Oznámení

9.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.srpna : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#76 11. 3. 2010 23:12

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Ženatý přítel..a rozchod

majkafa napsal(a):

Lásku si nevolíme. Nevybíráme. Ta je. Nebo není....

Majko, máš pravdu. Možná Tě to překvapí ode mě, tedy od člověka, ktrého Ty sama osobně vidíš jako chladného cynika a "computera", ale když tohle čteš:

Pavla1982 napsal(a):

Mám za sebou sedmiletý vztah..jelikož jsme otevřeli dva podniky, začla jsem v práci trávit 16 hodin denně...

...ale nemáš sama ten pocit, že dnešní mladí vyměnili lásku za peníze, za počet svých úspěšných firem, a za majetek? sad

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#77 12. 3. 2010 8:10

majkafa
Host

Mikeši, nemám ten pocit. Nepaušalizuju. V každém věku jsou tací i tací. Někdo zase lásku vymění za svou lenost a pohodlí. Nebo za něco jiného.
Btw má dcerka a můj zeť jsou ti, kteří svou lásku za majetek nemění. Jsou hodně spolu, ... A přitom spadají do tvé kategorie - "dnešní mladí".
Ale workoholizmus a pod. nemusí být právě znakem honby za majetkem. Může znamenat cokoliv. Třeba může být i jedním z jazyků lásky, myslím.

#78 13. 3. 2010 6:50

Alyssa
♥♥♥♥---

Pavlo, přečetla jsem, celé vlákno a neboj se, odsuzovat tě nebudu;) Nenech se ovlivnit tím, co píše Blossom, tyhle názory já vnímám jako naprostý klišé-jeho žena bude vždycky ta dobrá, ať udělá cokoliv a ty vždycky ta špatná, protože nemáš svědomí a užíváš si s ženáčem. Tohle černobílý vidění světa mě dokážou nadzvednout ze židle. Stejně tak je nesmysl, co píše Zuzi, proč se ve svém věku zahazuješ se ženáčem..
Naprosto souhlasím s Majkafkou tummenupp Je vidět, že i když se řídíš srdcem, máš to v hlavě dost srovnaný a přemýšlíš o tom. Očividně nejsi z těch milenek, které si užívají ženáče a s radostí tahají táty od rodin. Některé pisatelky tady to asi nepochopí, ale jsou i milenky, které se prostě zamilují, ať se tomu citu brání sebevíc a pokud se zamiluje i dotyčný "ženáč", těžko se tomu dá ubránit, když je těm dvěma spolu dobře.. Zvlášť v době, kdy jim láska nějakým způsobem chybí.. Není jednoduché odejít od ženy a dítěte, jak tu píše Zuzi a tyhle věci se nedají vyřešit přes noc..
Dej tomu čas a uvidíš.. Nelámej nad ním hůl, ale taky si ho neidelaizuj.. Stůj nohama na zemi.
I takové vztahy můžou končit dobře, já jsem toho příkladem;)

Není tady

#79 13. 3. 2010 7:30

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

zuzi777a napsal(a):

Milá Pavlo, po ramenou tě tu  něžně poplácávají hlavně  ty, které jsou dlouhodobě nespokojené v partnerských vztazích, nevěru znají spíše ze strany milenek a nebo si vlastní vztahy dorubaly na padrť-jsou  neschopné samy navázat dlouhodobý  vyrovnaný vztah. Jedna vedle druhé..... mad
Nechci tu  přivolávat boží mlýny- ony většinou doklapou samy. Js- li ročník, který máš v nicku, nechápu, proč ztrácíš čas se ženáčem. To vypovídá o tvém výběru, trvém sebevědomí, tvém "nastavení". To jak si vybral on  je jeho problém. Pokud tlustou bábu nechce, má se rozvést a pak hledat jinou.  Jenže on hledá únik. Hledá teď, bude hledat příště taky .Až si s tebou umotá  dítě , zavře tě na 4 roky na mateřskou, nechá tě dřepět doma  místo aby sis tebou šel zaběhat- třeba taky budeš končit na antidepresivách a se 120 kg a možná pochopíš i  tu jeho hysterku, která tě přišla dořvat....
To že tě manželka  zhulákala je její slabost. Mohla si tě jít jen prohlédnout.  wink Škoda, že sem nepíše ona.Napsala bych jí ať se sebou něco kouká udělat a vykašle se na chlapa , který místo chození se 7letým synkem na fotbal táhne za milenkou.....
Všechno, co ti teď  přijde nepochopitelné, se ti otočí v momentě až se octneš "na druhé straně"- máma , podváděná manželka - takové blbé 2 v 1..... stolt

A co laska ?Laska si nevybira do koho se zamilujes,to clovek naprosto ztrati rozum.Zuzi spis me pripada,ze ty si nikdy opravdu zamilovana nebyla.
Zadny clovek za sebe nemuze dat ruku do ohne,ze se neocitne jako Pavla.
Ja pred 5 lety taky odsuzovala vsechny milenky jako mrchy jeste kratce nez jsem do toho spadla taky jsem svou kamaradku urazila slovem,ze je ku... za 3 nedele na to jsem v tom litala taky.Od te doby nesoudim nikoho nevim kde se ocitnu ja.A zamilovanosti clovek naprosto ztrati hlavu to me ver.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#80 13. 3. 2010 7:35

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Nechtěla bych být ani vteřinu na tvém místě. Nevydržela bych tam.
Abych pravdu řekla, raději bych byla na místě jeho ženy. 120 kg se dá odbouchat, Syn je motivace pro práci na sobě a před očima bych měla někoho, kdo vezme do hospůdky mě  a nebude na mě dělat kšá.....    stolt

Pokud bys milovala vydrzela by si to. Na miste jeho manzelky bych nechtela byt ani nahodou.Byt tou co manzel nemiluje a najde si za ni nahradu.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#81 13. 3. 2010 9:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Erem, ono to zas emôže bť zložitejšie... Ja si nemylsím, že by manželku nemal vyslovene rád - to by ju celé tie roky nepodporoval, nežil s ňou, apod. Len holt asi chce od života ešte niečo iné(nechcem napísať, že "viac") a má pocit, že "na to má".... A môže sa stať, že ekby sa Pavla stala "oiciálnou a zákonitou", tak by po čas etiež skončila ako "stíhačka" prenasledujúca milenky. Takéto vzorce sa ťažko opúšťajú.

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#82 13. 3. 2010 11:21

Pavla1982
♥♥-----
Místo: Praha

Myslím, že bych do kategorie stíhaček nespadla /tedy alespoň doufámroll /Taky mám zkušenosti s nevěrou..ale tím, že budu chlapa nahánět, nic nezměním..a upřímně, jsem vodnář, a potřebuji ve vztahu důvěru a volnost, a odpouštět je pro mne dost těžké..možná proto jsem hodně v práci, a buduji si finanční zázemí sama, protože si prostě neumím představit, že bych s partnerem musela být..ne chtěla, ale musela třeba už kvůli financím..to bych asi nezvládla..ale každé ženě to vyhovuje jinak..Ani si nedákažu představit, že bych za ním přišla, a dala mu ultimátum, byť by to třeba udělal, nehodlám být berličkou k rozpadu rodiny..myslím si, že pokud by mu to alespoň z části nevyhovovalo, tak už odejde dávno, beze mne..to, že se teď milujeme nemusí být za měsíc..prostě jsem teď ve fázi, že mi je bez něj, hůř než s ním, a dost by to bolelo..a proto tomu dávám volný průběh...

Není tady

#83 13. 3. 2010 13:32

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Web

eremuruss napsal(a):

zuzi777a napsal(a):

Milá Pavlo, po ramenou tě tu  něžně poplácávají hlavně  ty, které jsou dlouhodobě nespokojené v partnerských vztazích, nevěru znají spíše ze strany milenek a nebo si vlastní vztahy dorubaly na padrť-jsou  neschopné samy navázat dlouhodobý  vyrovnaný vztah. Jedna vedle druhé..... mad
Nechci tu  přivolávat boží mlýny- ony většinou doklapou samy. Js- li ročník, který máš v nicku, nechápu, proč ztrácíš čas se ženáčem. To vypovídá o tvém výběru, trvém sebevědomí, tvém "nastavení". To jak si vybral on  je jeho problém. Pokud tlustou bábu nechce, má se rozvést a pak hledat jinou.  Jenže on hledá únik. Hledá teď, bude hledat příště taky .Až si s tebou umotá  dítě , zavře tě na 4 roky na mateřskou, nechá tě dřepět doma  místo aby sis tebou šel zaběhat- třeba taky budeš končit na antidepresivách a se 120 kg a možná pochopíš i  tu jeho hysterku, která tě přišla dořvat....
To že tě manželka  zhulákala je její slabost. Mohla si tě jít jen prohlédnout.  wink Škoda, že sem nepíše ona.Napsala bych jí ať se sebou něco kouká udělat a vykašle se na chlapa , který místo chození se 7letým synkem na fotbal táhne za milenkou.....
Všechno, co ti teď  přijde nepochopitelné, se ti otočí v momentě až se octneš "na druhé straně"- máma , podváděná manželka - takové blbé 2 v 1..... stolt

A co laska ?Laska si nevybira do koho se zamilujes,to clovek naprosto ztrati rozum.Zuzi spis me pripada,ze ty si nikdy opravdu zamilovana nebyla.Zadny clovek za sebe nemuze dat ruku do ohne,ze se neocitne jako Pavla.
Ja pred 5 lety taky odsuzovala vsechny milenky jako mrchy jeste kratce nez jsem do toho spadla taky jsem svou kamaradku urazila slovem,ze je ku... za 3 nedele na to jsem v tom litala taky.Od te doby nesoudim nikoho nevim kde se ocitnu ja.A zamilovanosti clovek naprosto ztrati hlavu to me ver.

Ad vytučněné- právě  že byla. V mládí dokonce i do ženáče..  Už jsem to tu psala. A právě proto, že jsem vždy byla (i při největší zamilovanosti a létání v oblacích)soběstačná a nezávislá, nedovedu si představit, co by mě přimělo čekat na něčí rozhodnutí , jestli si ten dotyčný vybere mezi mnou a jinou. Byla jsem to vždy já, kdo si vybral jak chce dál žít. I v případě manžova úletu. I v románku se ženáčem, kdy dotyčný  za mnou  dobíhal se slzami v očích a kňouráním o pozornost.
Neříkám, že  opuštění představy být s tím tehdy milovaným, nebolelo.  Bolelo. Ale míň než koukání na partnerovu nerozhodnost, s kým by chtěl být a pohled na jeho ženu a děti.
  Pokud milenecký vztah přejde do  nového partnerského? Alysso- není jediná cesta. Buď ráda, že tobě to vyšlo. Píše tu dost holek, které nemají od "bývalek" a jejich rodin v tom novém vztahu  pokoj. Případné   nové dítě a nová rodina je  pro partnera další zátěží a   bývalá "jedinečná dokonalá milenka " se posune opět do pořadí druhá v řadě + děti ze dvou vztahů.....
Na Pavlině místě(samostatná, neztížená závazky z vlastní minulosti ,mladá) bych nechtěla  startovat  kličkováním v kompromisech. Proč?
Má na víc.

Není tady

#84 13. 3. 2010 18:08

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Pavla: do kina jsme šli když se nám chtělo, když jsem měla horečky, tak pro mě v noci přijel a vezl mne do nemocnice..na dovelené jsme byli taky

Pavli, pokud Tě Tvůj milenec má rád, pokud si rozumíte - je to jedině dobře, můžeme Ti gratulovat.
Myslím, že nemá cenu, aby jakákoliv manželka držela svého nevěrného chotě za nohu.
Už dávno jsem příznivcem postoje "když chceš, tak to zkus", jedině tak se dá zjistit, jestli jsou moje představy správné nebo špatné - pozor ale na to, že v případě omylu už je "zaplaceno". smile

Co by mě ale na Tvém příteli tedy hodně varovalo, je právě to, co jsem dala do kurzívy. Protože je sice moc hezké, že za Tebou v noci přijel, když jsi byla nemocná, ale - kdypak to pak dospal a jak moc se pak nedospaný mohl věnovat svému malému synovi? Kolik toho asi udělal doma? Neměl náhodou místo kina s milenkou doma číst synovi pohádky? hmm
Jemu nevadilo, že si jede užívat s milenkou na dovolenou a - jeho dítě bylo zatím... kde? S kým? S tou protivnou, tlustou manželkou? Je to povaha člověka, který radši někam jde s milenkou než se svým dítětem? Hmmmmmmmm...
Že se s "láskou" k Tobě neskrýval, teď asi bereš jako jeho plus - ale já bych to brala spíš jako bezcharakternost. Známku toho, že mu nezáleží na jeho současné rodině. Až se mu omrzíš, bude se stejně chovat i k Tobě.
Já bych takové chování i jako milenka totiž brala za sprosťárnu vůči jeho "rodině". Čas, který měl věnovat rodině, věnoval Tobě. Ono to samozřejmě jinak nejde, když se chcete líp poznat vy dva, ale o něčem to přece jen vypovídá. Na Tvém místě bych ještě popřemýšlela. No každý jsme jiný. Pokud Ti takové jeho chování nevadí, tak se k sobě asi hodíte, tak do toho jdi smile.

Mikeš: ...ale nemáš sama ten pocit, že dnešní mladí vyměnili lásku za peníze, za počet svých úspěšných firem, a za majetek? sad

Hm, Miky, a co když je to známkou zodpovědnosti těch mladých? smile I tak by se na to dalo dívat, že jo.

Není tady

#85 13. 3. 2010 18:18

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

errem: Laska si nevybira do koho se zamilujes,to clovek naprosto ztrati rozum

Eri, to není omluvitelné. Nejsme zvířata. Rozum se dá ztratit na chvíli, pak už by ten mozek měl svou funkci obnovit big_smile.

A taky si nemyslím, že by se milenky mermomocí chtěly bránit "zamilovanosti" - tam už nastupuje faktor (ne)chtění: nechce už být sama, chce mít někoho, s kým by něco prožívala, chce už mít děti, .... tam už nastupuje něco jiného než jen čistá láska. Čili prachobyčejný kalkul. (neodsuzuji). Důkaz je jasný: milenky se nezamilují do bezdomovců, špinavých mizerně placených mužů s kráááásnýma modrýma očima ovšem nemajících kde bydlet... wink wink Že se zamiluje" ženáč", tomu se vůbec nedivím - doma je tolik povinností... big_smile
Ale samozřejmě jsou případy, kdy se skutečně prvním sňatkem stala jakási "chybka" a další partnerství je skvělé.

Není tady

#86 13. 3. 2010 18:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Zasa tuším teoretizuješ, Terci, ako je tvojím dobrým zvykom... Milenka nie je kategória o nič homogénnejšia ako manželka... Nie každá milenka je rovnaká, nie každej ide o to prať milému fusakle a riešiť, kde vezmem na opravu práčky... Skús si len tak nezáväzne predstaviť, že sú ľudia(tak muži ako aj ženy, tak milenky ženáčov, ako aj ženáči), ktorým ide len a výlučne o tých pátr pekných chvíľ s niekým, s kým mi je lepšie ako so sebou samým/samou.  Skús len na okamih potlačiť materialistický kalkul a predstaviť si, že motiváciu môže byť - keď už nie zamilovanosť či láska - tak číry, priezračný a nezákerný chtíč. wink A mmch, sú aj milenky bezdomovcov, ale tam naopak väčšinou stratila nervy už dávno manželka, a keďže zjavne bezďák nemá ani majetok, o ktorý by sa dalo bojovať, tak sa tieto story neocitnú na vláknach Babinetu... big_smile Čo neznamená, že neexistujú... stolt

Brita

Není tady

#87 13. 3. 2010 18:32

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Web

a já bych se pavly zeptala - co chceš? Tenhle románek vám trvá už 2 roky - promiň, ale kdyby to byla láska jak trám, nekoukáte ani jeden naproavo-nalevo a jdete za ní. Ale on jde "téměř" každý den domů za svou malou, tlustou, hysterickou a ušmoulanou manželkou...sakra, co ho tam táhne, když tu lásku má jak píšeš u tebe a roní pro ni slzy.

No a jak tu píšou jiné holky - ty opravdu chceš toho "hulváta" s prominutím, který zesměšňuje (když už ne svou ženu) tak matku svého dítěte? Sama si psala, že už i na tebe zkoušel nějaké své prosazování svého - i když sama o sobě si napsala, že si silná osobnost atd. mě osobně by tohle hodně zarazilo. On to zatím jen zkoušel a možná nepochodil...představ si, až by jste byli spolu nastálo - oba prosazujete své silné osobnosti - to by mohla být docela slušná Itálie wink
No a pak ta maličkost - jsi připravená o víkendech dělat matku dítěti té tlusté šmouly?

Jen malý dotaz - nemusíš mi ho zodpovídat - ale jak chodí ten tvůj milý ženáč oblečen, upraven atd? A jak je na tom po této stránce jeho syn?

IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

#88 13. 3. 2010 20:54

Pavla1982
♥♥-----

Zklamaná napsal(a):

a já bych se pavly zeptala - co chceš? Tenhle románek vám trvá už 2 roky - promiň, ale kdyby to byla láska jak trám, nekoukáte ani jeden naproavo-nalevo a jdete za ní. Ale on jde "téměř" každý den domů za svou malou, tlustou, hysterickou a ušmoulanou manželkou...sakra, co ho tam táhne, když tu lásku má jak píšeš u tebe a roní pro ni slzy.

No a jak tu píšou jiné holky - ty opravdu chceš toho "hulváta" s prominutím, který zesměšňuje (když už ne svou ženu) tak matku svého dítěte? Sama si psala, že už i na tebe zkoušel nějaké své prosazování svého - i když sama o sobě si napsala, že si silná osobnost atd. mě osobně by tohle hodně zarazilo. On to zatím jen zkoušel a možná nepochodil...představ si, až by jste byli spolu nastálo - oba prosazujete své silné osobnosti - to by mohla být docela slušná Itálie wink
No a pak ta maličkost - jsi připravená o víkendech dělat matku dítěti té tlusté šmouly?

Jen malý dotaz - nemusíš mi ho zodpovídat - ale jak chodí ten tvůj milý ženáč oblečen, upraven atd? A jak je na tom po této stránce jeho syn?

Myslím, že si to trochu protiřečíš.. stolt V životě lze nekoukat na levo ani na pravo, pokud jsou oba bez závazků..
ale on ty závazky má, a pokud by by opravdu nebral žádné ohledy..to už by značilo, že je opravdu velký sobec..Samozřejmě, že mě to netěší, že se takto zachoval ke své ženě..ale upřímně..ty by jsi dokázala jít pro manžela v jedenáct hodin do hospody se slovy.."Hovado.."?Nebo by jsi dokázala jít do podniku milenky i s malým a vulgárně tam ječet?Já ne..a to můžu říct na 100 procent..každá žena si má zachovat určitou důstojnost..i když mi možná budeš oponovat, že není důstojné být milenkou ale co to vlastně pojem milenka je?A v čem je manželka lepší člověk než milenka- čím je to souzené?Tím že řekla ano a do konce života to vydrží..?a je manželství dekret na člověka? Miluji ho to ano..ale to přece neznamená, že s ním chci žít a pořizovat si děti..nevím třeba mě to jednou chytne, ale necítím se na to se usazovat.. tillfreds a to on ví.. Nejsem pro něj jistota teplého jídla, vypraných ponožek..atd. což je pro chlapa hodně důležitý faktor, ale nechci si pořizovat rodinu, jen proto že se to očekává, že by to měla být další fáze vztahu po dvou letech..? Proč chodí domů..proto, že tam má zázemí, jenž u mě nemá..protože tam má syna..uvařeno..atd ale to já mu nemám a nemůžu mít za zlé..

Není tady

#89 13. 3. 2010 21:50

agewa
♥♥♥♥♥♥-

Tercila napsal(a):

Pavla: do kina jsme šli když se nám chtělo, když jsem měla horečky, tak pro mě v noci přijel a vezl mne do nemocnice..na dovelené jsme byli taky

Pavli, pokud Tě Tvůj milenec má rád, pokud si rozumíte - je to jedině dobře, můžeme Ti gratulovat.
Myslím, že nemá cenu, aby jakákoliv manželka držela svého nevěrného chotě za nohu.
Už dávno jsem příznivcem postoje "když chceš, tak to zkus", jedině tak se dá zjistit, jestli jsou moje představy správné nebo špatné - pozor ale na to, že v případě omylu už je "zaplaceno". smile

Co by mě ale na Tvém příteli tedy hodně varovalo, je právě to, co jsem dala do kurzívy. Protože je sice moc hezké, že za Tebou v noci přijel, když jsi byla nemocná, ale - kdypak to pak dospal a jak moc se pak nedospaný mohl věnovat svému malému synovi? Kolik toho asi udělal doma? Neměl náhodou místo kina s milenkou doma číst synovi pohádky? hmm Jemu nevadilo, že si jede užívat s milenkou na dovolenou a - jeho dítě bylo zatím... kde? S kým? S tou protivnou, tlustou manželkou? Je to povaha člověka, který radši někam jde s milenkou než se svým dítětem? Hmmmmmmmm...
Že se s "láskou" k Tobě neskrýval, teď asi bereš jako jeho plus - ale já bych to brala spíš jako bezcharakternost. Známku toho, že mu nezáleží na jeho současné rodině. Až se mu omrzíš, bude se stejně chovat i k Tobě.
Já bych takové chování i jako milenka totiž brala za sprosťárnu vůči jeho "rodině". Čas, který měl věnovat rodině, věnoval Tobě. Ono to samozřejmě jinak nejde, když se chcete líp poznat vy dva, ale o něčem to přece jen vypovídá. Na Tvém místě bych ještě popřemýšlela. No každý jsme jiný. Pokud Ti takové jeho chování nevadí, tak se k sobě asi hodíte, tak do toho jdi smile.

Mikeš: ...ale nemáš sama ten pocit, že dnešní mladí vyměnili lásku za peníze, za počet svých úspěšných firem, a za majetek? sad

Hm, Miky, a co když je to známkou zodpovědnosti těch mladých? smile I tak by se na to dalo dívat, že jo.

nádherné učelové vyjádření.stolt
kdyby nebyl s milenkou, tak by třeba hrál šachy, nebo spal u televize nebo seděl s klukama na pivu. jak víš, že by se v té době jistě věnoval svému synu?
třeba ten čas , co je s ní neupírá svému synu a své rodině, ale svým ubohým opuštěným kamarádům .

Není tady

#90 13. 3. 2010 21:58

majkafa
Host

Tercilo, popravdě, tys byla vždycky dospaná, aby ses věnovala své dceři?
Někdy hrozně plácáš ty své nesmyslné konstrukce. lol

#91 13. 3. 2010 22:02

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

agewa: kdyby nebyl s milenkou, tak by třeba hrál šachy, nebo spal u televize nebo seděl s klukama na pivu. jak víš, že by se v té době jistě věnoval svému synu?
třeba ten čas , co je s ní neupírá svému synu a své rodině, ale svým ubohým opuštěným kamarádům .

Agewo, Tys nepochopila, že to je jedno? smile Ale tady nikdo nepíše o kamarádech, tady píše přímo milenka. smile
Tak ještě dodatek - mně konkrétně by neokouzlil už právě i tím, že sedává v hospodě big_smile. O nějakém jeho "kšá" už se radši ani vyjadřovat nebudu big_smile.
Nevím, jestli by se "v té době" věnoval synovi, ale jak sama pisatelka zmínila, "v té době" se mu tedy rozhodně nevěnoval wink wink. A to k obrázku stačí.

Seli, já Ti rozumím - ale nějak bych tak předpokládala, že člověk si má především dělat pěkné chvilky se svým partnerem, že jo... Tím, že se na svého partnera vykašlu, nechám ho doma, pod kdovíjakou záminku vypadnu z domu a jdu si užívat, vrátím se unavená nad ránem nebo až po pár dnech z dovolené s milencem rozhodně ke zlepšení situace doma nepřispěju. A jestliže mám doma sedmileté dítě, pořádně zvážím, jak jednat.
Já jsem ale psala, že neodsuzuji Pavlu - jen bych se na jejím místě zamyslela nad tím, jak se onen pán vlastně chová.

Není tady

#92 13. 3. 2010 22:03

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa: Tercilo, popravdě, tys byla vždycky dospaná, aby ses věnovala své dceři?

majkafo, rozhodně jsem nebyla nikdy nedospaná proto, že jsem se předchozí noc věnovala milenci. A Ty? wink

Není tady

#93 13. 3. 2010 22:11

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Pavla: každá žena si má zachovat určitou důstojnost..

Nelze než souhlasit.
Jen abys neměla důstojnost sama doma se slzami v očích, až na něj budeš čekat, než přikráčí z hospody.
Nebo máš představu, že pak už tam chodit nebude?
Že pro něj nejsi jistota teplých večeří a vypraných ponožek? On si je snad po příchodu v 11 večer z hospody pral sám? Nebo před odchodem do hospody? smile (aby jeho manželka nemusela?)
Nebo už jste se třeba domluvili, že on uvaří teplou večeři, abys nemusela Ty - a pak teprve půjde do té hospody? A když pro něj v 11 nepůjdeš, tak se vrátí kdy? O půlnoci? Ve dvě ráno?
Vůbec Tě od toho vztahu nezrazuji, jen se ptám. Nemám zkušenosti s chlapy, co trajdají po hospodách, můj tatínek ani manžel tam nikdy nevysedávali... takže jsem to s tou důstojností měla poměrně jednoduché big_smile.

Není tady

#94 13. 3. 2010 22:16

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Selima: predstaviť si, že motiváciu môže byť - keď už nie zamilovanosť či láska - tak číry, priezračný a nezákerný chtíč.

Seli, mmch., jestli je v tom JEN čirý, průzračný a nezávazný chtíč - jak tady teoretizuješ Ty wink, tak jestli kvůli JENOM tomuhle ženatý chlap odjede na dovolenou bez děcka, stará se v noci o milenku, chodí s ní do kina, místo co by byl doma s děckem... tak to je pro mě ubožák.

Není tady

#95 13. 3. 2010 23:13

majkafa
Host

Tercila napsal(a):

majkafa: Tercilo, popravdě, tys byla vždycky dospaná, aby ses věnovala své dceři?

majkafo, rozhodně jsem nebyla nikdy nedospaná proto, že jsem se předchozí noc věnovala milenci. A Ty? wink

A proč jsi byla nedospaná? Kromě nevyspání kvůli péči o dceru. big_smile
Já jsem někdy byla nedospaná. Z různých důvodů. A ne vždy jsem se věnovala svým dětem tolik, jak bych si přála nebo jak bych mohla.

Ale předpokládám, že tys naprosto vzorná a ideální, jak tě tak čtu. Takže i chápu, že tys byla vždy dospaná a naplno ses dceři věnovala. A že tvůj muž nikdy nebyl v hospodě, ale také se pořád věnoval vaší dceři. Je radost vědět, že takoví rodiče existují. big_smile

Upravil(a) majkafa (13. 3. 2010 23:15)

#96 13. 3. 2010 23:21

Pavla1982
♥♥-----

Tercila napsal(a):

Pavla: každá žena si má zachovat určitou důstojnost..

Nelze než souhlasit.
Jen abys neměla důstojnost sama doma se slzami v očích, až na něj budeš čekat, než přikráčí z hospody.
Nebo máš představu, že pak už tam chodit nebude?
Že pro něj nejsi jistota teplých večeří a vypraných ponožek? On si je snad po příchodu v 11 večer z hospody pral sám? Nebo před odchodem do hospody? smile (aby jeho manželka nemusela?)
Nebo už jste se třeba domluvili, že on uvaří teplou večeři, abys nemusela Ty - a pak teprve půjde do té hospody? A když pro něj v 11 nepůjdeš, tak se vrátí kdy? O půlnoci? Ve dvě ráno?
Vůbec Tě od toho vztahu nezrazuji, jen se ptám. Nemám zkušenosti s chlapy, co trajdají po hospodách, můj tatínek ani manžel tam nikdy nevysedávali... takže jsem to s tou důstojností měla poměrně jednoduché big_smile.

Proboha..kdo říká že tam je denně?Opravdu není..to, že se tam stal ten incident, přeci neznamená, že je od rána do večera v hospodě..A copak jeho ženu někdo nutí mu prát?Vařit pro něj?Nemusí..to že je manželkou neznamená že je "služkou" automaticky nebo snad ano?..va

Není tady

#97 13. 3. 2010 23:25

Pavla1982
♥♥-----

Začínám mít z některých příspěvků pocit, že bych se měla stydět za to že jsem milenkou:dumbom: ale já toho nelituji..že jí sem..portože vím¨, že jsem schopna milovat a i kdyby to skončilo, bylo to skvělé, a měla jsem možnost prožít cit...a to je dar, jenž někdo nedostane za celý život:jojo:

Není tady

#98 14. 3. 2010 0:42

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Web

přesně

Není tady

#99 14. 3. 2010 9:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Tercila napsal(a):

Seli, já Ti rozumím - ale nějak bych tak předpokládala, že člověk si má především dělat pěkné chvilky se svým partnerem, že jo... Tím, že se na svého partnera vykašlu, nechám ho doma, pod kdovíjakou záminku vypadnu z domu a jdu si užívat, vrátím se unavená nad ránem nebo až po pár dnech z dovolené s milencem rozhodně ke zlepšení situace doma nepřispěju. A jestliže mám doma sedmileté dítě, pořádně zvážím, jak jednat.
Já jsem ale psala, že neodsuzuji Pavlu - jen bych se na jejím místě zamyslela nad tím, jak se onen pán vlastně chová.

Terci, ty to určite nepoznáš big_smile , ale niekedy je to proste tak, že doma tie pekné chvíľky nie a nie sú... Ale človek práve nechce - alebo nemôže - celkom odísť, tak si tie pekné chvíľky hľadá inde - v krúžku teraristov, v krčme alebo u milenky, podľa nátury a situácie. Nemusí to znamenať nič iné svetoborné a život meniace, len tie pekné chvíľky, ktoré mi dajú silu ísť potom domov tam riešiť problémy.

Upravil(a) Selima (14. 3. 2010 10:07)

Brita

Není tady

#100 14. 3. 2010 10:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Tercila napsal(a):

Selima: predstaviť si, že motiváciu môže byť - keď už nie zamilovanosť či láska - tak číry, priezračný a nezákerný chtíč.

Seli, mmch., jestli je v tom JEN čirý, průzračný a nezávazný chtíč - jak tady teoretizuješ Ty wink, tak jestli kvůli JENOM tomuhle ženatý chlap odjede na dovolenou bez děcka, stará se v noci o milenku, chodí s ní do kina, místo co by byl doma s děckem... tak to je pro mě ubožák.

Ubožák-neubožák - jednak človek nie je len rodič, druhak - to milenka riešiť nemusí, ak s ním to dieťa sama nechce mať. Ja neteoretizujem, ja som presne taký vzťah mala. Obojstranne jednoúčelový, hľadanie pekných chvíľok. Na dovolenke sme spolu neboli, na víkende áno. Keď sme sa rozišli, trávil/trávi čas, ktorý predtým venoval mne, s kamošmi po podnikoch. On proste principiálne NIE JE rodinný typ a sám uznáva, že nemal experiemnt "manželstvo a rodina" nikdy podstupovať.... ale spoločník a milenec je vynikajúci stolt  - takže prečo si z neho nevziať to dobré a tomu ostatnému sa oblúkom nevyhnúť? wink

Brita

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí