Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 16. 3. 2010 22:04

Kelinka
♥♥-----

Kostymek, sako versus velka prsa

Ahoj
Nevite nekdo kde koupit hezke slusive sacko. Nic v obchodech mi neni, duvod je ten ze abych sako zapla pres prsa potrebuju velikost 42. Jenze pak mi je v ramenech vetsi o dve cisla, rukavy mi nesedi, a v pase se tam pomalu vejde dalsi clovek. Kdyz si zkusim 38 tak mi sedi vsude az na to ze ji proste asi tak o 10 cm nezapnu. Nevite nekdo, kde koupit sako, co by mi sedelo. Premyslela jsem nechat si ho usit, ale je to pro me moc drahe. Stejny problem mam i s kosilemi. Kvuli praci nemohu kostymek vymenit za jiny typ obleceni.

Dekuju za rady

Není tady

#2 1. 7. 2011 11:08

Dorgald
♥------

Re: Kostymek, sako versus velka prsa

Ahoj,
mně se líbí móda Klingelu .. Já mám dost velká prsa takže si tam kupuji spodní prádlo. Před 2 lety jsem se přestěhovala do Prahy z Bratislavy, ale vždy si objednávám z této slovenské stránky protože mi to vždy sestra donese:) http://www.klingel.sk/shop/D-mska-m-da/ … 038.0.html

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí