Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 11. 3. 2010 8:51

majkafa
Host

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Blossom napsal(a):

Každý a si však sám v sobě zodpoví otázku - chci být s člověkem, který ponižuje slabší soupeře? Mává svou kreditkou, která mu jeho vztahy "jistí"?
Je možné si takového člověka vážit? Je možné takovému člověku důvěřovat a milovat ho?

Já sama za sebe odpovídám na všechny zmínené otázky striktní NE.

Až do dnešního dne mě nikdy nenapadlo pohlížet na svého manžela - partnera jako na soupeře, dokonce na slabšího nebo silnějšího. va A tak to zůstane i nadále.

 

#27 11. 3. 2010 9:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Ženatý přítel..a rozchod

mě nikdy nenapadlo pohlížet na svého manžela - partnera jako na soupeře, dokonce na slabšího nebo silnějšího
OK - ta věta taky může znít "Chci být s člověkem, který ponižuje partnera (tedy toho, kdo by měl být nejbližší)?"
A jiný úhel pohledu - majko, z veselých historek kamarádů skutečně nelze usuzovat na stíhačkovitost manželek. Ono 99 % z nich si nenechá ujít příležitost kámoše tímto poškádlit...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#28 11. 3. 2010 10:35

majkafa
Host

Re: Ženatý přítel..a rozchod

heleno, nevěděla jsem, že jsi mluvčí Blossom.

Možná sis nevšimla, ale už jsem psala, že to taky může být úplně jinak. smile

 

#29 11. 3. 2010 11:05

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Ženatý přítel..a rozchod

majkafo, možná sis nevšimla, že mám vlastní názory - i když se občas někomu nelíbí.
Jo, psala´s, že to může být jinak - ale až poté, co jsi se zastala pána s psí hlavou jedovatými slovíčky o radikálnosti, stíhačkách, ubožačkách a ponižování. Poněkud ostré na to, abys "jen" ukázala "jiný úhel pohledu ".


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#30 11. 3. 2010 11:25

Blossom
Host

Re: Ženatý přítel..a rozchod

majkafa napsal(a):

heleno, nevěděla jsem, že jsi mluvčí Blossom.

Možná sis nevšimla, ale už jsem psala, že to taky může být úplně jinak. smile

helena sice můj tiskový mluvčí není, nicméně je vidět, že ona přesně pochopila co myslím a s jejím příspěvkem se ztotožňuji. stolt

Ale mám pocit, že ty makafo pochopit ani nechceš a slovíčkaříš - je partner soupeřem? - není?

Základní princip je myslím jasný: Pokud můj milý (nebo obecně- kdokoli) JAKÉKOLI lidi ve svém okolí ponižuje, zesměšňuje, chová se k nim hnusně, pomyslím si tedy o něm své = je to ubožák. usch  Jak už jsem psala.

A je úplně jedno, zda on ponižuje manželku, kolegu v práci, nebo kohokoli jiného, a je jedno, zda tu ponižovanou osobu  budeme obecně nazývat slabším partnerem, slabším soupeřem, nebo nějak úplně jinak.

 

#31 11. 3. 2010 11:29

Pavla1982
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 3. 2010
Příspěvky: 66

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Víte, ono ta chyba je vždy na obou stranách..upřímně řečeno..byla mi zde včera udělat scénu i se synem, kterému je sedm..myslím si, že do tohoto se děti nezatahují..slova typu kur..a podobně padala jedno za druhým..Už to na mne začíná působit tak, že jí ani nejde o něj, jako a peníze..protože věta-zapomeň na to, že já se ho vzdám a půjdu dělat zase prodavčku-mne opravdu dorazila..řekla jsem jí, že s ní nehodlám komunikovat a určitě ne před malým a na téhle nízké úrovni..a pokud má doma problém, a si to řeší s ním, a ne se mnou..potom přišla snůška dalších vulgárních slov, a já to nevydržela:co: a řekla jsem jí, že kdyby možná při 160 cm neměla 120 kg/ a to opravdu nepřeháním/ a trošku inteligentnější jednání, tak by její manžel nemusel hledat jinde.. a odešla jsem do kanceláře..ona proběhla celou restauraci a  začal křičet na baru..tak jsem mu zavolala, a si pro ní přijede..dorazil za 15 minut..a co bylo dál, nevím..šla jsem pryč..od té doby mi chodí od něj zprávy s omluvami..prý dnes přijede a promluvíme si..no, nic veslého..dumbom

Není tady

 

#32 11. 3. 2010 11:36

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Pavli, jestli je manželka "vychovávána" stylem kreditky, tak se nelze divit její nechuti vrátit se do práce http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png - a pochop, že ty jsi pro ten její teplej ďolík reálná hrozba...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#33 11. 3. 2010 11:40

Blossom
Host

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Pavlo, myslím si, že to co ona předvedla, bylo nešastné a nefér.
A upřímě, co jsi předvedla ty (poukázání na to, že kdyby neměla 120 kg, nehledal by jinde) bylo nešastné a nefér úplně stejně. Ty jsi si jistá, že např. po dítěti nepřibereš? A napadlo tě, že ona může být třeba nemocná (stačí rozhozená štítná žláza) a že jí to takto hnusně předhazuješ?

Jinými slovy - podle mě si můžete podat ruce. stolt

A další věc je: Ano, i s takovými scénami musíte počítat, pokud chodíte se ženatým.

Vím, že se to asi může stát - zamilovat se do ženatého.
Ale pak si musím sama sobě říct: Stojí mi tohle za to? Chci paběrkovat to, co zbyde od jeho stolu a lože? Chci si nechat takto - aspoň částečně oprávněně - nadávat? To opravdu nemám na víc??

No, že si chcete dělat podobné radosti vy dospělí, je vaše věc. Jen chudák ten sedmiletý kluk...doplácí na blbé jednání a nezvládnutí situace vás všech třech. usch dumbom

 

#34 11. 3. 2010 11:50

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Bloss, zasa sa nenechaj unies spravodlivým hnevom! big_smile Jaké "paběrkovat"? Niekto nepotrebuje pre pocit šastia štopka zákonitému manželovi fusakle a háda sa o vynesenie smetí, ale stačí mu/jej výborný sexík a úžasné spoločné chvíle, aj keď(alebo práve preto že?) ukradnuté. Súhlasím s tým, že necha sa zatiahnu do takýchto scén je tiež úbohé(a aj použité argumenty), ale priznajme si, že tieto scény sú kontraproduktívne a jednak vháňajú zákonitého do náručia milenca/milenky a druhak sú vítaným spestrením dňa pre okolie a nijako neprispejú k tomu, aby sa pdovádzaný/á cítili "na koni". Aspoň podža mňa to je jednanie trhovkyne, a toešte nie vežmi inteligentnej(aby som neurazila všetky trhovkyne...). Zúfalí žudia rpobia zúfalé veci, ale ak si nedovidia na špičku nosa, tak tým niekedy veci len zhrošujú.   
Pavli, na tvojom mieste by som sa zamyslela, či si tvoj drahý túto hysterickú neforemnú pani už takú bral(v tom prípade by som sa zamyslela nad tým, aký mal/má vkus a prečo to urobil), alebo či sa z nej niečo takéto stalo až pri ňom(v tom prípade by som sa zamyslela nad tým, či sa niečo podobné raz nemôže sta aj tebe...). wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#35 11. 3. 2010 12:00

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Stojí mi tohle za to? Chci paběrkovat to, co zbyde od jeho stolu a lože?
Víš, Blossom, někdy stojí a chci. Já osobně nemám pocit, že bych paběrkovala - jenže v mém případě nejsou ve hře nezletilé děti ani peníze na jejich zajištění - což může být u manželky Pavlina přítele další důvod k "vyvádění". Třeba to holka jinak neumí, nebo si myslela, že narazí na puku, kterou svým cirkusem spolehlivě zlikviduje... kdo ví, třeba už podobnou zkušenost má.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#36 11. 3. 2010 12:10

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Pavlo jsem zvedava jak te tohle vysvetli tvuj pritelicek.Co se tyce ji, mela si vse vyresit se svym muzem ne s tebou.Ona se vylozene ponizila pred celou hospodou k tomu bych se teda nesnizila,abych pobavila celou hospodu,ze me manzel zanasi.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#37 11. 3. 2010 12:21

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Ael erem - když budeš mít rudo před očima, je pro tebe důležitější "tý potvoře ukázet", než jak při tom budeš vypadat.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#38 11. 3. 2010 12:55

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Ženatý přítel..a rozchod

helena napsal(a):

Ael erem - když budeš mít rudo před očima, je pro tebe důležitější "tý potvoře ukázet", než jak při tom budeš vypadat.

Ja byla taky podvedena manzelka a rudo pred ocima jsem mela ver tomu.Byla jsem o 10 let mladsi urcite hezci( nebyla jsem vychlastana a vysu...),ale mela jsem o 20 kilo vic nez ta milenka na stejnou vysku,ale nikdy bych se nesnizila k tomu ,abych se potavila pred ni a nadavala ji tam co jinyho by ona udelala?Nez se me vysmala,ze si neumom udrzet sveho muze. Navic by mela pravdu....


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#39 11. 3. 2010 14:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Ja si tiež myslím, že scénky á la Bakalári sú akurát tak prejavom toho, že ahám za kratší koniec... a že mi došli argumenty, činy, slová... tak siaham po tom poslednom "riešení". Pravda, zúfalí žudia robia zúfalé veci, ale aj tak by si ich mali premyslie.

Upravil(a) Selima (11. 3. 2010 14:10)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#40 11. 3. 2010 15:43

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Selima napsal(a):

Bloss, zasa sa nenechaj unies spravodlivým hnevom! big_smile Jaké "paběrkovat"? Niekto nepotrebuje pre pocit šastia štopka zákonitému manželovi fusakle a háda sa o vynesenie smetí, ale stačí mu/jej výborný sexík a úžasné spoločné chvíle, aj keď(alebo práve preto že?) ukradnuté. Súhlasím s tým, že necha sa zatiahnu do takýchto scén je tiež úbohé(a aj použité argumenty), ale priznajme si, že tieto scény sú kontraproduktívne a jednak vháňajú zákonitého do náručia milenca/milenky a druhak sú vítaným spestrením dňa pre okolie a nijako neprispejú k tomu, aby sa pdovádzaný/á cítili "na koni". Aspoň podža mňa to je jednanie trhovkyne, a toešte nie vežmi inteligentnej(aby som neurazila všetky trhovkyne...). Zúfalí žudia rpobia zúfalé veci, ale ak si nedovidia na špičku nosa, tak tým niekedy veci len zhrošujú.   
Pavli, na tvojom mieste by som sa zamyslela, či si tvoj drahý túto hysterickú neforemnú pani už takú bral(v tom prípade by som sa zamyslela nad tým, aký mal/má vkus a prečo to urobil), alebo či sa z nej niečo takéto stalo až pri ňom(v tom prípade by som sa zamyslela nad tým, či sa niečo podobné raz nemôže sta aj tebe...). wink

to jako , protože se oženil  jeho čas , city, peníze , tělo ......patří manželce jako MAJETEK ?

Není tady

 

#41 11. 3. 2010 15:53

Pavla1982
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 3. 2010
Příspěvky: 66

Re: Ženatý přítel..a rozchod

helena napsal(a):

Pavli, jestli je manželka "vychovávána" stylem kreditky, tak se nelze divit její nechuti vrátit se do práce http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png - a pochop, že ty jsi pro ten její teplej ďolík reálná hrozba...

Helčo,
Nevím jestli je vůbec možné, aby lidská důstojnost, byla překonána penězi..upřímně, já se do této situace dostat,
asi byc¨h šla i uklízet, abych nemusela být závislá na čemkoliv..opravdu..díky za názory:jojo:

Není tady

 

#42 11. 3. 2010 15:56

Blossom
Host

Re: Ženatý přítel..a rozchod

agewa napsal(a):

Selima napsal(a):

Bloss, zasa sa nenechaj unies spravodlivým hnevom! big_smile Jaké "paběrkovat"? Niekto nepotrebuje pre pocit šastia štopka zákonitému manželovi fusakle a háda sa o vynesenie smetí, ale stačí mu/jej výborný sexík a úžasné spoločné chvíle, aj keď (alebo práve preto, že) ukradnuté
Súhlasím s tým, že necha sa zatiahnu do takýchto scén je tiež úbohé(a aj použité argumenty), ale priznajme si, že tieto scény sú kontraproduktívne a jednak vháňajú zákonitého do náručia milenca/milenky a druhak sú vítaným spestrením dňa pre okolie a nijako neprispejú k tomu, aby sa pdovádzaný/á cítili "na koni". Aspoň podža mňa to je jednanie trhovkyne, a toešte nie vežmi inteligentnej(aby som neurazila všetky trhovkyne...). Zúfalí žudia rpobia zúfalé veci, ale ak si nedovidia na špičku nosa, tak tým niekedy veci len zhrošujú.   
Pavli, na tvojom mieste by som sa zamyslela, či si tvoj drahý túto hysterickú neforemnú pani už takú bral(v tom prípade by som sa zamyslela nad tým, aký mal/má vkus a prečo to urobil), alebo či sa z nej niečo takéto stalo až pri ňom(v tom prípade by som sa zamyslela nad tým, či sa niečo podobné raz nemôže sta aj tebe...). wink

to jako , protože se oženil  jeho čas , city, peníze , tělo ......patří manželce jako MAJETEK ?

To sice ne, ale když někdo jde do vztahu se ženatým / vdanou, logicky bude ve většině případů "tou druhou v pořadí".
Bude muset čekat, až ten její odbude všechny povinnosti a radosti s rodinou, a pak (možná, a potají) se on na chvilku urve a navštíví taky tu milenku...
A dál - když se ženáč a milenka potkají ve městě, nebo na společném pracovišti, jaksi musí dělat jakoby nic, nemůžou se k sobě normálně hlásit, nemůžou spolu veřejně jít do kina, na dovolenou, všechno se musí pečlivě zakonspirovat...trapné a nedůstojné, aspoň tedy pro mě....
...prostě taková milenka už z podstaty věci vědomně přistupuje na tisíceré omezení.

A tak jsem třeba já do toho nikdy z těchto důvodů nešla, na to se mám moc ráda. stolt

A ještě je tu pro mě druhý, velmi podstatný důvod, proč do takového vztahu nejít:
Co vím, že by velmi zraňovalo mě, nedělám ani já druhým. 
Myslím, že se tomu říká svědomí....vissla

Upravil(a) Blossom (11. 3. 2010 15:57)

 

#43 11. 3. 2010 16:02

Pavla1982
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 3. 2010
Příspěvky: 66

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Blossom napsal(a):

Pavlo, myslím si, že to co ona předvedla, bylo nešastné a nefér.
A upřímě, co jsi předvedla ty (poukázání na to, že kdyby neměla 120 kg, nehledal by jinde) bylo nešastné a nefér úplně stejně. Ty jsi si jistá, že např. po dítěti nepřibereš? A napadlo tě, že ona může být třeba nemocná (stačí rozhozená štítná žláza) a že jí to takto hnusně předhazuješ?

Jinými slovy - podle mě si můžete podat ruce. stolt

A další věc je: Ano, i s takovými scénami musíte počítat, pokud chodíte se ženatým.

Vím, že se to asi může stát - zamilovat se do ženatého.
Ale pak si musím sama sobě říct: Stojí mi tohle za to? Chci paběrkovat to, co zbyde od jeho stolu a lože? Chci si nechat takto - aspoň částečně oprávněně - nadávat? To opravdu nemám na víc??

No, že si chcete dělat podobné radosti vy dospělí, je vaše věc. Jen chudák ten sedmiletý kluk...doplácí na blbé jednání a nezvládnutí situace vás všech třech. usch dumbom

Možná teď budu tvrdá víc než obvykle..nemocná opravdu není, vím to..po dítěti je sedm let, jen se prostě nehýbe, a většinu času tráví s kamarádkami v cukrárně /máme dost společných známých/..a myslím si že pokud se žena o sebe přestane starat, a ta chvilka se sá najít vždycky, a stane se z ní šmoula/asi bych to pochopila v případě více ¨dětí, nebo časově náročné práce/, tak se nemůže po pár letech divit,že partnera už nepřitahuje..nehledě na to, že mě by nikdy nenapdlo tyto slova vypustit, kdyby zachovalä určitou důstojnost ženy..ale to co z ní padalo, se hodí maximálně pro poslední...nemám pocit viny opravdu ne..a nemyslím si, že její atak byl oprávněný..tillfreds

Není tady

 

#44 11. 3. 2010 16:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Nie, nemyslela som to ani tak extrémne ako Bloss big_smile - moja skúsenos bola skôr taká, že dvaja žudia, ktorí spolu nebývajú, sú hodne zamestnaní a majú nebodaj ešte rodinu(deti, psi, záväzky- jedno, či aj zákonitého/zákonitú) si na seba navzájom čas naozaj kradnú. wink A sú si tým pádom vzácni. Je to iná kvalita ako budi sa dennodenne vedža seba, zaspáva vedža seba a pozna sa takpovediac vo všetkých situáciách. stolt Nepíšem, či lepšia alebo horšia - proste iná.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#45 11. 3. 2010 16:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Blossom napsal(a):

To sice ne, ale když někdo jde do vztahu se ženatým / vdanou, logicky bude ve většině případů "tou druhou v pořadí".
Bude muset čekat, až ten její odbude všechny povinnosti a radosti s rodinou, a pak (možná, a potají) se on na chvilku urve a navštíví taky tu milenku...
A dál - když se ženáč a milenka potkají ve městě, nebo na společném pracovišti, jaksi musí dělat jakoby nic, nemůžou se k sobě normálně hlásit, nemůžou spolu veřejně jít do kina, na dovolenou, všechno se musí pečlivě zakonspirovat...trapné a nedůstojné, aspoň tedy pro mě....
...prostě taková milenka už z podstaty věci vědomně přistupuje na tisíceré omezení.
A tak jsem třeba já do toho nikdy z těchto důvodů nešla, na to se mám moc ráda. stolt
A ještě je tu pro mě druhý, velmi podstatný důvod, proč do takového vztahu nejít:
Co vím, že by velmi zraňovalo mě, nedělám ani já druhým. 
Myslím, že se tomu říká svědomí....vissla

To si tu už písala tožkokrát, Bloss... ale momentálne je tvoja etická lektúra, sorry, trochu offtopic

Upravil(a) Selima (11. 3. 2010 16:05)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#46 11. 3. 2010 16:06

Blossom
Host

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Pavla1982 napsal(a):

Blossom napsal(a):

Pavlo, myslím si, že to co ona předvedla, bylo nešastné a nefér.
A upřímě, co jsi předvedla ty (poukázání na to, že kdyby neměla 120 kg, nehledal by jinde) bylo nešastné a nefér úplně stejně. Ty jsi si jistá, že např. po dítěti nepřibereš? A napadlo tě, že ona může být třeba nemocná (stačí rozhozená štítná žláza) a že jí to takto hnusně předhazuješ?

Jinými slovy - podle mě si můžete podat ruce. stolt

A další věc je: Ano, i s takovými scénami musíte počítat, pokud chodíte se ženatým.

Vím, že se to asi může stát - zamilovat se do ženatého.
Ale pak si musím sama sobě říct: Stojí mi tohle za to? Chci paběrkovat to, co zbyde od jeho stolu a lože? Chci si nechat takto - aspoň částečně oprávněně - nadávat? To opravdu nemám na víc??

No, že si chcete dělat podobné radosti vy dospělí, je vaše věc. Jen chudák ten sedmiletý kluk...doplácí na blbé jednání a nezvládnutí situace vás všech třech. usch dumbom

Možná teď budu tvrdá víc než obvykle..nemocná opravdu není, vím to..po dítěti je sedm let, jen se prostě nehýbe, a většinu času tráví s kamarádkami v cukrárně /máme dost společných známých/..a myslím si že pokud se žena o sebe přestane starat, a ta chvilka se sá najít vždycky, a stane se z ní šmoula/asi bych to pochopila v případě více ¨dětí, nebo časově náročné práce/, tak se nemůže po pár letech divit,že partnera už nepřitahuje..nehledě na to, že mě by nikdy nenapdlo tyto slova vypustit, kdyby zachovalä určitou důstojnost ženy..ale to co z ní padalo, se hodí maximálně pro poslední...nemám pocit viny opravdu ne..a nemyslím si, že její atak byl oprávněný..tillfreds

Opravdu hezké zdůvodnění. A opravdu hezké alibi. wink vissla

 

#47 11. 3. 2010 16:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Bloss - môžem sa a spýta, aké emócie a nútia ís na vlákno milenky ženatého a a do nej? Pokiaž viem(aspoň si to nepísala), nebola si podvádzaná maželka(určit enie v poslednom čase), tak nechápem, načo si vytiahala na túto križiacku výpravu proti TFUJ nevere a za práva manželiek? Vlákno je o niečom inom a trošku sa zvrhlo, ale načo sa v tom rýpa? Ublížila ti nejaká rozhoďnožka v poslednom čase? Ak nie, tak fakt nechápem tvoje až fanatické rozhorčenie...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#48 11. 3. 2010 16:09

Pavla1982
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 3. 2010
Příspěvky: 66

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Blossom napsal(a):

agewa napsal(a):

Selima napsal(a):

Bloss, zasa sa nenechaj unies spravodlivým hnevom! big_smile Jaké "paběrkovat"? Niekto nepotrebuje pre pocit šastia štopka zákonitému manželovi fusakle a háda sa o vynesenie smetí, ale stačí mu/jej výborný sexík a úžasné spoločné chvíle, aj keď (alebo práve preto, že) ukradnuté
Súhlasím s tým, že necha sa zatiahnu do takýchto scén je tiež úbohé(a aj použité argumenty), ale priznajme si, že tieto scény sú kontraproduktívne a jednak vháňajú zákonitého do náručia milenca/milenky a druhak sú vítaným spestrením dňa pre okolie a nijako neprispejú k tomu, aby sa pdovádzaný/á cítili "na koni". Aspoň podža mňa to je jednanie trhovkyne, a toešte nie vežmi inteligentnej(aby som neurazila všetky trhovkyne...). Zúfalí žudia rpobia zúfalé veci, ale ak si nedovidia na špičku nosa, tak tým niekedy veci len zhrošujú.   
Pavli, na tvojom mieste by som sa zamyslela, či si tvoj drahý túto hysterickú neforemnú pani už takú bral(v tom prípade by som sa zamyslela nad tým, aký mal/má vkus a prečo to urobil), alebo či sa z nej niečo takéto stalo až pri ňom(v tom prípade by som sa zamyslela nad tým, či sa niečo podobné raz nemôže sta aj tebe...). wink

to jako , protože se oženil  jeho čas , city, peníze , tělo ......patří manželce jako MAJETEK ?

To sice ne, ale když někdo jde do vztahu se ženatým / vdanou, logicky bude ve většině případů "tou druhou v pořadí".
Bude muset čekat, až ten její odbude všechny povinnosti a radosti s rodinou, a pak (možná, a potají) se on na chvilku urve a navštíví taky tu milenku...
A dál - když se ženáč a milenka potkají ve městě, nebo na společném pracovišti, jaksi musí dělat jakoby nic, nemůžou se k sobě normálně hlásit, nemůžou spolu veřejně jít do kina, na dovolenou, všechno se musí pečlivě zakonspirovat...trapné a nedůstojné, aspoň tedy pro mě....
...prostě taková milenka už z podstaty věci vědomně přistupuje na tisíceré omezení.

A tak jsem třeba já do toho nikdy z těchto důvodů nešla, na to se mám moc ráda. stolt

A ještě je tu pro mě druhý, velmi podstatný důvod, proč do takového vztahu nejít:
Co vím, že by velmi zraňovalo mě, nedělám ani já druhým. 
Myslím, že se tomu říká svědomí....vissla

..nikdy jsme se s tím neskrývali..do kina jsme šli když se nám chtělo, když jsem měla horečky, tak pro mě v noci přijel a vezl mne do nemocnice..na dovelené jsme byli taky..nemám pocit viny..prostě jsem se zamilovala a bylo to fajn..jen je škoda, že se jinak nahlíží na to když podvádí přítel nebo když podvádí manžel/obojí je zlé, vím to/ ale sposta lidí v tom cítí rozdíl..a v životě se občas stane, že se prostě člověk zamiluje, i když to v očích společnosti není správné...

Není tady

 

#49 11. 3. 2010 16:10

Blossom
Host

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Selima napsal(a):

Blossom napsal(a):

To sice ne, ale když někdo jde do vztahu se ženatým / vdanou, logicky bude ve většině případů "tou druhou v pořadí".
Bude muset čekat, až ten její odbude všechny povinnosti a radosti s rodinou, a pak (možná, a potají) se on na chvilku urve a navštíví taky tu milenku...
A dál - když se ženáč a milenka potkají ve městě, nebo na společném pracovišti, jaksi musí dělat jakoby nic, nemůžou se k sobě normálně hlásit, nemůžou spolu veřejně jít do kina, na dovolenou, všechno se musí pečlivě zakonspirovat...trapné a nedůstojné, aspoň tedy pro mě....
...prostě taková milenka už z podstaty věci vědomně přistupuje na tisíceré omezení.
A tak jsem třeba já do toho nikdy z těchto důvodů nešla, na to se mám moc ráda. stolt
A ještě je tu pro mě druhý, velmi podstatný důvod, proč do takového vztahu nejít:
Co vím, že by velmi zraňovalo mě, nedělám ani já druhým. 
Myslím, že se tomu říká svědomí....vissla

To si tu už písala tožkokrát, Bloss... ale momentálne je tvoja etická lektúra, sorry, trochu offtopic

I tvůj postoj k tomuto Selimo tu byl popsán na více vláknech několikrát...
A ano, chápu, že pro mnohé je zmínka o etice jaksi nepříjemná... vissla  sorry.

 

#50 11. 3. 2010 16:12

Pavla1982
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 3. 2010
Příspěvky: 66

Re: Ženatý přítel..a rozchod

Blossom napsal(a):

Pavla1982 napsal(a):

Blossom napsal(a):

Pavlo, myslím si, že to co ona předvedla, bylo nešastné a nefér.
A upřímě, co jsi předvedla ty (poukázání na to, že kdyby neměla 120 kg, nehledal by jinde) bylo nešastné a nefér úplně stejně. Ty jsi si jistá, že např. po dítěti nepřibereš? A napadlo tě, že ona může být třeba nemocná (stačí rozhozená štítná žláza) a že jí to takto hnusně předhazuješ?

Jinými slovy - podle mě si můžete podat ruce. stolt

A další věc je: Ano, i s takovými scénami musíte počítat, pokud chodíte se ženatým.

Vím, že se to asi může stát - zamilovat se do ženatého.
Ale pak si musím sama sobě říct: Stojí mi tohle za to? Chci paběrkovat to, co zbyde od jeho stolu a lože? Chci si nechat takto - aspoň částečně oprávněně - nadávat? To opravdu nemám na víc??

No, že si chcete dělat podobné radosti vy dospělí, je vaše věc. Jen chudák ten sedmiletý kluk...doplácí na blbé jednání a nezvládnutí situace vás všech třech. usch dumbom

Možná teď budu tvrdá víc než obvykle..nemocná opravdu není, vím to..po dítěti je sedm let, jen se prostě nehýbe, a většinu času tráví s kamarádkami v cukrárně /máme dost společných známých/..a myslím si že pokud se žena o sebe přestane starat, a ta chvilka se sá najít vždycky, a stane se z ní šmoula/asi bych to pochopila v případě více ¨dětí, nebo časově náročné práce/, tak se nemůže po pár letech divit,že partnera už nepřitahuje..nehledě na to, že mě by nikdy nenapdlo tyto slova vypustit, kdyby zachovalä určitou důstojnost ženy..ale to co z ní padalo, se hodí maximálně pro poslední...nemám pocit viny opravdu ne..a nemyslím si, že její atak byl oprávněný..tillfreds

Opravdu hezké zdůvodnění. A opravdu hezké alibi. wink vissla

Nepotřebuji alibi..jsem dospělá ženská..a nemám potřebu si to zdůvodňovat..prostě je to můj pohled na věc a řekla bych to i když by se to netýkalo mne..stolt

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů