Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 15. 3. 2010 9:08

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Ženatý přítel..a rozchod

agewa napsal(a):

neustále stejný , nesmyslný argument.

Proč myslíš , že nesmyslný?  Když si odmyslíš tón, je stejně nesmyslný jako tvrzení Selimy, že svobodná a samostatná má "právo" na vše....
Když odmyslím  takovou tu nadstavbu  duchovního nahlížení na pokoru ( všechny náboženské směry), čisté myšlenky, pravdivost činů a neubližování jiným, pořád mi tam zbývá díl vlastního   chování, vážení si sama sebe.
Nejsem proti výměně partnera- NIKDY. Jsem ale pro jinou formu než kličkování a lži.
Jen srab ( v Pavlině případě více ten chlap) se chová tak aby si ze života bral ode všech a hrál falešně. Frajer by přišel domů a řekl- hele Šmoulo, jdu od tebe.  Mám rád Pavlu. S následky počítám.  Možná by se dozvěděl: hele spi si s ní, já tě stejnně nechci. Jen nezapomeň na kluka.
Bylo by to průhledné. Od začátku. Na to ten frajer nemá koule. 2!!! ROKY!  A Pavla nemá na to chtít víc nebo míň, nebo chtít pravdu. Jí to stačí. Zatím. Protože ještě nebyla v pozici malé tlusté Šmouly  nebo třeba jen mámy.

Připomíná mi to závistivý povzdech jedné mladé holčiny, která se slovy : Já ti tak závidím děti a mateřskou!  Taky bych už chtěla být na mateřské abych se mohla v klidu do rána vyspat! - To nekecám. To jsem FAKTT slyšela!
Když se všechny přítomné matky ( na diskotéce) skácely smíchem, tvářila se dotčeně. Ona ještě považuje Mateřskou za Dovolenou..... tongue

Není tady

 

#152 15. 3. 2010 9:12

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Pavla1982 napsal(a):

Proboha to je pro tebe chlap majetek? vissla Vykrádat manželství? Nezlob se na mne ale mᚠhodně černoobílé vidění.. a možná již chápu proč je ve tvém nicku zklamaná..Nejsi bůh aby jsi mě soudila..možná jsi zklamaná nevěrou..ale nesouhlasím s tebou ani v jednom písmenku..stolt

..a už jsme se ocitli opět tam, kde končí argumenty, přichází na řadu hledání důkazů z písmenek a domněnek - takže kde píšu, že chlap je majetek? To jsi vydedukovala jen z toho, že píšu slovo ukradla? Zklamaná znamená, že se tak musím cítit? Děvče, jsem tu už víc, jak dva roky - ano, když jsem sem přišla, byla jsem zklamaná z nevěry a proto ten nick, a neboj, nejsi jediná, která když neví kudy kam bere si ho do pusy....ale ještě si mě nepoznala v plné kráse lol Nesuď jen podle písmenek a nevěř, že to tak musí být.
Tak a teď k tomu, že se mnou nesouhlasíš ani v jednom písmenku...hmmm, mě osobně to nevadí, ale možná přijde čas, kdy si řekneš přesně ty slova, co píšu a nejde o to, že to budeš říkat někomu druhému, řekneš si to hlavně sobě - a mám na mysli především to, že kde končí jedna svoboda, začíná svoboda druhého.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#153 15. 3. 2010 9:18

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Selima napsal(a):

zuzi777a napsal(a):

Selima- ale to vytučněné v tom vidíš ty.
Pokud budu psát za sebe, tak já každou takovou holku (nejen Pavlu) lituju,ne že bych na ni dštila síru!  Že se  do něčeho tak  zbytečně náročného pouští...
Proč bych si v  jejich letech měla dělat vrásky kvůli výlevům zhrzených manželek? Proč si neužívat přítomnosti (třeba jen víkendové) chlapa , kterého nemusím  opatrně líbat aby neměl šlic od rtěnky, neotírat se o něj aby nevoněl doma jinak....
Copak je to jediný majitel pindíka v okruhu 1000světelných let?
Jakým je DARem vztah, kde můžu za každým rohem čekat na přesdržku od  zhrzené manželky?  A mávání moralistickým praporem nakonec- tongue  Proč brát "oslintanou hračku po jiné"., bez toho abych se vyhnula těm trapárnám při provalení vedlejšáku, které teď absolvuje zřejmě Pavla manželčinými návštěvami.... 
Když už bych byla tak padlá láskou, že bych fakt chtěla jeho a jiného nikdy- tak  a si to vyřeší doma a pak přijde .
Pokud to má být jen dočasná hračka, tak je blbě vybraná. Autíčko s vadou konstrukce .tonguedumbom

Ty si sa nikdy nezamilovala? wink Aha, vlastne áno, aj do ženatého (údajne) a statočne si to zvládla odtrhnú sa od neho. Aj ja som sa raz statočne odtrhla a potom raz som bola už taká zamilovaná(že je ženatý vyšlo najavo až neskoro), že som sa ani nechcela odtŕha. Netúžila som vtedy hniezdi, ba ani býva s nejakým chlapom v jednom byte - túžila som len po pekných chvížach a s ním som ich zažila nespočet... A keď sa veci začali komplikova, rozišli sme sa. Potom sme sa znovu dali dokopy(po 3 rokoch od rozchodu) a znovu rozišli. tongue Nežutujem ani čiarku. On fakt nie je chlap na každodenné spolužitie(možno ani na častejší kontakt), ale ako občasný milenec je skvelý a žutova niet čo...
Prečo myslíš, že treba niekoho žutova? Každý si väčšinou usporiada život tak, ako sa mu to hodí. V 28 si ty možno už mala dve deti - ale Pavla je na tom asi inak a proste sa ešte nechce viaza, mám dojem. Takže na tento účel je ženáč ideálny. wink Prečo by v 28 už musela by každá žena pod čepcom(alebo aspoň zúfalo hžada niekoho, kto by ju pod čepiec dostal...) a snaži sa poča?
A "oslintaná hračka po jiné" - no comment, tvoj muž bol panic a ty si jeho prvá? (A ty si bola panna, keď ste sa brali...? ) Mmch, muž, dokonca ani ženáč, nie je vec, ani hračka - teda, väčšinou, pre niekoho samozrejme je... roll A isteže, že vzah so ženatým je komplikácia, ale azsa . v podstate každý vzah je "komplikácia" - a navyše nidky nevieš, ako a kedy sa skončí... To je ilúzia, že násj si nezadnaého a dohna ho do chomúta znamená, že ho mám "nadosmrti istého". big_smile

Selimo- většinu mých náhledů už znáš.  Ty píšeš ze své pozice, já ze své.  Tobě vyhovují vztahy na pár nocí s adrenalinem  možnosti ve dveřích potkat podváděnou manželku s dítětem. Mě ne. Ty mᚠ za sebou vztahy s  úžasnými ženáči, já jsem poznala  mezi ženáči obyvykle podobné sraby , jakým je ten Pavlin- užít si nezávazně, doprošovat se a škemrat o pozornost a před manželkou dělat že NIC- dokud se to neprovalí.  Znám i ty podváděné manželky a nejsou všechny slepice , které má ten chlap "morální právo" podvádět.  tongue
  Stejně tak už jsem měla čest poznat skutečně nesnesitelné exempláře dam, které by bylo radost podvést- leč v mém případě bych je na místě toho chlapa opustila. Stejně jako jsem to udělala já svým dvěma předešlým partnerům. Narozdíl od jiných se nebojím ekonomických dopadů. Z prvního manželství jsem šla  s igelitkou , 2,5 letým synem a jeho plyšovým medvídkem. Taky nelituju. A šlo to. Jen chtít.   Kdo se bojáí a s ***e v síni. Asi tak nějak.  wink

Není tady

 

#154 15. 3. 2010 9:20

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Ženatý přítel..a rozchod

zuzi777a napsal(a):

agewa napsal(a):

neustále stejný , nesmyslný argument.

Proč myslíš , že nesmyslný?  Když si odmyslíš tón, je stejně nesmyslný jako tvrzení Selimy, že svobodná a samostatná má "právo" na vše....
Když odmyslím  takovou tu nadstavbu  duchovního nahlížení na pokoru ( všechny náboženské směry), čisté myšlenky, pravdivost činů a neubližování jiným, pořád mi tam zbývá díl vlastního   chování, vážení si sama sebe.
Nejsem proti výměně partnera- NIKDY. Jsem ale pro jinou formu než kličkování a lži.
Jen srab ( v Pavlině případě více ten chlap) se chová tak aby si ze života bral ode všech a hrál falešně. Frajer by přišel domů a řekl- hele Šmoulo, jdu od tebe.  Mám rád Pavlu. S následky počítám.  Možná by se dozvěděl: hele spi si s ní, já tě stejnně nechci. Jen nezapomeň na kluka.
Bylo by to průhledné. Od začátku. Na to ten frajer nemá koule. 2!!! ROKY!  A Pavla nemá na to chtít víc nebo míň, nebo chtít pravdu. Jí to stačí. Zatím. Protože ještě nebyla v pozici malé tlusté Šmouly  nebo třeba jen mámy.

Připomíná mi to závistivý povzdech jedné mladé holčiny, která se slovy : Já ti tak závidím děti a mateřskou!  Taky bych už chtěla být na mateřské abych se mohla v klidu do rána vyspat! - To nekecám. To jsem FAKTT slyšela!
Když se všechny přítomné matky ( na diskotéce) skácely smíchem, tvářila se dotčeně. Ona ještě považuje Mateřskou za Dovolenou..... tongue

jistě a v tom momentě , bychom se tu možná od některých dozvěděli, že kvůli milence  "utekl" od rodiny a " opustil" syna.
třeba právě proto, že s ním chce být, je ještě v manželství.
vadí mi, když do vztahu mezi partnery v jistém momentě jistí lidé začnou montovat děti, jako by neměli jiný argument.

Není tady

 

#155 15. 3. 2010 9:33

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Ženatý přítel..a rozchod

agewa napsal(a):

zuzi777a napsal(a):

agewa napsal(a):

neustále stejný , nesmyslný argument.

Proč myslíš , že nesmyslný?  Když si odmyslíš tón, je stejně nesmyslný jako tvrzení Selimy, že svobodná a samostatná má "právo" na vše....
Když odmyslím  takovou tu nadstavbu  duchovního nahlížení na pokoru ( všechny náboženské směry), čisté myšlenky, pravdivost činů a neubližování jiným, pořád mi tam zbývá díl vlastního   chování, vážení si sama sebe.
Nejsem proti výměně partnera- NIKDY. Jsem ale pro jinou formu než kličkování a lži.
Jen srab ( v Pavlině případě více ten chlap) se chová tak aby si ze života bral ode všech a hrál falešně. Frajer by přišel domů a řekl- hele Šmoulo, jdu od tebe.  Mám rád Pavlu. S následky počítám.  Možná by se dozvěděl: hele spi si s ní, já tě stejnně nechci. Jen nezapomeň na kluka.
Bylo by to průhledné. Od začátku. Na to ten frajer nemá koule. 2!!! ROKY!  A Pavla nemá na to chtít víc nebo míň, nebo chtít pravdu. Jí to stačí. Zatím. Protože ještě nebyla v pozici malé tlusté Šmouly  nebo třeba jen mámy.

Připomíná mi to závistivý povzdech jedné mladé holčiny, která se slovy : Já ti tak závidím děti a mateřskou!  Taky bych už chtěla být na mateřské abych se mohla v klidu do rána vyspat! - To nekecám. To jsem FAKTT slyšela!
Když se všechny přítomné matky ( na diskotéce) skácely smíchem, tvářila se dotčeně. Ona ještě považuje Mateřskou za Dovolenou..... tongue

jistě a v tom momentě , bychom se tu možná od některých dozvěděli, že kvůli milence  "utekl" od rodiny a " opustil" syna.
třeba právě proto, že s ním chce být, je ještě v manželství.
vadí mi, když do vztahu mezi partnery v jistém momentě jistí lidé začnou montovat děti, jako by neměli jiný argument.

Agewa - ty myslíš, OPRAVDU- , že ty děti do toho nepatří ??
Nevím, jaké jsou tvoje indicie- vdaná, rozvedená, v přetahovačce o potomky, šastně rozvedená....  Ty jsi NIKDY při  představě  změny vztahu neuvažovala o svých  dětech, pokud je máš?
Pokud Šmoula předvedla scénu - je blbá. Ale on tomu měl předejít. On je větší blb.  Na tom si trvám.
Když jsem šla od 1. manžela . Řekla jsem mu jeden večer: Končím. Nikoho nermám, ale budu si ho hledat.  Sebral mi klíče od auta, začal škemrat. Stejně jsem šla. Právě kvůli synovi. V jeho škemrání nebyla zmínka o tom, že mu bude chybět on. Jenom omluvenky za nevěry a slova o "nehynoucí lásce ke mě".  Taky nelituju.  Na syna zapomněl- vzbudil se po jeho promoci. dumbom 
Beru- li to zpětně- BYLA to moje chyba- ve výběru. Byla jsem mladá blbá, on hezký, mladý ,blbý..... tongue  Ale kluk za nic nemohl. Vezl se v našich problémech a naší nezkušenosti, nezralosti pro vztah, rodičovství.  Toho jsme oba poškodili.
Proč si mám myslet , že on do toho vztahu nepatřil? Patřil.My oba jsme měli mít zodpovědnost k němu. Nejenom já.

Není tady

 

#156 15. 3. 2010 9:37

Pavla1982
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 3. 2010
Příspěvky: 66

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Zuzi,
Ano mᚠpravdu, vím..jen mě překvapují formulace typu chlap je jako fidorka..chlap je majetek..když ti bude někdo vykrádat podnik..Tlačím snad na něj, aby šel od rodiny?Plácám ho po rameni, že je skvělý, jak se chová ke své ženě..ne..ani po tom co tu bylo..Ano, nečekala jsem, že sem jeho přijde dělat scénu..to také není zcela v pořádku..ale protože je to manželka, tak je to oprávněné..a kdyby to byla "jen přítelkyně " tak by to bylo zcela jiná situace...? Taky jsem se setkala, s tím, že přítel měl milenku.. a samozřejmě, že mi to nebylo příjemné..ale nikdy by mě nenapadlo, že to s ním žiju, znamená, že ona je ta špatná a já ta dobrá automaticky... a pokud mne bude někdo slovně napadat , a je to jeho žena, či kdokoliv jiný, budu se bránit..a to je zcela p¨řirozené chování každého člověka..Netvrdím, že on je nešastný chudák, jemuž žena ubližuje..možná si ho mám potřebu trochu idealizovat..ale kvůli tomu přece nepatřím na hranici..va Je asi pravdou, že těchto zeměpisných šířkách, by si měla žena jenž má ženätého přítele, na ataky zvyknout..a teď když tak nad tím přemýšlím, jsem ráda, že mám kolem sebe přátelé, jenž mě za to neodsuzují..zdravé argumenty, je jedna věc..ale soudy druhá věc..nepotřebuji poplácávání po ramenou, opravdu ne..jen mě malinko irituje, jak dospělý člověk, dokáže mít tuhle kategorii rychle zaškatulkovanou offtopic:.. a pokud mě chlap podvádí, řeším to s ním..a atĄnad tím přemýšlím jakkoliv,nemám pocit viny, prostě nemám...stolt Člověk není majetek, ani to, že si ho vezmu neznamená, že mi zůstane navždy..nic není napořád..vidím jeho chyby, i svoje..ale prostě je mi bez něj, hůř..a zatím to tak je..ale do budoucnosti nikdo z nás nevidí..a pokud to jednou zabolí, budu si to muset ustát zase jen já..jen je škoda, že se tahle nit od teoretizování trochu natáhla k soudění..ale kdo jsme bez viny hoďme kamenem..muliji ženatého muže, a necítím se kvůli tomu méněncenná..a nikdy nebudu..a nejsem kvůli tomu sobec..kdybych byla, tak se chovám jinak a možná nad tím ani nepřemýšlím, a  beru co se dá bez ohledu na nikoho..
Děkuji Vám za všechny názory...jednou Vám sem písnu, jak to dopadlo, a v dobrém či zlém..kapitulation
Hezký den všem..stolt

Není tady

 

#157 15. 3. 2010 9:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ženatý přítel..a rozchod

zuzi777a napsal(a):

Selimo- většinu mých náhledů už znáš.  Ty píšeš ze své pozice, já ze své.  Tobě vyhovují vztahy na pár nocí s adrenalinem  možnosti ve dveřích potkat podváděnou manželku s dítětem. Mě ne. Ty mᚠ za sebou vztahy s  úžasnými ženáči, já jsem poznala  mezi ženáči obyvykle podobné sraby , jakým je ten Pavlin- užít si nezávazně, doprošovat se a škemrat o pozornost a před manželkou dělat že NIC- dokud se to neprovalí.  Znám i ty podváděné manželky a nejsou všechny slepice , které má ten chlap "morální právo" podvádět.  tongue
  Stejně tak už jsem měla čest poznat skutečně nesnesitelné exempláře dam, které by bylo radost podvést- leč v mém případě bych je na místě toho chlapa opustila. Stejně jako jsem to udělala já svým dvěma předešlým partnerům. Narozdíl od jiných se nebojím ekonomických dopadů. Z prvního manželství jsem šla  s igelitkou , 2,5 letým synem a jeho plyšovým medvídkem. Taky nelituju. A šlo to. Jen chtít.   Kdo se bojáí a s ***e v síni. Asi tak nějak.  wink

Ženáča som poznala jedného - v zmysle vzhau, inak poznám veža, aj kolegov wink - a vzahy na pár nocí boli, už tiež nie sú... A poznala som aj vzah na devä rokov (s dieaom, atď.), kde som bola ku koncu podvádzaná a opustená. Práveže som spoznala všetky pozície týchto vzahov a preto ich vidím plastickejšie. A asi aj realistickejšie. Chápem tvoju(a ďalších babinetiek) pozíciu maminy, ktorá dúfa, že dieaom alebo dekrétom má lásku, túžbu, pozornos a úctu sovjho partnera poistenú navždy. No, nemá. Úcta je podža mňa životné minimum, ale ani tá vždy nie je... a láska alebo erotická túžbu sa ani nedá vôžou ovláda, nedá sa po niekom túži "na rozkaz". Niekedy môže dokonca tá žena by priam dokonalá, môže si ruky-nohy vykĺbi, len aby sa mu zavďačila - ale ten správny účinok to nemá. To je život, bohužiaž alebo chvalabohu. A jasné, že by bolo lepšie férovo sa rozís, ale... možno práve kvôli tomu 7-ročnému prckovi, kvôli ženinej neschopnosti uživi sa, kvôli jej sviečkovej - chlap ostane, ale hžadá si ešte čosi iné niekde inde. A keď natrafí na takú, ktorá sa tiež nechce viaza(zatiaž, pravda smile ), tak si dajú navzájom to, čo potrebujú. V rámci možností dobré riešenie. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#158 15. 3. 2010 9:46

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Pavlo, tak se drž a moc si nenatluč a neubliž moc lidem kolem sebe!  Podle mě bys fofrem potřebovala potkat nějakého "volného" - bez  důsledků a následků... ale to je předčasné přání dokud se ti po tom tvém borci ještě stýská...
  Kamarádi jsou fajn. ale jsou i takoví, kteří ti schválí i vraždu... Kamarád je i ten, který ti včas řekne - Dej si bacha natlučeš si´ústa, nebo rovnou : Dělᚠblbost!

Není tady

 

#159 15. 3. 2010 9:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Kamarát je ale aj ten, kto a nechá by šastným PO TVOJOM, NIE PO JEHO. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#160 15. 3. 2010 9:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Plácám ho po rameni, že je skvělý, jak se chová ke své ženě..ne..
Ale taky ses asi nikdy nezajímala o to, PROČ se k ní tak chová... dostalo se ti nějakého vysvětlení, nebo ses "radši" neptala?
nečekala jsem, že sem jeho přijde dělat scénu..to také není zcela v pořádku..ale protože je to manželka, tak je to oprávněné..a kdyby to byla "jen přítelkyně " tak by to bylo zcela jiná situace...?
I přítelkyně by ti mohla předvést podobný cirkus jako manželka, status nerozhoduje. Když je ta ženská na chlapovi nějakým způsobem závislá (citově, finančně...), tak to holt někdy nezvládne jako dáma... Čímž ji neomlouvám, ale dovedu pochopit.
jsem ráda, že mám kolem sebe přátelé, jenž mě za to neodsuzují..
Ano - ovšem to jsou TVOJI přátelé... Ti její to velmi pravděpodobně vidí zcela opačně.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#161 15. 3. 2010 10:09

Blossom
Host

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Pavla1982 napsal(a):

Zuzi,
Ano mᚠpravdu, vím..jen mě překvapují formulace typu chlap je jako fidorka..chlap je majetek..když ti bude někdo vykrádat podnik..Tlačím snad na něj, aby šel od rodiny?Plácám ho po rameni, že je skvělý, jak se chová ke své ženě..ne..ani po tom co tu bylo..Ano, nečekala jsem, že sem jeho přijde dělat scénu..to také není zcela v pořádku..ale protože je to manželka, tak je to oprávněné..a kdyby to byla "jen přítelkyně " tak by to bylo zcela jiná situace...? Taky jsem se setkala, s tím, že přítel měl milenku.. a samozřejmě, že mi to nebylo příjemné..ale nikdy by mě nenapadlo, že to s ním žiju, znamená, že ona je ta špatná a já ta dobrá automaticky... a pokud mne bude někdo slovně napadat , a je to jeho žena, či kdokoliv jiný, budu se bránit..a to je zcela p¨řirozené chování každého člověka..Netvrdím, že on je nešastný chudák, jemuž žena ubližuje..možná si ho mám potřebu trochu idealizovat..ale kvůli tomu přece nepatřím na hranici..va Je asi pravdou, že těchto zeměpisných šířkách, by si měla žena jenž má ženätého přítele, na ataky zvyknout..a teď když tak nad tím přemýšlím, jsem ráda, že mám kolem sebe přátelé, jenž mě za to neodsuzují..zdravé argumenty, je jedna věc..ale soudy druhá věc..nepotřebuji poplácávání po ramenou, opravdu ne..jen mě malinko irituje, jak dospělý člověk, dokáže mít tuhle kategorii rychle zaškatulkovanou offtopic:.. a pokud mě chlap podvádí, řeším to s ním..a atĄnad tím přemýšlím jakkoliv,nemám pocit viny, prostě nemám...stolt Člověk není majetek, ani to, že si ho vezmu neznamená, že mi zůstane navždy..nic není napořád..vidím jeho chyby, i svoje..ale prostě je mi bez něj, hůř..a zatím to tak je..ale do budoucnosti nikdo z nás nevidí..a pokud to jednou zabolí, budu si to muset ustát zase jen já..jen je škoda, že se tahle nit od teoretizování trochu natáhla k soudění..ale kdo jsme bez viny hoďme kamenem..muliji ženatého muže, a necítím se kvůli tomu méněncenná..a nikdy nebudu..a nejsem kvůli tomu sobec..kdybych byla, tak se chovám jinak a možná nad tím ani nepřemýšlím, a  beru co se dá bez ohledu na nikoho..
Děkuji Vám za všechny názory...jednou Vám sem písnu, jak to dopadlo, a v dobrém či zlém..kapitulation
Hezký den všem..stolt

Tak jsme si to zase krásně zjednodušili - chlap je jako fidorka =chlap je majetek.  dumbom

To mé přirovnání té situace , nikoliv toho chlapa, k reklamě na fidorku, bylo jen reakcí na Pavlino romanticky dojemné "Prostě jsem se zamilovala...mám se snad za to stydět? gloria
Já v tom vidím podobně hloupoučký postup jako v té reklamě - prostě jsem na ni měla chu, když musíš - tak musíš...
Takový přístup je možné čekat od malého dítěte, ale od dospělé 28 leté ženské??

 

#162 15. 3. 2010 10:20

Blossom
Host

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Pavla1982 napsal(a):

Zuzi,
Ano mᚠpravdu, vím..jen mě překvapují formulace typu chlap je jako fidorka..chlap je majetek..když ti bude někdo vykrádat podnik..Tlačím snad na něj, aby šel od rodiny?Plácám ho po rameni, že je skvělý, jak se chová ke své ženě..ne..ani po tom co tu bylo..Ano, nečekala jsem, že sem jeho přijde dělat scénu..to také není zcela v pořádku..ale protože je to manželka, tak je to oprávněné..a kdyby to byla "jen přítelkyně " tak by to bylo zcela jiná situace...? Taky jsem se setkala, s tím, že přítel měl milenku.. a samozřejmě, že mi to nebylo příjemné..ale nikdy by mě nenapadlo, že to s ním žiju, znamená, že ona je ta špatná a já ta dobrá automaticky... a pokud mne bude někdo slovně napadat , a je to jeho žena, či kdokoliv jiný, budu se bránit..a to je zcela p¨řirozené chování každého člověka..Netvrdím, že on je nešastný chudák, jemuž žena ubližuje..možná si ho mám potřebu trochu idealizovat..ale kvůli tomu přece nepatřím na hranici..va Je asi pravdou, že těchto zeměpisných šířkách, by si měla žena jenž má ženätého přítele, na ataky zvyknout..a teď když tak nad tím přemýšlím, jsem ráda, že mám kolem sebe přátelé, jenž mě za to neodsuzují..zdravé argumenty, je jedna věc..ale soudy druhá věc..nepotřebuji poplácávání po ramenou, opravdu ne..jen mě malinko irituje, jak dospělý člověk, dokáže mít tuhle kategorii rychle zaškatulkovanou offtopic:.. a pokud mě chlap podvádí, řeším to s ním..a atĄnad tím přemýšlím jakkoliv,nemám pocit viny, prostě nemám...stolt Člověk není majetek, ani to, že si ho vezmu neznamená, že mi zůstane navždy..nic není napořád..vidím jeho chyby, i svoje..ale prostě je mi bez něj, hůř..a zatím to tak je..ale do budoucnosti nikdo z nás nevidí..a pokud to jednou zabolí, budu si to muset ustát zase jen já..jen je škoda, že se tahle nit od teoretizování trochu natáhla k soudění..ale kdo jsme bez viny hoďme kamenem..muliji ženatého muže, a necítím se kvůli tomu méněncenná..a nikdy nebudu..a nejsem kvůli tomu sobec..kdybych byla, tak se chovám jinak a možná nad tím ani nepřemýšlím, a  beru co se dá bez ohledu na nikoho..
Děkuji Vám za všechny názory...jednou Vám sem písnu, jak to dopadlo, a v dobrém či zlém..kapitulation
Hezký den všem..stolt

Ještě jednou k tomuto: Pavlo, ty sobec jsi, a pořádně velký. Jak jsi psala, ani jste se se svým vztahem nepokoušeli skrývat - tím naplňuješ svoje slova " beru co se dá, bez ohledu na nikoho".
Protože už tím, že jste neměli ani tolik ohleduplnosti a chodili jste spolu veřejně, jste způsobili hodně bolesti a trápení nejen té manželce ( a můžeš si při tom o ní myslet, co chceš) i tomu jejich synovi. Jak mu asi je, když mu třeba spolužáci řeknou - tvůj táta se tuhle líbal s touhle paní. A nebo když vás třeba uvidí on sám...

Z tvých slov opravdu vyplývá - vždy já si přeci můžu dělat, co chci, ne? Jsem přeci dospělá!!
To si tu dospělost opravdu představuješ legračně. A výsledek toho všeho je - nezvládáte to žádný z vás, máte z toho stresy všichni zůčastnění...to je mi opravdu dar od Boha, takovýhle vztah...vissla

 

#163 15. 3. 2010 10:46

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Ženatý přítel..a rozchod

zuzi777a napsal(a):

agewa napsal(a):

neustále stejný , nesmyslný argument.

Proč myslíš , že nesmyslný?  Když si odmyslíš tón, je stejně nesmyslný jako tvrzení Selimy, že svobodná a samostatná má "právo" na vše....
Když odmyslím  takovou tu nadstavbu  duchovního nahlížení na pokoru ( všechny náboženské směry), čisté myšlenky, pravdivost činů a neubližování jiným, pořád mi tam zbývá díl vlastního   chování, vážení si sama sebe.
Nejsem proti výměně partnera- NIKDY. Jsem ale pro jinou formu než kličkování a lži.
Jen srab ( v Pavlině případě více ten chlap) se chová tak aby si ze života bral ode všech a hrál falešně. Frajer by přišel domů a řekl- hele Šmoulo, jdu od tebe.  Mám rád Pavlu. S následky počítám.  Možná by se dozvěděl: hele spi si s ní, já tě stejnně nechci. Jen nezapomeň na kluka.
Bylo by to průhledné. Od začátku. Na to ten frajer nemá koule. 2!!! ROKY!  A Pavla nemá na to chtít víc nebo míň, nebo chtít pravdu. Jí to stačí. Zatím. Protože ještě nebyla v pozici malé tlusté Šmouly  nebo třeba jen mámy.

Připomíná mi to závistivý povzdech jedné mladé holčiny, která se slovy : Já ti tak závidím děti a mateřskou!  Taky bych už chtěla být na mateřské abych se mohla v klidu do rána vyspat! - To nekecám. To jsem FAKTT slyšela!
Když se všechny přítomné matky ( na diskotéce) skácely smíchem, tvářila se dotčeně. Ona ještě považuje Mateřskou za Dovolenou..... tongue

A to by byl frajer, kdyby manželku a dítě opustil? Myslíš, že je to tak jednoduchý? Píšeš, že jsi sama od manžela s dítětem odešla, asi jsi měla jasno a věděla jsi, že s ním to nejde. A hlavně jsi si odvedla to dítě. On má s Pavlou sice dvouletý vztah, ale z občasného setkávání stejně nemůžou ani jeden s jistotou vědět, jestli by to do budoucna klapalo. Pokud je svobodný, může to prostě zkusit, ale on není a opustit kvůli tomu manželku a dítě je velkej risk.. Je hodně manželek, který udělají cokoliv, aby zabránili otci vídat se s dětma, vybíjí si na dětech vztek, čehož tahle paní je schopná, podle scény kterou udělala. Zkus se na to podívat i z jeho strany, proč musí být za každou cenu on ten špatnej?

Není tady

 

#164 15. 3. 2010 11:17

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Pavlo - vy dva jste se hledali, až jste se našli...fakt, tohle myslím zcela vážně. Patříte k sobě. Přesně dle rčení - vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá - nebo dle zdejšího oblíbeného,  - aký šél, takú potkál.
A ted proč (samozřejmě, že to dle svého vzmeš jako odsouzení - já tioi to však předkládám jako můj názor)
On je sobec - ty jsi sobec. On je sobec v tom, že využívá služeb dvou žen a obě mu to požíráte (manželka ještě neprozřela, nebo ji to prostě může i vyhovovat - třeba je sobec u určitém smyslu taky - ostatně - klidně to napíšu všichni jsme sobci - i já) Dělá mu dobře , že mu zatím obě kvokáte - vždy on potřebuje někoho, kdo se o něj postará, dá mu čistý trencle, aby k tobě mohl přijít v čistým... dělá mu dobře, že nad ním "s prominutím slintáš" jak je úžasnej (no, oni to pání potřebují slyšet, vo tom žádná...) jak je čisounkej - fuj, ten co jste ho potlali cestou do divadla, to byl humus, jak se hrabal klacíkem v popelnici - to bys přeci nechtěla...to ten můj ženáč, to je jiný kádr, voňavej, oholenej, čistej...i podpaží a okolo pindíka si možná holí wink
Ty jsi sobec v tom smyslu, že si bereš bez ohledu na to, aby ses mrkla napravo, či nalevo, zda někomu svým braním si od života neubližuješ. jsi sobec v tom smyslu, že ti je putna po ženě, co má dítě s tím tvým ženáčem a odsuzuješ ty, co se zaštitují rodinou, přesto sama si bereš jako štít cizí dítě a snažíš se tu cinkat na city, jak k tomu ten chudák chlapec dojde, mít za matku takovou hlupaňu, co jde seřvat jednu bezohlednou veřejně. Takhle se chovat před dítětem...fuj.
Kdyby sem napsala ta "120-ti kilová šmoula" možná bychom viděli jiný obrázek. A víš co bych ji napsala - kopni toho vola do pozadí, ten si tě nezaslouží - mᚠtotiž navíc, než se plazit za ním. Ukaž tomu týpkovi, že si super baba (a klidně bych si ji vzala do parády), takže pak by to mohlo taky skončit celé to story tak, že ona by jen získala - a nemyslím jeho zpátky, možná by zjistila, že takového prostě nepotřebuje a s láskou by ho vystrčila k tobě za dveře. Ovšem podle tvého psaní, jsi přesně ten typ, co za lásku svou světa kraj nepůjde - takže určitě pod své křídlo bys ho nevzala. Nevidím černobíle, vidím super v barvách, jak by za tebou přišel, samozřejmě s tím, že on se rozhodl....a chtěl by s tebou žít - vidím přesně to, co ti proletí hlavou...vždy já se přeci nechci vázat, mě to vyhovuje tak, jak to je, já chci mít svůj klid a ne za pr...í chlapa, co mu budu prát fusekle a odérový trenky....

Jo a jen pro doplnění - nejsem extra feministka, co by každého chlapa zlým kukučem proklála - svého muže mám, starám se o něj (pro mnohé až moc - já totiž ty fusekle a trencle peru, vyvařuju co má rád a občas ho i pustím ven na dvorek se proběhnout gloria ...samozřejmě vocaď pocaď pro rejpaly tongue ), ale částečná jsem asi určitě - nebo si nenechám od chlapa do něčeho kecat, maximálně mohu vyslechnout jeho názor a ten buď přijmout, nebo odhodit, jsem finančně soběstačná, takže po této stránce na něm nejsem závislá, miluju ho (někdo by řekl že závisle), já však mám již nastavené své hranice, které nehodlám posunovat, jen abych si ho udržela - a věř, že on VÍ a hlavně ZNÁ MĚ. Ale jak se možná mnohým zdá, že jsem od rány a kudlu na krk dám lehce, tvrdě si umím jít za svým - ale jen tam, kam můžu - dál už je to každého vlastní svoboda, jak se rozhodne. A věř, že každá svoboda má svá rizika.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#165 15. 3. 2010 11:27

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Alyssa napsal(a):

A to by byl frajer, kdyby manželku a dítě opustil? Myslíš, že je to tak jednoduchý? Píšeš, že jsi sama od manžela s dítětem odešla, asi jsi měla jasno a věděla jsi, že s ním to nejde. A hlavně jsi si odvedla to dítě. On má s Pavlou sice dvouletý vztah, ale z občasného setkávání stejně nemůžou ani jeden s jistotou vědět, jestli by to do budoucna klapalo. Pokud je svobodný, může to prostě zkusit, ale on není a opustit kvůli tomu manželku a dítě je velkej risk.. Je hodně manželek, který udělají cokoliv, aby zabránili otci vídat se s dětma, vybíjí si na dětech vztek, čehož tahle paní je schopná, podle scény kterou udělala. Zkus se na to podívat i z jeho strany, proč musí být za každou cenu on ten špatnej?

Frajer by byl, kdyby sice opustil manželku ale dal by ji tím možnost další volby života. Frajer by byl, kdyby sám věděl, co vlastně chce....Samozřejmě, asi ta manželka ještě není natolik uvědomělá, že by mohla zjistit, že vlastně to může udělat ona sama - sama za sebe se rozhodnout, co udělá.

Ta vytučněná věta - VELKEJ RISK - to mě tada fakt rozesmálo... jistě, vždy by mohl přijít o teplou večeři, čistý trencle a možná taky o to vídat dítě, dokud by to dítě za tatíkem samo nepřišlo, že?
Nebo si snad měla nějaký jiný RISK na mysli? Vždy ten pán riskuje docela fest....ale zatím nemá proti sobě "soupeře", zatím má proti sobě ženu, která ho miluje, proto mu zatím dovolí riskovat.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#166 15. 3. 2010 11:31

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Zklamaná napsal(a):

Pavlo - vy dva jste se hledali, až jste se našli...fakt, tohle myslím zcela vážně. Patříte k sobě. Přesně dle rčení - vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá - nebo dle zdejšího oblíbeného,  - aký šél, takú potkál.
A ted proč (samozřejmě, že to dle svého vzmeš jako odsouzení - já tioi to však předkládám jako můj názor)
On je sobec - ty jsi sobec. On je sobec v tom, že využívá služeb dvou žen a obě mu to požíráte (manželka ještě neprozřela, nebo ji to prostě může i vyhovovat - třeba je sobec u určitém smyslu taky - ostatně - klidně to napíšu všichni jsme sobci - i já) Dělá mu dobře , že mu zatím obě kvokáte - vždy on potřebuje někoho, kdo se o něj postará, dá mu čistý trencle, aby k tobě mohl přijít v čistým... dělá mu dobře, že nad ním "s prominutím slintáš" jak je úžasnej (no, oni to pání potřebují slyšet, vo tom žádná...) jak je čisounkej - fuj, ten co jste ho potlali cestou do divadla, to byl humus, jak se hrabal klacíkem v popelnici - to bys přeci nechtěla...to ten můj ženáč, to je jiný kádr, voňavej, oholenej, čistej...i podpaží a okolo pindíka si možná holí wink
Ty jsi sobec v tom smyslu, že si bereš bez ohledu na to, aby ses mrkla napravo, či nalevo, zda někomu svým braním si od života neubližuješ. jsi sobec v tom smyslu, že ti je putna po ženě, co má dítě s tím tvým ženáčem a odsuzuješ ty, co se zaštitují rodinou, přesto sama si bereš jako štít cizí dítě a snažíš se tu cinkat na city, jak k tomu ten chudák chlapec dojde, mít za matku takovou hlupaňu, co jde seřvat jednu bezohlednou veřejně. Takhle se chovat před dítětem...fuj.
Kdyby sem napsala ta "120-ti kilová šmoula" možná bychom viděli jiný obrázek. A víš co bych ji napsala - kopni toho vola do pozadí, ten si tě nezaslouží - mᚠtotiž navíc, než se plazit za ním. Ukaž tomu týpkovi, že si super baba (a klidně bych si ji vzala do parády), takže pak by to mohlo taky skončit celé to story tak, že ona by jen získala - a nemyslím jeho zpátky, možná by zjistila, že takového prostě nepotřebuje a s láskou by ho vystrčila k tobě za dveře. Ovšem podle tvého psaní, jsi přesně ten typ, co za lásku svou světa kraj nepůjde - takže určitě pod své křídlo bys ho nevzala. Nevidím černobíle, vidím super v barvách, jak by za tebou přišel, samozřejmě s tím, že on se rozhodl....a chtěl by s tebou žít - vidím přesně to, co ti proletí hlavou...vždy já se přeci nechci vázat, mě to vyhovuje tak, jak to je, já chci mít svůj klid a ne za pr...í chlapa, co mu budu prát fusekle a odérový trenky....

Jo a jen pro doplnění - nejsem extra feministka, co by každého chlapa zlým kukučem proklála - svého muže mám, starám se o něj (pro mnohé až moc - já totiž ty fusekle a trencle peru, vyvařuju co má rád a občas ho i pustím ven na dvorek se proběhnout gloria ...samozřejmě vocaď pocaď pro rejpaly tongue ), ale částečná jsem asi určitě - nebo si nenechám od chlapa do něčeho kecat, maximálně mohu vyslechnout jeho názor a ten buď přijmout, nebo odhodit, jsem finančně soběstačná, takže po této stránce na něm nejsem závislá, miluju ho (někdo by řekl že závisle), já však mám již nastavené své hranice, které nehodlám posunovat, jen abych si ho udržela - a věř, že on VÍ a hlavně ZNÁ MĚ. Ale jak se možná mnohým zdá, že jsem od rány a kudlu na krk dám lehce, tvrdě si umím jít za svým - ale jen tam, kam můžu - dál už je to každého vlastní svoboda, jak se rozhodne. A věř, že každá svoboda má svá rizika.

Takže každej ženatej chlap, kterej si najde milenku je špatnej a je to sobec? A milenka taktéž? Nepřipadá mi, že ty bys viděla barevně. Do podobný situace jako Pavla a její přítel se dostává velká spousta lidí a určitě né všichni jsou tím pádem hodný odepsání. Existuje spousta manželských nebo partnerských vztahů, kde už něco nefunguje, přesto není lehký vztah utnout a ukončit. Nikdo není dokonalý a každýmu se může stát, že se dostane do situace, ve který být úplně nechtěl a neví, jak z ní ven. Musíme proto hned házet kamenem?
Pavla sem napsala proto, že se trápí a podle mě rozhodně nevystupuje jako bezcitná milenka. Je to fér se do ní takhle pustit, odsoudit, když neznáme všechny souvislosti?

Není tady

 

#167 15. 3. 2010 12:12

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Zklamaná napsal(a):

Alyssa napsal(a):

A to by byl frajer, kdyby manželku a dítě opustil? Myslíš, že je to tak jednoduchý? Píšeš, že jsi sama od manžela s dítětem odešla, asi jsi měla jasno a věděla jsi, že s ním to nejde. A hlavně jsi si odvedla to dítě. On má s Pavlou sice dvouletý vztah, ale z občasného setkávání stejně nemůžou ani jeden s jistotou vědět, jestli by to do budoucna klapalo. Pokud je svobodný, může to prostě zkusit, ale on není a opustit kvůli tomu manželku a dítě je velkej risk.. Je hodně manželek, který udělají cokoliv, aby zabránili otci vídat se s dětma, vybíjí si na dětech vztek, čehož tahle paní je schopná, podle scény kterou udělala. Zkus se na to podívat i z jeho strany, proč musí být za každou cenu on ten špatnej?

Frajer by byl, kdyby sice opustil manželku ale dal by ji tím možnost další volby života. Frajer by byl, kdyby sám věděl, co vlastně chce....Samozřejmě, asi ta manželka ještě není natolik uvědomělá, že by mohla zjistit, že vlastně to může udělat ona sama - sama za sebe se rozhodnout, co udělá.

Ta vytučněná věta - VELKEJ RISK - to mě tada fakt rozesmálo... jistě, vždy by mohl přijít o teplou večeři, čistý trencle a možná taky o to vídat dítě, dokud by to dítě za tatíkem samo nepřišlo, že?
Nebo si snad měla nějaký jiný RISK na mysli? Vždy ten pán riskuje docela fest....ale zatím nemá proti sobě "soupeře", zatím má proti sobě ženu, která ho miluje, proto mu zatím dovolí riskovat.

Velkým riskem rozhodně nemyslím teplou večeři a vypraný tencle (a to nevíme, jestli tohle vůbec má), ale to, že dává v sázku rodinu. Přečti si, co jsem psala pod tím. Pokud je synovi sedm, těžko může tátu navštěvovat sám a některý manželky se chtějí pomstít za každou cenu a tak udělají všechno proto, aby kontakt byl omezenej a tatínek byl vybarvenej jako pěknej prevít. A i kdyby mu manželka tohle psycho nedělala, on přijde o to vidět syna každý den, večer ho uspávat a ráno s ním snídat. Věř tomu nebo ne, ale pořád jsou i takoví chlapíci, pro který je to důležitý. Nehledě na to, že rozvod s dětma zamává, co když má taky obavy, jak by na to syn zareagoval a jak by to unesl? A další věc, i když miluje Pavlu, manželku může mát taky rád, může mu na ní záležet a jistě mají něco za sebou, to se taky jen tak neopouští.
Samozřejmě teoretizuju, neznám ho ani nevím nic o jeho manželství, ale vztahy a osudy lidí jsou různý, proč to musí být nutně tak, že manželka-chudák ženská, podváděná, která se o něj stará, on-sobecký syčák, co si užívá s milenkou. Vždy to jsou hrozný klišé!

Upravil(a) Alyssa (15. 3. 2010 12:13)

Není tady

 

#168 15. 3. 2010 12:40

Blossom
Host

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Alyssa napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Alyssa napsal(a):

A to by byl frajer, kdyby manželku a dítě opustil? Myslíš, že je to tak jednoduchý? Píšeš, že jsi sama od manžela s dítětem odešla, asi jsi měla jasno a věděla jsi, že s ním to nejde. A hlavně jsi si odvedla to dítě. On má s Pavlou sice dvouletý vztah, ale z občasného setkávání stejně nemůžou ani jeden s jistotou vědět, jestli by to do budoucna klapalo. Pokud je svobodný, může to prostě zkusit, ale on není a opustit kvůli tomu manželku a dítě je velkej risk.. Je hodně manželek, který udělají cokoliv, aby zabránili otci vídat se s dětma, vybíjí si na dětech vztek, čehož tahle paní je schopná, podle scény kterou udělala. Zkus se na to podívat i z jeho strany, proč musí být za každou cenu on ten špatnej?

Frajer by byl, kdyby sice opustil manželku ale dal by ji tím možnost další volby života. Frajer by byl, kdyby sám věděl, co vlastně chce....Samozřejmě, asi ta manželka ještě není natolik uvědomělá, že by mohla zjistit, že vlastně to může udělat ona sama - sama za sebe se rozhodnout, co udělá.

Ta vytučněná věta - VELKEJ RISK - to mě tada fakt rozesmálo... jistě, vždy by mohl přijít o teplou večeři, čistý trencle a možná taky o to vídat dítě, dokud by to dítě za tatíkem samo nepřišlo, že?
Nebo si snad měla nějaký jiný RISK na mysli? Vždy ten pán riskuje docela fest....ale zatím nemá proti sobě "soupeře", zatím má proti sobě ženu, která ho miluje, proto mu zatím dovolí riskovat.

Velkým riskem rozhodně nemyslím teplou večeři a vypraný tencle (a to nevíme, jestli tohle vůbec má), ale to, že dává v sázku rodinu. Přečti si, co jsem psala pod tím. Pokud je synovi sedm, těžko může tátu navštěvovat sám a některý manželky se chtějí pomstít za každou cenu a tak udělají všechno proto, aby kontakt byl omezenej a tatínek byl vybarvenej jako pěknej prevít. A i kdyby mu manželka tohle psycho nedělala, on přijde o to vidět syna každý den, večer ho uspávat a ráno s ním snídat. Věř tomu nebo ne, ale pořád jsou i takoví chlapíci, pro který je to důležitý. Nehledě na to, že rozvod s dětma zamává, co když má taky obavy, jak by na to syn zareagoval a jak by to unesl? A další věc, i když miluje Pavlu, manželku může mát taky rád, může mu na ní záležet a jistě mají něco za sebou, to se taky jen tak neopouští.Samozřejmě teoretizuju, neznám ho ani nevím nic o jeho manželství, ale vztahy a osudy lidí jsou různý, proč to musí být nutně tak, že manželka-chudák ženská, podváděná, která se o něj stará, on-sobecký syčák, co si užívá s milenkou. Vždy to jsou hrozný klišé!

Hmm, rozvod s dětmi zamává...ale myslím že mnohem méně, než scény toho typu, co už proběhla, protože to všichni tři zúčastnění nechali zajít tak daleko, a protože to všichni 3 zúčastnění evidentně nezvládají (ta scéna není jen vinou té manželky, i když uznávám - ona na ní má vinu největší, že to dítě s sebou tam brala).
Mě z toho vychází to, že na toho malého kluka se nijak neohlíží ani jeden z těch 3 zúčastněných dospělých. usch

A že tomu ženáči  může na manželce záležet? To jak mu na ní záleží dal dostatečně najevo tím, že se vztahem s milenkou vůbec neskrýval a že na manželku před kamarády dělá své kšá kšá.

Mě přijde, že jemu to všechno vlastně vyhovuje - koukejte kámoši, jaký jsem macho - 2 ženské se o mě perou, a kdyby něco - má kreditka to jistí... usch dumbom

Možná že ne každý nevěrný manžel musí být automaticky syčák.
Ale i z toho mála informací o tomto pánovi, co sem sama Pavla napsala, mi přijde, že tento je tedy příkladný vůl jak anděl, a rovnou na několika frontách...
A Pavla je sobec, omlouvající své jednání sladkobolným "..jsem se prostě do něj zamilovala, mám se za to snad stydět? Jsem dospělá samostatná ženská, tak si přeci můžu dělat, co chci!! Co bych se na někoho ohlížela...""
A podváděná manželka to také těžce nezvládá, když si sebou syna bere k takovým scénám. (ale oni se ti tři mohli před synem potkat a seřvat i neplánovaně, že, a výsledek by byl ten samý...)

Inu jak říkám - zrovna tito 3 se tedy hledali, až se našli - tohle je tedy trojka k pohledání.... usch vissla

Upravil(a) Blossom (15. 3. 2010 12:49)

 

#169 15. 3. 2010 12:40

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Alyssa napsal(a):

Velkým riskem rozhodně nemyslím teplou večeři a vypraný tencle (a to nevíme, jestli tohle vůbec má), ale to, že dává v sázku rodinu. Přečti si, co jsem psala pod tím. Pokud je synovi sedm, těžko může tátu navštěvovat sám a některý manželky se chtějí pomstít za každou cenu a tak udělají všechno proto, aby kontakt byl omezenej a tatínek byl vybarvenej jako pěknej prevít. A i kdyby mu manželka tohle psycho nedělala, on přijde o to vidět syna každý den, večer ho uspávat a ráno s ním snídat. Věř tomu nebo ne, ale pořád jsou i takoví chlapíci, pro který je to důležitý. Nehledě na to, že rozvod s dětma zamává, co když má taky obavy, jak by na to syn zareagoval a jak by to unesl? A další věc, i když miluje Pavlu, manželku může mát taky rád, může mu na ní záležet a jistě mají něco za sebou, to se taky jen tak neopouští.
Samozřejmě teoretizuju, neznám ho ani nevím nic o jeho manželství, ale vztahy a osudy lidí jsou různý, proč to musí být nutně tak, že manželka-chudák ženská, podváděná, která se o něj stará, on-sobecký syčák, co si užívá s milenkou. Vždy to jsou hrozný klišé!

Promiň, ale pán už te´d riskuje a to, co dělá dělá svobodně, je to jeho rozhodnutí, takže de facto riskuje právě to být se synem každý den, uspávat ho, nebo ráno od něj mít jako první dobré ráno tatínku. nebo myslíš je povinností jeho ženy tohle snášet, aby náhodou neměl ten risk? Pán má obavy? Pánovi na synovi záleží?
Víš , nemůže mít každý ve svém životě všechno, proto má možnost volby - zvolit si, co chce. Pán volí milenku před svým synem, nemůže se pak později třeba divit, že bude mít milenku (možná), ale nebude mít syna. A to nemyslím jen tím, že by manželka byla mrcha a syna mu nechtěla dávat, může se také stát, že syn nebude chtít toho otce a důvody, proč se mu nabízejí už teď. Třeba tím, že místo aby byl s ním o víkendu, je s milenkou, nebo místo aby s ním prožil dovčiu, prožívá ji s milenkou. Pokud pán nechce manželku - je to čistě jeho volba, stále si vybírá a volí to co chce mít v životě.
Ano, napsala si to správně dává v sázku svou rodinu..lépe řečeno - dává v sázku svého syna. Pokud by to bylo pro něho opravdu důležité, dělá vše pro to, aby neriskoval. jeho žena tu není od toho, aby mu plnila jeho přání a touhy mít všechno - rodinu i milenku. Pán má PRÁVO si vybrat.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#170 15. 3. 2010 13:01

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Zklamaná napsal(a):

Alyssa napsal(a):

Velkým riskem rozhodně nemyslím teplou večeři a vypraný tencle (a to nevíme, jestli tohle vůbec má), ale to, že dává v sázku rodinu. Přečti si, co jsem psala pod tím. Pokud je synovi sedm, těžko může tátu navštěvovat sám a některý manželky se chtějí pomstít za každou cenu a tak udělají všechno proto, aby kontakt byl omezenej a tatínek byl vybarvenej jako pěknej prevít. A i kdyby mu manželka tohle psycho nedělala, on přijde o to vidět syna každý den, večer ho uspávat a ráno s ním snídat. Věř tomu nebo ne, ale pořád jsou i takoví chlapíci, pro který je to důležitý. Nehledě na to, že rozvod s dětma zamává, co když má taky obavy, jak by na to syn zareagoval a jak by to unesl? A další věc, i když miluje Pavlu, manželku může mát taky rád, může mu na ní záležet a jistě mají něco za sebou, to se taky jen tak neopouští.
Samozřejmě teoretizuju, neznám ho ani nevím nic o jeho manželství, ale vztahy a osudy lidí jsou různý, proč to musí být nutně tak, že manželka-chudák ženská, podváděná, která se o něj stará, on-sobecký syčák, co si užívá s milenkou. Vždy to jsou hrozný klišé!

Promiň, ale pán už te´d riskuje a to, co dělá dělá svobodně, je to jeho rozhodnutí, takže de facto riskuje právě to být se synem každý den, uspávat ho, nebo ráno od něj mít jako první dobré ráno tatínku. nebo myslíš je povinností jeho ženy tohle snášet, aby náhodou neměl ten risk? Pán má obavy? Pánovi na synovi záleží?
Víš , nemůže mít každý ve svém životě všechno, proto má možnost volby - zvolit si, co chce. Pán volí milenku před svým synem, nemůže se pak později třeba divit, že bude mít milenku (možná), ale nebude mít syna. A to nemyslím jen tím, že by manželka byla mrcha a syna mu nechtěla dávat, může se také stát, že syn nebude chtít toho otce a důvody, proč se mu nabízejí už teď. Třeba tím, že místo aby byl s ním o víkendu, je s milenkou, nebo místo aby s ním prožil dovčiu, prožívá ji s milenkou. Pokud pán nechce manželku - je to čistě jeho volba, stále si vybírá a volí to co chce mít v životě.
Ano, napsala si to správně dává v sázku svou rodinu..lépe řečeno - dává v sázku svého syna. Pokud by to bylo pro něho opravdu důležité, dělá vše pro to, aby neriskoval. jeho žena tu není od toho, aby mu plnila jeho přání a touhy mít všechno - rodinu i milenku. Pán má PRÁVO si vybrat.

To znamená, že když mu jde o syna, musí zůstat s manželkou, i když s ní není šastnej? Je to jediný řešení?

Není tady

 

#171 15. 3. 2010 13:05

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Alyssa napsal(a):

zuzi777a napsal(a):

agewa napsal(a):

neustále stejný , nesmyslný argument.

Proč myslíš , že nesmyslný?  Když si odmyslíš tón, je stejně nesmyslný jako tvrzení Selimy, že svobodná a samostatná má "právo" na vše....
Když odmyslím  takovou tu nadstavbu  duchovního nahlížení na pokoru ( všechny náboženské směry), čisté myšlenky, pravdivost činů a neubližování jiným, pořád mi tam zbývá díl vlastního   chování, vážení si sama sebe.
Nejsem proti výměně partnera- NIKDY. Jsem ale pro jinou formu než kličkování a lži.
Jen srab ( v Pavlině případě více ten chlap) se chová tak aby si ze života bral ode všech a hrál falešně. Frajer by přišel domů a řekl- hele Šmoulo, jdu od tebe.  Mám rád Pavlu. S následky počítám.  Možná by se dozvěděl: hele spi si s ní, já tě stejnně nechci. Jen nezapomeň na kluka.
Bylo by to průhledné. Od začátku. Na to ten frajer nemá koule. 2!!! ROKY!  A Pavla nemá na to chtít víc nebo míň, nebo chtít pravdu. Jí to stačí. Zatím. Protože ještě nebyla v pozici malé tlusté Šmouly  nebo třeba jen mámy.

Připomíná mi to závistivý povzdech jedné mladé holčiny, která se slovy : Já ti tak závidím děti a mateřskou!  Taky bych už chtěla být na mateřské abych se mohla v klidu do rána vyspat! - To nekecám. To jsem FAKTT slyšela!
Když se všechny přítomné matky ( na diskotéce) skácely smíchem, tvářila se dotčeně. Ona ještě považuje Mateřskou za Dovolenou..... tongue

A to by byl frajer, kdyby manželku a dítě opustil? Myslíš, že je to tak jednoduchý? Píšeš, že jsi sama od manžela s dítětem odešla, asi jsi měla jasno a věděla jsi, že s ním to nejde. A hlavně jsi si odvedla to dítě. smileOn má s Pavlou sice dvouletý vztah, ale z občasného setkávání stejně nemůžou ani jeden s jistotou vědět, jestli by to do budoucna klapalo. Pokud je svobodný, může to prostě zkusit, ale on není a opustit kvůli tomu manželku a dítě je velkej risk.. Je hodně manželek, který udělají cokoliv, aby zabránili otci vídat se s dětma, vybíjí si na dětech vztek, čehož tahle paní je schopná, podle scény kterou udělala. Zkus se na to podívat i z jeho strany, proč musí být za každou cenu on ten špatnej?

Ad vytučněné- skoro by mě to rozesmálo, kdyby to nebylo spíš k breku.. Když se bojí rizika, tak a ho nevyhledává.. co jiného na to říct???
Pokud si vybral tak špatně, tak by halt měl mít čelo na to aby se k tomu postavil jako chlap a ne s*r*a*č*ka, který umí udělat kšá v hospodě, ale není schopen vyřešit  své závazky vůči dvěma ženským...
V dalším příspěvku se podivuješ, že ho vidíme jako prevíta- ano. On je prevít. Využívá  zjevné Pavliny povolnosti a  dle mého i ooooobrovské naivity a nedospělosti( i v těch jejích 28 letech ).
Je to právě ten úhel pohledu, který nás dělí. 
Pavla ho vidí zamilovanýma očima, leč  bez zkušeností  s následnými možnými variantami: přebíhálci od manželky k milence, chroničtí hledači nových neodhalených sukní s dětmi na každém rohu, machové hledající jen dostupný adrenalinek- a mezi nimi se krčí těch 0,5% správných chlapů,kteří si napoprvé naběhli. Je jasné, že ho chce vidět  v těch vyjímkách. Jenže to on podle napsaného NEMَE BÝT. hmm

Není tady

 

#172 15. 3. 2010 13:11

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Selima napsal(a):

Kamarát je ale aj ten, kto a nechá by šastným PO TVOJOM, NIE PO JEHO. wink

Kamarád, který mi není schopen říct, že dělám blbost nepatří mezi kamarády.Může mi tiše držet pěsti abych si moc nenatloukla, když si jedu dál ve svém řádku , ale  vždycky mi řekne názor neovlivněný mým současným  stavem mysli. proto já mám kamarády. Ne pro tiché kývání a sledování mých ztroskotání... stolt.

Není tady

 

#173 15. 3. 2010 13:19

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Ženatý přítel..a rozchod

zuzi777a napsal(a):

Alyssa napsal(a):

zuzi777a napsal(a):


Proč myslíš , že nesmyslný?  Když si odmyslíš tón, je stejně nesmyslný jako tvrzení Selimy, že svobodná a samostatná má "právo" na vše....
Když odmyslím  takovou tu nadstavbu  duchovního nahlížení na pokoru ( všechny náboženské směry), čisté myšlenky, pravdivost činů a neubližování jiným, pořád mi tam zbývá díl vlastního   chování, vážení si sama sebe.
Nejsem proti výměně partnera- NIKDY. Jsem ale pro jinou formu než kličkování a lži.
Jen srab ( v Pavlině případě více ten chlap) se chová tak aby si ze života bral ode všech a hrál falešně. Frajer by přišel domů a řekl- hele Šmoulo, jdu od tebe.  Mám rád Pavlu. S následky počítám.  Možná by se dozvěděl: hele spi si s ní, já tě stejnně nechci. Jen nezapomeň na kluka.
Bylo by to průhledné. Od začátku. Na to ten frajer nemá koule. 2!!! ROKY!  A Pavla nemá na to chtít víc nebo míň, nebo chtít pravdu. Jí to stačí. Zatím. Protože ještě nebyla v pozici malé tlusté Šmouly  nebo třeba jen mámy.

Připomíná mi to závistivý povzdech jedné mladé holčiny, která se slovy : Já ti tak závidím děti a mateřskou!  Taky bych už chtěla být na mateřské abych se mohla v klidu do rána vyspat! - To nekecám. To jsem FAKTT slyšela!
Když se všechny přítomné matky ( na diskotéce) skácely smíchem, tvářila se dotčeně. Ona ještě považuje Mateřskou za Dovolenou..... tongue

A to by byl frajer, kdyby manželku a dítě opustil? Myslíš, že je to tak jednoduchý? Píšeš, že jsi sama od manžela s dítětem odešla, asi jsi měla jasno a věděla jsi, že s ním to nejde. A hlavně jsi si odvedla to dítě. smileOn má s Pavlou sice dvouletý vztah, ale z občasného setkávání stejně nemůžou ani jeden s jistotou vědět, jestli by to do budoucna klapalo. Pokud je svobodný, může to prostě zkusit, ale on není a opustit kvůli tomu manželku a dítě je velkej risk.. Je hodně manželek, který udělají cokoliv, aby zabránili otci vídat se s dětma, vybíjí si na dětech vztek, čehož tahle paní je schopná, podle scény kterou udělala. Zkus se na to podívat i z jeho strany, proč musí být za každou cenu on ten špatnej?

Ad vytučněné- skoro by mě to rozesmálo, kdyby to nebylo spíš k breku.. Když se bojí rizika, tak a ho nevyhledává.. co jiného na to říct???
Pokud si vybral tak špatně, tak by halt měl mít čelo na to aby se k tomu postavil jako chlap a ne s*r*a*č*ka, který umí udělat kšá v hospodě, ale není schopen vyřešit  své závazky vůči dvěma ženským...
V dalším příspěvku se podivuješ, že ho vidíme jako prevíta- ano. On je prevít. Využívá  zjevné Pavliny povolnosti a  dle mého i ooooobrovské naivity a nedospělosti( i v těch jejích 28 letech ).
Je to právě ten úhel pohledu, který nás dělí. 
Pavla ho vidí zamilovanýma očima, leč  bez zkušeností  s následnými možnými variantami: přebíhálci od manželky k milence, chroničtí hledači nových neodhalených sukní s dětmi na každém rohu, machové hledající jen dostupný adrenalinek- a mezi nimi se krčí těch 0,5% správných chlapů,kteří si napoprvé naběhli. Je jasné, že ho chce vidět  v těch vyjímkách. Jenže to on podle napsaného NEMَE BÝT. hmm

Jak ho můžeš soudit podle jedné popsané příhody, která je ještě k tomu zprostředkovaná? Je vidět, že mᚠjasno, a už Pavla napíše cokoliv. Já si nicméně myslím, že těch chlapů, kteří si né naběhli, ale prostě jim to nevyšlo, je víc než 0,5%.
Vadí mi, že soudíte a víte přesně, co a jak by měl udělat a jak to všechno vyřešit. Je to přece všechno tak jednoduchý, že jo?dumbom

Není tady

 

#174 15. 3. 2010 13:20

Pavla1982
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 3. 2010
Příspěvky: 66

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Blossom napsal(a):

Pavla1982 napsal(a):

Zuzi,
Ano mᚠpravdu, vím..jen mě překvapují formulace typu chlap je jako fidorka..chlap je majetek..když ti bude někdo vykrádat podnik..Tlačím snad na něj, aby šel od rodiny?Plácám ho po rameni, že je skvělý, jak se chová ke své ženě..ne..ani po tom co tu bylo..Ano, nečekala jsem, že sem jeho přijde dělat scénu..to také není zcela v pořádku..ale protože je to manželka, tak je to oprávněné..a kdyby to byla "jen přítelkyně " tak by to bylo zcela jiná situace...? Taky jsem se setkala, s tím, že přítel měl milenku.. a samozřejmě, že mi to nebylo příjemné..ale nikdy by mě nenapadlo, že to s ním žiju, znamená, že ona je ta špatná a já ta dobrá automaticky... a pokud mne bude někdo slovně napadat , a je to jeho žena, či kdokoliv jiný, budu se bránit..a to je zcela p¨řirozené chování každého člověka..Netvrdím, že on je nešastný chudák, jemuž žena ubližuje..možná si ho mám potřebu trochu idealizovat..ale kvůli tomu přece nepatřím na hranici..va Je asi pravdou, že těchto zeměpisných šířkách, by si měla žena jenž má ženätého přítele, na ataky zvyknout..a teď když tak nad tím přemýšlím, jsem ráda, že mám kolem sebe přátelé, jenž mě za to neodsuzují..zdravé argumenty, je jedna věc..ale soudy druhá věc..nepotřebuji poplácávání po ramenou, opravdu ne..jen mě malinko irituje, jak dospělý člověk, dokáže mít tuhle kategorii rychle zaškatulkovanou offtopic:.. a pokud mě chlap podvádí, řeším to s ním..a atĄnad tím přemýšlím jakkoliv,nemám pocit viny, prostě nemám...stolt Člověk není majetek, ani to, že si ho vezmu neznamená, že mi zůstane navždy..nic není napořád..vidím jeho chyby, i svoje..ale prostě je mi bez něj, hůř..a zatím to tak je..ale do budoucnosti nikdo z nás nevidí..a pokud to jednou zabolí, budu si to muset ustát zase jen já..jen je škoda, že se tahle nit od teoretizování trochu natáhla k soudění..ale kdo jsme bez viny hoďme kamenem..muliji ženatého muže, a necítím se kvůli tomu méněncenná..a nikdy nebudu..a nejsem kvůli tomu sobec..kdybych byla, tak se chovám jinak a možná nad tím ani nepřemýšlím, a  beru co se dá bez ohledu na nikoho..
Děkuji Vám za všechny názory...jednou Vám sem písnu, jak to dopadlo, a v dobrém či zlém..kapitulation
Hezký den všem..stolt

Ještě jednou k tomuto: Pavlo, ty sobec jsi, a pořádně velký. Jak jsi psala, ani jste se se svým vztahem nepokoušeli skrývat - tím naplňuješ svoje slova " beru co se dá, bez ohledu na nikoho".
Protože už tím, že jste neměli ani tolik ohleduplnosti a chodili jste spolu veřejně, jste způsobili hodně bolesti a trápení nejen té manželce ( a můžeš si při tom o ní myslet, co chceš) i tomu jejich synovi. Jak mu asi je, když mu třeba spolužáci řeknou - tvůj táta se tuhle líbal s touhle paní. A nebo když vás třeba uvidí on sám...

Z tvých slov opravdu vyplývá - vždy já si přeci můžu dělat, co chci, ne? Jsem přeci dospělá!!
To si tu dospělost opravdu představuješ legračně. A výsledek toho všeho je - nezvládáte to žádný z vás, máte z toho stresy všichni zůčastnění...to je mi opravdu dar od Boha, takovýhle vztah...vissla

Bloss,
Nemůžeš mne soudit..nejsi bůh..a už toto téma nech být..tvůj názor znám, a je¨jen na mne co si z toho vezmu..
Ale asi mᚠhodně zkreslený pohled na více věcí..A víc to už neřešme..je to můj život, a ty mᚠsvůj život..stolt
Hezký den..

Není tady

 

#175 15. 3. 2010 13:24

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Alyssa napsal(a):

To znamená, že když mu jde o syna, musí zůstat s manželkou, i když s ní není šastnej? Je to jediný řešení?

Alysso - doháníš mě k slzám....ty mě vážně nečteč, nebo si z celého textu vybereš jen to, co tě drásá...jasně přeci píšu, že pán MÁ PRÁVO si vybrat....a on si přeci už TEĎ VYBÍRÁ, co je pro něj důležitější. Z čeho usuzuješ, že mu jde o syna? Že ho nevzal na dovolenou, že s ním netráví večery, nebo víkendy? Jooo tááák, pán by chtěl být šastnej lol Své štěstí staví na neštěstí syna? Všimni si, že o manželce ani nepípám. Vždy přeci s manželkou nemusí být, když s ní je nešstnej, ale pokud je šastnej se synem, měl by s ním být a to štěstí si dopřávat plnými doušky.
Jeho volba je svobodná - manželka mu nedrží kudlu pod krkem, že...takový dva roky? Co ho tedy drží doma, že se vrací? Syn? Jo on si na něj občas vzpomene, když milenka bude zrovna počítat kasírtašku s tržou a nebude mít na něj čas.... lol


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů