Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 3. 2010 11:39

pidimartis
♥♥♥----
Místo: Rumburk
Registrovaný: 21. 6. 2007
Příspěvky: 103

vrácení daní

Dobrý den, chci se zepat jak je to s vrácení daní,když žijem jako druh a družka a jsem na mateřské dovolené,jestli přítel má nárok na vrácení když jsme takhle spolu. Jsem laik a vůbec se v tom nevyznám,tak prosím za vysvětlení,děkuji

Není tady

 

#2 16. 3. 2010 12:24

Spina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 5. 2006
Příspěvky: 511

Re: vrácení daní

Přepokládám, že druh a družka myslíš jako bez papíru?
Tak to nemá, je to odpočet jen na manželku.
Nicméně přítel a si nechá roční zúčtování v práci udělat, daně mu můžou vracet i z jiného titulu, než je odpočet na manželku.

Není tady

 

#3 16. 3. 2010 12:56

pidimartis
♥♥♥----
Místo: Rumburk
Registrovaný: 21. 6. 2007
Příspěvky: 103

Re: vrácení daní

Z jiného titulu,to znamená co? Ano druh a družka bez papíru,ale všude nám to píší.

Není tady

 

#4 16. 3. 2010 13:53

Spina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 5. 2006
Příspěvky: 511

Re: vrácení daní

no muže si uplatnit uroky s úvěru, případně placení pojištění darů...nebo pokud byl nemocný, tak většinou taky nějaká vratka vyjde. Nebo pokud by si přes rok neuplanoval daňové zvýhodnění na dítě.
Je toho víc smile

Není tady

 

#5 16. 3. 2010 14:07

pidimartis
♥♥♥----
Místo: Rumburk
Registrovaný: 21. 6. 2007
Příspěvky: 103

Re: vrácení daní

aha a mohlo by to být na nějakých intertových stránkách všechno vypsané??? Nevíte o nějakých??? Děkuji moc

Není tady

 

#6 18. 3. 2010 18:13

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: vrácení daní

pidimartis napsal(a):

aha a mohlo by to být na nějakých intertových stránkách všechno vypsané??? Nevíte o nějakých??? Děkuji moc

My si to podáváme s přítelem a každému nám vracejí docela dost... mě proto, že mám hypotéku a stavební spoření (úvěr) a přítelovi proto, že byl čas na úřadu práce...
Zde článek a formulář ke stažení, kde si to můžete sami vypočítat: http://finance.idnes.cz/dane-za-par-min … p_dane_ven


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#7 19. 3. 2010 5:24

pidimartis
♥♥♥----
Místo: Rumburk
Registrovaný: 21. 6. 2007
Příspěvky: 103

Re: vrácení daní

LENNNA napsal(a):

pidimartis napsal(a):

aha a mohlo by to být na nějakých intertových stránkách všechno vypsané??? Nevíte o nějakých??? Děkuji moc

My si to podáváme s přítelem a každému nám vracejí docela dost... mě proto, že mám hypotéku a stavební spoření (úvěr) a přítelovi proto, že byl čas na úřadu práce...
Zde článek a formulář ke stažení, kde si to můžete sami vypočítat: http://finance.idnes.cz/dane-za-par-min … p_dane_ven

Děkuji moc,podívám se tummenupptummenupptummenupp

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů