Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 3. 2010 14:42

kamila76
♥------
Registrovaný: 12. 2. 2010
Příspěvky: 5

Buďte štíhlí a krásní snama

příspěvek smazán z důvodu nepovolené reklamy

Není tady

 

#2 16. 4. 2010 18:23

Oáza
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 2. 2007
Příspěvky: 170

Re: Buďte štíhlí a krásní snama

Testík, jak se vám bude hubnout (Eva, 16. 04. 2010 14:33)
je z literatury, nevymyslela jsem ho, ale odhalí vám způsob vašeho myšlení, pak se s tím dá třeba něco dělat.
1. Potkám bývalého spolužáka a on prohodí poznámku, že jsem ve škole byla jiná, štíhlejší, ale stejně mi to sluší.
A- Jeho názory mne nezajímají
B- Začervenám se a snažím se říct, že se změnili všichni.
C- Připomenu mu, že ani on není tak přitažlivý, jako býval.
D- Urazím se.

2. V obchodě si zkoušíte kalhoty a vaše číslo je vám najednou malé.
A- Začnete v duchu nadávat na výrobce oděvů.
B- Tyto kalhoty zakoupím a začnu do nich hubnout.
C- Koupím si tedy větší číslo.
D- Raději než oblečení si koupím nějakou potřebu do kuchyně

3. Nechtíc vyslechnete pošklebky na svoji postavu.
A- Nokdo není dokonalý a jdu si klidně dál.
B- Nevšímám si toho, ale v hloubi duše si uvědomím, že s tím chci něco udělat.
C- Přesně si začnu rozmýšlet jednotlivé kroky, co budu pro zlepšení postavy dělat.
D- Je mi jedno, že se mi někdo pošklebuje.

4. Partner vám nesměle občas připomene, že jste bývala pohyblivější a chce, abyste zase sportovala a trochu zhubla.
A- Nevšímám si jeho řečí, není dokonalý.
B- Okamžitě nakráčím na váhu a zkontroluji, kolik tedy mám.
C- Žádného přítele nemám.
D- Urazím se a nebudu se s ním bavit.

Žena A - Má sklon schovávat se za lhostejnost a ležérnost, je ochotná být jako sud, hlavně, že je doma uklizené a napečené. Tady musí nastat změna myšlení, potom bude hubnutí úspěšné.
Žena B - Chce zhubnout a je tomu schopná obětovat mnohé, ale má o všem své představy a to i o stravování a hubnutí, není moc ochotná přijmout nové informace a řídit se jimi.Nebřaňte se myšlenkám jiných a nechtějte být nejchytřejší, pak to půjde pěkně.
Žena C - Je se sebou nespokojená a hubnutí vyzkoušela mnohokrát, také zhubla a zase nabrala, potřebuje oporu a kolektiv těch, kteří jsou na stejné notě, pak je velmi úspěšná.
Žena D - Trochu rezignovaná tvrďačka, která si nechce pravdu přiznat a hledá náhradní řešení, je spokojená a zdravotní rizika nevnímá.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů