Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 5. 3. 2010 8:22

pírko
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 7. 2007
Příspěvky: 182

psychogenni kašel

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat co to přesně znamená a jak se to popřípadě léčí.
Mám syna 4 roky, od září kdy se mi narodila dcerka začal urputně kašlat, do to všeho měl laringitidy, zánět vedlejších cest dýchacích atd. Když se mu tohle všechno vyléčilo i přesto nadále kašle. Testy jako krevní obraz, alergie, astma ORL, rengen plic vše v pořádku. Jenže předevčírem se to tak zhoršilo až ho začlo bolet i břicho, celý den bez přestavky kašle, má pak v noci chvilku klid když spí, ale i tak třeba v jednu ráno začne a kašle až do rána, pak chvilku ještě usne a pak zas celý den. No včéra jsem ho vezla do nemocnice na Bulovku, kde bude až do čtvrtka, na pozorováni a od pondělka mu budou dělat pneumologické vyšetření. Ale první otazka doktora zněla, kdy se narodila malá a kdy začal kluk kašlat a ještě nějaký změny v životě. Tak jsem mu řekla, že kluk kašle od září co se narodila holka, pak nástup do školky a teď se máme stěhovat za měsíc do baráku. Doktor mi řek, že to může být psychogenní kašel??? Ale že se o tom budem bavit až bude kluk po veškerém vyšetření.


http://www.mytickerz.com/tickers/ypz5apoievjo441n.png

Není tady

 

#2 5. 3. 2010 10:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: psychogenni kašel

Možno podvedome prostestuje proti otmu, že už nie je jedináčik. Skúsila by som psychológa alebo alternatívne metódy.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů