Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#26 22. 3. 2010 10:27

brenda9
♥♥♥----

Re: levné vylepšení bytu

Kdybych mohla, vymalovala bych si sama už dávno. Jsou tam bohužel vysoké stropy, tak se tam nikomu do malování moc nechce. Malovala jsem akorát kuchyň a malému pokojíček. První změnu jsme udělali s malým, koupila jsem takové ty nalepovací obrázky na zeď a dali jsme to do koupelny, má to motiv krokodýl v koupelně a je to hned trošku veselejšísmile Fotky mám také ráda a líbí se mi etno styl a navíc v tom mám už i pár věcí..

Není tady

#27 22. 3. 2010 19:17

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté

Brendo,vůbec nemusíš malovat celé zdi.Jestliže je podklad bílý,můžeš si udělat pomocí papírové lepenky "rámy" a vymalovat tak části stěn. Vypadá to zajímavě.Máme tímto způsobem vymalované všechny místnosti v baráku.

„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

#28 23. 3. 2010 9:27

brenda9
♥♥♥----

No ono právě to původní je různě barevné, ale můžu zkusit jednu stranu podle tvé rady a uvidím jak to bude ve finále vypadat:)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí