Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 12. 3. 2010 12:07

petrusinka
♥------

školka a angličtina

zdravim vsechny maminky - nemate nahodou nektera zkusenosti s jazykovymi skolkami? chtela bych svoje dite dat do nejake, protoze si myslim, ze cim drive se zacne clovicek ucit jazyk, tim lip:)). nemuzete mi nahodou nekdo doporucit nejakou z prahy 4 nebo 11? kamaradka mi rikala o skolce Banbin - nemate s ni nahodou nekdo zkusenosti? nebo s nejakou jinou? Dekuju moc. petra

Není tady

#2 16. 11. 2010 11:25

Lucie11
♥------

Re: školka a angličtina

Pěkný den Petrusinko,

školky Praha 4:anglická školka chodov a anglická školka budějovická.

Do jedné pobočky jazykových školek kindergarten chodí i moje neteř (ne na prahu 4) a jsou spokojeni jak s hlídáním, personálem, výukou. Můžu doporučit

Z příspěvku byly odstraněny odkazy na komerční webové stránky. Ronja

Upravil(a) Ronja (16. 11. 2010 18:55)

Není tady

#3 10. 5. 2011 23:41

3xdave
♥------

Re: školka a angličtina

Dobrý den,
já ano. Přestože jsem byli s Maxíkovou školkou spokojeni tak musím napsat, že máme s nimi špatnou zkušenost. Jedná se o jejich akci až 1 rok zdarma. Pozor na ni. Podívejte se na stránku na facebooku, kdy jsem vše popsal:
http://www.facebook.com/#!/pages/Anti-M … 41?sk=info
David

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí