Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 14. 3. 2010 9:58

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Re: CHAT: Kelišky - 5

Ahoj holky, přeji hezkou neděli.
Tady je opět zataženo prší a poletují do toho vločky.

Není tady

 

#27 14. 3. 2010 11:16

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: CHAT: Kelišky - 5

smile Ahojky holky, pěknou neděli !!

Jani, tady je naprosto stejně a ještě k tomu se chvilkama zvedne pořádnej vítr dumbom 

Půjdu teď konečně nacpat pračku, taka se od rána rochní v potrubí, takže byla vypnutá voda... a teď je nasejřenej, protože stejně nic nevyřešil godlike - máme totiž problém, už asi tři týdny se nám objevuje jakejsi sajrajt v teplý vodě, tu sice nepijeme a na vaření taky používám studenou, ale ono se to v trubkách usazuje a vyplave to pak i do tý studený. Už postupně měl rozebráno celou část v kuchyni, minulý týden vypustil a vyčistil bojler, pak filtr, dnes znovu filtr a ještě něco kolem toho a výsledek - pořád to tam je uschgodlike .  Takže mu zbývá čerpadlo, ale do toho se mu sakra nechce.... a kdyby něco, tak musíme koupit nový a to je taky nepříjemný yikes , no ale hlavně, aby na tu závadu už přišel...  gloria

Teď tu pořád chodí, mlčí, a tváří se jak bůh pomsty..... godlike

Není tady

 

#28 14. 3. 2010 13:05

salek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 11518
Web

Re: CHAT: Kelišky - 5

kapitulation  hjarta  také přeji pěknou neděli ..holkýýý  hjarta  kapitulation 
u nás je též takové ošklivé počasí.. až se Veru vyspí..půjdeme chvilku ven..slíbila jsem ji to..stejně musím do večerky pro něco málo do školky.. chodím tam každou neděli..pro takové maličkosti..jako droždí..sýry.. no a na zítra hlavně hermelín  vissla  lol

Evi..hjarta  kapitulation  to je nemilé s tou vaší vodou..může to být kdoví kde..pak vše rozkopávat ??  dumbom  To mi připomělo s tou teplou.. že mi občas ve školce teče také taková do žluta..hlavně po víkendu..když se voda nepouští..když jsem to řekla vodákům..prý ,,vy používáte teplou na vaření "..  dumbom  tak občas něco musím zrovna zalít horkou... roll  takže nic vyřešeného !!  roll  No ale nezdá se mi to...  vissla 
Tak snad na to Jiřík přijde..a nebude vás to nějak bolet finančně...  vissla  tummenupp 

Dáší.. hjarta  kapitulation  to je fajn číst ..jak máte doma pohodu..  tummenupp  bude smutno..až tchýně odjede vid´???  butter 
No jo..to je dost málo na chlapa..40.-kč  dumbom  se mu  albert  nedivím  butter 

Mirčo.. hjarta  kapitulation  tak co ..vyjeli jste po ránu ?? Moc nemrzlo..tak to snad šlo ... kapitulation 
Díky za optání na Veru..zatím je to  v pohodě sjuk  tummenupp  ..musím  dumbom  dumbom  dumbom  lol  trošku občas zasmrká..ale nic hrozného  vissla  chce to už teploučko  tummenupp 

hjarta  kapitulation

Není tady

 

#29 14. 3. 2010 15:24

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: CHAT: Kelišky - 5

ahojky ..jsme doma.
jeli jsm edřív z chajdy.jdou formule!!!

Danuš ,tvojí snachu bych dumbomdumbomdumbom nemám k tomu nemám slov!! na vnučku mᚠnárok,jenže podle toho jak to tam u vás vidím .vyhlídky asi nic moc!!Držím palce ..a´t to vyřešíš ..No já bych to měla vyřešený ,jsem horká hlava!!lol je jasný ,že se budeš jak na houpačce ,pokud mᚠtakovou snachu dumbomdumbomdumbomusch

jani ,,to je mi líto ,ale koukám že už máte nového potkánka,tummenupp  a co afty ..trpím na ně dost ..od té doby co mám nové zuby:lol:..i dr.je ze mě hotová..dala mi  mastičku .do půl hodky byl klid,jenže oni ji přestali dělat!!:dumbom:teď mám dvě nové ,To co mᚠty ,ta mě absolutně nezabírá je to větrový ..a pak ještě  solcoseryl.zabere opravdu do 2min.,ale je drahá..http://www.lekarna.cz/solcoseryl-1x5gm-ustni-pasta-1/
Tu od Eviny neznám .tak si jí koštnu lol..Já mám afty.každých 14 dní ..moje huba si prostě na ty zuby nezvykla:lol:

Evi ,ty dorty:supr:.ten krokouš ..ten je bezvadný!!..hele tobě zas votrnulo  co??? že cestuješ ven!! takový vichr..aspoň tady .Jsme jeli po D1 a já myslela,že nás to někam sfoukne.
S vodou to jsou záludnosti viď?? Hele a co septik?,nemohlo se to tam nějak dostat?? ale to asi těžko do teplý vody!§.To jsem zvědavá ,co tobude..No Jirka je asi na mrtvici ..dovedu si to představit.Vím jak je chlapovi pokud nemůže na nic přijít..no a nemá nervy.On je šikulka .tummenupp

Mirunko na chajdě jsme byli.. Měli jsem jet včera .ale jeli jsme už v pátek .Byli tam všichni ..a chtěla jsem si užít dětí...i když s nima to je očistec!! Oni jsou všude.přijdou mi jak malý chobotničky ..ruce a nohy ,maj prostě kdekoli..už ,aby bylo teplo a dalo se chodit ven .Doma si nedá nic nedělat a to je pořád,chudáky babi okřikuje .je vidět ,že to na ní už není!.

Dáši .no tééda ty se taky ukážeš..ab rocket mám taky ..cvičím ..ale nečekej ,že ti břicho splaskne.Mám ho menší to jo ,není to už taková pneumatika,ale potřebovala bych ho zpevnit víc..a to si myslím je na delší dobu!
hele hlavně že Petr  maká.. aspoň nemá roupy!!lol

Reni.snad Verunka neomarodí..to je tím počasím..já už chci taky teploučko..už jsem dokonce koukala mají pelargonie sazeničky..
Renčí..chci se zeptat ,když tak napiš Sz .ten pásek to není na pořád?? někdo mi říká jdi na to netrap se ..a někdo vydrž co nejdýlva Tak mám hlavu jako balón! a nevím cvičím ,ale není to poctivý páč nevím jestli to dělám dobře... a na tu terapii si musím počkat.

Jdu udělat kafe.

Jo a co jsem vařila,tak pečený kuře-chleba
.chili gulášek na špagety(chiili jsme nedávala)..Děti by to nejedly.
gulášovou polívku
dnes mladej dělal smažený řízek s bramborem pár jich zbylo!
sekanou s globusu lol-Evi taky jsem na ní dostala hroznou chu.
a přemýšlím koupila jsem pár jahod ..asi ovocné knedlíky..do prčic nemám tvaroh tak je udělám zítra.

No jídla je dost ,tak snad jim to bude chvilku stačit.

Jo a pekla jsem šneky-..holky kde byla chyba???? nějak mě ztvrdly!!dumbomdumbomdumbomv droždí???? No tak jsem.upekla  ještě buchty!!

jdu vyndat prádlo ,,zase peru dumbomdumbom..a udělám kávu..

Upravil(a) sisi21 (14. 3. 2010 15:42)


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#30 14. 3. 2010 16:12

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: CHAT: Kelišky - 5

smile Ahoooj,

Silvi, ty dovedeš udělat radost lol - já ti dám krokouše, sakra, dy to je dinosaurus lol !! Já to dělala celej den... furt předělávala ... a prej krokodýl, no počkej lol !
Jo, ze septiku ve vodě nic mít nemůžeme, nebo nemáme septik, ale normální kanalizaci...
Ono to není, že by byla nějaká kalná, žlutá a tak, je krásně čirá, jenže v ní plavou takový drobný černý "tečky" usch , někdy víc, někdy třeba jen dvě na hrnek vody, vypadá to jak pepř a je to jemný, že i přes sítko to proleze. No, chce rozebrat to čerpadlo a pak, jestli tam bude něco, co odešlo a třeba se to drolí, tak kupovat nový skurt . Zatím používám balenou vodu, když nechci odpouštět dlouho studenou, ale musí se to vyřešit, takže má albert svojí fajn náladu big_smile

Jani, ten solcoseryl je ono... já hodila odkaz, že jsem měla něco takovýho, akorát pod jiným názvem - takže jsem zvědavá, jestli i tohle ti funguje. Jsem si na tohle solco...  nemohla vzpomenout dumbom

Dášo, taky si myslím, že sice 40,- Kč na hodinu je pro chlapa sakra málo big_smile , ale určitě lepší, než nic a hlavně ti doma neprudí tummenupp

Jdu si taky udělat kafe, to počasí nějak uspává... tongue

Není tady

 

#31 14. 3. 2010 16:27

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: CHAT: Kelišky - 5

Jééééééžiš..já myslela:godlike:godlikegodlike dinosaurus..lol čuměla jsem na maile s krokodýlem a nějak mě zůstal v palicic!!! godlikegodlikegodlike:godlike:to sem pako!lollollollol

aha tak ty si měla taky ten solco..jsem žvědavá jetli Janině tohle zabere ,kdyžtak koupím .je to levnější..Jde jen o to ,aby to zabíralo!!


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#32 14. 3. 2010 17:06

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Re: CHAT: Kelišky - 5

Silvi ahooooj reta
Díky za další typ mastičky. Já jsem si včera koupila ten Aloclair gel a je možná lepší než ten co jsem měla. On tamten je pálivý a to je dost nepříjemný pak to tedy zmizí.
Ještě k tomu jím to čisté B je vidět, že už to odeznívá.
Mně stačí když se kousnu v tu ránu se mi tam objeví. Ale tentokrát tak na blbým místě.
Mám chu na pomeranč a nemůžu to bych se poto. To jsem si vzala kiwi a myslela jsem, že mi huba uletí musel ho dojíst  albert

Před chvílí jsem dopekla štrůdl. Dělala jsem ho z těsta na šneky, tak snad bude dobrý.Už jsem si k němu uvařila velký hrnek čaje.

Není tady

 

#33 14. 3. 2010 17:30

Pampeliska
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 7658

Re: CHAT: Kelišky - 5

Ahojkýý holky hjarta reta
Tak už jsme taky doma.... tummenupp Přece jsme jeli, venku občas, jak se přižene mrak poprší, jinak to ale celkem šlo, až na ten nedělní odpolední provoz dumbom
Teď jsem nakrmila pračku, babi vedle mi dala ložní, tak aby se to ještě dnes opralo a zítra tam hodím její drobnosti a bude zase na chvilku klid tummenupp Pak bude na řadě zase naše prádlo a tak pořád dokola... však to znáte vissla

Silvinko, tak přece jsi byla na chatě stolt dětí jsi si užila... no, s tím že babi už nemá nerrvy to vím, když je tu mamka, tak taky to divočení není pro ni... všechno ji už začíná rozčilovat. Uvidíme na velikonoce, to tu bude na pár dní a zrovna má Mirča směny, tak budeme hlídat wink  co se dá dělat .... bude veselo lol
S těma šnekama to tedy nevím, já je měla měkkoučký a dobrý tongue 
Evi s tou vodou to je tedy na dumbom to si člověk teprve uvědomí, jak ji potřebuje a jak je důležitá vissla
Tak snad na to Jirka přijde a nebude to to čerpadlo neutral

Jinak zdravím i ostatní Keliškýýýýýý hjarta hjarta hjarta kapitulation


http://nd03.jxs.cz/619/024/722e526ab3_54989063_o2.gif     
Šance zaklepe na dveře častěji než si člověk myslí, ale většinou není nikdo doma. (W. Rogers)

Není tady

 

#34 14. 3. 2010 19:07

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: CHAT: Kelišky - 5

lol Silvi, ještě, že jsi nekoukala na mejla třeba s opicí, to bych trávila ještě hůř godlike  ne, náhodou jsem se pobavila, i taka....   konečně se taky dneska něčemu zasmál tummenupp  On totiž u toho byl, když jsem ho dělala a pořád musel odpovídat na "Jirko, co myslíš, vypadá to aspoň trochu jak dinosaur" ?  lollol  a už ho to štvalo....

Šneky jsem měla měkkoučký, ale jen ten den, co byly čerstvý, což u těch prvních bylo, protože za chvilku zmizely, ale těch dalších jsem udělala víc, takže zbylý do rána zatuhly, ale zas né tak, že by se to nesnědlo, kor u nás big_smile

No Jani, mě kiwi přijde taková trpčejší a štiplavější i ve zdravý puse, než pomeranč, ten je jen kyselej, takže s tebou cítím godlike , to muselo bejt hodně nepříjemný.

Mirčo, tak teď zas budeš jak pradlenka ... no je to pořád dokola, ale jupí, četla jsem, že se má v neděli oteplit a to dost, že už by se dalo i venku pěkně sušit, jenže bohužel, má k tomu pršet... no, holt se musíme spokojit pro začátek aspoň s teplem...  A já zas musím honem  zítra sypat rock , snad nebude takovej vítr už, v tom jsem dnes ven ještě nechtěla.

Taka udělal ještě doma poslední zkoušku a čerpadlo odpojil a tvrdí, že teď teče voda čistá, takže to vypadá, že to tím bude... no, holt koupíme nový, se nedá nic dělat,  hlavně, aby už se záhada objasnila, nás ty černý tečky už dost dlouho štvou dumbom . Já si teď jdu napustit vanu, takže díky tomu to vyjde najevo...  uvidím, co mi nateče vissla

Není tady

 

#35 14. 3. 2010 19:21

dasa1
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 4. 2. 2008
Příspěvky: 1309

Re: CHAT: Kelišky - 5

ahoj:hjarta:

Silvi tak jsem cvičila 10 min. na rocketu a bolí mi záda ,mám ho od pátku to mi neříkej že mi to břicho nesplaskne dyt to tak vychvalují ty záda od těch válečku au au styrkastyrka dneska jsem byla na procházce  8 km.


Mirčo tak mamka je dobrá? Já také pořád peru a mandluju:jojo:stolt

Evi musím také mrknout na dortík  tak máte zase o starost víc s tou vodou pořád se něco se.. hlavně at na to příde.  Evi a co tvoje bříško??? a šlapeš????

Reni a co ve školce??? Moje dcera dala výpověd ze školky že bude ještě rok doma  jsem zvědavá jestli potom sežene práci tillfreds

Jani štrudl jsem pekla včera  ani jsem neochutnala stolt . tak zatím pa pa kapitulationkapitulationkapitulation

Není tady

 

#36 14. 3. 2010 21:32

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: CHAT: Kelišky - 5

Dáši ,ale jo ,splaskne ,ale jako že bys měla břicho jako 20cítka to není lol.a 10minut kolik dělᚠsklapovaček?? stačí tak 5minut ,jinak tě bude všechno bolet.pak si to zvyšuj!!.

Holky přeji vám dobrou noc,,ráno zase vstávat dumbomdumbom,už teď mám z toho depku.lol


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#37 14. 3. 2010 21:41

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: CHAT: Kelišky - 5

Dášo, na moje břicho se radši neptej, hrůza, měsíc už necvičím, co marodím, tak to nejde.... teď je to konečně lepší, ještě trochu zlobí kašel, tak doufám, že tak za týden zas vlítnu na šlapání big_smile . Předtím jsem díky tomu sundala dvě kila, no a teď už čtyři nabrala grater , jen jsem doma, dlouho jsem se válela, protože jsem prostě nic dělat nemohla, jen v sedě... no ale chu k jídlu mi to nijak nebralo dumbom , spíš naopak...
Tebe fakt obdivuju, mᚠvýdrž a pevnou vůli tummenupp  Mě chybí obojí big_smile

Silvi, tak a se ti ráno pěkně vstává vissla ,  mě to přijde prostě příšerný tak brzo.

Jdu taky do pelechu... dobrouuu sova

Není tady

 

#38 14. 3. 2010 21:47

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Re: CHAT: Kelišky - 5

Dobrou noc holkýýýý

Není tady

 

#39 14. 3. 2010 22:11

salek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 11518
Web

Re: CHAT: Kelišky - 5

kapitulation  hjarta  jdu ještě nakouknout než zalezu..  sova  vissla 
pěkně mě rozbolel ten můj žaludek..nebo co to je.. usch  jsem nafouklá..a stále bych ucházela.. usch  sedím tu v nějaké křeči..dr. mě asi v brzké době nemine..než se mi to nějak samo rozjede  butter 
Měla jsem tu připravené prádlo na žehlení..Romča ho za mě vyžehlil..já tu seděla v křesle zkrčená  butter  a kukala na Pojišovnu..budu snad bulet u každého dílu..jak vzpomínají na Aničku-maminku ..hlavně děti...ty jejich řeči a vzpomínky ..že se jim makléřka nelíbila ,když byla u nich doma kvůli baráčku..,,nevoněla jako maminka..a už jsem řvala  grater  hjarta  lol  ach ty hormony !!!
Odpo jsme šli celá rodinka  na procházku a pro ten hermelín atd. do školky .. vissla  lol  byla docela zima ..  butter 

Evi.. hjarta  kapitulation  slyšela si dobře..už má být příští víkend opravdu pěkně.. tak hurá do boje  styrka  .. venku půjdou kila pryč ..jo mě se to povídá.. dumbom   chtěla bych mít výdrž jako píše Dáší  tummenupp   

Dáší.. hjarta  kapitulation  to je škoda..že to dcera ve školce vzdala..je to tam prima..volna,prázdniny atd.. snad se ji pak něco dobrého naskytne  tummenupp 
U mě dobré..jen ta pomocná stále na  dumbom

Silvi.. hjarta  kapitulation  jdu ti ještě napsat SZ.. skrz ten močák..a už se tu krčím..tak psát nebudu  reta  lol  a pak jdu už do  sova  do nějaké klidné polohy  vissla  usch  butter 

jinak všem přeji klidnou -dlouhou noc..  sova  hjarta  kapitulation   to asi jen těm doma že  reta  lol

Upravil(a) salek (14. 3. 2010 22:31)

Není tady

 

#40 15. 3. 2010 8:27

Bertinka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 3. 2007
Příspěvky: 12075

Re: CHAT: Kelišky - 5

kapitulation Hezké ráno Keliškýýýý reta
Musím vás také pozdravit v novém pokojíčku hjarta
U nás je vše při starém dumbom albert je na  big_smile se z něho picnu dumbom Čtu,že pečete ostošest tak až mě zavřou nezapomeňte na mne s buchtama wink
Kelišky hezkej den a zas někdy reta


http://bestpage.cz/oddelovace/G090148.gif
http://masajda.webzdarma.cz/linky/001-050/036.gif
                          Přátelé jsou jako hvězdy,nevidíme je pořád,ale aj přesto víme,že existují

Není tady

 

#41 15. 3. 2010 8:29

siwama
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 1. 2007
Příspěvky: 4370

Re: CHAT: Kelišky - 5

Ahoj holky, pěkný den.
Tady zase napadlo sněhu dumbom, v noci lítaly blesky jak v létě. Vypnuli nám proud, no nádhera.
Já už chci to teplo!!!!


http://www.beruska8.cz/ozdobnepodtrzeni/blikaci/175.gifhttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;104/st/20061124/n/Halinka-Marie/dt/6/k/2fcb/age.png

Není tady

 

#42 15. 3. 2010 9:27

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: CHAT: Kelišky - 5

smile Pěkný ráno holky !

Danuš, tady to bylo o půlnoci, šupec, vichr, blesky, hromy a hlavně sníh - bez toho to asi nejde.... takže na zahradě zase bílo dumbom a ještě k tomu všude namrznuto, na parapetu na sever vrstva ledu, totéž asi na chodníku před barákem... půjdu nakoupit, tak snad se vrátím vcelku - při mojí šikovnosti godlike

Berti - ahooooj - to je dobře, že se ukážeš a klid, prudí všichni chlapi, to bysme tam takhle skončily asi všechny, leda se pak v base sejdem a můžeme otevřít vlastní pekárnu na buchty... big_smile

Upravil(a) Berry (15. 3. 2010 9:28)

Není tady

 

#43 15. 3. 2010 10:49

Pampeliska
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 7658

Re: CHAT: Kelišky - 5

Pěkné, spíše už dopoledne, než ráno lol reta
Tady to nebylo tak hrozný, jen chumelenice a silný vítr... ale stejně jak vás tak čtu, je to na dumbom zvláště ta bouřka... to by mělo být ještě dlouho zima, říká se, že jak dlouho před Jiřím zahřmí, tak dlouho je po Jiřím zima... no. já se z toho picnu, doufám, že to už v dnešní době bláznivého počasí není zas až tak pravda... dumbom

Jinak dnes nepeču, nevařím.... dojídáme zbytky a je to tummenupp Dneska nemám ani děti, tak budu lenošit.... wink
Však zítra tu bude Dominiček a ten je ještě nemocný, dobírá antibiotika, ale už prý je čiperka, jen do školy ještě nejde a potom zase pracovní čtyřsměna Mirči a pořád dokola.... vissla

Bertinko ahojkýýý reta ráda tě vidím hjarta


http://nd03.jxs.cz/619/024/722e526ab3_54989063_o2.gif     
Šance zaklepe na dveře častěji než si člověk myslí, ale většinou není nikdo doma. (W. Rogers)

Není tady

 

#44 15. 3. 2010 10:55

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Re: CHAT: Kelišky - 5

Ahoj holky,

jejej já asi tu buřinu zaspala a nebo u nás nebyla? Jinak sníh padal, ráno bylo nasněženo.

To tedy jestli ta pranostika funguje což asi jo, tak ono to jaro opravdu nebude grater
Tomu věřím, že bude o víkendu hezky jsem v práci ne lol

Na zahradu chceme jet na Velikonoce ty jsou hned na začátku měsíce, tak tam asi umrzneme.Sice je čím topit, ale teplo přírodní je jiné.

Dneska taky nevaříme dojídáme včerejší oběd.

Není tady

 

#45 15. 3. 2010 11:22

siwama
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 1. 2007
Příspěvky: 4370

Re: CHAT: Kelišky - 5

No tak Bertinko, asi se v tom kriminále spolu taky sejdeme. Až domácího vezmu něčím po palici dumbom dumbom. lol
Jo a holky, dneska jsem ještě nebrečela tummenupp, byla tady kamarádka s manželem o víkendu, spali tady, tak jsem se vykecala až  až. A je fakt, že taky se mi ulevilo, že jsem mladý napsala co a jak si myslím. Sice neuvidím Nellinku, ale nechci zase malé v tom dělat zmatek. Je malinká na to, abych jí dělala v hlavince zmatek. třeba až bude větší, ale nebudu teď nic lámat přes koleno. Měla jsem teď nervů ažaž a už taky chci klid.
jiřík mi chybí,moc. Ale hold už s tím nic nenadělám. Myslím na něj pořád a on by určitě nechtěl, aby jsme se tu tak trápili.
Strašně to utíká, v pátek to byl měsíc, je to úplně neuvěřitelný. sad


http://www.beruska8.cz/ozdobnepodtrzeni/blikaci/175.gifhttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;104/st/20061124/n/Halinka-Marie/dt/6/k/2fcb/age.png

Není tady

 

#46 15. 3. 2010 13:04

dasa1
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 4. 2. 2008
Příspěvky: 1309

Re: CHAT: Kelišky - 5

http://www.gify-deny.ic.cz/images/502121kkjjn.gif   



Milá Jani1  všechno nejlepší k narozeninám ,hodně zdraví,lásky,štěstí a peněz ti přeje Dáša,Petr a babča pussastorstark


Ahoj všem tady je krásně svítí sluníčko kapitulationkapitulation

Upravil(a) dasa1 (15. 3. 2010 13:05)

Není tady

 

#47 15. 3. 2010 13:56

janina1
♥♥♥♥♥--
Místo: Vysočina
Registrovaný: 6. 6. 2007
Příspěvky: 891
Web

Re: CHAT: Kelišky - 5

Dáší hjarta moc ti děkuju!!!!
Pozdravuj maminku smile


http://dl5.glitter-graphics.net/pub/328/328225zhc4yt2zn4.gif

Není tady

 

#48 15. 3. 2010 14:03

Pampeliska
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 7658

Re: CHAT: Kelišky - 5

http://i276.photobucket.com/albums/kk4/obrazkya/070/104.gif

Jani1, také ti přeji všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásku a rodinnou pohodu   Mirča s manželem


http://nd03.jxs.cz/619/024/722e526ab3_54989063_o2.gif     
Šance zaklepe na dveře častěji než si člověk myslí, ale většinou není nikdo doma. (W. Rogers)

Není tady

 

#49 15. 3. 2010 14:14

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Re: CHAT: Kelišky - 5

http://www.beruska8.cz/kyticky/kyticky2/82.gif


Jani, přejeme Ti všechno nejlepší k Tvým dnešním narozeninám.Hlavně hoooodně zdraví, štěstí, lásky a úspěchů v práci. Jana s rodinou

Není tady

 

#50 15. 3. 2010 14:25

janina1
♥♥♥♥♥--
Místo: Vysočina
Registrovaný: 6. 6. 2007
Příspěvky: 891
Web

Re: CHAT: Kelišky - 5

Holky mooc díky hjarta

U nás napadlo 20 cm sněhu,, se už fakt na to vykašlu,,, ráno sněhová bouře dumbom
Hezkej den všem


http://dl5.glitter-graphics.net/pub/328/328225zhc4yt2zn4.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů