Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#926 14. 5. 2010 18:07

Pavlík2697
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 20. 9. 2007
Příspěvky: 6480
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

JO A NOVÝ CHLÍVEČEK SEM VÁM UŽ RADĚJI NACHYSTALA :-)


http://lilypie.com/pic/090129/TqZh.jpghttp://by.lilypie.com/ren8p1/.png
http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/uct57wa.jpghttp://lb4f.lilypie.com/uct5p1.png

Není tady

 

#927 14. 5. 2010 20:05

Angel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chomutov
Registrovaný: 12. 12. 2008
Příspěvky: 1099
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Ajoj kočendy.... tak lepší to neni ani náhodou, spíš se to rozrůstá, byli sme u DR. ta nás poslala na chíru.. ten že se v palci nebude rýpat dokud neopadnou puchýře - poslal nás na kožní, ta mlela něco o alergii, ale malej papal a dělal to co vždycky... dala nám mastičku a velkej puchýř propíchla...s tunou mlých nic nedělala...

Mažu, máčim v řepíku...má to ovázaný... papá kapičky - fenistil a H.O.V.N.O prej když se to nezlepší tak zítra pohotovost. Ale když neví co to je... tak nevim co s tim chtěj jako dělat...rozčiluje mě to sad musí se to zahojit...4týho jedem sad chjooo


http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/nDqL.jpghttp://lb2f.lilypie.com/nDqLp2.png
Tak a jsem TU!

Není tady

 

#928 14. 5. 2010 21:06

Paulina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 10. 2008
Příspěvky: 2746

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Angi-to je teda pech s tim paleckem, no drzim pesti, at to dobre dopadne a do dovci uz jste bez potizi pussa

Pavliku-tak snad si Julinka na brylky brzy zvykne a ryma je brzy pryc

Lusinko-jee to ti taky preju takhle krasne v noci spinkat, parada tummenupp


http://lb3f.lilypie.com/Onpyp2.png
http://lb1f.lilypie.com/zzqHp1.png

Není tady

 

#929 14. 5. 2010 21:38

Žanet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4310

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Angel, to je mi taky líto. Bobek malý. Uričtě ho to i bolí že? To je děs, že si s tím neví doktoři rady. Chjooo. Držím palečky, ať je to brzy dobrý!

Lusinko, mě vůbec nevadí, že ses na dárky zeptala.... Já jsem taky zvědavá na dárečky Vás všech. Určitě si ty první narozeninky užijete. U nás to bylo takové nic moc, slavili jsme narozeniny i od Mišky a tak nebyla přímo středem pozornosti jenom Simča.


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/Wofza9F.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Wofzp2.png
http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/oikBwsx.jpghttp://lb3f.lilypie.com/oikBp2.png

Není tady

 

#930 14. 5. 2010 22:36

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Pavlíku díky za další chlíveček pussa
koukala jsem kolik letních maminek sem vůbec nezavítá a nemáme o nich žádné zprávy- celkem mě to mrzí,ale snad se mají fajn
užijte si víkend,  my jsme měli jít zítra do zoo  a opět nejdem, má celý víkend lít, tak půjdem  někam jinak na výlet, variant je více tak uvidíme
jina tobi si už zase zvykl i na kočár, tak to máme tak půl na půl, jedna procházka a spinkání v kočíku a druhá v šátku
jinak u nás asi nic nového


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#931 15. 5. 2010 19:06

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

tak co všechny děláte ?  my máme za sebou výlet do zbrašovských aragonitových jeskyní, bylo parádně


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#932 15. 5. 2010 20:03

Angel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chomutov
Registrovaný: 12. 12. 2008
Příspěvky: 1099
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Tak já za chvilku mizím na dízu smile
Jinak malej to má furt stejný, propíchla sem mu 3 puchýře co se mu slili v jeden...
Já si popálila ruku - dlaň o horkej hrnec - čapla sem kráva rukojeť!! mam tam puchejř velikosti 5ti koruny!!! Bolí to jak čert - co s tim? smile

Malej se v noci furt budí, nespal v klidu snad 3 hodiny v kuse - hruuuza...uvidíme jak to bude vypadat ráno a pondělí opět kožní...pitomci...

Dnes sem byli na Konopišti smile 1 okruh malej vydržel...duhej už by nedal, trošku zlobil - byl v manduce, tak sme ho vyndali a různě si hráli.. docea to šlo a ještě nás pochválili, že máme hodný dítě smile cestou tam i zpět hodinku čuměl a hodinku spal smile

Nožka ho podle mě bolí, jen když se j dotknu, protže jinak leze a odstrkuje se i si na ná stoupá, ale není to hezký pohled sad


http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/nDqL.jpghttp://lb2f.lilypie.com/nDqLp2.png
Tak a jsem TU!

Není tady

 

#933 16. 5. 2010 16:54

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

ty jo řekla bych , že v tom nečasu tady budete aspoň některá a zas nic
no kdo chce tak  ať koukne na fotky, nějaké jsem přidala z výletu, ale z jeskyně nemáme ani ň, zapomněli jsme za focení připlatit


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#934 16. 5. 2010 19:51

Angel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chomutov
Registrovaný: 12. 12. 2008
Příspěvky: 1099
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

já sem nakukuju..ale když se příspěvky nehýbou tak zase jdu smile Janičko fotky super, a Tobísek už je kusanec... strašně to utíká. Jo ještě sem se chtěla zeptat - ty máš plíky - na plavíná nějaký? Od huggies třeba a na tonormlání plavky? Nebo jak se to řeší?

Malej má tu nohu horší.. zítra Dr...pokud mi zase nic neřeknou, tak prostě pojedu do Kadaně..mam číslo na primářku, tak uvidíme..dám vědět...

Upravil(a) Angel (16. 5. 2010 20:26)


http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/nDqL.jpghttp://lb2f.lilypie.com/nDqLp2.png
Tak a jsem TU!

Není tady

 

#935 16. 5. 2010 21:39

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

ANgi to je mi líto , ale nedej se, něco s tím dělat musí - on se chirurg bál něco dělat, když má tu vyrážku a  kožní jsou často laxní, takže držím moc pěsti pussa
plavečky má imse vimse, jsou to obyč plavky z plavkoviny a ty jednorázové nemáme, nemusíje mít pod obyč. stačí tyhle


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#936 16. 5. 2010 22:23

Lusinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 1465
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Pěkný večer,
tady skoro ani noha, copak děláte při nedělním večeru?

Angi pussa pussa je mi vás líto!! Snad malýmu zítra nějak pomůžou.

Pavlíku, super že si zas mezi nás přišla. Gratuluju k postupným úspěchům s brejličkami. A děkujeme za nový chlívek.

Jani, hned ti jdu juknout na fotečky, sem zvědavá.

jinak my včera byli na oběd u H.rodičů a večer měl H.tu rozlučku, nakonec sem se za vámi ani nedostala, ani mi nestihlo být smutno, měla sem tu H.ségru budoucí švagrovou big_smileD (14let) tak sme se nacpali zmrzlinou a hráli nějaký hry a Týnka měla neklidnou noc, tak mi to do těch půl třetí nějak uteklo...

Dneska tu bylo zas tak hnusně jako pořád, ale neprší, kupovali sme H.košili na svatbu a pak zašli na výstaviště je tu Hobby jaro, splácala sem trdelník - mňam a kokosový kmen big_smile
Kristýnka byla zlatíčko, jen se jí moc nelíbí v kočárku, jak jednou poznala chození venku, tak už by jen capkala, ale byly louže, tak to nešlo.

JInak noci pořád při starým, první kojo v pět byla jen jedna světlá vyjímka smile

Upravil(a) Lusinka (16. 5. 2010 22:24)


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UrIwMbI0VrIGXDAS0AKm82.png

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyNDO1MFKyBlwwFY0C1Q,,29.png

Není tady

 

#937 16. 5. 2010 22:26

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Lusi já poád nakukuju a kde nikdo tu nikdo
u nás se celonoční spaní zatím drží až jsem překvapená
jinak u nás  od včerejší noci lije a lije, je 3 povoďnový stupeň, už evakuovali psí chovnou stanici  a k tomu fouká děsně silný vítr, tak jsme dnes nevytáhli ani nos z domu, tak jsem ráda, ž jsme včera jeli na ten výlet


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#938 16. 5. 2010 22:39

Lusinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 1465
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Jani, teda v plavkách ti to moc sluší godlike to já bych dvoudílný obléct nemohla big_smile A koukám, že i u vás občas poslouží židle jako chodítko smile Tobík je prostě krásnej. Chtěla sem se zeptat, ty botky co má na fotce jak jí rohlík, jsou jen capáčky nebo chodící?
Potřebujem už nutně pro Týnku nový botky a stále nic, to vypadá, že půjde na svatbu v bačkůrkách. Prostě chodící botky vel. 18 zrovna nikde nejsou, z netu je nechi.

já ty povodně sleduju, je to hrozný, vás se to může nějak dotknout?
Dávejte na sebe všechny pozor.


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UrIwMbI0VrIGXDAS0AKm82.png

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyNDO1MFKyBlwwFY0C1Q,,29.png

Není tady

 

#939 16. 5. 2010 22:48

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Lusi to jsou jen capáčky lliputi kožené
jsme na kopci, nám nic nehrozí naštěstí
dobrou


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#940 16. 5. 2010 22:49

Lusinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 1465
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Tak dobrou Jani, já už taky půjdu...


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UrIwMbI0VrIGXDAS0AKm82.png

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyNDO1MFKyBlwwFY0C1Q,,29.png

Není tady

 

#941 16. 5. 2010 23:03

Paulina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 10. 2008
Příspěvky: 2746

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Jani-fotecky moc povedene, jde videt, ze jste si vylet cela rodinka uzili tummenupp A moc se mi libi ta Tobiho mikinka s kapuckou, slusi mu moc stolt A teda nakopla jsi me, ze musim taky zacit vazat na zadech i venku. Kdyz Filda je takovy neposeda, mam obavy, az budeme treba v obchode a pod..no ale nekdy to zkusit musime, treba prekvapi smile

My jsme dnes byli na vlackach v parku, je to takova mala draha s jezdicim vlackem pro deti, hlavne teda tatka si to uzil, Filik z toho byl vyvaleny. Uz se ma konecne oteplovat, tak se tesim. Snad se Morave povodne vyhnou, sleduju to.


http://lb3f.lilypie.com/Onpyp2.png
http://lb1f.lilypie.com/zzqHp1.png

Není tady

 

#942 17. 5. 2010 7:39

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Lusi děkuji , ale pochvala není moc na místě, mám břuch jak v 5 nebo 6 měsíci, ale cvičit se mi už moc nechce, když plánujeme brzy další mimčo, tak mi to přijde kontraproduktivní dumbom ( teda spíš jsem si našla výmluvu lol)
povodně  jsou hrůza, doufám, že už to skončí  a nikdo další už neumře


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#943 17. 5. 2010 9:15

Paulina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 10. 2008
Příspěvky: 2746

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Jani-to sem si taky rikala, na co nekde makat v posilce, kdyz bude druhe mimco dumbom A ja mam bricho plne strii, co uz ted s tim..


http://lb3f.lilypie.com/Onpyp2.png
http://lb1f.lilypie.com/zzqHp1.png

Není tady

 

#944 17. 5. 2010 9:22

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

tak  já mám strii jen jednu a to mezi dírkama piercingu
a k tomu nandávání venku - mě to nijak neva, spíš pak furt peru šátek, protože prostory parkovišt mi moc čisté nepřijdou a Tobi šátek pořád žužlá a kouše

a dražím na ND jima jade , ale je ve 4, tak u nás jen na batoh

Upravil(a) janabas (17. 5. 2010 9:23)


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#945 17. 5. 2010 13:00

Tinuška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 4525
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

ahoj kocky, tak mi prave psala Kacka-Angel, ze jsou s malym v nemocnici, ze se mu ta nozicka zhorsila, tak si je tam nechali, nikdo ji ale nic vic nerekl, dostal atb, injekci a mozna i kapacku-sama nevi..je bez netu a chysta se dom pro veci, malej spi...tak na ni moc myslim

a vas tu vsechny moc zdravim, doufam, ze nemarodite, nejak sem ted nestiham chodit rodna


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/S8MU.jpghttp://lb4f.lilypie.com/S8MUp2.png
3 roky a 4 mesice - 106cm, 16,5kg wink
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/UC8C.jpghttp://lb2f.lilypie.com/UC8Cp2.png
1 rok - 77cm a 9,25kg wink

Není tady

 

#946 17. 5. 2010 13:15

Paulina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 10. 2008
Příspěvky: 2746

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Tinusko-dekujem za zpravu, jsi mohla napsat neco i o vas wink

Angi-moooc na vas a Stepanka myslime pussa hlavne at uz ma palecek v poradku!

Jani-tak Jima Jade ti preju, taky jsem uz o nem uvazovala, protoze je to fakt batohovy satek, ale kdyz uz jeden mam, tak nepolezu do zeli wink


http://lb3f.lilypie.com/Onpyp2.png
http://lb1f.lilypie.com/zzqHp1.png

Není tady

 

#947 17. 5. 2010 16:44

libunda
♥♥♥♥♥--
Místo: Znojemsko
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 799
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Ahojky,tak jsem vás dočetla,ale moc toho nebylo.
Neměla jsem čas sem moc chodit,páč jsem neustále prala,žehlila a chystala Vojtovi věci na 14 dní do Tater.Včera jsme ho odvezli do Brna a dál jel s ostatníma autobusem.
Je mi smutno grater.Ještě nikdy takhle daleko a sám nebyl.A navíc to zhoršení počasí mě děsí.Snad jsem mu nabalila dostatek teplých věcí.
Taky jsme si po 10dnech dovezli od babičky Elišku.-To bylo radosti!!!:par:Neštovice nedostala,takže budu čekat dál,jestli se nakazí.

Jinak Štěpánek si stoupá všude,kde může.Včera měl i menší karambol.Ale naštěstí spadl dobře.Sice plakal,ale pak bylo všechno OK.
Od včerejška už má šestý zoubek.Má tři dole a tři nahoře.
Noci jsou už skoro dva týdny horor.Nějak bojkotuje postýlku a je schopný i dvě hodiny řvát a vztekat se,jen abych ho pochovala a vzala do postele.Myslela jsem si,že to jsou ještě dozvuky té 6 nemoci nebo ho bolí zoubky,ale dělá to pořád.dumbom

Lusi,koukám že svatba se kvapem blíží!!!hjarta

Angi,držíme palečky,at' všechno dobře dopadne.godlike


http://lilypie.com/pic/2009/10/17/gPXC.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Lqvip2.png
http://lilypie.com/pic/2010/01/29/09Qt.jpghttp://lbyf.lilypie.com/aZ6tp1.png
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/yQpZ.jpghttp://lb2f.lilypie.com/yQpZp2.png1R 9,06/75,5

Není tady

 

#948 17. 5. 2010 17:58

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Pauli ono já si nedělám moc naděje, že by byl můj, dám vědět až překročí můj  velmi nízký limit, jsem ted nějak bez peněz hmm


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#949 17. 5. 2010 18:07

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Tinuš díky za zprávu- vyřid Angel, že držímě pěsti


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#950 17. 5. 2010 21:51

lulana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 3. 2009
Příspěvky: 2129

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 6 - JARO UŽ JE TADY .... HURÁÁÁÁ

Angel, to je hrůza, myslím na vás, ať jste odsud rychle pryč a Štěpánek zdravej pussa

Jinak my už přes den nespíme, protože když jo, tak pak neví, kdy má usnout a uspáváme s vypětím sil nás obou i hodinu a Terezka je v nejlepším rozmaru a narozdíl od nás plná energie dumbom nechápu, kde se to v ní bere big_smile Nečekala bych, že to někdy řeknu,  ale už aby začala sama chodit, aspoň se víc unaví roll teda snad big_smile

Lusinko, snad budete mít v sobotu pěkný počasí, zatím to stojí za prd, zima strašná hmm

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů