Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#951 17. 5. 2010 22:01

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Dobrý večír, Lusi dle předpovědi má být hezky a 21 stupňů , tak snad jim předpověď vyjde
já byla dnes ve městě něco vyřídit, bydlíme na kopci, ale pod ním je řeka Lučina a kolem pole  apřes cestu se valilo tolik vody, tam jsem projela, zpátky už ne,tak snad jediná říjezdová cesta k nám zůstane otevřená

Lu to ti nezávidím, že Terka vůbec nespí, já si tak oddychnu, že si Tobi 2x denně schrupně ( v tomhle počasí zalézám do pelechu s ním)


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#952 17. 5. 2010 22:10

Monaska81
♥♥♥♥---
Místo: Kolín
Registrovaný: 22. 8. 2009
Příspěvky: 294
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Ahoj holky, jdu se na vás podívat a zjistit jak se máte. A taky pomoct překonat tu 1000 ať máme narozeniny v novém chlívečku.

Chtěla jsem všechno dočíst,ale je to celkem nereálné.

To mě mrzí, že je Angel se Štěpánkem v nemocnici, ten palec je trápil už dlouho. Tak je Tinuš pozdravuj, že posíláme pussa.

U nás je hodně novinek, Robí se začal stavět a pomalu se poposouvá kolem nábidku, za dva týdny mu budou už 2 roky, takže budeme slavit tenhle víkend u tchánovců a víkend potom sse snad konečně stěhujeme a potom další oslava pro naší část rodiny dumbom Si to půjdu hodit.

Jako dárek dostane tříkolku: http://www.autosedacky-online.cz/detske … 9-204.html
a aktivní hrací stolek od FP ( ten kupují tchánovci, poslala jsem jim kontakt už minulý týden aby ho dostal na oslavě ale oni ho objednali až dnes a dodací doba je 10 dnů).takže ten tam asi nebude.

Jinak jsme byli s Robím v nemocnici, měl salmonelu, jen jeden výtěr byl pozitivní, ostatní negativní.

Dneska jsem mu pořídila i golfky, náš kočárek je velkej jak k.r.a.v.a a zabere vždycky celej kufr, ty golfky jsou skladnější. Po oslavách budu aktualizovat rajče, tak tam určo budou. manžel říká, že jsou spíš pro holku, jsou oranžové, ale zelené a modré byli jak v.y.b.l.i.t.é., ta oranžové je veselá a na léto jak dělaná.
Jou to tyhle ale v oranžovém (obrázek je dole na stránce) http://www.kocarky-vydeko.cz/katalog-detail/4022-nafi/
Tak holky co myslíte, jsou holčičí? 

Robí spinká celou noc, usne kolem 21h a spí do 7, paráda.

Slibuji, že sem budu chodit častěji, stýská se mi tak trochu po holkách co nemají FB grater

Tak pro začátek to asi stačí, mějte se papa


Nauč se smát se slzami v očích, pomalu kráčet, nauč se hladit se zaťatou pěstí, teprve pak poznáš jak je život krásný.. a stojí za to o něj bojovat!
BBCode:
http://lilypie.com/pic/2010/05/18/nMdp.jpghttp://lb1f.lilypie.com/r29up2.png

Není tady

 

#953 17. 5. 2010 22:19

Monaska81
♥♥♥♥---
Místo: Kolín
Registrovaný: 22. 8. 2009
Příspěvky: 294
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Jé, Lul. Lulinka Terinka je hezky na zádech, stejně jako Tobí od Janičky, jak to holky děláte? Mě se nevede (moc necvičím asi bych měla), což mi připomíní, Jani jaký byl ten sraz s holkama?


Nauč se smát se slzami v očích, pomalu kráčet, nauč se hladit se zaťatou pěstí, teprve pak poznáš jak je život krásný.. a stojí za to o něj bojovat!
BBCode:
http://lilypie.com/pic/2010/05/18/nMdp.jpghttp://lb1f.lilypie.com/r29up2.png

Není tady

 

#954 17. 5. 2010 22:31

Monaska81
♥♥♥♥---
Místo: Kolín
Registrovaný: 22. 8. 2009
Příspěvky: 294
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Jani, ještě jsem tě chtěla poprosit o odkaz na sluneční brejličky


Nauč se smát se slzami v očích, pomalu kráčet, nauč se hladit se zaťatou pěstí, teprve pak poznáš jak je život krásný.. a stojí za to o něj bojovat!
BBCode:
http://lilypie.com/pic/2010/05/18/nMdp.jpghttp://lb1f.lilypie.com/r29up2.png

Není tady

 

#955 17. 5. 2010 23:31

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

jo a holky- dnes mi zbaštil 200g sklenku od hami-špagety s mozarelou a rajskou, byly tam kousky těstovin i rajčat a v pohodě jedl a šmakovalo mu ,ale moje vařené chce mixované, nemám k tomu takovou klouzavou omajdu jako mají v těch sklenkách a tak mu to asi v krku drhne

nemáte nějaké recepty na jídla, pro sebe i pro prcky ? že bych vařila už jedno jídlo a sobě pak dosolila po odebrání porce pro Tobíka ?


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#956 17. 5. 2010 23:49

Lusinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 1465
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Zdravím všechny při pondělku...

povodně jsou strašný, když na to koukám je mi ouzko. Snad se brzy voda i počasí umoudří a nebude to stát další životy.
Vy, co to máte blízko sebe, držte se.

Jani, v pátým nebo šestým? Tak to já sem potom v devátým lol HOlky a máte recht, když plánujete brzy sourozence, to u nás zatím nee, takže se mi cvičení nevyhne hmm O striích ani nemluvím.

Pauli, super, že si to tví kluci na vláčkách užili smile

Angel, moc na vás myslíme pussa Ať Štěpánkovi pomůžou a jste brzy doma, fit k tomu moři.

mě taky nevadí vázat venku, ale věčně se mi na konce nachytává nějaký listí či co, když mám kočár sebou tak cípy mám v něm. Jen venku pořád vážeme na břicho, na záda jen doma. Navíc teď je celkem zima. A vážu míň a míň sad , Kristýnka chce chodit po svých, už sem jí třikrát vzala do obchodu co máme u domu. Byla nadšená.

Libu, gratulace ke stoupání a šestému zoubku tummenupp

Luli, Týnka je taky spíš nespací, ale pořád přes den spát chodí. To koukám, že už nespíte vůbec. A nechci strašit, ale Týnka co chodí sama, tak jí to o moc víc neunavuje, naopak má spoustu energie, i když celý den doslova běhá. Si říkám, že to není normální aby tak rychle utíkala. Pořád je v ložnici, honí kocoura a já si na chvíli nesednu. No je s ní sranda s beruškou mojí smile

jinak svatbu máme v pátek a ne v sobotu, snad přepověď bude příznivá a když ne tak bude pršet štěstí. Dneska sem byla u kadeřnice, po 1,5roce mám barvu na hlavě smile A konečně mi dorazili šaty, tak sem je vyzkoušela smile

Monasko, to je super, že jsi za námi zavítala. Robí už bude mít narozeninky, to to letí. Jen sem to nějak nepochopila že mu budou už dva roky???
Golfky parádní, vůbec nejsou holčičí, takový neutrální. Já tuhle barvu taky původně chtěla u těch našich, ale nakonec vyhráli červené.
Jsem zvědavá co Robí na tříkolku, mě se popravdě tyhle moc nelíbí, zůstaneme u klasickýho odrážedla.
Přijď častěji a ať tě stěhování moc nezmáhá! smile


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UrIwMbI0VrIGXDAS0AKm82.png

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyNDO1MFKyBlwwFY0C1Q,,29.png

Není tady

 

#957 17. 5. 2010 23:57

Lusinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 1465
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Jani, to je úspěch s kousky tummenupp tummenupp
recepty žádný nemám, tak jestli někdo máte, taky budu ráda..
včera sem nám dělala květákový placičky a brambor, tak Týnka měla taky květák s bramborem a žloutek. Dneska dlabala těstoviny s brokolicí.
Nemá moc ráda brambory, jsou suchý, tak jí právě na to dám třeba zbytek skleničky co mám a to jí pak chutná. TAk zkus třeba ti pak i domácí kousky sní.
Jinak rajčatovou omáčku sem chtěla taky zkusit, ale pořád čekám do roka..

a snad to nezakřiknu, ale s jídlem se zlepšila. Večer sní kaše za 100ml smile a oběd většinou celý, nejí tolik jako vaši prcci, ale už je to o dost lepší. Miluje tvrdý sýr a salátovou okurku.

a ještě sem vám chtěla prásknout jak o víkendu s tatínkem vytírali a Kristýnka v nestřežené chvíli hodila H. do kýble s vodou ovladač od TV lol lol


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UrIwMbI0VrIGXDAS0AKm82.png

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyNDO1MFKyBlwwFY0C1Q,,29.png

Není tady

 

#958 18. 5. 2010 8:31

Monaska81
♥♥♥♥---
Místo: Kolín
Registrovaný: 22. 8. 2009
Příspěvky: 294
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Jé, já jsem b.l.b.á, samozřejmě mu bude rok, jsem se přepsala.


Nauč se smát se slzami v očích, pomalu kráčet, nauč se hladit se zaťatou pěstí, teprve pak poznáš jak je život krásný.. a stojí za to o něj bojovat!
BBCode:
http://lilypie.com/pic/2010/05/18/nMdp.jpghttp://lb1f.lilypie.com/r29up2.png

Není tady

 

#959 18. 5. 2010 9:00

Tinuška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 4525
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

dobre ranko,
psala Angel, ze se to nelepsi ani nehorsi, ze davaji malemu jak sirup tak pichana atb, zatim do toho nezasahuji a vyckavaji...v noci je budily placici deti, takze nic moc...
jinak u nas se po tech horeckach, co Stepanek mel, zatim osypani nekonalo, takze to asi sestka nebyla a byla to fakt jen nejaka viroza...uz jsme treti den bez teplot -tuk,tuk,tuk...ale lezou mu horni dvojky a je to masox...noce stoji za p...u

jinak nevim  ani kdy jsem sem psala naposledy, takze Stepula si uz mesic a pul stoupa, chodi kolem nabytku, ale sam nejradsi leze, neni ten typ, ze by se moc nechal vodit za ruce - a jsem rada, ze to nevyzaduje a je v tomhle samostatny, s honzikem uz se i pekne zabavi, ale zase - musi se chtit big_smile ... jinak mame separacni uzkost, uz pres mesic, takze mama mama a porad za mnou honi...tak to je asi tak ve zkratce od nas

nestiham vas docitat, ale koukla jsem aspon k Pauline, janabas, Monce a Lusince na fotecky...dalsi mam v planu, az zas budu mit chvilenku...prdolkove jsou krasni, krasne rostou a maji se cile k svetu!!! Stejne je to mazec, jak to leti, vidte?!?

musim jit, Stepula mi tu prudi jak o zivot...jdem vycistit ty nase ctyri zuby - to ma rad tongue

Lusi, kdybych se tu nahodou nemihla, tak preji, at si krasne uzijete svatbu! Mala je v satickach kouzelna!!!


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/S8MU.jpghttp://lb4f.lilypie.com/S8MUp2.png
3 roky a 4 mesice - 106cm, 16,5kg wink
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/UC8C.jpghttp://lb2f.lilypie.com/UC8Cp2.png
1 rok - 77cm a 9,25kg wink

Není tady

 

#960 18. 5. 2010 9:01

Tinuška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 4525
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

jo a jeste ja ostuda preji vsem dodatecne i aktualne vsechno opravdu jen to nejlepsi k prvnim narozeninkam - hlavne hodne zdravi, radosti, lasky, pohody a stesti hjarta ... i kdyz sem moc ted nezavitam, moc na vas myslim a vzpominam, jak se mate


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/S8MU.jpghttp://lb4f.lilypie.com/S8MUp2.png
3 roky a 4 mesice - 106cm, 16,5kg wink
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/UC8C.jpghttp://lb2f.lilypie.com/UC8Cp2.png
1 rok - 77cm a 9,25kg wink

Není tady

 

#961 18. 5. 2010 9:55

Adule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 12. 11. 2006
Příspěvky: 1953

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Ahoj holky, zdravim po delsi dobe smile Davidek vcera oslavil 1.narozeniny, tak se jdu i sem pochlubit big_smile
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs582.snc3/30690_1442881117987_1411870503_2327592_8312839_n.jpg

Upravil(a) Adule (18. 5. 2010 9:56)


http://lilypie.com/pic/2009/11/09/cQli.jpghttp://lb4f.lilypie.com/AEvnp1.png
http://lilypie.com/pic/2009/11/09/kbYD.jpghttp://lb1f.lilypie.com/LmPrp1.png

Není tady

 

#962 18. 5. 2010 11:28

libunda
♥♥♥♥♥--
Místo: Znojemsko
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 799
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Moooooc gratulujeme všem oslavencům k prvním ročku godlikestorstark


http://lilypie.com/pic/2009/10/17/gPXC.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Lqvip2.png
http://lilypie.com/pic/2010/01/29/09Qt.jpghttp://lbyf.lilypie.com/aZ6tp1.png
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/yQpZ.jpghttp://lb2f.lilypie.com/yQpZp2.png1R 9,06/75,5

Není tady

 

#963 18. 5. 2010 11:49

Paulina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 10. 2008
Příspěvky: 2746

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Velka gratulace Davidkovi k narozeninkam!! Dort vypada mooc hezky, aspon mam inspiraci. Napis recept stolt

Tinusko-dekujem za zpravy od Angel a moc ji pozdravuj. A vam at jsou zoubky potvurky rychle venku, u nas byly vzdycky taky hrozne noci. Jak prosim te cistis Stepankovi zoubky? Ja se priznam, ze to docela flakame, obcas mu ten kartacek dam do pusinky, on si s nim spis hraje, parkrat mu to projedu, ale nemuzu rict, ze to byla hygiena jak se patri.

Luli-to nespani vam teda nezavidim. Jsem stastna, ze Filik spi aspon 1x denne hodinu a vcera normalne spal 2,5h!!! jsem na neho i nahlidala, jestli je OK a dokonce jsem se i chvilku nudila lol Luli a jak spi Terinka v noci? Filik se totiz musel naucit spinkat, nemohla jsem ho nechat, az si rekne sam, on prebijel unavu zvysenou aktivitou a byl vzdy velmi podrazdeny a nespokojeny. Co jsme odbourali nocni kojeni, tak spinka mnohem lip. Teda nespi az do rana, ale kojim v noci jen 1x kolem 4h, pak kolem 6:30h.

Moni-Robi se nejak rozjel, to je parada tummenupp Golfky jsou hezke, oranzova mi prijde neutralni smile

Jani-recepty pro oba taky nemam, pro Filika varim teply obed vetsinou porad stejny, jednou brambory+obmenuju zeleninu nebo testoviny (davam mu k tomu rozvarene rajce, bez niceho). Kdyz jsme prijeli z vyletu, tak jsem mu zkusila dat sklenicku od Hami-ryze, maso a zelenina a byl to pekny humus, dal si 5 lzicek a konec, kdyz jsem k tomu cuchla, tak jsem ho dal ani nenutila..


http://lb3f.lilypie.com/Onpyp2.png
http://lb1f.lilypie.com/zzqHp1.png

Není tady

 

#964 18. 5. 2010 12:13

Žanet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4310

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Davídkovi taky přejeme vše néééj k prvnímu ročku! Adul - dortík se ti moooc povedl! (na rozdíl ode mě big_smile ) Hned bych si kousek dala. wink

Pauli - zkoukla jsem fotečky. Moc krásné!!! Nejlepší jsou ty venku - to krásné počasí závidíme! U nás pořád prší - a ty záplavy jsou fakt děsné. My jsme v poho, ale všichni kolem - no je mi těch lidí fakt hodně líto.

U nás se přes den spí - jak kdy - někdy 2x, někdy jednou. Záleží v kolik ráno vstaneme. V noci Simča spí jakž takž dobře - usíná krásně sama - kolem 19hod. a mlíčko si dává kolem té 3-4 ranní, pak až vstanem.

Jinak Simča už dělá samostatné krůčky - ale pořád se ještě bojí. Takže vždy jen když nastavím ruce, tak se po chvilce odváží a dojde ke mě třeba těch pět kroků. Tak možná se ještě do toho roku rozchodí.

Zoubky čistíme tak, že dám Simči kartáček - má tři, takže ten gumový - ona ho kouše a po chvilce jí zoubky dočistím kartáčkem s troškou pasty - máme dětskou elmex. Tam nevadí, že tu trošku prcci polknou. Míša to polyká do dneška lol


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/Wofza9F.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Wofzp2.png
http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/oikBwsx.jpghttp://lb3f.lilypie.com/oikBp2.png

Není tady

 

#965 18. 5. 2010 12:14

Žanet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4310

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Moni - jo ohledně těch golfek, taky si myslím, že oranžová je neutrální a je moc hezká!!! tummenupp


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/Wofza9F.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Wofzp2.png
http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/oikBwsx.jpghttp://lb3f.lilypie.com/oikBp2.png

Není tady

 

#966 18. 5. 2010 12:32

Tinuška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 4525
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Adul, vsechno nejlepsi a moc chvalim dort!!! krasny!!! jaky to je?
Moni, oranzova je prima barva - mame kocarek oranzovo sedy a honzikova autosedajda od Babypointu byla taky sedo-oranz wink
Pauli, diky moc..hele, zuby jsou u nas (zatim - tuk,tuk,tuk) oblibene...Stepula videl, jak cistim sobe a hlavne Honzikovi...mame u toho basnicku, tak nevim, cim vsim to je, ze mu to neva -a snad ani nezacne vissla

Zanet, jedna nocni zastavka na mlicko, to je sen!!! tummenupp

jinak pres den spi Stepanek dvakrat - ale vstavava blazen malej uz v pul seste, takze neni divu...dneska byl svatek bo to spal do pul sedme a nebyt Honzika, ktery nam zasipkoval do postele, tak spal jeste dele..


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/S8MU.jpghttp://lb4f.lilypie.com/S8MUp2.png
3 roky a 4 mesice - 106cm, 16,5kg wink
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/UC8C.jpghttp://lb2f.lilypie.com/UC8Cp2.png
1 rok - 77cm a 9,25kg wink

Není tady

 

#967 18. 5. 2010 15:13

Adule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 12. 11. 2006
Příspěvky: 1953

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

recept na dortik je tenhle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=72576 je jen naskladany do formy dortu a ozdobeny ovocem (mne ta rolada moc chutna, tak jsem nechtela delat ten klasicky s piskotem a pudingem...kdo by to pak jed, ze?)

Tinusko, Davidek usina tak kolem 20 hod a spi tak do 6 -6.30 v kuse smile Ale ne dlouho, tak vydrz, urcite se to zlepsi...

Dneska mi usnuli oba kluci, jako na truc je musim zachvili vzbudit, no neni to pech:-((


http://lilypie.com/pic/2009/11/09/cQli.jpghttp://lb4f.lilypie.com/AEvnp1.png
http://lilypie.com/pic/2009/11/09/kbYD.jpghttp://lb1f.lilypie.com/LmPrp1.png

Není tady

 

#968 18. 5. 2010 18:52

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Davídkovi a ostatním oslavencům vše nej pussa
Pauli tak mě Tobi ty Hami skleničky baští jak blázen

jinak já se bavila s naší zubařkou tak taky doporučila trošičku elmexu na kartáček od roku , jinak jen trošku přešmydlit

a ještě jsem něco chtěla napsat a už nevím co dumbom


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#969 18. 5. 2010 20:38

Paulina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 10. 2008
Příspěvky: 2746

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Zanet-gratulace k prvnim kruckum tummenupp
Holky chodi od nas nejaky chlapecek? Zda se mi, ze vetsina holcicek uz capka vissla Ja jsem ted o vikendu zkusila Filika chytit za ruce a uz docela tapkal, jeste pred tydnem hned klekal na kolinka, tak jsem zvedava, kdy se budou u nas ty prvni krucky konat. Ale jinak ho v chozeni nepodporuju, ma sve tempo..

Tinusko-jeee napis nam zubni basnicku rodna

Holky ty povodne jsou des. Manza mi ukazoval destovou mapu a vypadalo to jako spiknuti na Moravu, na hranicich Cech uz neprselo... U nas uz je azuro, tak slunicku domlouvam, aby vyslalo sve paprsky do rodne zeme..


http://lb3f.lilypie.com/Onpyp2.png
http://lb1f.lilypie.com/zzqHp1.png

Není tady

 

#970 18. 5. 2010 21:30

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Pauli s chozením u chlapečků nevím  , já na Tobiho taky nespěchám, vždyť ještě nemá ani 10 měs

jo už vím, co jsem chtěla- Tobi má 10140g lol

Upravil(a) janabas (18. 5. 2010 21:31)


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#971 18. 5. 2010 22:13

Adule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 12. 11. 2006
Příspěvky: 1953

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Janicko, kde Tobik tu vahu vzal...vubec na to nevypada...

Jinak chodi Tadeasek od Katkad smile Davidek taky tape kolem stolu, ale kdyz mu to nejde, tak vriska smile


http://lilypie.com/pic/2009/11/09/cQli.jpghttp://lb4f.lilypie.com/AEvnp1.png
http://lilypie.com/pic/2009/11/09/kbYD.jpghttp://lb1f.lilypie.com/LmPrp1.png

Není tady

 

#972 18. 5. 2010 22:13

Tinuška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 4525
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Pauli, mame basnicku uz od Honzika - tenkrat ji dal do placu nekdo na jarnatkach (2007) tummenupp :
Cistim zoubky, rizy, rizy,
at jsou bile jako brizy.
Nejdriv vpredu,
potom vzadu,
horní a pak dolni radu.
At jsou bile jako snih
a Stepik ma radost z nich.
My teda vetsinou vyjmenujeme vsechny cleny rodiny - to zas ma rad Honzik...tatinek vyjmenuje i pohadkove postavicky a moc se u toho s Honzikem nachlamou tummenupp lol

Jinak cistime zatim hlavne rano - vecer nejak casto zapomenu...a bez pasty...zatim...

Stepula jeste sam nechodi, za ruce sem tam, ale spis, jak pise Pauli, jde na kolinka...kolem nabytku chodi uz pres mesic..

Jo a co se tyce obedu, je to u nas na pytel! Stepula sni max tu malou sklinku a to uz se fakt musi zadarit...chutna mu mrkev, takze cokoli s mrkvi ma docela uspech, ale zas moc nemusi maso...takze kolikrat riznu masovou sklinku tou mrkvi prvni lzickou /kdyz nestihnu nebo zapomenu mrkvu uvarit/ ... takze tak...docela mu jedou sklinky od Hippu...fakt se mi v tom mnozstvi nula nula nic nechce varit...kdyby snedl aspon celou tu sklinku, tak v tom uvidim smysl, ale on fakt nic krom jogurtu a ovoce nechce...jo jeste Sunarky - susenky, ty mu celkem smakujou, ale tak dostane jednu dve max...preci ho tim nebudu ladovat, jen proto ze to sni dumbom vissla

no tak jsem se vypsala - Pauli, mozna zalitujes, ze jsi me k tomu vcera vybidla gloria

Angel nic noveho nepsala, nechci ji porad otravovat, tak ji zas pisnu rano a dam vedet wink


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/S8MU.jpghttp://lb4f.lilypie.com/S8MUp2.png
3 roky a 4 mesice - 106cm, 16,5kg wink
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/UC8C.jpghttp://lb2f.lilypie.com/UC8Cp2.png
1 rok - 77cm a 9,25kg wink

Není tady

 

#973 18. 5. 2010 22:17

Tinuška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 4525
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Jani, pekna vaha, to bych fakt nehadala...nase drobena ma to, co mel moji kamosky syn na ctyrech mesicich roll - ale dr je spokojeny a chvali, tak jsem v klidku

Adul, jak u vas? Jinak uz se fakt moc tesim, az se vyspim, u nas to trva prakticky od pule rijna, takze fakt masakr motorovou pilou ten spanek...


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/S8MU.jpghttp://lb4f.lilypie.com/S8MUp2.png
3 roky a 4 mesice - 106cm, 16,5kg wink
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/UC8C.jpghttp://lb2f.lilypie.com/UC8Cp2.png
1 rok - 77cm a 9,25kg wink

Není tady

 

#974 18. 5. 2010 22:24

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

no konečně je ti turochu živo
Tobi kolem vcí obchází dost, jinak lítá se židlí a dnes v MC měli aktivní chodítko, no a s ním nabral takovou rychlost, že jsem mu pomalu nestačila- ale sám chodit zatím nechce a má čas


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#975 18. 5. 2010 23:03

KatjaCat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: nad Brniskem
Registrovaný: 21. 3. 2008
Příspěvky: 2653
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Ahoj holky,
musím přiznat, že vás cca 3 dny šmíruju dumbom, fakt jsem sem za celou dobu ani nenahlídla, ale destrukce třmenů se nám kvapem blíží a už to nic nemůže zvrátit, tak jsem se odvážila gloria.

Jak to tady tak čtu, tak Ančí všechno dohnala během těch posledních 3 týdnů co má třmeny jen na noc smile. Leze jak blesk, staví se, obchází sedačku, říká cíleně "tssssi-tssssi" když vidí naši Sárinu a umí toho spoustu dalšího...

K těm zoubkům, Aní taky miluje čištění zoubků, má 2 vyrostlý dole a 4 právě prořezaný nahoře. Stačí říct "Aničko zóbenky" (zóbenky = místní nářečí dumbom) a otvírá pusinu, já jí dětským Lacalutem a prsťákem š*****ám zuby klidně i 5 minut a zpívám "Když jde malý bobr spát.... tak si zuby myje rád.....atd. (tuto sloku opakuji i těch 5 min dumbom) a mooooooc se jí to líbí, tak doufám, že vydrží. Ale ta Tinuščina písnička je taky gut, budu si ji muset někam uložit wink.

Jinak mi teď zvýšily úvazek z 50% na 75%, ale tím, že mám home office tak to pořád krásně s manželem zvládáme.

Tak se mějte zatím krásně.


hjarta
http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/iyACml8.jpghttp://lb3f.lilypie.com/iyACp2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů