Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 3. 2010 9:03

brenda9
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2009
Příspěvky: 221

levné vylepšení bytu

Ahoj, poradíte mi jak levně vylepšit byt? Jsem nově přestěhovaná do velkého bytu a chtěla bych ho nějak vylepšit, nechci do toho moc investovat, protože nevím, jak dlouho tam budu působit, díky.

Není tady

 

#2 18. 3. 2010 9:22

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: levné vylepšení bytu

To je blbá otázka lol a kterou část bytu chceš levně vylepšit? Stěny? zařízení obejváku? ložnici? kuchyň? dost širokej pojem.
Za stavu tebou položené otázky mám dvě možné řešení. první pořídiut si 10 dkg Semtexu a v bytě odpálit. Pak nemsuíš řešit už nic. Druhá, urob si uprostřed obýváku velké ohniště a mᚠsoučasně i teplo rodinného krbu lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#3 18. 3. 2010 10:22

brenda9
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2009
Příspěvky: 221

Re: levné vylepšení bytu

to mᚠpravdu, když to teď čtu je to opravdu blbý dotaz:) tongue asi ty stěny

Upravil(a) brenda9 (18. 3. 2010 10:23)

Není tady

 

#4 18. 3. 2010 11:35

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: levné vylepšení bytu

Pisatel napsal(a):

To je blbá otázka lol a kterou část bytu chceš levně vylepšit? Stěny? zařízení obejváku? ložnici? kuchyň? dost širokej pojem.
Za stavu tebou položené otázky mám dvě možné řešení. první pořídiut si 10 dkg Semtexu a v bytě odpálit. Pak nemsuíš řešit už nic. Druhá, urob si uprostřed obýváku velké ohniště a mᚠsoučasně i teplo rodinného krbu lol

Hele nedělᚠTy dealera semtexu lollol

Není tady

 

#5 18. 3. 2010 11:41

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: levné vylepšení bytu

Brendo - stěny? Dají se koupit šablony http://www.google.cz/search?q=%C5%A1abl … =firefox-a a pak si pěkně barevně vyrát. Samo to ěnco málo stojí, ale tomu se vyhnout nedá.
Jen pokud jsi v pronájmu, doporučuji nahlédnout do smlouvy, pravděpodobně tam bude něco o tom, že musíš byt vrátit v původním stavu, tak aby sis nenaběhla wink


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#6 18. 3. 2010 11:57

brenda9
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2009
Příspěvky: 221

Re: levné vylepšení bytu

Díky Def, já bych to tam chtěla zútulnit tak nějak všechno, bydlíme tam se synem sami a docela se tam hledáme:) Já ovšem nejsem vyznavačka spousty nábytku, tak to mám zařízené prakticky, ovšem stěny a i místnosti volají po troše nějakých nápadůsmile

Není tady

 

#7 18. 3. 2010 12:24

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: levné vylepšení bytu

brenda9 napsal(a):

Díky Def, já bych to tam chtěla zútulnit tak nějak všechno, bydlíme tam se synem sami a docela se tam hledáme:) Já ovšem nejsem vyznavačka spousty nábytku, tak to mám zařízené prakticky, ovšem stěny a i místnosti volají po troše nějakých nápadůsmile

A jakou mᚠpředstavu? Něco na zeď a nebo něco se zdí?
Kolik je synovi let?

Není tady

 

#8 18. 3. 2010 12:50

brenda9
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2009
Příspěvky: 221

Re: levné vylepšení bytu

spíš jsem myslela něco na zeď, mám u sebe v ložnici stěny různě vymalované, tedy barevně a něco na ně. Obrazy moc ráda nemám. Visí mi tam lapač snů nad postelí a pak jedna maska.. Koukala jsem se v těch krámech, kde mají různé masky, že bych něco přidala, ale tyhle se mi moc nelíbí, jde z nich strach...
malému je 7 a pokojík má docela ok.

Není tady

 

#9 18. 3. 2010 13:40

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: levné vylepšení bytu

brenda9 napsal(a):

spíš jsem myslela něco na zeď, mám u sebe v ložnici stěny různě vymalované, tedy barevně a něco na ně. Obrazy moc ráda nemám. Visí mi tam lapač snů nad postelí a pak jedna maska.. Koukala jsem se v těch krámech, kde mají různé masky, že bych něco přidala, ale tyhle se mi moc nelíbí, jde z nich strach...
malému je 7 a pokojík má docela ok.

A co zvětšenivy fotek syna jak byl malý.
nebo:
dominantnější polici nad postel na knihy a atd... a pak sem tam, třeba sušenou kytku s levandulí , nebo levandulový pytlík.
Já si třeba ve výprodeji v Jysku doupila 2 ks větších dřevěných srdcí za 10 ká.Prostě věším srcovky - hlíněné korále z dovči, malý obrázek od tchýně, slaměné anděly a prostě různé drobné různosti.

Není tady

 

#10 18. 3. 2010 14:31

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: levné vylepšení bytu

Tak na zeď bych viděl parohy nejlépe bývalého lol případně odkladovou plochu milenců a nepoužitelných mužů lol
No vážně. Jistě najdeš ve svém městě tzv. bleší trhy. Pokud mᚠtrochu inspirace, tak tam najdeš vhodné doplňky od lamp, přes různé poličky, koberečky a další doplňky.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#11 18. 3. 2010 14:47

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: levné vylepšení bytu

Já taky nemám ráda obrazy, sice jeden v ložnici nad postelí máme, je poměrně velký,ale má moderní design a hlavně má pro nás s manželem význam. Na protější straně,je dominantou dlouhá police se skrytým kováním. Máme na ní mikrověžičku, pak pár knížek se zarážkami a 2 nerezové svícny s natural.svíčkami a naší svatební fotku v rámečku. Nemám ráda moc doplňků,nepotrpím si na pičičandy,mám ráda lehkost, vzdušnost a hlavně praktičnost.Svým způsobem i strohost.Dobře se to uklízí a udržuje. Neberou mě "lapače prachu"....


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#12 18. 3. 2010 14:50

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: levné vylepšení bytu

Pisateli, je vidět, že jsi v kondici a neztrácíš humor. smile


Pro Romču :
Romi,  představila jsem si sebe na bleším trhu  a udělalo se mi už jen z té představy,  že se tam  prohrabávám   mezi různými věcmi, mdlo. dumbom

Upravil(a) Nela (18. 3. 2010 14:50)


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#13 18. 3. 2010 14:50

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: levné vylepšení bytu

Pisatel napsal(a):

Tak na zeď bych viděl parohy nejlépe bývalého lol případně odkladovou plochu milenců a nepoužitelných mužů lol
No vážně. Jistě najdeš ve svém městě tzv. bleší trhy. Pokud mᚠtrochu inspirace, tak tam najdeš vhodné doplňky od lamp, přes různé poličky, koberečky a další doplňky.

Parohy ne,pisateli,proč si ho připomínat....big_smile a hlavně,to je děsnej lapač prachu...lol jo zato nástěnka potencionálních milenců.......to zní zajímavěji:D


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#14 18. 3. 2010 14:52

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: levné vylepšení bytu

Rejko, tak to jsme na tom stejně, mne taky neberou lapače prachu.  Já spíš vše navíc vyhazuju, nic neuskladňuji.  Sice se pak stává, že po nějakém čase hledám, ale málokdy.smile


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#15 18. 3. 2010 15:01

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: levné vylepšení bytu

Nelo,představa vitríny se sklem- ano,byla to kdysi móda,ale krom toho skla se tam schromažďovaly předměty typu- sošky,přáníčka,zvonečky,výrobky dětí z moduritu.....hrůza. Tohle moje děti mají u sebe na polici,po nějaké době to vymění za aktuální výrobek....nebo takové ty poličky na zeď ve tvaru domečku a v každém chlívečku jiná blbůstka- džbáneček,vázička,kočička....a plno prachu....butter někomu se to líbí,mě ne. Pro mě je to stejně hnusné jako když se nechá plazit kytka po stěně a stále se přitloukají nové a nové hřebíčky. Příšerný...brrrrrrr:usch:


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#16 18. 3. 2010 17:48

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: levné vylepšení bytu

Nela napsal(a):

Pisateli, je vidět, že jsi v kondici a neztrácíš humor. smile


Pro Romču :
Romi,  představila jsem si sebe na bleším trhu  a udělalo se mi už jen z té představy,  že se tam  prohrabávám   mezi různými věcmi, mdlo. dumbom

lol lol lol a já bych zase potřebovala na blešák svačinu wink

Neli , teď jsem si vzpomněla na parohy z chaty lol lol lol a vaše schodiště.

Upravil(a) Romča (18. 3. 2010 17:50)

Není tady

 

#17 19. 3. 2010 7:39

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: levné vylepšení bytu

Romi, prosíííím,  nevzpomínej na parohy  a jiné předměty, které by Pavla mohly zaujmout.  lol  Mi vadí i jeho truhlička s mincema, které má ve svém šuplíku.   Při představě, že bych měla  tu truhličku vzít....brrrr.......


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#18 19. 3. 2010 7:45

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: levné vylepšení bytu

rejka napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Tak na zeď bych viděl parohy nejlépe bývalého lol případně odkladovou plochu milenců a nepoužitelných mužů lol
No vážně. Jistě najdeš ve svém městě tzv. bleší trhy. Pokud mᚠtrochu inspirace, tak tam najdeš vhodné doplňky od lamp, přes různé poličky, koberečky a další doplňky.

Parohy ne,pisateli,proč si ho připomínat....big_smile a hlavně,to je děsnej lapač prachu...lol jo zato nástěnka potencionálních milenců.......to zní zajímavěji:D

Tak si místo parohůl dodej jinou část jeho těla reta lol .


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#19 19. 3. 2010 7:48

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: levné vylepšení bytu

Nela napsal(a):

Romi, prosíííím,  nevzpomínej na parohy  a jiné předměty, které by Pavla mohly zaujmout.  lol  Mi vadí i jeho truhlička s mincema, které má ve svém šuplíku.   Při představě, že bych měla  tu truhličku vzít....brrrr.......

Tady je někdo milionář a neví o tom smile
Ale vážně s humorem jde práce lépe, to jasné, ale je třeba Brendě poradit co na stěnu krom čerstvé malby.
Hele a co přímo malované obrazy či fototapety a k tomu jak kdosi poznamenal lapače prachu a pavučin? tedy ta poličky knihy, sbírku motýlů a pod.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#20 19. 3. 2010 7:53

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: levné vylepšení bytu

Pisateli, mohu tě ujistit, že kdyby měl manžel v té své truhličce nějaké hodnotné mince, já to nepoznám, protože nikdy,  a to je holý fakt, bych na ty mince nesáhla a nevzala je do ruky.   Je to  moje fóbie. lol


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#21 19. 3. 2010 8:20

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: levné vylepšení bytu

Brendo a k těm motýlům wink , můžeš přidat třeba ještě sbírku slaměných klobouků.
Viděla jsem to někde ve filmu a vypadalo to doobře.

Není tady

 

#22 19. 3. 2010 11:56

REŇAS
Host

Re: levné vylepšení bytu

smile Hihi,jedno takové téma a jak tady je veselo. big_smile Ale vážně stěny bych normálně vymalovala v ložnici,třeba u čela postele bych vymalovala tu stěnu barevně a dnes frčí ty stěny skombinovat s pruhy tapety,která doplní tu barevnou stěnu. A je to dekorace jak vyšitá i bez těch obrazů. Nebo,jak tady někdo psal letí i šablony. Ty zas já moc nemusím. Ani ty motýlky,kytičky apod.,ale ty třeba ano. Pokud nemᚠráda barevné stěny,můžeš se více vyřádit na barevných doplňcích. Nebo také dnes letí odstíny,bílá,béžová,hnědá..to znamená neutrální a přidat jen něco barevného pro oživení.
Sem tam nějakou polici na zeď třeba na nějaké ty dekorace(ty já nemám ráda moc,když tak jen minimálně) nebo na knížky..nebo jen třeba nějakou komodu. Nebo někdy udělá divy jen větší váza s kytkou,větvemi apod.(nebo bez) a nebo živá kytka v květináči,který brevně doplňuje nebo kontrastuje s tou barevností. To,už dle Tvého vkusu. Hlavně soudím dle toho co jsem četla od Tebe,nepřeplácávat to jsi psala,že stejně nemᚠráda.(Já také né). Takhle bych nějak postupovala v celém bytě. Nevím zda mᚠráda záclonky,závěsy nebo jen žaluzie a na zem sem tam přidat kusový kobereček. Nevím,jaké tam máte podlahy. Pokojík má malý píšeš celkem O.K.,tak jen bych přidala nějaké ty police,úložné boxy třeba na hračky a už je to školák,tak psací stůl. Židličku. Zdi nějak hezky vymalovala barvou co má třeba v oblibě(snad to není černá...big_smile wink) a klidně dala na zeď něco co má rád,zarámovala plakáty s auáky nebo něco. My máme vlaky..smile

 

#23 19. 3. 2010 13:05

brenda9
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2009
Příspěvky: 221

Re: levné vylepšení bytu

Díky všem za nápady. I tobě Pisateli:)
Syn má pokoj vymalovaný na modro, dvě zdi proti sobě, má tam psací stůl pod oknem. A pak klasicky skříň na oblečení, teď jsem mu přidala 2 police na knížky. Na zeď jsem mu koupila takovou mapu, kde jsou světadílya zvířata, která ta žijí. Jen to potřebuju dát do nějakých lišt, aby to vypadalo hezky. Na zemi má koberec.
Já mám u sebe na podlaze krásné lino, do toho jsem zainvestovala, protože jsem alergik. Kytky bych ráda, jenže máme kocoura a žádná z kytek jeho útoky nevydrží (snad se umoudří). Včera jsem viděla v papírnictví takovou samolepku na zeď a ta se mi líbí, do té bych asi šla:) Pokoj mám část zelenou a část meruňkouvou.
Mám lehké závěsy, protože nám mají měnit okna, tak bych si pak dala rovnou žaluzie, mám ráda tmu a přesně jak tu někdo říkal, lapače prachu nejsou nic pro mě.
Každopádně police a návštěva blešího trhu jsou velmi inspirativníbig_smile

Není tady

 

#24 19. 3. 2010 16:54

booya
♥------
Registrovaný: 19. 3. 2010
Příspěvky: 1

Re: levné vylepšení bytu

Smazáno, nepovolená reklama, navíc příspěvek úplně offtopic

Upravil(a) AndreaP. (19. 3. 2010 19:39)

Není tady

 

#25 19. 3. 2010 23:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: levné vylepšení bytu

brenda9 napsal(a):

to mᚠpravdu, když to teď čtu je to opravdu blbý dotaz:) tongue asi ty stěny

Kúpi si hotovú farbu a vmažova si to podža seba... Ja mám aspoň v garsónke stenu dvojfarebnú... A šikovná kamoška si namažovala celý obraz(ale vo vlastnom, to je pravda). Potapetova si kuch, linku niečím pekným tiež nemusí by drahé... plus dáky ten lacnejší a menší nábytok zo supermarketov, nejaký pekný plagát, obraz... Ja som chcela ladi byt do orientálneho štýlu, ale víazí zatiaž praktická stránka, takže robím kompromisy - ale aj maličkosti a doplnky urobia svoje. stolt Masky som dostala, dve "nehrozivé", ale inak ma tiež až tak neberú, to skôr malé sošky z etno-shopu, štýlová lampa, bubienok a okrem egptských papyrusov moje zväčšené fotky z ciest. Fotky ma tiež berú viac ako obrazy,

Upravil(a) Selima (20. 3. 2010 0:07)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů