Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#76 31. 3. 2010 15:45

agewa
♥♥♥♥♥♥-

Re: Trápí mě jeho image,co s tím!?

no já myslím, že tady je důležitá věc to, že dřív byl jiný. že se to "stupnuje" . je pravda, že dredy sundá, oblečení vymění, ale třeba tetováního se nezbaví.(mmch. já jedno malé mám taky).
myslím, že jí vadí, že se stále víc "odděluje" , at si říkáme , co chceme, musíme vycházet a žít i s naším okolím .
nedivím se L., že o tom přemýšlí.

Není tady

#77 31. 3. 2010 18:34

Kubula
♥♥♥♥♥♥-

Re: Trápí mě jeho image,co s tím!?

Tiina napsal(a):

Ohledně dětí je toho celkem dost, co by měl člověk mít pořešené před jejich příchodem, ale neřekla bych, že sem patří názor učitelek ve školce.

A jestli se nepletu, tak tady pořád řešíme nestandardní image přítele pisatelky nikoliv jeho charakter.

Tiino, jestli mě chceš umravňovat, o čem se tu píše a o čem ne, tak možná nejdřív přestaň psát o tom, co píšou jiní tongue

Názor učitelek myslím není jádro pudla, ale už mlčím a držím se tématu big_smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí