Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#351 2. 1. 2013 18:32

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

kUK parpar
Ahoj Pinky, Sillwan
docela se mi stýská po době, kdy jsem si tu s váma psala.
Pinky - hodíš mi nějaký fotky jak rostete? big_smile
U nás - David je ve čtvrtáku na průmce, ale má to tak nějak všechno na háku, a říká, maturita na podzim,maturita s jistotou, no já mu říkám,že jeho tempem si když tak prodlouží dětství a zopákneme si 4.ročník.
Na podzim se rozešel s holčinou, co s ní chodil tři roky. I když jí pořád miluje, už je každý někde jinde. tillfreds
Pavlik je v prváku na učnáku. Učí se na lodníka. U nás v DC populární a vyhledáváný obor. Od léta randí s holkou (jsou převážně furt u nás)
Marky je drbna. Předškolačka jak vyšitá. Malý generál, tatínek pro ni udělá i neskutečné a ona potvora i toho využívá. V lednu k zápisu,v září do školy. No Pinky asi jako u Vás. lol
Já jsem od prosince na pracáku (měla jsem práci na dobu určitou zástup na mateřskou). Ale docela si doma užívám. stolt Měla jsem dojíždění hodku s přestupem. Takže už ráno před šestou na bus, jezdila jsem domů po půl páté. Takže mamka chodila do školky ze školky. (když jsem jezdila autem,tak to ještě jakž takž šlo to je půl hodka) ale to mám v kovošrotu. roll
Zatím práci nemám, užívám si holky. Fakt je znám,že mě potřebuje,a že těch 10 hodin bylo na mě i na ní dost.
Přemýšlím,že bych začala háčkovat a plést na zakázku,popřípadě vypomáhat ze žehlením a tak. tak uvidím, ještě jsem sítě nerozhodila.
Těším se,že napíšete smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#352 2. 1. 2013 20:36

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

Duší, tak to máte podobný jako u nás, jen s tím rozdílem, že nᚠstarší, je hacker a PC maniak, který si holku najde, leda až bude nějaká kyber lol a bude všechno fungovat na systémové bázi a přes wifi připojení dumbom a ten druhý je sice pěknej konoupek, ale držíme ho zkrátka, takže se zatím neprojevil dumbom
Je ale fakt, že s supermario skládají motorku, chodí na ryby a pomáha kolem baráku, kterej stále nemáme dodělanej roll Letos jsme udělali za 100 tisíc sjezd do garáže a chodníky všude okolo, postavili udírnu a jsme zase na suchu dumbom
Úplně ti závidím, že jsi doma. Já byla v září na marodce, protože mě nechtěli pustit v práci na dohodu a udělali na mě podraz hmm  a úplně jsme si to užívala, odblešila jsem barák a prostě byla pohoda.
k čemu mi bylo, že jsem každý den vyjela v pět a v půl paté jsem se vracela, zralá tak na šlofíka a to jsme si ještě na konci měsíce vozila práci domů dumbom
Pněíze jsme měla na ženskou bez vysoké krásný, ale když 5tisíc projezdíš a spočítᚠhodiny, zjistíš, že i Ukrajinci dělají za víc peněz.
Byla jsem z toho hodně psychicky vyčerpaná, poslední týden v měsíci jsem jezdila domů v sedm, no dílo.
Před dovolenou jsem všechno musela udělat a po dovolené jsem zase makala do večera, abych to dohnala. Jooo, nadnárodní společnost s velkým jménem fuckyou
Dobrý bylo snad jen to, že jsem si procvičila angličtinu stolt

Teď dělám na šest hodin, sice ranní a odpolední a každou druhou sobotu, ale mám klid a čistou hlavu.
Doma být nemůžu..... prostě musím těch 8-10tisíc do rozpočtu přidat, jinak by jsme nevyšli. Manžel stále podniká a lidi stále neplatí, tak jak mají a inkaso, obědy, úvěry ....holt nepočkají mad

Sillwan a ty už jsi někde činná jako paní doktorka ??? Já jen, že bych se jako mohla chlubit lollollollol


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#353 2. 1. 2013 20:50

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

Pinky - já vím,že Ty peníze chyběj. Zatím jsem doma krátce a mám podporu.
My jsme měli doma málem rozvod. dumbom Manžel nepůjde dělat za minimální mzdu,tak radši seděl doma půl roku a čekal, až mi vyjde zahraničí. (minulý rok to samý). Už jsem měla zajištěný podnájem a klíče v ruce, ale pořád mě tu něco drží.
Od června maká v Německu, 7h od nás. DOcela blbý,na jednu stranu dobrý,že si od něho odpočneme, ale ten měsíc je dlouhý a stýská se ke konci i mně. V létě jsme si zažádali v Německu přídavky na děti, tak už to tu dolaďujeme. Máme na ně nárok, máme je odkleplý,ale ještě nám chybělo pár tiskopisů. dumbom
Tím,že manžel přijel den před vánocemi domů, nestihli jsme vůbec nic. Takže jsme dneska oběhávali sociálku.PRotože jsme potřebovali potvrzení,že nemáme nárok tady u nás. Takže hodiny fronta, doložit příjmy. tillfreds Nakonec jsme zjistili,že druhý formulář vyplnuje jen ministerstvo vnitra, a že se musí poslat do Prahy. Jsem docela z toho nakrklá. PRotože manžel se na ty přídavky v SRN na úřadu byl ptát, vždycky všechno bylo v pořádku, a pak mu před vánocemi přišla obálka,co je potřeba dodat. SIce to dostaneme zpětně, ale to je papírování. dumbom
No a co jsem to chtěla. Tak nějak se utěšuju,když ted  chlap dělá a budou ty přídavky, že nemusím spěchat a brát jakkoukoliv práci kvůli 8000Kč. Ale samo že nechci zůstat doma napořád.

S tou angličtinou seš dobrá. tummenupp Jazyky nedávám.
Sem se přihlásila na kurz němčiny,že jí opráším a byla jsem tam třikrát. usch jsem střevo na jazyky.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#354 2. 1. 2013 21:02

madlička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2006
Příspěvky: 3537

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

čauky holky! smile

Není tady

 

#355 2. 1. 2013 21:03

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

Madličko ahoj par Tebe už jsem taky dlouho neviděla.
Povídej, přeháněj stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#356 2. 1. 2013 21:04

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

Duší, tak jestli to není 500kč jako tady tak se to lítání vyplatí tillfreds
My už nemáme přídavky ani tady u nás.

Jak jsi psala o tom žehlení, ani mi nemluv, hned bych ti to posílala big_smile Naštěstí mám teď od podzimu sušičku tak jsem happy tongue

Jo a krizi mi nemluv, tak jak jsme pořád byli v pohodě, tak jsme po mojí poslední mateřské měli taky krizovky dumbom
Ale je tady fakt, že já jsem po smrti mamky, byla tak zralá na psychiatra, takže v tom nejsem bez viny.


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#357 2. 1. 2013 21:05

madlička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2006
Příspěvky: 3537

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

Ahoj Duši, no po 1000 letech mrknu na bbn a ono ejhle, šálí mě zrak? To bych nemohla udělat, alespoň nepozdravit.

Není tady

 

#358 2. 1. 2013 21:05

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

Madli ahoooj, tak co ???

Pěkně jako na srazu...... po letech big_smile

Co nového s dětma ?? Co tvůj motorkář ??? Co oprava bydlení ??? smile


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#359 2. 1. 2013 21:05

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

ahoj baby! me uz se taky styska... to byla doba! s nektryma vim co a jak  diky facebooku,ale o nekterych holkach nevim nic wink vzdyt uz nam ty nase mimina pujdou letos k zapisu do prvni tridy!!! boze,to tak uteklo! jdu docist,co noveho

Není tady

 

#360 2. 1. 2013 21:08

madlička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2006
Příspěvky: 3537

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

máte facebook? já taky vissla

Pinky, motorkář nemá na motorku čas, takže stojí v garáži, dětičky rostou jako z vody, domeček se opravuje na etapy, ale jde to a je to prima smile

Není tady

 

#361 2. 1. 2013 21:16

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

Pinky - říkala mi švagrová,že za penízky se žehlí jedna radost. Za to pro rodinu - to dře. dumbom
Sušičku bych taky brala. vissla

Upravil(a) dusička (2. 1. 2013 21:17)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#362 2. 1. 2013 21:30

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

Duší, sušička super, ale taky ne na všechno dumbom

Madli, já Face book nemám a nechci mít..... nemám ráda tyhle sociální sítě ..... mám okolo sebe tolik známých, kterým rozbil např. FB nebo Twitter manželství, že se tomu vyhýbám dumbom

Ali ahoooj kapitulation

Duší, to ty nás sem na dvoreček naháníš ?? big_smile


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#363 2. 1. 2013 21:33

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

Pinky - Madličku ne big_smile
Já mám FB, ale mám tam jenom ženský. stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#364 2. 1. 2013 21:35

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

No joo a já bych tam beztak měla i chlapy lollollol

Holky, tak pro dnešek dobrou, jsem nějaká nachcípaná, tak jdu chrnět kapitulation


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#365 2. 1. 2013 21:39

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

Tak s chlapama si můžou psát jinde ne? vissla
Dobrou Pinky
Malá anketní:
V kolik chodí spát vaše zlatíčka?
Marky ponocuje.
(když tedy nepočítám ted prázdniny,tak to chrní i do deseti) a chodí spát po desáté.
Když chodí do školky, když ve školce spí, usíná po desáté dumbom
když jde po o, je ochrápaná a celý den je protivná.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#366 2. 1. 2013 21:49

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

Dusi,Ada chodi po pul devate a rano vstava 6,45 ... o prazdninach ale ponocoval,tak zitra tusim problem... dneska lezl az v pul devaty z postele. wink

Není tady

 

#367 2. 1. 2013 21:51

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

bylo by fakt fajn to tu ozivit,me ten ventil chybel... moc probrat,co vas stve,zjistit,ze je to vsude stejne... dobrej napad Dusi! me ten novej babinet odradil,nelibil se mi tak,jak tento... navrat ke starym casum wink

Není tady

 

#368 2. 1. 2013 23:13

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

Ali - to nebyl můj nápad, začaly tu výřit Silwy a Pinky. vissla big_smile
Jojo, ráda jsem Vás četla, co je u koho nového, hlášky dětí, trable, radosti. Prostě život. Se otočíme a budeme mít školáky. Tak strašně ten čas letí.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#369 3. 1. 2013 8:36

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

Jej, super, baby, ze ste nakukli a rozkecali sa smile hjarta hjarta Chyba mi to!!!

Není tady

 

#370 3. 1. 2013 19:20

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

Čauvec BBizny smile

Co se týká usínání, radši bych nemluvila dumbom Přes svátky malá chodila spávat kolem půlnoci a vstávala v jedenáct, i když ji ve všední dny nacpeme do postele v půl deváté a zapneme nebo nezapneme DVD, tak prostě neusne. Usíná nejdřív v deset a to ještě desetkrát dojde pro pití a čůrat a že chce zakrýt, no prostě katastrofa.
Pak neví, kdy vstávat a je protivná jak blázen.
Ve školce, chodí jeden týden po obědě, tak to je vidět, že si nezdřímne, ale jak jde po spa, usíná fakt až kolem půl jedenácté, už teď se děsím vstávání do školy.
Manžel je z ní pak na infarkt, neumí si s ní totiž poradit, ale to jsou ty srandičky a kraviny a pak když má zapůsobit jako autority, je to v pytli dumbom
Na mě Adéla dá... já jsem doma holt ten dráb. No, někdo to být musí.

Duši, ještě jsem zapomněla, chtělas fotky, nic moc nemám, jen to, co mi fotila sestřenka a mám to v mailu, protože teď už skoro nefotíme a když něco máme, mám to v druhým PC a ten je kaput a čeká na opravu:dumbom:
Teď mám novej.

Ali a Madli vy pracujete??  A kde, jestli to není tajný ?? vissla
Silwi, tebe jsem se ptala jestli dělᚠve své profesi ?? Doufám, že jo, protože by tě bylo jinde škoda hjarta


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#371 3. 1. 2013 21:03

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

ahoj holky smile
nechci rušit,ale jen pozdravit známý tváře...Sillwan,Duší i Alenak mám na FB.....ale Pinkáčka moc moc zdravím pussa

Není tady

 

#372 3. 1. 2013 21:52

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

Ahoj Lucíí hjarta
Opožděně gratuluju k chlapečkovi storstark
Kukla jsem na fotky a mᚠkrásný děti a ty jenom mládneš stolt

Tady dneska všichni křoupou popcorn a čučí na Dallas ??? big_smilebig_smilebig_smile


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#373 4. 1. 2013 11:33

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

Ahojte,

Pinky, prepac, neodpovedala som, lebo ma nenechali pisat... sad Ano, pracujem od marca v sukromnej ambulancii. Danko nemal vtedy skolku, tak som nastupila na polovicny uvazok, a este by som tam chcela ostat nejaku dobu, urcite do konca tohto roka, kvoli Tomaskovi - zacne chodit do skoly a budem mat nanho viac casu nez ked budem makat v spitali.

Inak, u nas sa chodi spat o pol deviatej, precitame rozpravku, yhasneme a som s nimi, kym nezaspia, co je tak 10-15 mniut, este si rozpravame vselico, pripadne analyzujeme den a dostanu kartac smile Vstavacka o pol siedmej... smile

V polovici januara nas caka zapis, boli sme v skole na necisto a tam ma Tomasko velmi prekvapil, lebo som, priznam sa, uvazovala aj o odklade, je velmi nesmely. Ale dal to s prehladom, dokonca spieval smile

Akurat to teraz budeme mat trosku pestre, lebo Danka caka operacia, pocitam s rekonvalescenciou asi 3 tyzdne, takze budem musiet riesit hliadky smile

Toz zatim cus, vyhanaju ma od pocitaca...

Není tady

 

#374 4. 1. 2013 12:51

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

ahoj, všichni smile
tak jsem vás našla taky... to je ostuda, taková drbna a přijde za tři dny...
zápis nás čeká 18., Máa půjde na stejnou školu jako Jiřík, takže starosti s logistikou ubudou - ale jinak se toho děsím, je to kvítko z čertovy zahrady a jak chytá od Jiříka rozumy, tak je drzej jak opica, v kombinaci s jeho kulatým obrýleným ksichtíkem je někdy sakra těžký udržet kamenný rodičovský obličej smile
oba taky hrajou fotbal, takže hodně víkendu máme zabitých kvůli turnajům a v týdnu lítáme na tréninky, na naše sportovní vyžití už tudíž čas nějak nezbývá ( a na mě je to teda pekelně vidět sad )
jinak se máme fajn, vybírám zrovna hory na jarňáky, a chystám se na večer na oslavu narozek - teda až dopracuju smile

tak doufám, že se to tu rozproudí jako za starých časů smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#375 4. 1. 2013 13:30

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: CHAT - jarní rarášci 2007 poprvé :)

Tinuš ahoooj hjartakapitulation
Ty a že se kulatíš ?? Neke, vždy jsi zhubla tehdy na polovinu svojí váhy tummenupp Teď mᚠbeztak 5 kg nahoře a už šílíš dumbom

Silwi, na jakou jdete operaci ?? S očima ??
A ty jsi v kardioambulanci ??


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů