|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
JO A NOVÝ CHLÍVEČEK SEM VÁM UŽ RADĚJI NACHYSTALA :-)
Není tady
Ajoj kočendy.... tak lepší to neni ani náhodou, spíš se to rozrůstá, byli sme u DR. ta nás poslala na chíru.. ten že se v palci nebude rýpat dokud neopadnou puchýře - poslal nás na kožní, ta mlela něco o alergii, ale malej papal a dělal to co vždycky... dala nám mastičku a velkej puchýř propíchla...s tunou mlých nic nedělala...
Mažu, máčim v řepíku...má to ovázaný... papá kapičky - fenistil a H.O.V.N.O prej když se to nezlepší tak zítra pohotovost. Ale když neví co to je... tak nevim co s tim chtěj jako dělat...rozčiluje mě to
musí se to zahojit...4týho jedem
chjooo
Není tady
Angi-to je teda pech s tim paleckem, no drzim pesti, at to dobre dopadne a do dovci uz jste bez potizi 
Pavliku-tak snad si Julinka na brylky brzy zvykne a ryma je brzy pryc
Lusinko-jee to ti taky preju takhle krasne v noci spinkat, parada 
Není tady
Angel, to je mi taky líto. Bobek malý. Uričtě ho to i bolí že? To je děs, že si s tím neví doktoři rady. Chjooo. Držím palečky, ať je to brzy dobrý!
Lusinko, mě vůbec nevadí, že ses na dárky zeptala.... Já jsem taky zvědavá na dárečky Vás všech. Určitě si ty první narozeninky užijete. U nás to bylo takové nic moc, slavili jsme narozeniny i od Mišky a tak nebyla přímo středem pozornosti jenom Simča.
Není tady
Pavlíku díky za další chlíveček 
koukala jsem kolik letních maminek sem vůbec nezavítá a nemáme o nich žádné zprávy- celkem mě to mrzí,ale snad se mají fajn
užijte si víkend, my jsme měli jít zítra do zoo a opět nejdem, má celý víkend lít, tak půjdem někam jinak na výlet, variant je více tak uvidíme
jina tobi si už zase zvykl i na kočár, tak to máme tak půl na půl, jedna procházka a spinkání v kočíku a druhá v šátku
jinak u nás asi nic nového
Není tady
tak co všechny děláte ? my máme za sebou výlet do zbrašovských aragonitových jeskyní, bylo parádně
Není tady
Tak já za chvilku mizím na dízu 
Jinak malej to má furt stejný, propíchla sem mu 3 puchýře co se mu slili v jeden...
Já si popálila ruku - dlaň o horkej hrnec - čapla sem kráva rukojeť!! mam tam puchejř velikosti 5ti koruny!!! Bolí to jak čert - co s tim? 
Malej se v noci furt budí, nespal v klidu snad 3 hodiny v kuse - hruuuza...uvidíme jak to bude vypadat ráno a pondělí opět kožní...pitomci...
Dnes sem byli na Konopišti
1 okruh malej vydržel...duhej už by nedal, trošku zlobil - byl v manduce, tak sme ho vyndali a různě si hráli.. docea to šlo a ještě nás pochválili, že máme hodný dítě
cestou tam i zpět hodinku čuměl a hodinku spal 
Nožka ho podle mě bolí, jen když se j dotknu, protže jinak leze a odstrkuje se i si na ná stoupá, ale není to hezký pohled 
Není tady
ty jo řekla bych , že v tom nečasu tady budete aspoň některá a zas nic
no kdo chce tak ať koukne na fotky, nějaké jsem přidala z výletu, ale z jeskyně nemáme ani ň, zapomněli jsme za focení připlatit
Není tady
já sem nakukuju..ale když se příspěvky nehýbou tak zase jdu
Janičko fotky super, a Tobísek už je kusanec... strašně to utíká. Jo ještě sem se chtěla zeptat - ty máš plíky - na plavíná nějaký? Od huggies třeba a na tonormlání plavky? Nebo jak se to řeší?
Malej má tu nohu horší.. zítra Dr...pokud mi zase nic neřeknou, tak prostě pojedu do Kadaně..mam číslo na primářku, tak uvidíme..dám vědět...
Upravil(a) Angel (16. 5. 2010 20:26)
Není tady
ANgi to je mi líto , ale nedej se, něco s tím dělat musí - on se chirurg bál něco dělat, když má tu vyrážku a kožní jsou často laxní, takže držím moc pěsti 
plavečky má imse vimse, jsou to obyč plavky z plavkoviny a ty jednorázové nemáme, nemusíje mít pod obyč. stačí tyhle
Není tady
Pěkný večer,
tady skoro ani noha, copak děláte při nedělním večeru?
Angi
je mi vás líto!! Snad malýmu zítra nějak pomůžou.
Pavlíku, super že si zas mezi nás přišla. Gratuluju k postupným úspěchům s brejličkami. A děkujeme za nový chlívek.
Jani, hned ti jdu juknout na fotečky, sem zvědavá.
jinak my včera byli na oběd u H.rodičů a večer měl H.tu rozlučku, nakonec sem se za vámi ani nedostala, ani mi nestihlo být smutno, měla sem tu H.ségru budoucí švagrovou
D (14let) tak sme se nacpali zmrzlinou a hráli nějaký hry a Týnka měla neklidnou noc, tak mi to do těch půl třetí nějak uteklo...
Dneska tu bylo zas tak hnusně jako pořád, ale neprší, kupovali sme H.košili na svatbu a pak zašli na výstaviště je tu Hobby jaro, splácala sem trdelník - mňam a kokosový kmen 
Kristýnka byla zlatíčko, jen se jí moc nelíbí v kočárku, jak jednou poznala chození venku, tak už by jen capkala, ale byly louže, tak to nešlo.
JInak noci pořád při starým, první kojo v pět byla jen jedna světlá vyjímka 
Upravil(a) Lusinka (16. 5. 2010 22:24)
Není tady
Lusi já poád nakukuju a kde nikdo tu nikdo
u nás se celonoční spaní zatím drží až jsem překvapená
jinak u nás od včerejší noci lije a lije, je 3 povoďnový stupeň, už evakuovali psí chovnou stanici a k tomu fouká děsně silný vítr, tak jsme dnes nevytáhli ani nos z domu, tak jsem ráda, ž jsme včera jeli na ten výlet
Není tady
Jani, teda v plavkách ti to moc sluší
to já bych dvoudílný obléct nemohla
A koukám, že i u vás občas poslouží židle jako chodítko
Tobík je prostě krásnej. Chtěla sem se zeptat, ty botky co má na fotce jak jí rohlík, jsou jen capáčky nebo chodící?
Potřebujem už nutně pro Týnku nový botky a stále nic, to vypadá, že půjde na svatbu v bačkůrkách. Prostě chodící botky vel. 18 zrovna nikde nejsou, z netu je nechi.
já ty povodně sleduju, je to hrozný, vás se to může nějak dotknout?
Dávejte na sebe všechny pozor.
Není tady
Jani-fotecky moc povedene, jde videt, ze jste si vylet cela rodinka uzili
A moc se mi libi ta Tobiho mikinka s kapuckou, slusi mu moc
A teda nakopla jsi me, ze musim taky zacit vazat na zadech i venku. Kdyz Filda je takovy neposeda, mam obavy, az budeme treba v obchode a pod..no ale nekdy to zkusit musime, treba prekvapi 
My jsme dnes byli na vlackach v parku, je to takova mala draha s jezdicim vlackem pro deti, hlavne teda tatka si to uzil, Filik z toho byl vyvaleny. Uz se ma konecne oteplovat, tak se tesim. Snad se Morave povodne vyhnou, sleduju to.
Není tady
Lusi děkuji , ale pochvala není moc na místě, mám břuch jak v 5 nebo 6 měsíci, ale cvičit se mi už moc nechce, když plánujeme brzy další mimčo, tak mi to přijde kontraproduktivní
( teda spíš jsem si našla výmluvu
)
povodně jsou hrůza, doufám, že už to skončí a nikdo další už neumře
Není tady
Jani-to sem si taky rikala, na co nekde makat v posilce, kdyz bude druhe mimco
A ja mam bricho plne strii, co uz ted s tim..
Není tady
tak já mám strii jen jednu a to mezi dírkama piercingu
a k tomu nandávání venku - mě to nijak neva, spíš pak furt peru šátek, protože prostory parkovišt mi moc čisté nepřijdou a Tobi šátek pořád žužlá a kouše
a dražím na ND jima jade , ale je ve 4, tak u nás jen na batoh
Upravil(a) janabas (17. 5. 2010 9:23)
Není tady
ahoj kocky, tak mi prave psala Kacka-Angel, ze jsou s malym v nemocnici, ze se mu ta nozicka zhorsila, tak si je tam nechali, nikdo ji ale nic vic nerekl, dostal atb, injekci a mozna i kapacku-sama nevi..je bez netu a chysta se dom pro veci, malej spi...tak na ni moc myslim
a vas tu vsechny moc zdravim, doufam, ze nemarodite, nejak sem ted nestiham chodit 
Není tady
Tinusko-dekujem za zpravu, jsi mohla napsat neco i o vas 
Angi-moooc na vas a Stepanka myslime
hlavne at uz ma palecek v poradku!
Jani-tak Jima Jade ti preju, taky jsem uz o nem uvazovala, protoze je to fakt batohovy satek, ale kdyz uz jeden mam, tak nepolezu do zeli 
Není tady
Ahojky,tak jsem vás dočetla,ale moc toho nebylo.
Neměla jsem čas sem moc chodit,páč jsem neustále prala,žehlila a chystala Vojtovi věci na 14 dní do Tater.Včera jsme ho odvezli do Brna a dál jel s ostatníma autobusem.
Je mi smutno
.Ještě nikdy takhle daleko a sám nebyl.A navíc to zhoršení počasí mě děsí.Snad jsem mu nabalila dostatek teplých věcí.
Taky jsme si po 10dnech dovezli od babičky Elišku.-To bylo radosti!!!:par:Neštovice nedostala,takže budu čekat dál,jestli se nakazí.
Jinak Štěpánek si stoupá všude,kde může.Včera měl i menší karambol.Ale naštěstí spadl dobře.Sice plakal,ale pak bylo všechno OK.
Od včerejška už má šestý zoubek.Má tři dole a tři nahoře.
Noci jsou už skoro dva týdny horor.Nějak bojkotuje postýlku a je schopný i dvě hodiny řvát a vztekat se,jen abych ho pochovala a vzala do postele.Myslela jsem si,že to jsou ještě dozvuky té 6 nemoci nebo ho bolí zoubky,ale dělá to pořád.
Lusi,koukám že svatba se kvapem blíží!!!
Angi,držíme palečky,at' všechno dobře dopadne.
Není tady
Pauli ono já si nedělám moc naděje, že by byl můj, dám vědět až překročí můj velmi nízký limit, jsem ted nějak bez peněz 
Není tady
Angel, to je hrůza, myslím na vás, ať jste odsud rychle pryč a Štěpánek zdravej 
Jinak my už přes den nespíme, protože když jo, tak pak neví, kdy má usnout a uspáváme s vypětím sil nás obou i hodinu a Terezka je v nejlepším rozmaru a narozdíl od nás plná energie
nechápu, kde se to v ní bere
Nečekala bych, že to někdy řeknu, ale už aby začala sama chodit, aspoň se víc unaví
teda snad 
Lusinko, snad budete mít v sobotu pěkný počasí, zatím to stojí za prd, zima strašná 
Není tady