Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#476 22. 3. 2010 21:15

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Holky nehádejte se big_smile, to je vidět, že neděláte v mužském kolektivu jako já. big_smile Já se od těch našich zlatíček dovídám pěkné věci big_smile.
Zrovna dnes mi kolega sdělil, že i když je doma spokojený a neměnil by a chce se svou paní mít děti, tak stejně s příchodem jakékoliv, samozřejmě pokud možno "hezké nové tváře", která je ochotná se nabídnout!!!, to dobrodružství prostě spáchá. Protože to tak prej chlapi maj. Jednoznačně to vidí tak, že to záleží na té ženě - jestli se ona nabídne. Tak proč by prý nevyužil? A to opravdu zdaleka není jediný. Prostě kdyby prý ty ženy neroztáhly... nebyly by  nevěrní.
Tak co chcete dál řešit? big_smile

Upravil(a) Tercila (22. 3. 2010 21:22)

Není tady

 

#477 22. 3. 2010 21:33

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Jednoduchá a veselá...


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#478 22. 3. 2010 21:38

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Ženatý přítel..a rozchod

anais.de: b) manzel se zamiloval do jine, ta ho poslala k sipku a on se tedy vratil ke mne, kterou ma jistou, kdyz jinde mu psenka nekvetla . Ja nevim jak komu, ale ze situace b) se mi dela vice spatne.

Anais,  jak poslouchám ty naše chlapy v práci, tohle by ses totiž asi nedozvěděla, víš? wink Však jsem to tu asi minulý týden psala, že se mi jeden svěřil, že kdyby ho milenka odmítla, vrátil by se k ženě, protože mu vlastně doma ani tak nic moc nechybělo, a navíc jak se časem ukázalo, ona milenka je vlastně "praš jak uhoď", ani měnit nemusel.... A myslíš, že by to takhle řekl té své? Ale kdepak. A myslíš, že tu druhou manželku podvádět nebude? Ale kdepak. Akorát bude chytřejší - do dalšího stěhování se mu už nechce. Zatímco ta druhá si myslí, jak jsou šastní - poté, co opustil tu "špatnou, hnusnou, nehezkou" první.... hmm (znám ji-tu druhou a moc jí přeji pohodu, jenže se mi s ní pak špatně komunikuje, když od něj vím tohle neutral)
Jak to tu tak píšu, asi našim pánům řeknu, aby mi už nic neříkali big_smile, taky mi z toho není ouplně nejlíp big_smile.

Upravil(a) Tercila (22. 3. 2010 21:46)

Není tady

 

#479 22. 3. 2010 21:38

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Axi: Jednoduchá a veselá...

Tak mi připadají spíš někteří pánové, Axi wink
Totiž pozor big_smile, to jsem nevypsala žádné moje domněnky, to jsem práskla jen to, co říkal on - téměř doslova. wink

Upravil(a) Tercila (22. 3. 2010 21:45)

Není tady

 

#480 22. 3. 2010 22:13

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Zklamaná napsal(a):

Alyssa napsal(a):

Já nemám bohužel tolik času, abych procházela všechny příspěvky jako ty a hledala, jak můžu ostatní chytit za slovo. Na vysvětlenou-těmi "dalšími" jsem myslela tebe, Zuzi nebo Zklamanou, prostě vás, které máte na její vztah jednoznačně negativní názor.

ale ale ale, kdopak to tu do mě šije? Jo ahaááá - nějaké oponentka, co má jinej černobílej názor lollol
Drahá Alysso - věz, že tebe jsem ještě tak nějak nezaznamelala, ale tady ses docela hezky proflákla, že odteď tě budu pozorněji číst... tongue
Ps - neměla bys promáznout nějaké své staré vlákna, či příspěvky? To víš, my fundamentalistky máme plno času na prolejzání Babinetu a najít to slovo, za které tě můžem pěkně chytnout. (ps2 - tím, že sis mě vzala do h**y, nasr*lala sis do bot lol - mohla jsem tě i nadále přehlížet jak krajinu...ale asi se ti stýská po mých bojovných ztečích visslalol)
A já, že mám jednoznačně na její vztah negativní názor: já ji dokonce tohoto týpka dopřála (najdi si ten příspěvek), jen a si s ním užije slasti až do konce gloria

Nestačím zírat, kam to až může dojít..sad

Není tady

 

#481 22. 3. 2010 22:22

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Ženatý přítel..a rozchod

PPavlaa napsal(a):

Alyssa napsal(a):

zuzi777a napsal(a):


Ad vytučněné- kde bereš tuhle jistotu?
Ale jestli jsi chodila se ženáčem v předrozvodovém  stadiu, kde byly karty jasně vyložené na stůl, je situace jiná než na Pavlině vláknu( abychom se držely alespoň okrajově tematu).
Jestli se nepletu ( možná ano, některé příběhy mě splývají) tak vy jste svůj vztah měli v době kdy jeho manželka byla fakticky také "zadaná jinde". A přešli jste do partnerského vztahu, kde jste chtěli být spolu. To mi přijde poněkud jiné než    případ Pavly. Ta po několika listech diskuze   dala najevo, že ženáč je víceméně nouzák "pro teď", manželka je  trotl, on je divný...  a ona má jasno....

Jo, Zuzi, můj případ je takový. Ale mám taky kamarádku, která před x lety ženatého od rodiny "odvedla". Tenkrát tím bohužel oba způsobili ostatním bolest, ale teď, víc jak po deseti letech, jsou všichni zúčastnění spokojení. Oni jsou manželé a bývalá manželka si našla partnera, se kterým je jí dobře a sama říká, že se k sobě hodí víc než s tím původním manželem.
Často spolu lidi v manželství zůstávají i když jsou nespokojení, ale nemají odvahu odejít. Odvaha někdy přijde až s příchodem nového partnera-milence či milenky. Pro druhou stranu je to smutný, ale časem naopak zjistí, že to tak bylo dobře, i když to pro ně bylo bolestivé.

zevšeobecňuješ a omlouváš. znám pár holek, kterým chlap odešel za jinou sukní a za řeči, že to bylo dobře, by ti nejspíš jednu vrazily. za takové řeči bych tě nechala žít na čas jejich život, aby ses trochu probrala.

Nezevšeobecňuju a netvrdím, že to tak je vždycky, ale někdy to tak může dopadnout, jako třeba v případě, který jsem popsala. Ty snad znᚠjenom takové, které se tím do smrti užíraly? Nikdo neříká, že projít si něčím takovým je procházka růžovým sadem, nezlehčuju jejich trápení, ale není snad dobře, když si nakonec nějaká z těch podváděných manželek může po čase říct, že je vlastně dobře, že to takhle dopadlo? Třeba proto, že pochopily, že jejich manžel je notorický sukničkář a mají ho z krku a můžou být rády, že jsou teď šastné a spokojené s někým jiným?

Není tady

 

#482 22. 3. 2010 22:26

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Neměnil by, hezké nové tváře, ochotná nabídnout, dobrodružství, spáchá, prej chlapi maj, jestli ona nabídne, nevyužil, kdyby ženy neroztáhly, nebyli by nevěrní. Milenka odmítla, vrátil k ženě, nic mu nechybělo, časem se ukázalo, praš jako uhoď, měnit nemusel. Té své, druhou manželku, podvádět nebude, ale kdepak, ale kdepak. Bude chytřejší, do dalšího stěhování se mu nechce. Druhá si myslí, poté co opustil, špatnou, hnusnou, nehezkou, první, druhou. Žádné domněnky, jen jsem práskla.

Zajímalo by mě, jaká je tohle cenová. Dále mi není jasné, jestli tě to pobuřuje nebo vzrušuje. Chvílemi mi přijde, že spíš to druhé. grater

Upravil(a) Axi (22. 3. 2010 22:27)


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#483 22. 3. 2010 22:28

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Zklamaná napsal(a):

Alyssa napsal(a):

Já nemám bohužel tolik času, abych procházela všechny příspěvky jako ty a hledala, jak můžu ostatní chytit za slovo. Na vysvětlenou-těmi "dalšími" jsem myslela tebe, Zuzi nebo Zklamanou, prostě vás, které máte na její vztah jednoznačně negativní názor.

ale ale ale, kdopak to tu do mě šije? Jo ahaááá - nějaké oponentka, co má jinej černobílej názor lollol
Drahá Alysso - věz, že tebe jsem ještě tak nějak nezaznamelala, ale tady ses docela hezky proflákla, že odteď tě budu pozorněji číst... tongue
Ps - neměla bys promáznout nějaké své staré vlákna, či příspěvky? To víš, my fundamentalistky máme plno času na prolejzání Babinetu a najít to slovo, za které tě můžem pěkně chytnout. (ps2 - tím, že sis mě vzala do h**y, nasr*lala sis do bot lol - mohla jsem tě i nadále přehlížet jak krajinu...ale asi se ti stýská po mých bojovných ztečích visslalol)
A já, že mám jednoznačně na její vztah negativní názor: já ji dokonce tohoto týpka dopřála (najdi si ten příspěvek), jen a si s ním užije slasti až do konce gloria

Ale néééé reta...na to tu jsou jiní přece .... někteří dokonce vymazali celé své vlákno, protože ukazovalo, že i jim bylo kdysi ouzko a nehodí se jim to do nové imáge : JÁ mám vše pod kontrolou a v řádku, stačí malej nožík  ... že ? reta

Upravil(a) Amriana (22. 3. 2010 22:29)


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#484 22. 3. 2010 23:01

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Axi napsal(a):

Neměnil by, hezké nové tváře, ochotná nabídnout, dobrodružství, spáchá, prej chlapi maj, jestli ona nabídne, nevyužil, kdyby ženy neroztáhly, nebyli by nevěrní. Milenka odmítla, vrátil k ženě, nic mu nechybělo, časem se ukázalo, praš jako uhoď, měnit nemusel. Té své, druhou manželku, podvádět nebude, ale kdepak, ale kdepak. Bude chytřejší, do dalšího stěhování se mu nechce. Druhá si myslí, poté co opustil, špatnou, hnusnou, nehezkou, první, druhou. Žádné domněnky, jen jsem práskla.

Zajímalo by mě, jaká je tohle cenová. Dále mi není jasné, jestli tě to pobuřuje nebo vzrušuje. Chvílemi mi přijde, že spíš to druhé. grater

Spíše by se dalo říci, že to má zvláštní ( že bylehce ééérotické ) kouzlo pro tebe- když  si z toho vyblábolíš pětiřádkový výcuc pro tebe zřejmě  obzvláště pikantních  větných spojení.....  lol dumbom

Není tady

 

#485 22. 3. 2010 23:14

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Ženatý přítel..a rozchod

PPavlaa napsal(a):

... ale i tak, vztah takový, jak jsi ho tam popsala mi přijde spíš trest, jak radost.

To bude asi tim, ze jsi necetla ty ostatni..., jsem v tom az po usi... a je to bajo! hjarta pussa A J. je taky uz v poho, teda co se mne tyce... preje mi. Ja jemu take, co jeho jest...

Není tady

 

#486 22. 3. 2010 23:18

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Miši napsal(a):

Mám tomu rozumět, že je to vyhrožování?????? usch

Ne. To ji jenom Zklamca nezne naznacila, ze ji ze sveho kolacku kousnout neda a neda... reta

Není tady

 

#487 23. 3. 2010 1:25

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Tercila napsal(a):

anais.de: b) manzel se zamiloval do jine, ta ho poslala k sipku a on se tedy vratil ke mne, kterou ma jistou, kdyz jinde mu psenka nekvetla . Ja nevim jak komu, ale ze situace b) se mi dela vice spatne.

Anais,  jak poslouchám ty naše chlapy v práci, tohle by ses totiž asi nedozvěděla, víš? wink Však jsem to tu asi minulý týden psala, že se mi jeden svěřil, že kdyby ho milenka odmítla, vrátil by se k ženě, protože mu vlastně doma ani tak nic moc nechybělo, a navíc jak se časem ukázalo, ona milenka je vlastně "praš jak uhoď", ani měnit nemusel.... A myslíš, že by to takhle řekl té své? Ale kdepak. A myslíš, že tu druhou manželku podvádět nebude? Ale kdepak. Akorát bude chytřejší - do dalšího stěhování se mu už nechce. Zatímco ta druhá si myslí, jak jsou šastní - poté, co opustil tu "špatnou, hnusnou, nehezkou" první.... hmm (znám ji-tu druhou a moc jí přeji pohodu, jenže se mi s ní pak špatně komunikuje, když od něj vím tohle neutral)
Jak to tu tak píšu, asi našim pánům řeknu, aby mi už nic neříkali big_smile, taky mi z toho není ouplně nejlíp big_smile.

Terci,
a co si z toho, co jsi napsala tady a v predchozim prispevku, beres pro sebe a pro sve vztahy?  Protoze ja jsem jaksi na rozpacich a nevim, jak s temi informacemi nalozit. tongue

Upravil(a) elena007 (23. 3. 2010 1:26)

Není tady

 

#488 23. 3. 2010 8:38

Blossom
Host

Re: Ženatý přítel..a rozchod

majkafa napsal(a):

Blossom, zajímavé shrnutí 4 a půl roku mého života z písmenek, která jsem na babi napsala. Btw byla jsem už na starém babinetu, v roce 2005. Tvé shrnutí je pohled jednoho člověka zvenčí. Není to nic o MÉM nitru. Je spousta věcí v mém životě, které bych z dnešního pohledu udělala jinak nebo vůbec neudělala. Ale žití není utápění se v co by a proč.
Nač se trápit minulostí. Tu změnit nelze. Lze si z ní vzít poučení a jít dál. Třeba i poučení o tom, že život není černobílý. Tys taky prošla svým soukromým peklem. Ale mám z tebe pocit, že barevný svět ještě stále nevidíš.
Koukala jsem, že jsi tady registrovaná asi o dva roky později než já.
Děkuji ti, že sis dala tu práci. Bylo to pro mě zajímavé čtení. Zajímavé k přemýšlení, jak mě taky může někdo vidět. BI.

Zajímá mě, co tě vedlo k sumáři mých příspěvků? Ukázat všem, jaká že to ta majkafa je ve skutečnosti ... dosaď si, co je ti libo? smile

Odpovíš mi, prosím, proč?

Majkafo, sice jsem už na tvou otázku odpověděla, ale přesto ještě doplním:

Před časem jsem se tu na jednom vlákně dostala do názorového střetu s Pandorrou. Napsala jsem svůj kritický názor na některé její aktivity.
A byla jsi to právě ty, kdo mi okamžitě oponoval, jak to, že si dovoluju mít na to svůj názor, když tyto tam probírané věci mají svoji historii, svoje souvislosti, které já nemůžu znát, protože se na babinetu pohybuju jenom dva roky, ale když bych si přečetla pozorně vlákna starší, dávno před mým příchodem na Babinet, tak bych podle tvých slov mnohé pochopila a neměla na Pandorru kritcký názor.

A protože já se zamýšlím i nad názory a příspěvky mých oponentů (neházím je šmahem stranou jako nesmysly, černobílé názory, případně jako pouhé domněnky či spekulace  wink ) , tak jsem dala na tvá slova, a když jsem jednou měla dost času, do starších vláken jsem nakoukla.
A i když část VAŠICH vláken bylo na VAŠI žádost dodatečně vymazáno ( je roztomilé nejprve veřejně přede všemi vyprat své špinavé prádlo, a pak se za to následně stydět, nehlásit se k tomu a raděj ta nejvýživnější vlákna nechat smazat... vissla ), tak pořád tam zbylo ještě dost, k pochopení souvislostí ze starší doby.

Takže - tehdy jsem pouze vyslyšela tvá doporučení, dohledat si starší vlákna a dát si věci do souvislostí. stolt  Opravdu, byla to užitečná rada.

Tak jsem teď jen dalším čtenářům tohoto vlákna chtěla ty souvislosti shrnout apředat, protože podle mého názoru mnoho z toho hovoří samo za sebe a nepotřebuje ani dalších komentářů....

Takže tohle doporučuju jako užitečnou radu VŠEM čtenářům a přispěvatelům: Zamyslete se někdy nad názory svých oponentů. Dejte občas na jejich rady. Bude vám to užitečné.A toto myslím jak v určitém úhlu s ironií wink tongue lol , tak následně  i upřímně - naprosto bez ironie. stolt

 

#489 23. 3. 2010 8:50

Blossom
Host

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Tercila napsal(a):

Holky nehádejte se big_smile, to je vidět, že neděláte v mužském kolektivu jako já. big_smile Já se od těch našich zlatíček dovídám pěkné věci big_smile.
Zrovna dnes mi kolega sdělil, že i když je doma spokojený a neměnil by a chce se svou paní mít děti, tak stejně s příchodem jakékoliv, samozřejmě pokud možno "hezké nové tváře", která je ochotná se nabídnout!!!, to dobrodružství prostě spáchá. Protože to tak prej chlapi maj. Jednoznačně to vidí tak, že to záleží na té ženě - jestli se ona nabídne. Tak proč by prý nevyužil? A to opravdu zdaleka není jediný. Prostě kdyby prý ty ženy neroztáhly... nebyly by  nevěrní.
Tak co chcete dál řešit? big_smile

Kdysi jsem na podobné téma někde četla i výrok Jana Wericha.
Bohužel, nepamatuju si to jasně, nedovedu to přesně citovat, budu to  jen velmi volně parafrázovat. Ale třeba možná někdo z vás ten Werichův citát zná přesně a tak ho sem doplní.

Bylo to nějak takhle: Mám sice jednu, která je TAM, ale když najednou se přede mnou octne ta, která je TADY A TEĎ, tak jednám podle toho co je TADY A TEĎ....vissla

Jinými slovy - tatហmyšlenka, kterou tu zveřejnila Tercila, odposlechnutou ze svého mužského pracovního kolektivu... stolt

A do toho mi zapadají i vyslechnuté kecy odmítnutých ženáčů: Vždy víš, že každej chlap je lovec, tak to pořád zkouší...a co oči nevidí (rozuměj - oči jeho  ženy), to srdce nebolí.... kapitulation

 

#490 23. 3. 2010 8:59

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Blossom, znám a doplňuji http://fora.babinet.cz/img/smilies/stolt.gif
"Není-li tu ta, kterou mám rád,tak mám rád tu, která je tu."
Něco podobného je korespondence mezi manželem v lázních a manželkou:
"Mám tu jinou." - "Má ji jinou?" - "Nemá jinou, ale má ji tady." http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Ovšem jsou i výjimky pravidlo potvrzující...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#491 23. 3. 2010 9:03

Blossom
Host

Re: Ženatý přítel..a rozchod

helena napsal(a):

Blossom, znám a doplňuji http://fora.babinet.cz/img/smilies/stolt.gif
"Není-li tu ta, kterou mám rád,tak mám rád tu, která je tu."
Něco podobného je korespondence mezi manželem v lázních a manželkou:
"Mám tu jinou." - "Má ji jinou?" - "Nemá jinou, ale má ji tady." http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Ovšem jsou i výjimky pravidlo potvrzující...

Helčo, tummenupp a dík za doplnění.

 

#492 23. 3. 2010 9:09

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Čím víc o tom dumám, tím spíš si myslím, že většina mužů ustrne ve fázi "poznávám  a objevuji" - ovšem na úrovni mého  malého synka. tongue Nehledíc na možné důsledky lezou do pokušení (jakéhokoliv nejen ženského) aby pak zjistili, že nic moc - ale stejně si nedají pokoj.
Podívejte se na klubko chlapů kolem nového ( ne jejiich )auta -   jsou to malí kluci. Tak ráááádi by si pohráli...  Zkusili plyn, spojku....  jen kdyby měli klíčky...
A to samé s dobýváním ženských.  Jen holt některý zůstane u snění o ferari a jiný to bude donekonečna zkoušet, jestli by ty jeho líčky nepasovaly :tonguelol

Není tady

 

#493 23. 3. 2010 10:32

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Ženatý přítel..a rozchod

helena napsal(a):

Blossom, znám a doplňuji http://fora.babinet.cz/img/smilies/stolt.gif
"Není-li tu ta, kterou mám rád,tak mám rád tu, která je tu."
Něco podobného je korespondence mezi manželem v lázních a manželkou:
"Mám tu jinou." - "Má ji jinou?" - "Nemá jinou, ale má ji tady." http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Ovšem jsou i výjimky pravidlo potvrzující...

Perfektni! tummenupp Fakt sjem se uprimne zasmala, pac je to TAAAk skutecne... stolt

Není tady

 

#494 23. 3. 2010 10:41

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Ženatý přítel..a rozchod

zuzi777a napsal(a):

Čím víc o tom dumám, tím spíš si myslím, že většina mužů ustrne ve fázi "poznávám  a objevuji" - ovšem na úrovni mého  malého synka. tongue Nehledíc na možné důsledky lezou do pokušení (jakéhokoliv nejen ženského) aby pak zjistili, že nic moc - ale stejně si nedají pokoj.
Podívejte se na klubko chlapů kolem nového ( ne jejiich )auta -   jsou to malí kluci. Tak ráááádi by si pohráli...  Zkusili plyn, spojku....  jen kdyby měli klíčky...
A to samé s dobýváním ženských.  Jen holt některý zůstane u snění o ferari a jiný to bude donekonečna zkoušet, jestli by ty jeho líčky nepasovaly :tonguelol

Ty Zuzi, a vis, ze prave tohle se mi na nich libi? a to tak, ze strasne moc! reta "Kluci" kolem noveho auta, ci "nove baby" - mnam! Tolik radosti pro nic... pussa pussa pussa

Není tady

 

#495 23. 3. 2010 12:39

Miši
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 147

Re: Ženatý přítel..a rozchod

zuzi777a napsal(a):

Podívejte se na klubko chlapů kolem nového ( ne jejiich )auta -   jsou to malí kluci. Tak ráááádi by si pohráli...  Zkusili plyn, spojku....  jen kdyby měli klíčky...
A to samé s dobýváním ženských.  Jen holt některý zůstane u snění o ferari a jiný to bude donekonečna zkoušet, jestli by ty jeho líčky nepasovaly :tonguelol

.... a někdo na to ferari má... a jeho klíčky pásnou přesně.....

Není tady

 

#496 23. 3. 2010 13:07

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Miši napsal(a):

zuzi777a napsal(a):

Podívejte se na klubko chlapů kolem nového ( ne jejiich )auta -   jsou to malí kluci. Tak ráááádi by si pohráli...  Zkusili plyn, spojku....  jen kdyby měli klíčky...
A to samé s dobýváním ženských.  Jen holt některý zůstane u snění o ferari a jiný to bude donekonečna zkoušet, jestli by ty jeho líčky nepasovaly :tonguelol

.... a někdo na to ferari má... a jeho klíčky pásnou přesně.....

Aby pak zjistil , že má místo ferari zas jen trabanta....  lol

Není tady

 

#497 23. 3. 2010 13:08

Pavla1982
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 3. 2010
Příspěvky: 66

Re: Ženatý přítel..a rozchod

offtopicofftopicofftopic

zuzi777a napsal(a):

Alyssa napsal(a):

Blossom,
jsem jedna z těch, které na babinet chodí relativně krátce a osudy mnohých neznám a celou historii každého znát nepotřebuju. Každý jsme si něčím prošli, každý máme za sebou něco jiného a každý jsme se určitě dopustili chyb a určitě jsme i někomu (i když neúmyslně) ublížili.
Připadá mi nefér, že tu najednou na vlákně Pavli mᚠzapotřebí popsat celý osud Majkafky spolu se svým psychologickým rozborem jí, jako člověka. Asi jsi čekala, že teď ty, které s Majkafkou sdílejí názory,  "prozřou", obrátí a budou na ni koukat skrz prsty. Mně to ale utváří obrázek zase o tobě. Jsi jako matka Tereza, která jedná vždy v zájmu ostatních, nikdy nikomu neubližuje a když už, tak pouze proto, že je situace naprosto nevyhnutelná. Mᚠjasno v tom, co je dobré a co špatné, co druhým ubližuje a co ne. Nevěřím tomu, že se vždycky ohlížíš na ostatní a teprve až potom na sebe. To není ani v každodenním životě možné.
V diskuzích si každý může psát co chce a vyjadřovat své názory jak chce. Přesto si myslím, že ti, co začínají nová vlákna, potřebují poradit a hledají porozumění, ne soudy a opovržení. Umění je ne se na všechno dívat jen svýma očima a dle svých zkušeností, ale snažit se druhého pochopit, i když třeba dělá něco, s čím úplně nesouhlasíme a nerozumíme tomu. Pokud nerozumíš a nechápeš jednání Pavly, možná by bylo lepší tohle vlákno nechat být a ne šít do ní a ostatních, které mají pochopení pro to, když se někdo stane milenkou. Ne vždycky je to tak černobílé. Opět můžu uvést svůj případ. I když jsem byla milenkou ženatého muže, neublížila jsem ani manželce, ani dětem, takže ne všechny případy jsou takové, jak je vidíš ty.

Ad vytučněné- kde bereš tuhle jistotu?
Ale jestli jsi chodila se ženáčem v předrozvodovém  stadiu, kde byly karty jasně vyložené na stůl, je situace jiná než na Pavlině vláknu( abychom se držely alespoň okrajově tematu).
Jestli se nepletu ( možná ano, některé příběhy mě splývají) tak vy jste svůj vztah měli v době kdy jeho manželka byla fakticky také "zadaná jinde". A přešli jste do partnerského vztahu, kde jste chtěli být spolu. To mi přijde poněkud jiné než    případ Pavly. Ta po několika listech diskuze   dala najevo, že ženáč je víceméně nouzák "pro teď", manželka je  trotl, on je divný...  a ona má jasno....

Zuzi,
Nestačím koukat kam až jsou tvé výroky schopny zajít..promiň ale rozhodně s ním nejsem protože:že ženáč je víceméně nouzák "pro teď", manželka je  trotl, on je divný..v tuhle chvíli se mi jako tro.. jevíš spíš ty když jsi schopná něco podobného napsat..offtopic

Není tady

 

#498 23. 3. 2010 13:29

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Pavla1982 napsal(a):

offtopicofftopicofftopic

zuzi777a napsal(a):

Alyssa napsal(a):

Blossom,
jsem jedna z těch, které na babinet chodí relativně krátce a osudy mnohých neznám a celou historii každého znát nepotřebuju. Každý jsme si něčím prošli, každý máme za sebou něco jiného a každý jsme se určitě dopustili chyb a určitě jsme i někomu (i když neúmyslně) ublížili.
Připadá mi nefér, že tu najednou na vlákně Pavli mᚠzapotřebí popsat celý osud Majkafky spolu se svým psychologickým rozborem jí, jako člověka. Asi jsi čekala, že teď ty, které s Majkafkou sdílejí názory,  "prozřou", obrátí a budou na ni koukat skrz prsty. Mně to ale utváří obrázek zase o tobě. Jsi jako matka Tereza, která jedná vždy v zájmu ostatních, nikdy nikomu neubližuje a když už, tak pouze proto, že je situace naprosto nevyhnutelná. Mᚠjasno v tom, co je dobré a co špatné, co druhým ubližuje a co ne. Nevěřím tomu, že se vždycky ohlížíš na ostatní a teprve až potom na sebe. To není ani v každodenním životě možné.
V diskuzích si každý může psát co chce a vyjadřovat své názory jak chce. Přesto si myslím, že ti, co začínají nová vlákna, potřebují poradit a hledají porozumění, ne soudy a opovržení. Umění je ne se na všechno dívat jen svýma očima a dle svých zkušeností, ale snažit se druhého pochopit, i když třeba dělá něco, s čím úplně nesouhlasíme a nerozumíme tomu. Pokud nerozumíš a nechápeš jednání Pavly, možná by bylo lepší tohle vlákno nechat být a ne šít do ní a ostatních, které mají pochopení pro to, když se někdo stane milenkou. Ne vždycky je to tak černobílé. Opět můžu uvést svůj případ. I když jsem byla milenkou ženatého muže, neublížila jsem ani manželce, ani dětem, takže ne všechny případy jsou takové, jak je vidíš ty.

Ad vytučněné- kde bereš tuhle jistotu?
Ale jestli jsi chodila se ženáčem v předrozvodovém  stadiu, kde byly karty jasně vyložené na stůl, je situace jiná než na Pavlině vláknu( abychom se držely alespoň okrajově tematu).
Jestli se nepletu ( možná ano, některé příběhy mě splývají) tak vy jste svůj vztah měli v době kdy jeho manželka byla fakticky také "zadaná jinde". A přešli jste do partnerského vztahu, kde jste chtěli být spolu. To mi přijde poněkud jiné než    případ Pavly. Ta po několika listech diskuze   dala najevo, že ženáč je víceméně nouzák "pro teď", manželka je  trotl, on je divný...  a ona má jasno....

Zuzi,
Nestačím koukat kam až jsou tvé výroky schopny zajít..promiň ale rozhodně s ním nejsem protože:že ženáč je víceméně nouzák "pro teď", manželka je  trotl, on je divný..v tuhle chvíli se mi jako tro.. jevíš spíš ty když jsi schopná něco podobného napsat..offtopic

Pavlo, moje výroky jsou bohužel takové. Je to chvílemi nadsázka, chvílemi údiv a možná i  smutek. Kdo nepochopí,  a nepochopí. Nemůžu stejně tak jako ty vysvětlovat každé slovo a počin.   Že je tvůj partner nouzák? Je.  Ale to si nepřipustíš ani náhodou. To bys musela připustit, že jsi sáhla po prvním chlapovi, který byl "lehce kompatibilní". Sama jsi si nebyla  v prvním příspěvku vůbec jistá, zda o něho stojíš.  To JE nouzák. Láska vypadá jinak. To by jsi psala jako spousta jiných nešastně zamilovaných milenek  jak moc o něho stojíš a jak  bys chtěla být jen s ním, nebýt té jeho  "kosmetické vady" - okroužkovanosti. Že jsi označila jeho ženu nelichotivě sama? - Označila. Já jsem to jen "dovedla do extrémního označení"
Takže pokud ti přijdu jako trotlík já-dobrá....  Počkej pár let. Třeba potkᚠ i sama sebe  jako trotla..  kapitulation

Není tady

 

#499 23. 3. 2010 13:48

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Ženatý přítel..a rozchod

zuzi777a napsal(a):

...Pavlo, moje výroky jsou bohužel takové. Je to chvílemi nadsázka, chvílemi údiv a možná i  smutek. Kdo nepochopí,  a nepochopí. Nemůžu stejně tak jako ty vysvětlovat každé slovo a počin...

Udelalas to tak sgvjele..., ze Babi a "nevernice", NYNEJSI, BYVALE, i ty ADEPTKY..., by ti mely byt nadosmrti vdecne... godlike godlike godlike , za "zivelnou pohromu", kt. jsi zpusobila mezi "chapajicimi" a temi ostatnimi... par

Není tady

 

#500 23. 3. 2010 13:53

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Pavla1982 napsal(a):

..Nestačím koukat kam až jsou tvé výroky schopny zajít..promiň ale rozhodně s ním nejsem protože:že ženáč je víceméně nouzák "pro teď", manželka je  trotl, on je divný..v tuhle chvíli se mi jako tro.. jevíš spíš ty když jsi schopná něco podobného napsat..offtopic

Nevidis, neslysis - poblouznena "penisem", zcela neznamym predtim... promin, ale Axi je v "cemsi" mi velmi blizky... kapitulation

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů