevěděli, že je vzhůru. Taky je otázka, co pro čtyřletého prcka znamená - pusinkoval všude.

Tak to já si právě dovedu představit úplně jasně, co znamená to "pusinkoval všude"... smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#31 21. 3. 2010 10:35

majkafa
Host

Re: A co dál?

Božemůj. Ani kousek empatie v sobě nenajdeš? Tohle tady a teď není vtipné.

Upravil(a) majkafa (21. 3. 2010 10:36)

 

#32 21. 3. 2010 10:52

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: A co dál?

PPavlaa napsal(a):

Pisateli, teda fuj, jíst v posteli roll

vy dva se pořád kočkujete, že vy se milujete coolbig_smile

drobky v posteli nesnáším - to víš, že mě miluje, stále mu připomínám jeho první lásku - jeho BM, zažil s ní tolik dobrého i zlého, že prostě nezapomene. Stará láska nerezaví....a i rozmnožil svou vejplatu v dětech cool Takže jak tu kvává o tom, že do manželky (ouplně cizí ženský) není radno nalejvat prachy, tak doma to dělal pravidelně i se stojkou vissla


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#33 21. 3. 2010 11:19

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: A co dál?

Sisi pussa

Není tady

 

#34 21. 3. 2010 13:20

sisina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 3. 2009
Příspěvky: 467

Re: A co dál?

eremuruss napsal(a):

sisina napsal(a):

A ještě mě tak před dvěma týdny malý říkal :" maminko tatínek se miloval s tetou, já jsem je viděl." A manža se tomu smál, že to si plete, že to viděl asi někde ve filmu. Takže si ho bral s sebou když byl s ní.

Tobe to podezrele neprislo,kdyz te to maly rikal?

To víš že mi to bylo podezřelé, říkal to dokonce před tatínkem. A táta se jen smál a prej to si asi pamatuje ještě jak to bylo před rokem. Stará záležitost

Není tady

 

#35 21. 3. 2010 13:26

sisina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 3. 2009
Příspěvky: 467

Re: A co dál?

Mikeš napsal(a):

sisina napsal(a):

Ptala jsem se ho, co to jako je jestli ví.A prej tatínek tetu pusinkoval všude. Jo a ještě že jí říkal , že ji miluje

To snad není ani možný... ty jsou totálně blbý oba dva... tatínek i teta... va

To jsem dopadla Mikeši, že? A jak jsem si myslela, že jsem dobrá, že jsem před rokem sice s terapijí a antidepr. zvládla, že manža už ví, co pro něho znamenáme. A mám to tu znovu. To se ani nedá pochopit. Jak mi tohhle může dělat? Všichni mě radí, ruce od něj pryč.  Ale on se stejně rozhodl, zavolal mi to na mobil i když asi 10min před tím byl doma a mohl mi to říct osobně.

Není tady

 

#36 21. 3. 2010 13:35

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: A co dál?

Sisi pussa mně se z toho tvého chlapa dělá šoufl. A to bylo kdykoli, jestli před rokem, nebo teď je to šmejd, když dopustí, aby ho syn viděl inflagranti s milenkou.
Kašli na něj na bídáka, když mu není ani trochu blbé udělat ti dvakrát to samé po roce s jednou a tou samou babou. dumbom Jestli mu vᚠvztah po návratu nevyhovoval, měl ho ukončit a ne ho zase léčit milenkou. Pro člověka jeho kvalit nemusíš dlouho smutnit. Jen si to porovnat v hlavě a bude ti líp. smile

Upravil(a) Fanny5 (21. 3. 2010 13:37)

Není tady

 

#37 21. 3. 2010 13:38

sisina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 3. 2009
Příspěvky: 467

Re: A co dál?

Opravdu jsem věřila že mě miluje, byla jsem šastná, že jsme spolu. Krásné vánoce a poslední 2 měsíce se začal chovat odměřeně, jako dřív.Byl stále unavený, vyhýbal se intimnostem.A te Vám napíšu něco, co je asi už zoufalé, ale obědnala jsem se na plastickou operaci, zpevnit prsa.. Myslela jsem si, že třeba to by mohlo nějak pomoci v našem intimním životě.Že budu pro něj atraktivnější. A on to normálně použil jako jeden z důvodů, proč mě opouští. Že jsem marnotratná a použiju 50000kč pro sebe a mohla jsem to dát na něco do rodiny. A já ještě aby to nezatížilo rozpočet, tak si zrušila důchodové pojištění na tu operaci. A te nevím vůbec, jestli to zrušit nebo co dál. Kamarádky mě říkají že to nesmím zrušit,že musím myslet na sebe. Mám komplexy že mám nepěkná prsa po dětech už roky. A co te? nevím, je toho na mě moc. A tak zničeho nic, nečekaně.

Není tady

 

#38 21. 3. 2010 13:51

sisina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 3. 2009
Příspěvky: 467

Re: A co dál?

Fanny5 napsal(a):

Sisi pussa mně se z toho tvého chlapa dělá šoufl. A to bylo kdykoli, jestli před rokem, nebo teď je to šmejd, když dopustí, aby ho syn viděl inflagranti s milenkou.
Kašli na něj na bídáka, když mu není ani trochu blbé udělat ti dvakrát to samé po roce s jednou a tou samou babou. dumbom Jestli mu vᚠvztah po návratu nevyhovoval, měl ho ukončit a ne ho zase léčit milenkou. Pro člověka jeho kvalit nemusíš dlouho smutnit. Jen si to porovnat v hlavě a bude ti líp. smile

A mě je ještě po něm smutno. Co to se mnou je? Nejsem asi fakt normální. Ale taky vím, že tohle musí skončit, tento život je jen naděje a pak trápení. Jak to zvládnout a nezbláznit se. To prostě nemůžu pochopit, že mi takhle mohl lhát, právě on, a já mu tak po tom všem věřila.Každé slovo.

Není tady

 

#39 21. 3. 2010 13:54

majkafa
Host

Re: A co dál?

Fanny5 napsal(a):

Sisi pussa mně se z toho tvého chlapa dělá šoufl. A to bylo kdykoli, jestli před rokem, nebo teď je to šmejd, když dopustí, aby ho syn viděl inflagranti s milenkou.
Kašli na něj na bídáka, když mu není ani trochu blbé udělat ti dvakrát to samé po roce s jednou a tou samou babou. dumbom Jestli mu vᚠvztah po návratu nevyhovoval, měl ho ukončit a ne ho zase léčit milenkou. Pro člověka jeho kvalit nemusíš dlouho smutnit. Jen si to porovnat v hlavě a bude ti líp. smile

Fanny, on ten vztah přece ukončil - teď. Možná zjistil, že tu ženu miluje.
Ale měl by se aspoň slušně rozejít.

 

#40 21. 3. 2010 13:57

majkafa
Host

Re: A co dál?

sisina napsal(a):

Opravdu jsem věřila že mě miluje, byla jsem šastná, že jsme spolu. Krásné vánoce a poslední 2 měsíce se začal chovat odměřeně, jako dřív.Byl stále unavený, vyhýbal se intimnostem.A te Vám napíšu něco, co je asi už zoufalé, ale obědnala jsem se na plastickou operaci, zpevnit prsa.. Myslela jsem si, že třeba to by mohlo nějak pomoci v našem intimním životě.Že budu pro něj atraktivnější. A on to normálně použil jako jeden z důvodů, proč mě opouští. Že jsem marnotratná a použiju 50000kč pro sebe a mohla jsem to dát na něco do rodiny. A já ještě aby to nezatížilo rozpočet, tak si zrušila důchodové pojištění na tu operaci. A te nevím vůbec, jestli to zrušit nebo co dál. Kamarádky mě říkají že to nesmím zrušit,že musím myslet na sebe. Mám komplexy že mám nepěkná prsa po dětech už roky. A co te? nevím, je toho na mě moc. A tak zničeho nic, nečekaně.

To je ale blbost. To může pomoct tobě, jestli mᚠmindrák ze svých prsou, ale ničemu a nikomu jinému. Myslím, že je to opravdu nesmysl. Kamarádky bych neposlouchala, poslouchala bych sama sebe. Ale jeho tím už nezískáš.

 

#41 21. 3. 2010 14:01

sisina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 3. 2009
Příspěvky: 467

Re: A co dál?

Jo a ještě mi ráno než odešel řekl, že čekal, že mu řeknu, že ho miluju, že to nějak uděláme, že mě má moc rád.Prej mě s ní nepodvádí fyzicky, že  s ní nespal, ale žýe se jen sešli párkrát a že ho za ní táhne srdce. A já mu nato, že tohle už po mě nemůže chtít, aby do konce měsíce dobydlel se mnou a od dubna že půjde do podnájmu. Řekla jsem mu, že to takhle nezvládnu, že bude lepší když mě tohle řekl, aby šel hned. Tak šel. Sice si vzal zatím jen pár věcí a je u rodičů. To vím, protože mě byli navštívit a zjistit co se děje.

Není tady

 

#42 21. 3. 2010 14:03

sisina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 3. 2009
Příspěvky: 467

Re: A co dál?

majkafa napsal(a):

sisina napsal(a):

Opravdu jsem věřila že mě miluje, byla jsem šastná, že jsme spolu. Krásné vánoce a poslední 2 měsíce se začal chovat odměřeně, jako dřív.Byl stále unavený, vyhýbal se intimnostem.A te Vám napíšu něco, co je asi už zoufalé, ale obědnala jsem se na plastickou operaci, zpevnit prsa.. Myslela jsem si, že třeba to by mohlo nějak pomoci v našem intimním životě.Že budu pro něj atraktivnější. A on to normálně použil jako jeden z důvodů, proč mě opouští. Že jsem marnotratná a použiju 50000kč pro sebe a mohla jsem to dát na něco do rodiny. A já ještě aby to nezatížilo rozpočet, tak si zrušila důchodové pojištění na tu operaci. A te nevím vůbec, jestli to zrušit nebo co dál. Kamarádky mě říkají že to nesmím zrušit,že musím myslet na sebe. Mám komplexy že mám nepěkná prsa po dětech už roky. A co te? nevím, je toho na mě moc. A tak zničeho nic, nečekaně.

To je ale blbost. To může pomoct tobě, jestli mᚠmindrák ze svých prsou, ale ničemu a nikomu jinému. Myslím, že je to opravdu nesmysl. Kamarádky bych neposlouchala, poslouchala bych sama sebe. Ale jeho tím už nezískáš.

Kamarádky mě radí, abych to udělala kvůli sobě, protože mě to dost dlouho trápilo. Ale myslela jsem, že bude mít taky z toho radost on. Tak jsem to myslela.

Není tady

 

#43 21. 3. 2010 14:08

majkafa
Host

Re: A co dál?

sisina, to je jiná. Akorát - teď to zvaž. Budeš sama se třemi dětmi. Osobně si to neumím představit, jak bych tohle zvládala. Hlavně finančně, kdybych neměla výborně placenou práci. Ale pokud mᚠpocit, že to chceš, tak na tu operaci jdi.
Jen - znám muže, co mají silikonové partnerky. Říkají, že vidět to není, ale cítit hodně, při milování. A nelíbí se jim ňuchňat silikon.

 

#44 21. 3. 2010 14:08

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: A co dál?

sisina napsal(a):

... A te nevím vůbec, jestli to zrušit nebo co dál. Kamarádky mě říkají že to nesmím zrušit,že musím myslet na sebe. Mám komplexy že mám nepěkná prsa po dětech už roky...

Kamaradky maji pravdu: JE TO PRO TEBE! Mozna ted ve stinu "dulezitejsich" (pro tebe - ted momentalne) trapeni bys to mohla "odsunout", ale ver, pozdeji, az bolest z rozchodu preboli, bys litovala...
Mam to za sebou ("formovani"), a je to nadherny pocit po tech letech mindraku ze zbytecneho komplexu... A pekne jsem si vynadala, ze jsem to neudelala uz davno predtim... Tak sup pod nuz, uvidis, jak ti pak bude fajn! pussa

Není tady

 

#45 21. 3. 2010 14:13

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: A co dál?

majkafa napsal(a):

...Jen - znám muže, co mají silikonové partnerky. Říkají, že vidět to není, ale cítit hodně, při milování. A nelíbí se jim ňuchňat silikon.

Majko, nemusi to byt vzdy o silikonu... staci "dotvarovat"..., vis?

Není tady

 

#46 21. 3. 2010 14:13

sisina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 3. 2009
Příspěvky: 467

Re: A co dál?

ViktorkaLove napsal(a):

sisina napsal(a):

... A te nevím vůbec, jestli to zrušit nebo co dál. Kamarádky mě říkají že to nesmím zrušit,že musím myslet na sebe. Mám komplexy že mám nepěkná prsa po dětech už roky...

Kamaradky maji pravdu: JE TO PRO TEBE! Mozna ted ve stinu "dulezitejsich" (pro tebe - ted momentalne) trapeni bys to mohla "odsunout", ale ver, pozdeji, az bolest z rozchodu preboli, bys litovala...
Mam to za sebou ("formovani"), a je to nadherny pocit po tech letech mindraku ze zbytecneho komplexu... A pekne jsem si vynadala, ze jsem to neudelala uz davno predtim... Tak sup pod nuz, uvidis, jak ti pak bude fajn! pussa

Děkuji za podporu.Nějaká prsa mám ale povislá, nemělo by to být cítit, jen prostě pěkně vypadat.Ani si nedokážu představit, že bych měla někdy tyhle svoje ukazovat novému chlapovi, pokud někdy nějaký bude. Švagrová to má taky za sebou a moc mě v tom podporuje, prej nabudu sebevědomí a změní se mě život. A atky prej kdy to chci jindy udělat než nyní, když mi je 37let. Už jsem tu operaci zrušila minulý rok, měla jsem už termín a provalila se ta nevěra.

Není tady

 

#47 21. 3. 2010 14:14

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: A co dál?

majkafa napsal(a):

Fanny5 napsal(a):

Sisi pussa mně se z toho tvého chlapa dělá šoufl. A to bylo kdykoli, jestli před rokem, nebo teď je to šmejd, když dopustí, aby ho syn viděl inflagranti s milenkou.
Kašli na něj na bídáka, když mu není ani trochu blbé udělat ti dvakrát to samé po roce s jednou a tou samou babou. dumbom Jestli mu vᚠvztah po návratu nevyhovoval, měl ho ukončit a ne ho zase léčit milenkou. Pro člověka jeho kvalit nemusíš dlouho smutnit. Jen si to porovnat v hlavě a bude ti líp. smile

Fanny, on ten vztah přece ukončil - teď. Možná zjistil, že tu ženu miluje.
Ale měl by se aspoň slušně rozejít.

Myslela jsem to tak, že se měl rozejít i přesto, že neměl znovu milenku. Prostě před tím než se k ní vrátil. Nebo myslíš, že zjistil, že mu ten vztah se sisinou nevyhovuje až v momentě, kdy se vátil k milence.

Není tady

 

#48 21. 3. 2010 14:14

sisina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 3. 2009
Příspěvky: 467

Re: A co dál?

Doktor říkal, že mi to doporučuje a že budu kočka.Tak jako před tětma. Nechodím ani v plavkách , mám prostě z toho komplex.

Není tady

 

#49 21. 3. 2010 14:16

majkafa
Host

Re: A co dál?

Fanny5 napsal(a):

Myslela jsem to tak, že se měl rozejít i přesto, že neměl znovu milenku. Prostě před tím než se k ní vrátil. Nebo myslíš, že zjistil, že mu ten vztah se sisinou nevyhovuje až v momentě, kdy se vátil k milence.

Spíš zjistil, že miluje jinou ženu. Ale asi v tom stále jasno nemá, dle toho, co sisina píše.

 

#50 21. 3. 2010 14:16

sisina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 3. 2009
Příspěvky: 467

Re: A co dál?

Fanny5 napsal(a):

majkafa napsal(a):

Fanny5 napsal(a):

Sisi pussa mně se z toho tvého chlapa dělá šoufl. A to bylo kdykoli, jestli před rokem, nebo teď je to šmejd, když dopustí, aby ho syn viděl inflagranti s milenkou.
Kašli na něj na bídáka, když mu není ani trochu blbé udělat ti dvakrát to samé po roce s jednou a tou samou babou. dumbom Jestli mu vᚠvztah po návratu nevyhovoval, měl ho ukončit a ne ho zase léčit milenkou. Pro člověka jeho kvalit nemusíš dlouho smutnit. Jen si to porovnat v hlavě a bude ti líp. smile

Fanny, on ten vztah přece ukončil - teď. Možná zjistil, že tu ženu miluje.
Ale měl by se aspoň slušně rozejít.

Myslela jsem to tak, že se měl rozejít i přesto, že neměl znovu milenku. Prostě před tím než se k ní vrátil. Nebo myslíš, že zjistil, že mu ten vztah se sisinou nevyhovuje až v momentě, kdy se vátil k milence.

Právě že jsem měla pocit ještě před dvema měsíci, že jsme šastný, bylop to všechno pěkné, ale tak se začal nějak měnit a už mě to připomínalo tu dobu před tím.  A taky mi řekl, že ji potkal náhodou a jen se pozdravili a on zjistil že mu chybí a už to bylo.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů