Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#26 11. 6. 2013 17:47

javojta
♥------
Registrovaný: 11. 6. 2013
Příspěvky: 16

Re: domácí práce

Inu, vy co chcete pracovat z domu, víte něco o Affiliate? Jde v podstatě o to, že propagujete produkt někoho jiného, a když ho přesvědčíte, aby si produkt koupil, máte procenta z tržby. Třeba můj příklad: zadarmo jsem si založil stránky u Webnode, přihlásil jsem se do jejich Affiliate programu a už se mi podařilo přetáhnout k nim pět lidí, za což mám keš. Není to na uživení se. Je to na přivýdělek.

Kdyby Vás to zaujalo, prosím, přihlaste se přes můj web (stačí kliknotu na banner) - já za to budu mít peníze a vy tím nic neztratíte: http://scriptor.webnode.cz/

A tady máte nějaké informace o jejich Affiliate programu: http://support.webnode.com/index.php?/K … te-program

A kdyby měl někdo hodně velký koule, může zkusit rovnou nabízet inzerentní místa firmám, ale to už vyžaduje větší úsilí. Tady je o tom pěkný článek:
http://blog.webnode.cz/2013/05/jak-na-b … u-banneru/

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů