Oznámení

10.června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

10.června : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

24.dubna : Téměř bez práce: Domácí tymiánový chléb.

#101 14. 3. 2010 10:59

agewa
♥♥♥♥♥♥-

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Tercila napsal(a):

majkafa: Tercilo, popravdě, tys byla vždycky dospaná, aby ses věnovala své dceři?

majkafo, rozhodně jsem nebyla nikdy nedospaná proto, že jsem se předchozí noc věnovala milenci. A Ty? wink

pokud jsem pochopila, vylo to protože byla milenka nemocná. takže fuj - byl v noci s ní. kdyby to byl kamarád nebo třeba rodič nebo bratr....bylo by to v pořádku?

Není tady

#102 14. 3. 2010 11:37

Pavla1982
♥♥-----
Místo: Praha

Terci,
A zamyslela jsi se někdy nad tím, že jí nikdo nenutí aby mu prala a pod., že jí nikdo nenutí s ním být a čekat na to až on přijde od milenky a z hospody..nebylo by spíše na místě se také trochu zamyslet proč můj manžel se mnou takto jedná?Proč ode mne utíká...a jestli kabelka od louis vuitonna je dobrý "odpustek" a kvůli strachu z toho, že se moje finanční situace zhorší žít takto..nemám pocit že by to bylo kvůli obrovské lásce k němu..ale kvůli pohodlí a financím a jestli je to kvůli malému?Těžko by ho vystavovala scénám kdy ho drží za ruku a ječí na tu hroznou milenku:co:

Není tady

#103 14. 3. 2010 11:49

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Web

A´t řtu jak čtu, začínám pro změnu z Pavliných i jiných příspěvků mít pocit, že by bylo veeelmi zajímavé  přečíst si  názory pisatelky za pár let. Áž se posune do té druhé role,nebo aspoň do pozice okoukané milenky. Zatím  teoretizuje,jak "by se asi chovala na místě manželky", včetně ponožek a věí přislušících. Stejně jako si tu navzájem nepříliš důvtipně  tongue vyčítáme  (třeba Selima s Terciilou ) wink teoretizování my.  Tady  teoretizujeme všechny . Některé na základě vlastních (ale leckdy bolavých zkušeností) některé  při pohledu přes závěj času a některé čistě jednostranně. Já se klidně hlásím k poslední skupině ač bych mohla možná z více úhlů.
  Pavla nemá lehkou pozici. Vybrala si ji.  O  milenci nechce slyšet zatím nic negativního- to je  příznak stálé zamilovanosti. Až se  dobere dál, možná bude taky koukat trošku jinak. Může se stát, že ta tlustá šmoula  jí bude časem připomínat  stále víc ji samou. Protože  styl chování milence , který naznačila  sama s sebou prostě nese riziko JEHO podobného výběru. A´t už to ona chce nebo nechce vidět.
Sama napsala , že první 7! letý vztah ztratila  více méně kvůli práci. Co když tlustá šmoula ztratila ten svůj vztah  kvůli dítěti a praní ponožek o stejném  pracovním nasazení, jako Pavla ve svých pracovních aktivitách.....
  Dívala bych se na Pavlině místě  hodně pozorně na partnerovo chování, které jí teď tolik imponuje.
Můj muž neřekl o bývalce nikdy  slovo špatně. Choval se k ní jako k ženě a mámě svých dětí , i když se chovala jako hysterická nána. On své děti miluje  a děti i přes jeho rozvod  měly a mají svého tátu.  Ani bych o něho nestála kdyby takový nebyl. Dává mi to naději, že stejně slušný a pozorný bude i k mým dětem a našemu synovi( a taky je stolt) potažmo ke mě.
Měla jsem v životě možnost poznat pár chlapů. Bílý límeček  frajera nedělá.... A  kšá( byť o půlnoci a v hospodě) značí ledacos o obou  takhle diskutujících. Nejen o uvřískané šmoule. stolt

Není tady

#104 14. 3. 2010 12:41

Pavla1982
♥♥-----

zuzi777a napsal(a):

A´t řtu jak čtu, začínám pro změnu z Pavliných i jiných příspěvků mít pocit, že by bylo veeelmi zajímavé  přečíst si  názory pisatelky za pár let. Áž se posune do té druhé role,nebo aspoň do pozice okoukané milenky. Zatím  teoretizuje,jak "by se asi chovala na místě manželky", včetně ponožek a věí přislušících. Stejně jako si tu navzájem nepříliš důvtipně  tongue vyčítáme  (třeba Selima s Terciilou ) wink teoretizování my.  Tady  teoretizujeme všechny . Některé na základě vlastních (ale leckdy bolavých zkušeností) některé  při pohledu přes závěj času a některé čistě jednostranně. Já se klidně hlásím k poslední skupině ač bych mohla možná z více úhlů.
  Pavla nemá lehkou pozici. Vybrala si ji.  O  milenci nechce slyšet zatím nic negativního- to je  příznak stálé zamilovanosti. Až se  dobere dál, možná bude taky koukat trošku jinak. Může se stát, že ta tlustá šmoula  jí bude časem připomínat  stále víc ji samou. Protože  styl chování milence , který naznačila  sama s sebou prostě nese riziko JEHO podobného výběru. A´t už to ona chce nebo nechce vidět.
Sama napsala , že první 7! letý vztah ztratila  více méně kvůli práci. Co když tlustá šmoula ztratila ten svůj vztah  kvůli dítěti a praní ponožek o stejném  pracovním nasazení, jako Pavla ve svých pracovních aktivitách.....
  Dívala bych se na Pavlině místě  hodně pozorně na partnerovo chování, které jí teď tolik imponuje.
Můj muž neřekl o bývalce nikdy  slovo špatně. Choval se k ní jako k ženě a mámě svých dětí , i když se chovala jako hysterická nána. On své děti miluje  a děti i přes jeho rozvod  měly a mají svého tátu.  Ani bych o něho nestála kdyby takový nebyl. Dává mi to naději, že stejně slušný a pozorný bude i k mým dětem a našemu synovi( a taky je stolt) potažmo ke mě.
Měla jsem v životě možnost poznat pár chlapů. Bílý límeček  frajera nedělá.... A  kšá( byť o půlnoci a v hospodě) značí ledacos o obou  takhle diskutujících. Nejen o uvřískané šmoule. stolt

Zuzi,
Já nemůžu vidět do budoucnosti..stoltMáš pravdu ve spoustě věcí..jenže já zatím do budoucnosti s ním nekoukám..
zatím je to fajn, a jestli to tak bude i dál..těžko říct..nikdy o ní nemluvil zle, opravdu ne..a samozžejmě, že to jak se k ní zachoval, není hezké..jen na ty chyby jsou vždycky dva..al e opravdu si myslím, že bych se zachovala jinak, už možná proto, že bych nedovolila nikomu a ničemu abych byla v roli podřízené jen kvůli penězům..A ani jeho paní nemohu soudit:jojo: nejsem bůh..jen je to můj pohled na to věc, ale samozřejmě , že se může časem projevit jako mylný..dumbom

Není tady

#105 14. 3. 2010 12:42

Alyssa
♥♥♥♥---

Tercila napsal(a):

Pavla: do kina jsme šli když se nám chtělo, když jsem měla horečky, tak pro mě v noci přijel a vezl mne do nemocnice..na dovelené jsme byli taky

Pavli, pokud Tě Tvůj milenec má rád, pokud si rozumíte - je to jedině dobře, můžeme Ti gratulovat.
Myslím, že nemá cenu, aby jakákoliv manželka držela svého nevěrného chotě za nohu.
Už dávno jsem příznivcem postoje "když chceš, tak to zkus", jedině tak se dá zjistit, jestli jsou moje představy správné nebo špatné - pozor ale na to, že v případě omylu už je "zaplaceno". smile

Co by mě ale na Tvém příteli tedy hodně varovalo, je právě to, co jsem dala do kurzívy. Protože je sice moc hezké, že za Tebou v noci přijel, když jsi byla nemocná, ale - kdypak to pak dospal a jak moc se pak nedospaný mohl věnovat svému malému synovi? Kolik toho asi udělal doma? Neměl náhodou místo kina s milenkou doma číst synovi pohádky? hmm
Jemu nevadilo, že si jede užívat s milenkou na dovolenou a - jeho dítě bylo zatím... kde? S kým? S tou protivnou, tlustou manželkou? Je to povaha člověka, který radši někam jde s milenkou než se svým dítětem? Hmmmmmmmm...
Že se s "láskou" k Tobě neskrýval, teď asi bereš jako jeho plus - ale já bych to brala spíš jako bezcharakternost. Známku toho, že mu nezáleží na jeho současné rodině. Až se mu omrzíš, bude se stejně chovat i k Tobě.
Já bych takové chování i jako milenka totiž brala za sprosťárnu vůči jeho "rodině". Čas, který měl věnovat rodině, věnoval Tobě. Ono to samozřejmě jinak nejde, když se chcete líp poznat vy dva, ale o něčem to přece jen vypovídá. Na Tvém místě bych ještě popřemýšlela. No každý jsme jiný. Pokud Ti takové jeho chování nevadí, tak se k sobě asi hodíte, tak do toho jdi smile.

Jenže to je právě ten postoj-on bude vždycky špatný. Kdyby Pavla napsala, že byla nemocná a on jí neodvezl do nemocnice, mohla bys zase napsat, že o ní určitě tak nestojí a je necita, když jí ani v nouzi nepomůže..

Není tady

#106 14. 3. 2010 12:45

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Pavla:
A zamyslela jsi se někdy nad tím, že jí nikdo nenutí aby mu prala a pod., že jí nikdo nenutí s ním být a čekat na to až on přijde od milenky a z hospody..nebylo by spíše na místě se také trochu zamyslet proč můj manžel se mnou takto jedná?

Nikdo ji nenutí. A když si ten pán ty ponožky sám nevypere po dobu 14 dní, tak si koupíš větší byt?, abys je měla kam odkládat? Určitě Tě taky nebude nutit. Bude Tě totiž nutit ta "situace samotná" (třeba jen nějaký čas).
Když Ti bude spát v postýlce Tvoje malý milovaný dítě, po určitou dobu taky budeš čekat, než se vrátí z hospody, za to dám klidně malíček do ohně wink.
Proč s ní takto jedná, to nevíš pořádně ani Ty. Obrať to: proč s ním takhle jedná manželka? wink

Teď ho vidíš jako toho chudáčka, který doma strašně trpí. Vycházíš ze svého přesvědčení, že ona si takové jeho chování zřejmě zaslouží. No - tak jen abys na jejím místě jednou nebyla Ty; o to bych se trošku bála, kdybys byla moje kamarádka nebo sestra.

Pavli, já Ti ho vůbec nerozmlouvám smile - třeba je to úžasný člověk - to musíš zjistit jedině Ty. Ale z toho, co jsi tu  popsala...nevím, nevím... každý máme svůj žebříček a na tom mém je chlap, který vysedává v hospodě, věnuje čas milence, jezdí na dovolenou bez našeho dítěte, prostě na šprušli úplně u zemi.
Takového bych já osobně doma nedržela a klidně bych ho dopřála té další v pořadí.
Ale Ty s ním třeba budeš šťastná, kdoví. smile

Není tady

#107 14. 3. 2010 12:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Alyssa napsal(a):

Jenže to je právě ten postoj-on bude vždycky špatný. Kdyby Pavla napsala, že byla nemocná a on jí neodvezl do nemocnice, mohla bys zase napsat, že o ní určitě tak nestojí a je necita, když jí ani v nouzi nepomůže..

stolt Správne si pochopila, že tu ide o to očierniť ho za každú cenu a vrátiť do náruče zákonitej... big_smile Síce nechápem tú horúčkovitú snahu a úsilie napraviť neznámu rodinu(ak to teda nie je priamo Tericlin príbuzný alebo kamarát), ale budiž. Inak, ja by som ho za manžela určite nechcela - z viacerých dôvodov, ale ako milenec je asi fajn, tak vo co gou? Mám pocit, že Pavla zatiaľ nepočuje panický alarm biologických hodín tongue a nechce hniezdiť, tak naozaj nevidím dôvod, prečo ju tlačiť do rozchodu (alebo do "trhania milenca od rodiny a skrotenia orla do podoby vypelichaného kohúta... wink ). Pavli, zaisti si spoľahlivú antikoncepciu a kontroluj, ako sa vyvíja váš vzťah a tvoje city... toť podľa mňa vše.

Upravil(a) Selima (14. 3. 2010 13:28)

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#108 14. 3. 2010 13:02

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Seli, já se Ti divím.... smile
Čti prosím pořádně, když už nechceš odpovídat pouze Pavle a potřebuješ rozebírat názory ostatních.
Díky smile

Není tady

#109 14. 3. 2010 13:09

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Alyssa: mohla bys zase napsat, že o ní určitě tak nestojí a je necita, když jí ani v nouzi nepomůže..

Alysso, mohla, ale nenapsala smile, protože pán se má především starat o fungování vlastní rodiny.
Ostatně, Pavla ještě nezmínila, zda ten muž jedná za zády své manželky, nebo je s ní na pomoci své milence nějak dohodnutý.

Alysso, máš miminko - bude se Ti líbit, až Tvůj manžel za vámi nedojede večer domů, protože se právě zdržuje u Pavly? Mně odpovídat nemusíš. smile
Zkus si představit, že Ti zítra oznámí, jedu na týden pryč s milenkou, nějak se tu o sebe postarejte...   

Však já proti partnerství takového muže s Pavlou nijak nejsem big_smile, psala jsem, že takového bych doma coby manželka nedržela, tak co pořád máte? big_smile

Není tady

#110 14. 3. 2010 13:09

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Web

Selima napsal(a):

Alyssa napsal(a):

stolt Správne si pochopila, že tu ide o to očierniť ho za každú cenu a vrátiť do náruče zákonitej... big_smile Síce nechápem tú horúčkovitú snahu a úsilie napraviť neznámu rodinu(ak to teda nie je priamo Tericlin príbuzný alebo kamarát), ale budiž. Inak, ja by som ho za manžela určite nechcela - z viacerých dôvodov, ale ako milenec je asi fajn, tak vo co gou? Mám pocit, že Pavla zatiaľ nepočuje panický alarm biologických hodín tongue a nechce hniezdiť, tak naozaj nevidím dôvod, prečo ju tlačiť do rozchodu (alebo do "trhania milenca od rodiny a skrotenia orla do podoby vypelichaného kohúta... wink ). Pavli, zaisti si spoľahlivú antikoncepciu a kontroluj, ako s avyvíja váš vzťah a tovje city... toť podľa mňa vše.

Na tohle mám opět "zaujatý" názor- to , co navrhuješ je táááák krátkozraké řešení....   roll
Ná krátkodobý románek, kde " vo co gou" bych sivybrala nějakého  "neopelichaného kohouta", za kterým nevříská malá tlustá šmoula a  malé parcháně.....

Není tady

#111 14. 3. 2010 13:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

No, to si ty... ešteže si s Pavlou neleziete do kapusty wink , lebo máte úplne odlišný vkus. Ona sa proste zamilovala do tohto a pri zamilovanosti (event. kratšom, peknom vzťahu "a vo co gou") práveže nie je nutné robiť niekoľko kôl konkurzného konania. yikes To sa proste stane, žeáno... a je to tu. wink Ťažko sa to vysvetľuje, to treba zažiť.

Brita

Není tady

#112 14. 3. 2010 13:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Tercila napsal(a):

Alyssa: mohla bys zase napsat, že o ní určitě tak nestojí a je necita, když jí ani v nouzi nepomůže..

Alysso, mohla, ale nenapsala smile, protože pán se má především starat o fungování vlastní rodiny.
Ostatně, Pavla ještě nezmínila, zda ten muž jedná za zády své manželky, nebo je s ní na pomoci své milence nějak dohodnutý.

Alysso, máš miminko - bude se Ti líbit, až Tvůj manžel za vámi nedojede večer domů, protože se právě zdržuje u Pavly? Mně odpovídat nemusíš. smile
Zkus si představit, že Ti zítra oznámí, jedu na týden pryč s milenkou, nějak se tu o sebe postarejte...   

Však já proti partnerství takového muže s Pavlou nijak nejsem big_smile, psala jsem, že takového bych doma coby manželka nedržela, tak co pořád máte? big_smile

Sedemročné miminko? va To je potom chudák dieťa hendikepované a to bolo treba napísať. Postihnuté dieťa mení celkom situáciu! Na druhej strane, zdravé sedmeročné dieťa sdíce otca nesp.o.r.n.e potrebuje, ale zaspať by už hádam mohlo aj bez neho, nie? wink

Brita

Není tady

#113 14. 3. 2010 13:35

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Web

Možná lepší nějaké malé konkurzní řízení, než být jak Smrt- beru  co  vleze pod kosu...... tongue
Ale to  bych asi od  ročníku 82 chtěla moc?  ?? Copak mladá holka nemá výběr?  Já nevím, ale vzpomenu- li si na  sebe v 28 , tak nebylo nouze o chlapy.... To spíš věkem se okruh "použitelných " zužuje....vissla

Není tady

#114 14. 3. 2010 13:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

A Zuzi, vzťah môže byť proste dar od Boha, za ktorý treba poďakovať a vychutnať si ho, kým trvá -. vzťah nemusí byť riešenie(čoho? samoty? chudoby? túžby po dieťati? neochoty byť sama so sebou...?) - ani krátkodobé, ani dlhodobé, ani krátkozraké, ani bystrozraké... wink

Brita

Není tady

#115 14. 3. 2010 13:40

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Web

Selima napsal(a):

A Zuzi, vzťah môže byť proste dar od Boha, za ktorý treba poďakovať a vychutnať si ho, kým trvá -. vzťah nemusí byť riešenie(čoho? samoty? chudoby? túžby po dieťati? neochoty byť sama so sebou...?) - ani krátkodobé, ani dlhodobé, ani krátkozraké, ani bystrozraké... wink

Vztah darem od Boha?  Anebo od ďábla, když už sem chceš tahat  tyhlety "nadstavby".......

Řešení samoty? Na jak dlouho? 
Na vztah stačí dva. Jakmile tam jsou tři , je to moc. Bůh neBůh.....

Není tady

#116 14. 3. 2010 13:46

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Selima napsal(a):

va vztah se ženatým chlap je dar od  boha? šmankote dumbom

Není tady

#117 14. 3. 2010 13:56

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Web

Tercila napsal(a):

..tummenupp a ona s ním zatím štastná je, zatím ty fusekle nepere, neutírá zadek jejich společnému dítěti, nevyvařuje kašičky a nepřebaluje....zatím na něj ten čas, kdy on pískne  - si udělá. cool Zatím je to přeci v pohodě - zatím ještě má čas si ráno stoupnout na půl hoďky před zrcadlo a namalovat si na ksicht obličej, bez toho, aby ji dítě rvalo sukni a ona si mázla rtěnkou od ucha k uchu (samozřejmě bezva vždy naladěný úsměv)
VždyŤ Pavla zatím nic nechce, jen si chce občas pěkně (ani to nemůžeme posoudit) za...cvičit lol

Pavlo - zatéím si mi neodpověděla na otázku, kterou jsem se ptala...jak chodí upraven a oděn ten tvůj ženatý idol? Jak chodí oděno a upraveno jejich dítě?

IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

#118 14. 3. 2010 14:10

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Web

Zklamaná napsal(a):

Tercila napsal(a):

..tummenupp a ona s ním zatím štastná je, zatím ty fusekle nepere, neutírá zadek jejich společnému dítěti, nevyvařuje kašičky a nepřebaluje....zatím na něj ten čas, kdy on pískne  - si udělá. cool Zatím je to přeci v pohodě - zatím ještě má čas si ráno stoupnout na půl hoďky před zrcadlo a namalovat si na ksicht obličej, bez toho, aby ji dítě rvalo sukni a ona si mázla rtěnkou od ucha k uchu (samozřejmě bezva vždy naladěný úsměv)
VždyŤ Pavla zatím nic nechce, jen si chce občas pěkně (ani to nemůžeme posoudit) za...cvičit lol

Pavlo - zatéím si mi neodpověděla na otázku, kterou jsem se ptala...jak chodí upraven a oděn ten tvůj ženatý idol? Jak chodí oděno a upraveno jejich dítě?

offtopic zrovna včera jsem si podobným způsobem vyrobila  před dámskou jízdou  oční linku na bradu a na triko  vissla
Stačilo aby na mě vlítnul mladíček do koupelny bafnout... big_smile offtopic

A fabulace na téma upravený milenec- Zklamčo , myslíš, že by mladá holka, soběstačná, pěstěná, skočila na krk zanedbanému fotříkovi se špinavými trenclemi a ušmudlaným Reebok tričkem s dírou na rukávu?  cool dumbom

Není tady

#119 14. 3. 2010 14:30

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Selima napsal(a):

Áno, trebás poďakovať pánbožkovi za tento vzťah. lebo jak vidno, na lepšie již nemá....
že ty zas jedeš linkou - podle sebe soudím tebe? Pak se není čemu divit roll

IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!

Není tady

#120 14. 3. 2010 14:34

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Web

zuzi777a napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Tercila napsal(a):

offtopic zrovna včera jsem si podobným způsobem vyrobila  před dámskou jízdou  oční linku na bradu a na triko  vissla

A fabulace na téma upravený milenec- Zklamčo , myslíš, že by mladá holka, soběstačná, pěstěná, skočila na krk zanedbanému fotříkovi se špinavými trenclemi a ušmudlaným Reebok tričkem s dírou na rukávu?  cool dumbom

V tom případě Zuzi má asi doma skvělou ženu, že ho za milenkou nepošle s vyjetýma kolejema na trenclích, dírama na fuskách, odrbaném pobryndaném triku a linoucím se odérem.
Nebo pán je z jiné planety a sám si žehlím, sám si peru... lollollol

Není tady

#121 14. 3. 2010 14:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Podľa mňa je každý vzťah dar (neriešme od koho, to asi nevyriešime)- ale samozrejme, žo ho môžem aj odmietnuť, ako každý dar. otázka nie: Prečo by som ho odmietala? A fasicnuje ma neschopnosť alebo neochota niektorých pochopiť, že by to ľudia mohli mať aj inak ako ONY. dumbom A hnev, posvätné rozhorčenie, moralistické mávanie praporom... kapitulation No, žiovt je pestrý a zložitý a možno ho nemajú všetci taký jednoduchý ako vy- ba dokonca ho niektorí možno ani nechcú mať taký ako vy. Čo s tým? wink

Brita

Není tady

#122 14. 3. 2010 14:47

Pavla1982
♥♥-----

Tercila napsal(a):

Pavla:
A zamyslela jsi se někdy nad tím, že jí nikdo nenutí aby mu prala a pod., že jí nikdo nenutí s ním být a čekat na to až on přijde od milenky a z hospody..nebylo by spíše na místě se také trochu zamyslet proč můj manžel se mnou takto jedná?

Nikdo ji nenutí. A když si ten pán ty ponožky sám nevypere po dobu 14 dní, tak si koupíš větší byt?, abys je měla kam odkládat? Určitě Tě taky nebude nutit. Bude Tě totiž nutit ta "situace samotná" (třeba jen nějaký čas).
Když Ti bude spát v postýlce Tvoje malý milovaný dítě, po určitou dobu taky budeš čekat, než se vrátí z hospody, za to dám klidně malíček do ohně wink.
Proč s ní takto jedná, to nevíš pořádně ani Ty. Obrať to: proč s ním takhle jedná manželka? wink

Teď ho vidíš jako toho chudáčka, který doma strašně trpí. Vycházíš ze svého přesvědčení, že ona si takové jeho chování zřejmě zaslouží. No - tak jen abys na jejím místě jednou nebyla Ty; o to bych se trošku bála, kdybys byla moje kamarádka nebo sestra.

Pavli, já Ti ho vůbec nerozmlouvám smile - třeba je to úžasný člověk - to musíš zjistit jedině Ty. Ale z toho, co jsi tu  popsala...nevím, nevím... každý máme svůj žebříček a na tom mém je chlap, který vysedává v hospodě, věnuje čas milence, jezdí na dovolenou bez našeho dítěte, prostě na šprušli úplně u zemi.
Takového bych já osobně doma nedržela a klidně bych ho dopřála té další v pořadí.

Terci, opakovaně já bych své dítě nestavěla do situace, aby stálo vedle mně aby stálo u mých scén..usch to si myslíš , že je v pořádku?Udělala by jsi to svému dítěti?Absolutně ho nevidím jako chudáčka..jaké jednání mu dovolí je jejicch věc..jenže já nejsem terci její muž, a tyhle záležitosti si musí řešit s ním...máš spousty mužů, jenž podnikají a jezdí na služební cesty a nejsou doma..to je také někdy daň za finanční pohodu..a já už jsem mu od začátku řekla, že se pokud spolu budeme, nehodlám se kvůli tomu skrývat..a lhát..proč bych měla?Protože je ženatý..?Ano on ano ale já jsem svobodná a dospělá žena..A ani to není o tom, že bych si neuměla vybrat svobodného muže, ale o tom, že máme stejné zájmy, oba milujeme divadlo..atd..než jsme spolu začali dokázali jsme spolu jít jen tak na procházku a propovídat hodiny..atd..Terci, někdy je to srdce silnější než rozum..a mám se proto stydět..?

Není tady

#123 14. 3. 2010 14:56

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Web

Selima napsal(a):

Podľa mňa je každý vzťah dar (neriešme od koho, to asi nevyriešime)- ale samozrejme, žo ho môžem aj odmietnuť, ako každý dar. otázka nie: Prečo by som ho odmietala? A fasicnuje ma neschopnosť alebo neochota niektorých pochopiť, že by to ľudia mohli mať aj inak ako ONY. dumbom A hnev, posvätné rozhorčenie, moralistické mávanie praporom... kapitulation No, žiovt je pestrý a zložitý a možno ho nemajú všetci taký jednoduchý ako vy- ba dokonca ho niektorí možno ani nechcú mať taký ako vy. Čo s tým? wink

Selima- ale to vytučněné v tom vidíš ty.

Pokud budu psát za sebe, tak já každou takovou holku (nejen Pavlu) lituju,ne že bych na ni dštila síru!  Že se  do něčeho tak  zbytečně náročného pouští...
Proč bych si v  jejich letech měla dělat vrásky kvůli výlevům zhrzených manželek? Proč si neužívat přítomnosti (třeba jen víkendové) chlapa , kterého nemusím  opatrně líbat aby neměl šlic od rtěnky, neotírat se o něj aby nevoněl doma jinak....

Copak je to jediný majitel pindíka v okruhu 1000světelných let?
Jakým je DARem vztah, kde můžu za každým rohem čekat na přesdržku od  zhrzené manželky?  A mávání moralistickým praporem nakonec- tongue  Proč brát "oslintanou hračku po jiné"., bez toho abych se vyhnula těm trapárnám při provalení vedlejšáku, které teď absolvuje zřejmě Pavla manželčinými návštěvami.... 
Když už bych byla tak padlá láskou, že bych fakt chtěla jeho a jiného nikdy- tak  ať si to vyřeší doma a pak přijde .
Pokud to má být jen dočasná hračka, tak je blbě vybraná. Autíčko s vadou konstrukce .tonguedumbom

Není tady

#124 14. 3. 2010 14:58

Pavla1982
♥♥-----

Zklamaná napsal(a):

zuzi777a napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

V tom případě Zuzi má asi doma skvělou ženu, že ho za milenkou nepošle s vyjetýma kolejema na trenclích, dírama na fuskách, odrbaném pobryndaném triku a linoucím se odérem.
Nebo pán je z jiné planety a sám si žehlím, sám si peru... lollollol

Zklamaná..:Takže to značí, že jakmile se žena vdá a porodí dítě..tak se o sebe nebude starat?dumbomŽe už teď ¨mám sekret na toho svýho chlapa..při jedenom dítěti a bez zaměstnání..?Takže až vyperu uvařím a vyžehlím..se ze mě stane skvělá žena?A to že chlap chodí upravený rovná chodím tak protože jsem ženatý?va To mi chceš opravdu tvrdit, že při  sedmiletém dítěti by jsi se o sebe přestala starat jako žena?hmm

Není tady

#125 14. 3. 2010 15:01

Pavla1982
♥♥-----

Zuzi,
Mám otázku, dostalä jsi se někdy do podobné situace?

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí