Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 3. 2010 10:54

katula
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 5. 2008
Příspěvky: 144

mykóza?

Ahoj, asi před 14ti dny se u mě objevilo nepříjemné svědění genitálii. Doktorka mi předepsala léky na mykózu. Žádný výtok ale nemám. Léky jsou na týden (globule na zavádění) a mast. Týden uplynul a nic se nezlepšilo.Měli jste někdo podobný problém? Díky

Není tady

 

#2 17. 3. 2010 12:26

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: mykóza?

Tydle potíže zná snad skoro každá žena. Ale pamatuju si dodneška, jak jsem celá nešastná chodila k doktorovi už měsíc, pořád se to nelepšilo, já zdeptaná a na jeho slova, mladá paní, to chce vydržet, někdy to fakt trvá i dlouhé týdny...a co je nejhorší, rádo se to vrací. Takže znova k doktorovi, další stěry nejlépe, případně nasadit přesnější léky...a hlavně, léčit se musíte oba, i partner, pokud nějaký je. A samozřejmě, pokud možno při léčbě sexuálně abstinovat, ale to je myslím jasné.

Není tady

 

#3 17. 3. 2010 12:58

brenda9
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2009
Příspěvky: 221

Re: mykóza?

Katulo, byla jsem také nedávno u doktora a řekl mi to samé, kromě svědění jsem také žádný výtok neměla. Dal mi Marcimor, žluté globule a mast canesten a doporučil mycí gel, chvíli to bylo ok, ale už opět pociuju svědění. Mám dobrou zkušenost s Femigelem dát dovnitř a trochu natřít okolo ty svědivá místa:)

Není tady

 

#4 17. 3. 2010 14:58

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: mykóza?

Mykoza je vlastně nerovnováha mikroorganismů v pochvě. Může ji zapřičinit léky, hlavně pak antibiotika, stres, alkohol a pod. Tady je diskuse  http://www.solnajeskyneletnany.cz/novin … nne-lecit/ Pozor na chronicitu! Na netu je hodně zajímavých odkazů. Já bych zkusila jogurt na tampon, aspon na noc....

Není tady

 

#5 26. 3. 2010 11:46

Lavilka
♥------
Registrovaný: 26. 3. 2010
Příspěvky: 3

Re: mykóza?

Ahoj. Z mé zkušenosti jednoznačně globule a Wobenzym (ten brát dlouhodobě). Pa Lavka

Není tady

 

#6 26. 3. 2010 13:41

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: mykóza?

Ještě před rokem jsem snad každý měsíc lítala na gyndu kvůli mykóze. Byla jsem z toho zoufalá,udělala jsem vše,abych zabránila recidivě.Marně! Dr. mi doporučila Candivac- 3 měsíční kůra. Od té doby jsem v pořádku a neomezuju se.......


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#7 26. 3. 2010 21:33

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: mykóza?

Mně se osvědčilo vynechat sladkosti a pít kopřivový čaj. Za pár dní to bylo pryč. Mast Canesten jsem používala taky.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#8 25. 4. 2010 9:24

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Není tady

 

#9 15. 9. 2010 10:04

Zuzankaa76
♥------
Registrovaný: 27. 6. 2010
Příspěvky: 21

Re: mykóza?

Mykozy jsou silena vec. Taky s nimi bojuju od nepameti, zkusila jsem vsechno a porad se to vracelo, ted jsem narazila na pripravek, co obsahuje vytazek z grepovych jader, jmenuje se to Grep-Out, zda se ze mi to celkem zabralo, cely leto v pohode. Cena kolem 160 kc, coz jde. No a samozrejme dobry intimni gel, nekomu nedelaji pry dobre ani intimky... Ovsem nejdulezitejsi je zdravy partner, pokud se to prenasi z jednoho na druhyho tak nezabre nic...sad

Není tady

 

#10 9. 10. 2010 17:11

kanicka
♥------
Registrovaný: 10. 4. 2010
Příspěvky: 5

Re: mykóza?

Ahoj, mám obdobný problém. Před rokem jsem byla v Turecku, koupala se tam v bazéně, byl chlorovaný, přijela jsem domů, nachladila se a začala brát antibiotika. Mykóza se ozvala hned. Prý to bylo z toho chlóru a antibiotik, ty zeslabují přirození prostředí pochvy. Do bazénu chodím jen s kalíškem www.kalisek.cz díky němu se mi to nevrací. Dál používám, jakmile začne nějaké svědění Canesten. Je perfektní. Vracelo se mi to ale tím jsem to dycky zachránila. Sex po léčbě je bolestivý, tak se to chce zvykat. Partner se musí mýt intim gelem sebe i prsty! Také to způsobuje totiž obyč. mýdlo! Tak na to bacha. Hodně nám pomohl lubrigant ale i tak to dost bolelo. Největší pomocník je vibrátor. Opravdu! Taky jsem se tomu vyhýbala, ale chtěla jsem zachránit vztah. Doufám, že jsem nějak pomohla smile pa

Není tady

 

#11 10. 10. 2010 9:57

tříska
♥♥♥♥---
Místo: jižní Morava
Registrovaný: 15. 7. 2009
Příspěvky: 327

Re: mykóza?

Jogurt?- To snad raději ne... dumbom
Před lety mi doktorka doporučila k obnově mikroflory Tantum Rose (dnes Rosalgin)... k výplachu.
Takže zásadně žádné rybníky a po návratu z bazénu provedu výplach raději preventivně.
A mám už roky klid. Ostatně, je to minimálně - neb do bazénu moc nechodíme. Jen doma, v tuzemsku.

Na dovolené u moře užíváme jen MOŘE. - Zásadně bych tam do bazénu nevlezla. stolt
Koupání v moři je v pohodě (zatím) - (ačkoli jsme slyšeli, že loni v Bulharsku na plážích pod Varnou hygienici varovali před nějakou mikrobiální nákazou přímo z mořské vody - nejspíš za to ale mohla vysoká teplota vody + vyvážení a vysypávání odpadků z pláží celého turisty obleženého pobřeží jen kousek od břehu do volného moře - pak se stává, že z ničeho nic plavete v odpadcích, což je humus!!!, se kterým se třeba v Chorvatsku nikdy a nikde nepotkáte)...

Jo a abych nezapomněla: Nestřídáme si partnery... gloria tummenupp

Není tady

 

#12 31. 10. 2010 17:13

32Gabriela
♥------
Místo: praha
Registrovaný: 31. 10. 2010
Příspěvky: 7

Re: mykóza?

Dobrý podvečer,
zkoušela jste některá vložky, které mají léčivý proužek? Tak je vyzkoušejte, já je mám cca 6 měsíců a mykozu jsem od tý doby neměla ani jednou. Ani po antibiotikách. Oni reagují na vlhkost a potom tím, že jsou tam ty složky, tak odstraňují bakterie, plísně, svědění, pálení, je toho moc a moc a já sem moc spokojená. Mají je na webu nepovolená reklama, myslím že nyní podzimní sleva, jinak se taky dají sehnat, ale jsou dražší.
ahoj Gábina

Upravil(a) tina (3. 3. 2011 14:21)

Není tady

 

#13 3. 3. 2011 7:52

info@bezbolesti.eu
♥------
Registrovaný: 3. 3. 2011
Příspěvky: 19

Re: mykóza?

nepovolenaá reklama

Upravil(a) tina (3. 3. 2011 14:16)

Není tady

 

#14 8. 7. 2011 12:41

Dorgald
♥------
Registrovaný: 12. 6. 2011
Příspěvky: 11

Re: mykóza?

Já už jsem také docela zoufalá z toho, že se mi to opakovaně vrací .. teď jsem se rozhodla vyzkoušet wobenzym máte nějaké zkušenosti s tím? pomohlo, nepomohlo?

Není tady

 

#15 29. 7. 2011 8:05

Marie73
♥------
Registrovaný: 28. 7. 2011
Příspěvky: 11

Re: mykóza?

Dorgald napsal(a):

Já už jsem také docela zoufalá z toho, že se mi to opakovaně vrací .. teď jsem se rozhodla vyzkoušet wobenzym máte nějaké zkušenosti s tím? pomohlo, nepomohlo?

Mě ani wobenzym nepomohl :-( Začala jsem ho brát po tom, co jsem dobrala globule a hned potom co jsem dobrala to velké balení se opět kvasinky objevily. Takže u mě vyhozené peníze. Jinak globule mě vždycky vyléčily na měsíc, maximálně na 2 a pak opět :-( Teď se poctivě snažím nejíst sladké, cpu se lactobacily a z proti kandidózní diety ještě dodržuju to, že nejím hermelín. Nevím jestli to je tím hermelínem, ale za poslední rok jsem měla kvasinky jen 2x, což je u mě úspěch :-)

Není tady

 

#16 4. 8. 2011 14:36

DanielkaP
Zablokovaný
Registrovaný: 25. 7. 2011
Příspěvky: 7

Re: mykóza?

Myslím, že s tím bojuje kde kdo, zkoušela jsem i tu dietu, ale nic moc úspěch. Celkem mi pomáhá Allivictus Intim, aspoň mám tedy ten pocit. Je přírodní, na intimní hygienu a má desinfekční účinky.

Není tady

 

#17 13. 1. 2012 18:06

Maňas
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2012
Příspěvky: 4

Re: mykóza?

Pokud se mykoza vraci opakovaně, určitě musíte změnit jídelníček a vyčistit tělo zevnitř. Na pálení a svědění je supr Saforelle gel nebo krém.  Já se s ním myju denně preventivně a když pociuju první příznaky, použiju krém. Vynechat bazény, bavlněné prádlo atd. Hlavně to nevzdávejte, mykoza se ráda vrací.

Není tady

 

#18 14. 1. 2012 16:59

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: mykóza?

katula napsal(a):

Ahoj, asi před 14ti dny se u mě objevilo nepříjemné svědění genitálii. Doktorka mi předepsala léky na mykózu. Žádný výtok ale nemám. Léky jsou na týden (globule na zavádění) a mast. Týden uplynul a nic se nezlepšilo.Měli jste někdo podobný problém? Díky

Opakovane mykozy jsem mela v dobe meho manzelstvi,doktorka,uz nevedela co dat za lecbu.Po rozvodu se mykoza vytratila.Manzel me byl nekolikrat neverny takze on byl ten prenasec.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#19 14. 1. 2012 21:00

majkafa
Host

Re: mykóza?

Stejná kušenost, jako erem.

Mańas, cos to vytáhla za staré téma? big_smile

Upravil(a) majkafa (14. 1. 2012 21:02)

 

#20 22. 1. 2012 11:26

Ing. Iva Veselá
Partner Babinet.cz
Registrovaný: 31. 3. 2008
Příspěvky: 128

Re: mykóza?

Na mykózy platí hygiena a úprava jídelníčku, resp. zaměřit se na posílení imunitního systému. Kdo by si nevěděl rady, tak napište.

Není tady

 

#21 31. 1. 2012 20:26

belara
♥------
Registrovaný: 31. 1. 2012
Příspěvky: 2

Re: mykóza?

Lekarka ti nejspis predepsala canesten na 6 dni. to na beznou mykozu zabira. jestlize se jedna skutecne o mykozu, tak staci combi 3denni terapie,po ukonceni cipky s obsahem prirozene vaginalni flory - Lactobacillus, zabrani navratu infekce.
pokud toto nepomuze - gynekolog:spravna diagnoza?znovu nativni ster- v mikroskopu opravdu candida? Mikrobiologie - candida rezistentni?
U mykozy nemusi byt vzdy vytok, ale ve vetsine pripadu je, takovy bily a hrudkovity.
Pricinou tveho svedeni muze byt i jina infekce nebo jen naruseni tve normalni vaginalni flory. kdy se svedeni objevuje?

Není tady

 

#22 1. 2. 2012 7:51

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: mykóza?

fittka napsal(a):

Na mykózy platí hygiena a úprava jídelníčku, resp. zaměřit se na posílení imunitního systému. Kdo by si nevěděl rady, tak napište.

Me bylo receno doktorkou,ze prave ten kdo se casto myje trpi mykozou.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#23 1. 2. 2012 12:13

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: mykóza?

Jasně Erem. Ale ta úprava jídelníčku má něco do sebe - vynechat sladké a pít čistící čaje. Mně se osvědčila kopřiva.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#24 31. 3. 2012 17:32

Daniela M
♥♥♥----
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 154

Re: mykóza?

eremuruss napsal(a):

fittka napsal(a):

Na mykózy platí hygiena a úprava jídelníčku, resp. zaměřit se na posílení imunitního systému. Kdo by si nevěděl rady, tak napište.

Me bylo receno doktorkou,ze prave ten kdo se casto myje trpi mykozou.

Mě zase bylo řečeno, že se jedná o překyselený organismus a tím pádem i oslabeným imunitním systémem. Bylo mi doporučeno změnit jídelníček na zásaditou stravu, doplněním vit. C se zinkem aj., atd;).

Není tady

 

#25 31. 3. 2012 17:51

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: mykóza?

V kyselém prostředí se daří všemu,to je pravda, ale jen jídelníček změnit  asi moc nepomůže/ono je příliš málo potravin  jen zásaditých/, musí se ještě odkyselovat. Málokdy si organismus poradí sám. Doporučuji Nystatin či Fluconazol. A hygiena? To mě rozesmálo, to by musela být žena -  špindíra, pokud má potíže a nemyla by se.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů